Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Jak to jest teraz w szpitalu w Roztoce/? może ktoś tam rodził niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie nie ma lekarzy, pojedyncze położne na dyżurach ledwo łapią zakręt. Profesjonalizmu w tym nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
A ja sie zastanawiam czy rodzic w tuchowie czy roztoce pierwsze dziecko rodzilam na starym w tarnowie i nigdy tam nie wroce. Wie cos ktos moze o szpitalu w tuchowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena30
Ostatnio odnowili porodówkę w Tuchowie tylko tyle wiem.Ja rodziłam 3 lata temu w Tuchowie,ale też nie wspominam tego najgorzej,super lekarze dr.Żaba ,wspaniały człowiek który całe dnie siedział w szpitalu,urodziłam synka szybciutko ok 2 godziny,połozna tez spoko,jedynie co mi przeszkadzało to tłok w sali leżało nas 4.W marcu tego roku rodziłam w Roztoce przez cc,tez nie mogę narzekać,położne cudowne,doktorzy co wykonywali cesarkę dr.Kowalczyk i dr,Goryca super rozładowali atmosferę:) ogólnie na plus,minus to panie co dziećmi się zajmowały,brak słów,wogóle nie chciały dzieci na noc brać,chociaż po cesarce to człowiek ledwo chodzi,ale co ich to obchodzi.Dr,Rakowski od dzieci wspaniały człowiek,wszystko wytłumaczy spokojnie,bada dzieci przy mamach,bardzo kompetentny,ja jakbym miała rodzić to tylko w Roztoce,chociaż ostatnio słyszałam że się duzo pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kowalczyk miał odejśc do Nowego Sącza i tam ma być kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ordynatorem w Roztoce jest teraz lek. Sysło z Brzeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym szpitalem sie stało????????? czy nadal jest tam tak super czy juz raczej nie warto tam sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam we wrześniu 2014 r. i bardzo pozytywnie wspominam :-). Opieka super zarówno lekarze jak i cały personel... Polecam wszystkim. Następnym razem też wybiorę Roztokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam w Roztoce w kwietniu 2012 zachecona pozytywnymi opiniami na temat tego miejsca. Całe szczescie ze syn jest zdrowy mimo zaniedban i uchybien ktorych dokonano w Roztoce Zdalam sobie z wielu rzeczy ktore sie tam wydarzyły dopiero podczas drugiej ciązy. syn w roztoce urodzil sie po terminie 10 dni Porod generalnie rozpoczał sie z "winy" lekarza nie pamietam juz nazwiska, który podczas rutynowego badania przebił mi worek i wody zaczeły oschodzić. To nie było celowe - wiem poniewaz sam az odskoczył zdziwiony co sie stało jak wody zaczeły sie wylewac Z tego powodu zaczeto podawac mi oksytocyne. (cały porod od tego momentu trwał 22h) Teraz wiem ze podczas kroplowki powinnam byc podpieta pod KTG - tam nikt tego nie zrobił Przez kilka godzin podpieta byłam moze 15 min Tetno dziecka sprawdzane było sporadycznie Ze nie wspomne ze po połnocy na sali zostawiono mnie samą.... na oddziale zapadła cisza jaby wszyscy spali Nikt sie mna nie interesował Dosłownie raz na 2h zagladała połozna. Długo by opowiadac ile rzeczy było nie tam W skrócie : znieczlenie podano mi dwa razy na skute czego straciłam czucie Kiedy przyszło do parcia nie maiłam wpływu na swoje ciało a lekarze zgromadzeni w koło mie w pewnym momencie powiedzieli ze nie wiedza co robic ze na cesarke za pozno ( a dodam ze po 12 h meczenia sie kiedy skurcze samoistnie przeszły prosiłam o cesarke (bo nie miałam juz siły) jednak podano mi ponownie oksytocyne ) Syn urodził sie dopiero na skutek naciśniecia i wypchniecia przez jednego starszego lekarza mojego brzucha. Był 3x okrecon pepowina, siny i przyduszony. To ze był okrecony powinni wiedziec robiac usg jednak nikt na to nie patrzył Nikt tez nie słuchał ze mam tendencje do omdlen..... skutek stracilam przytomnosc dwa razy chwile po porodzie (co jedna z Pan połoznych skomentowała dosc niestosownie) Syna nie widziałam kilkanascie godzin powniewaz był podłaczony do tlenu Uzyskac jakiekolwiek informacje było bardzo ciezko. Moze i warunki "bytowe" mają dobre ale nic pozatym Drugie dziecko mimo