Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tego co wiem co jest tam teraz mniej porodów wiec może chętniej biorą ale wcześniej jak było full to pewnie ciężko było wszystkie dzieci opanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tam się leży po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie płacą położnym od grudnia, to jakie mają być? Jak ktoś się wymądrza o sytuacji szpitala nich poczyta lokalne wiadomości!!! Pracodawca, który zalega z pensjami dla personelu? I to tyle miesięcy?? Sorki, ale ja mówię NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest w czym wybierać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pani, która mówi o nie wypłacania wypłat gdzieś to zasłyszała czy są to informacje z pierwszej ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to słyszałam od osoby która tam pracuje, nie wiem za jaki okres ale że są zaległości w płaceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadłość likwidacyjna jest zazwyczaj efektem nie płacenia należności i to nie tylko pracownikom ale również wszelkim dostawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam od położnej, która tam pracuje, a zwolniła się SAMA ze szpitala, bo miało byc lepiej!!! Po 25 latach pracy!a od grudnia nie ma wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie do Pań, które były u dr. Michała Gorycy, prywatnie w Czchowie, mianowicie czy dr. Przyjmuje w domu czy jest to jakaś przychodnia i czy jest dobrze wyposażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Goryca Michał przyjmuje w swoim domu w Czchowie w poniedziałki. Gabinet bardzo dobrze wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie stanę w obronie szpitala, bo urodziłam tam swoje pierwsze dziecko a teraz drugie. Tak teraz, kiedy szpital jest w upadłości! Normalnie szok dla niektórych! Tydzień temu wróciłam do domu, czuję się dobrze, córeczka też - a lepszej opieki mieć nie mogłam. Szkoda mi tych osób, które w sumie nie mają co robić tylko wypisują takie brednie. Nie wiem skąd to się bierze, chyba z niskiej samooceny i anonimowości w internecie. Tylko niestety nie zwalnia to z poczucia dobrego smaku i taktu. I nie myślcie sobie, że my ciężarne z okolicznych wsi jesteśmy tak tępe. Właśnie wręcz przeciwnie - jesteśmy wykształcone i nie damy sobie zamydlić oczu byle informacją. Bo ktoś tam ma w tym interes żeby zniszczyć to co dobre. Ja wiedziałam jaką sytuację ma szpital, ale wiedziałam też, że nadal działa i mogę zaufać tym właśnie lekarzom. Urodziłam pierwsze dziecko kiedy szpital ledwie powstał i również był napiętnowany - bo komuś przeszkadzał. Ja nie jestem anonimowa :-) jestem Ewa i potwierdzam, że szpital działa. Nie ma lepszego w okolicy. Inne szpitale próbują się na tym wzorować ale bez skutku. Dlatego, że nie da się skopiować panującej tu atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewka_Pa: Zgadzam się z tym, że coś tu jest nie tak. Nie mam w zwyczaju mieszania się w tego typu rzeczy ale niestety zmusiła mnie do tego sytuacja. Jestem już prawie przy końcu ciąży. Niebawem nasze maleństwo będzie z nami :-) to, że urodzę w Roztoce było oczywiste jednak po tylu negatywnych wpisach postanowiłam z mężem sprawdzić działanie szpitala osobiście. I działa! Tak, POTWIERDZAM, działa i to prężnie! Niestety to co zdarzyło się później, przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Po zapoznaniu się ze szpitalem, ludźmi postanowiłam napisać co nieco o nim w komentarzach. Nie mogłam już patrzeć na te negatywy jeśli naocznie widzę, ze jest dobrze. I dodałam wczoraj swój komentarz pod artykułem: roztoka szpital w upadłości przyszłe matki nadal chcą tu rodzić - mój komentarz był jedynym pozytywem. Po moim wpisie ukazał się jeszcze jeden wpis, jednak dziś obydwa zostały usunięte. Nie dziwię się, że brak tam pozytywnych komentarzy skoro są usuwane! Ewa, teraz wiem co miałaś na myśli. To co dobre zawsze będzie innym nie na rękę. Tylko czemu ktoś ma czelność ograniczać MOJĄ wolność słowa. Oj nie moi drodzy, nie dam sobie zamydlić oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaa1234
Rodziłam w Roztoce miesiąc temu i lepszej opieki mieć nie mogłam! Zarówno w trakcie porodu jak i po opieka była na 6+. Polecam ten szpital wszystkim kobietom, które spodziewają się dzidziusiów. W trakcie porodu trafiłam na niesamowitą panią położną, z wielkim doświadczeniem, dzięki której wspominam swój pierwszy poród jako coś wspaniałego. Opieka była rewelacyjna i nie żałuję, że tam pojechałam. Dodam, że nie chodziłam z ciążą do żadnego lekarza,który tam przyjmuje, a do tego szpitala jechałam 70km! Dziewczyny, które zastanawiacie się czy tam rodzić - na prawdę nie macie się czego obawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu a jak miała na imię ta położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaa1234
Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Ciekawe czy można jej zapłacić żeby była przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można bo to byłaby łapówka. Wystarczy czekolada albo duża paczka landrynek owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda kwestia kontaktu z dzieckiem po cesarce? jeśli wszystko jest ok to czy zapewniaja kontakt skóra do skóry zaraz po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc (w Roztoce) i dziecko zaraz po urodzeniu (jeszcze na sali operacyjnej, w trakcie zabiegu) przyłożyli mi do ciała...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też dr Rakowski przyłożył małego twarzą do twarzy (bo inaczej sie nie da podczas cc) na jakies 2 minutki i zabrał go na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei mam pytanie odnośnie przygotowania do cesarki tzn czy w szpitalu robią lewicowe, gola itp i ile trzeba być bez jedzenia przed zabiegiem? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewicowe robią w dni parzyste a prawicowe w nieparzyste. Trzeba dobrze trafić. I golą wszystko niezależnie od dnia i pory dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam golona w Roztoce nie byłam, bo wcześniej to zrobiłam sama w domu, chodź trochę gimnastyki było . Lewatywy też nie miałam, bo poród był błyskawiczny i nie zdążyli z tym i ze znieczuleniem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed cc lewatywe robią-jeśli podpiszesz zgodę. Ogolona musisz byc bo jak nie to położna goli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a trzeba mieć od razu dla dziecka ubranka, pampersy, czy dopiero na wyjście będą potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć pampersy dla dziecka, bo resztę zapewnia szpital (ubranka, mleko, pieluszki tetrowe). Ubranka dopiero na wyjście ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wejść na stronę szpitala na FB, przynajmniej są tam nieanonimowe opinie matek. facebook.com/pages/Szpital-Położniczo-Operacyjny-im-św-Elżbiety-w-Roztoce/663118137165717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×