Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Konkurencja kpi ,czy co????? ? Ktoś manipuluje informacjami ,straszy ludzi,kopiuje strony Sądu. Macie ludzi z idiotów? Jakie brednie!!! Zadzwońcie , zapytajcie? Po co mi takie wyssane z brudnego palca informacje ? Solą w oku ten Szpital jest od początku. Z zazdrości czy z chytrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXXWXX
wygląda mi to na celowe ;;zepsucie reputacji'' szpitalowi bo przeciez tuchow po remoncie to trzeba jakos pacjętki zciagać... dzwoniłam do szpitala w roztoce wszystko działa podody sie odbywają ktos chce wiedziec kto jak i gdzie przyjmuje ludzie istnieje telefon taki wynalazek ktory rozwieje wasze watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital jest w dobrej formie. Natomiast ich strona internetowa to żenada. Zero informacji o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłupianie ludzi z tą dobrą formą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ogłupienie 2 tygodnie temu tam rodziłam i nie zauważyłam by cokolwiek odbijało się na pacjentkach? Chodziłam również do tamtej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja! Szpital działa, dzieci się rodzą, ludzie pracują. Konkurencję (CZT) szlag trafia i chyba komuś płacą za negatywne wpisy na tej stronie? No bo jak można wyjaśnić bzdury wypisywane o tym szpitalu? Nie wiesz? Nie pisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno centrum zdrowia tuchów kupuje ten szpital, mają tam przenieść chirurgię jednego dnia i utworzyć oddział geriatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a moze ktos powiedziec, o co chodzi z tymi opiniami, ze jesli dzieje się coś z dzieckiem to musza go odsylac z tego szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tam nie MA lekarza od noworodków! po porodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo nie ma lekarza dla dziecka, neonatologa ani żadnego pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie ,jak niema lekarza od dzieci???? A doktor Rakowski to kim jest waszym zdaniem???? Najwspanialszy neonatolog jakiego znam,ja miałam cesarkę był przy niej,potem dziecko zabiera i bada,byłam 3 dni w szpitalu,i był cały czas,na zmianę z taka inną pania doktor tez neonatolog,a to że jak jest dziecko chore to odsyłaja to chyba normalne,to jest mały szpital,aparatury takiej specjalistycznej wiadomo że nie maja jak np.w Prokocimiu,to musi byc bardzo ciężki przypadek gdy cos się dzieje z dzieciątkiem że odsyłają.Jak ja leżałam na podtryzmaniu,to jedna kobieta wiedziała że urodzi chore dzieciątko,coś tam z serduszkiem miało ,to karetka ją odwiozła rodzić do Krakowa.Ludzie nie siejcie paniki,jak może lekarza od dzieci nie być na porodówce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXXWXX
jak widac ludzie pisza takie bzdety bo przeciez tuchow po remącie to trzeba jakos konkurencje zniszczyć ............ najlepszy szpital i opieka pod słoncem kazdej mamie polecam rodziłam wiem i tez nie łatwy porod bo dziecko z zamartwica ktore odrazu zostało objęte opieką doktora rakowskiego wspaniałego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam dr Rakowski wspaniały neonatolog, również opiekował się moją córeczką... Miałam cesarkę, więc przyszedł powiedział mi jaki jest stan mojej córeczki i wogóle... Bardzo pozytywnie wspominam tego lekarza... Przez cztery dni jak byłam w szpitalu, Pan doktor był codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie pytanie czy pan dr. Michał Goryca przyjmuje w Czchowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje prywatna wizyta u Dr. Michała Gorycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Michał Goryca jest podobny do Elvisa Presleya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się posmialam czytając post ze nie ma neonatologa :) rodziłam tam miesiąc temu, wyobraźcie sobie ze neonatolog jest a dziecko było badane codziennie. Byłam w szpitalu trzy dni i nawet dwóch lekarzy jak to nazwaliście "od dzieci" miałam przyjemność poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, boki zrywać jakie to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mają pokoje jednoosobowe dla położnic? Pytam, bo chciałam być z dzieckiem razem non stop. A nie wiadomo czy ewentualna współlokatorka byłaby zachwycona obecnością płaczącego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wczasy się wybierasz do szpitala ? A pokój z jakim widokiem chcesz ? Na góry czy na morze ? Kablówka z amerykańskimi programami czy raczej włoskimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie na wczasy zawistna istoto. Czytaj ze zrozumieniem. To, że dziecko jest z matką to nie luksus, tylko jego zbójeckie prawo. Natomiast po doświadczeniach z pierwszego porodu wiem, że (zwłaszcza jak się trafi młoda dziewucha, która chce odpocząć od swojego dziecka i od świata w ogóle) mogą być problemy z rooming-in w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to jest chyba jeden jednoosobowy pokój ale jak jest obłożenie to dokładają łóżka gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam syna przy sobie cały czas mimo, że byłam w dwuosobowym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, ja za pierwszym razem miałam cc w Gorlicach. I jak się dziecko darło w nocy, to od razu przylatywała położna i je zabierała. A współlokatorka wymownie fuczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położne nie opiekują sie dziećmi po porodzie w szpitalu. Takie rzeczy będąc w ciąży powinno sie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja wcale nie chcę, żeby się opiekowały moim Młodym. A kysz od niego :) swoją troskę tumaczyły komfortem innych pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fucząca współlokatorka niech się położy przed szpitalem albo jedzie do sanatorium. Co to geriatryczny czy położniczy szpital? Jej ludzie są jednak straszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w Roztoce panie od noworodków nie chętnie zabierają dzieci na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie od dzieci,a szczególnie ta starsza to niezłe zołzy,nawet jak kobiety sa po cesarce to cięzko im się zająć dzieciakiem,niewiem za co im tam płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×