obaw urodziłam w Nowym Saczu i byłam mile zaskoczona opieka i przebiegiem porodu oraz podejsciem pracowników. A na koniec dodam ze pozniej w karcie wypisu syna i mojej wiekszosc rzeczy które sie nam "przytrafiły" nie była wpisana NIc zero wszystko tak jakby odbyło sie w najlepszym porzadku teraz z perspektywy czasu wiem ze narazili zwlaszcza zycie mojego syna juz od samego poczatku - od momentu podania oksytocyny i braku monitorowania czynnosci dziecka. NIe polecam Roztoki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztoka gaśnie. Teraz na topie jest Medikor w Sączu. Znaleźli nowy personel i nie ma sensu szukać czegoś gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie leze w szpitalu w Roztoce. 35 tydzień ciąży . Dzisiaj na dyżurze jest dr Cyrkowicz tak ze jak narazie pracuje tu. Taki dziadziu z niego. Nie wiem czy miły czy nie. Na obchodzie taki normalny. Nie badał mnie więc nie mogę nic powiedzieć na ten temat. Ordynatorem jest dr Syslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam w połowie grudnia i jestem bardzo zadowolona. Ordynatorem jest dr Sysło, bardzo miły i kompetentny lekarz. Codziennie rano na obchodzie był. Prawda, że zmienił się właściciel. Jakaś sieć kupiła ten szpital i z tego co mówiły położne to jest lepiej niż było i że są zadowolone. Rozmawiałam też z jedną która mówiła, że pracuje też w nowym szpitalu w Sączu-Medikor. Stwierdziła, ze Medikor to jest kopia Roztoki i że jest to samo. Kto ma gdzie bliżej niech tam jedzie. Roztoka jest ok, sale czyste, jedzenie dobre, położne bardzo sympatyczne szczególnie pani Małgorzata Mucha. Położne z noworodków też spoko.Jak miałam problem z karmieniem to przychodziły, pomagały, pokazywały jak przystawiać dziecko. Duży plus to to , że mąż mógł cały czas przy mnie być. Od rana do godziny 24 w nocy. Z całego serca polecam szpital w Roztoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że pani położna Małgorzata Mucha pracuje w szpitalu w Gorlicach a nie w Roztoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu byłam w Roztoce na łyżeczkowaniu,gdyż okazało się w około 7 tyg że mam puste jajo płodowe. Trafiłam na doktora Kowalczyka...:/ Jedna wielka porażka, nikomu nie polecam tego człowieka! Nawet nie raczył mnie zbadać przed zabiegiem, żadnego USG- poprostu nic! przyszedł do pokoju w którym leżałam z inną pacjentką i brutalny sposób zaaplikował mi tabletkę, nie przejmując się niczyją obecnością! Jego teksty są poprostu głupie i obleśne, dla mnie to człowiek bez kultury któremu własnego psa bym nie dała pod opiekę a co dopiero człowieka. Moment przed zabiegiem już na sali zabiegowej tez był okropny:/ Taka grubsza kobieta obecna przy zabiegu...kompletne dno:/ ja miałam łzy w oczach a ta stara wiedźma jeszcze na mnie nakrzyczała ! P. Kowalczyk uważa się za najmądrzejszego człowieka na świecie! Po zabiegu również totalna olewka! Nie przyszedł poinformować o jakich kolwiek zaleceniach, nie przepisał żadnego antybiotyku, czy tabletek przeciwbólowych! Mąż rownież nie mogl go znaleść nigdzie w szpitalu. 3 dni po zabiegu dostałam straszych bóli ale już nie wyobrałam się do "szpitala w roztoce" tylko do swojego lekarza ginekologa, który poinformowal mnie że powinnan dostac antybiotyk bo zwykle po takich zabiegach sie go podaje żeby nie wdała sie żadna infekcja, niestety Kowalczyk jest albo nie douczony albo pracuje tam po znajmości. Nikomu nie polecam tego szpitala, nawet najgorszemu wrogowi! Człowiek który przechodzi tak trudne chwile zasługuje przynajmniej na fachowa opiekę a takiej tam nie potrafia zapewnić! Jedynie szacunek dla Pani Anestezjolog ale w tym momencie nawet nie pamiętam jak się nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna wiadomość Sąd Rejonowy w Tarnowie, V Wydział Gospodarczy na rozprawie w dniu 19.12.2014 r. sygn. akt VGU 23/14 postanowił: I. Ogłosić upadłość dłużnika Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Położniczo – Operacyjnego im. Św. Elżbiety spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Roztoce obejmującą likwidację majątku dłużnika; II. Wyznaczyć Sędziego Komisarza w osobie SSR Michała Bienia; III. Wyznaczyć Syndyka w osobie licencjonowanego syndyka Andrzeja Mitręgi; IV. Wezwać wierzycieli, aby w terminie do dnia 19 marca 2015 roku zgłosili swoje wierzytelności; V. Wezwać osoby, którym przysługują prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie do dnia 19 marca 2015 roku, pod rygorem utraty prawa powoływana się na nie w postępowaniu upadłościowym. Na niniejsze postanowienie przysługuje prawo wniesienia zażalenia do Sądu Okręgowego w Krakowie – Wydziału XII Gospodarczo-Odwoławczego za pośrednictwem Sądu Rejonowego w Tarnowie Wydział V Gospodarczy w terminie tygodniowym od daty ogłoszenia postanowienia. Nadanie pisma na poczcie jest równoznaczne z wniesieniem go do Sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tak dobrego szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co teraż działa narazie jak działał????? co to znaczy ze upadłosc i zamkna go?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wie ktoś co z tym szpitalem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt: "Ogłosić upadłość dłużnika Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Położniczo – Operacyjnego im. Św. Elżbiety spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Roztoce obejmującą likwidację majątku dłużnika....." Syndyk po zebraniu niezapłaconych faktur i innych zobowiązań będzie je spłacał wyprzedając majątek dłużnika /szpitala/ ........ co tu więcej tłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś coś więcej?? Kim jest nowy właściciel?? Podzielcie się informacjami. Dziwe ż na stronie nic nie napisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem nic na temat nowych właścicieli szpitala, ale mam nadzieję, że będzie nadal funkcjonował. W kwietniu 2012 miałam tam cesarkę. Ciążę prowadził Michał Goryca - fantastyczny lekarz ( jak tata). Cesarkę wykonał lekarz prowadzący (który cały czas mnie rozśmieszał podczas zabiegu i nawet pomógł mi wybrać imię dla synka) oraz dr Cyrkowicz. Muszę przyznać, że może faktycznie nie jest "milusiński", mówi "prosto z mostu", bywa przerażająco szczery, ale nie można odmówić mu profesjonalizmu jeżeli chodzi o sam zabieg. Wykonali świetną robotę :) Cały personel bardzo miły (łącznie z anestezjologiem). Szkoda byłoby takiego miejsca. A co lekarzy, niektórzy tak jak dr Cyrkowicz faktycznie tam już nie pracują, jednak zdarzają się sytuacje, że pojawiają się w szpitalu na dyżurach - w ramach zastępstwa za innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam CC w Roztoce w lutym 2014 roku . wszystko super i położne (no moze oprócz jednej ) i warunki :) Ciąże prowadził dr Michał Goryca - najlepszy lekarz :) jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu ( a leżałam 6 dni ). nie wyobrazam sobie rodzic gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzis wszystko dziala normalnie... to bedzie przejecie przez upadlosc. Nie straszcie wiec ludzi, szpital nadal bedzie dzialal, a co do personelu to sie okaze... zmiany napewno beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj na ten temat było sporo w RDN Małopolska. Wypowiadał się rzecznik NFZ, który nic nie wie o upadłości a powinien, Sędzia z Tarnowa mówił, że trzeba pospłacać podobno ogromne długi szpitala ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam w Temi że szpital ogłosił upadłość,szkoda bo warunki były hotelowe,rodziłam w marcu zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do aktualnych pacjentek Dr. Michała Gorycy, czy to prawda że lekarz ten opuszcza poradnie i szpital w Roztoce? Była by to ogromna strata dla tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.x Środa, 21 Stycznia 2015 Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa Kraków 101.6 MHz Na antenie Michał Błaszczyk Grająca szafa 12:00 - 13:00 Playlista Marek Grechuta & Myslovitz "Krakow" Kontakt 12 200 33 33 redakcja@radiokrakow.pl Wiadomości Kultura Sport Promocja Wszystko o DAB+ Radiokrakow.pl > Wiadomości > Tarnów > Finansowe tarapaty szpitala w podtarnowskiej Roztoce Finansowe tarapaty szpitala w podtarnowskiej Roztoce Wtorek, 20 Stycznia 2015, 15:48 0 A A A Wpadł w milionowe długi - Szpital Położniczo-Operacyjny im. św. Elżbiety w podtarnowskiej Roztoce zagrożony likwidacją. Tarnowski sąd ogłosił jego upadłość likwidacyjną. Zarząd placówki wnioskował o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu, dzięki któremu po spłacie długu mógłby normalnie działać. Sąd na to się nie zgodził. Posłuchaj co mówi sędzia Tomasz Kozioł, rzecznik sądu okręgowego w Tarnowie 00:00 00:29 - Zgodnie ze sprawozdaniem, które zostało przedstawione sądowi przez tymczasowego nadzorcę sądowego, w aktulanym stanie rzeczy brak było możliwości przeprowadzenia postępowania upadłościowego z szansą na zawarcie układu - wyjaśniał sędzia Tomasz Kozioł, rzecznik sądu okręgowego w Tarnowie. - W związku z tym sąd podjął decyzję o ogłoszeniu upadłości szpitala obejmującej likwidację majątku dłużnika. Decyzja sądu jest prawomocna. Teraz szpital musi spłacić wszystkich wierzycieli, a procesem upadłościowym zajmie się syndyk. Postępowanie może potrwać kilka miesięcy. W tym czasie, jak zapewnia NFZ, szpital ma przyjmować pacjentów normalnie. Szpital Położniczo-Operacyjny im. św. Elżbiety w Roztoce ma podpisaną umowę z NFZ na oddziały neonatologiczny i położniczy oraz na poradnię ginekologiczną na ponad 6,5 mln złotych. (Agnieszka Bednarz/ew) 0% 100% Liczba komentarzy: 0 Powiadom nas 12 200 33 33 redakcja@radiokrakow.pl Rozmowy Krzysztof Szczerski: "Rząd musi reagować elastycznie. On jest od przewidywania" "Władze publiczne powinny zaangażować się w pomoc dla frankowiczów" - przekonywał na antenie Radia Kraków poseł... Jan Hartman zapowiada nowy szyld polityczny. "Działam bezinteresownie" "Organizuję spotkania integracyjne w kraju, robi to także Anna Grodzka i Ryszard Kalisz. Jesteśmy w jednej linii. Wiosną się to połączy i liderzy przedstawią projekt porozumienia sił postępowych" - zapowiedział na antenie Radia Kraków... Nasze akcje Ewa Kaim czyta "Wyspę łzę" Joanny Bator W radiowej bibliotece równocześnie z premierą książki - premiera jej radiowej wersji. Od 12 stycznia słuchamy fragmentów... Akcja RK: Czym zastąpić sól na drogach i chodnikach? Co roku podczas zimy wraca pytanie: czy do walki ze śniegiem i lodem na ulicach i chodnikach koniecznie trzeba używać soli? Bo... Na blogach Św. Agnieszka wypuszcza skowronka z mieszka Ciepłe stycznie zdarzają się, ale nie pamiętam takiego / a żyję już ponad pół wieku/, w którym mogłabym... Cracovia stawia na... wzrost Łóżko piętrowe Od Was Zakaz parkowania na Alei 3 maja. A co z dojeżdżającymi do pracy? Od lutego br. nie będzie możliwośc***arkowania wzdłuż Alei 3 Maja! Urzędnicy mogą być z siebie dumni. Za jednym... Problem z ulicą Krakowską w Tarnowie leży w jej "użytkowaniu" Miasteczko namiotowe ŚDM 2016 nie powinno powstać na Błoniach Zabierzowskich WOŚP w Krakowie - kwesta gwiazd i morsów, było też światełko do nieba fot. P. Krawczyk Galeria WOŚP Tarnów . fot.P.Topolski Galeria Światełko do nieba poszybowało w Nowym Sączu, fot. D. Radziak Galeria Blokada i koksowniki przed kopalnią Brzeszcze Galeria Wszystko o DAB+ Już nadajemy cyfrowo! Od 31 grudnia Radia Kraków słuchać można również w DAB+ Ramówka Kraków Tarnów Nowy Sącz Abonament RTV Stawki abonamentu w 2015 r. Poradniki Ogród Prawo Weterynarz radzi Zdrowie Audycje A - Z Wg prowadzących Kraków 101.6 MHz | Tarnów 101,0 MHz | Nowy Sącz 90,0 MHz | Zakopane 100,0 MHz | Andrychów 98,8 MHz | Gorlice 97,4 MHz | Krynica-Zdrój 102,1 MHz | Rabka-Zdrój 87,6 MHz | Szczawnica 90,0 MHz Polityka Prywatnosci | Copyright 2014 Radio Kraków | Projekt i Wykonanie Hoqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam we wtorek u dr Gorycy. Powiedział, że w Poradni będzie do końca czerwca. Ale w szpitalu będzie dalej pracował. Chyba poczuł smak $$$ z gabinetu prywatnego. Poradnia mu się po prostu nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo żałuję bo niestety do jego prywatnych poradni mam za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×