Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Ja wczoraj kopałam ogródek więc ćwiczeń mam dość tak, jak i zakwasów. Nie było walki z cellulitem bo też mi czasu brakuje. Wzięłam jedynie kąpiel w olejku herbacianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów trochę w ogrodzie a potem 16 km rowerem. Jeszcze dziś mam zamiar dołożyć do tych ćwiczeń folię. Kiełki coś kiepsko rosną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie zakwasow chyba niegdy nie dorobie;) wczoraj zrobilam tylko masaz bankami bo tylko na tyle mialam czasu. Sa, czy ty cos schudlas? Bo ja tylko 1 kg. Jak mam isc na zakupy i kupic sobie cos na wiosne skoro waze tyle samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dookoła twierdzą, że schudłam i to większość, która nic o moich zabiegach w tym kierunku nie wie. Ostatnio sama też zauważyłam poprawę, ale waga jakoś stoi w miejscu, więc nie wiem o co chodzi... Obawiam się, ze porządnych efektów nie będę miała, aż nie odstawię swoich leków. Może uda się już za kilka dni. Do swojej nowy produkt wprowadziła. Zimą już miałam próbę picia soku marchwiowego, ale te przetworzone to nie był dobry pomysł. Teraz do drugiego śniadania w pracy piję naturalny sok z marchwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znów 16 km rowerem. Potem masaż oliwką na to folia. Nie weszłam pod koc bo robiłam sałatkę. Po 30 min zdjęłam i wmasowałam jeszcze balsam. Moje nogi wyglądają strasznie. Mam nadzieję, ze mi te zabiegi pomogą. Już chyba tydzień stosuję oliwkę soray na twarz. Efekt: bardziej równomierny kolor skóry, pory zwężone, skóra nawilżona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! ja niestety nie bardzo mam gdzie jezdzic rowerem, wiec na razie stoi i czeka:( Wczoraj zreszta mialam lekka goraczke wiec nic nie zrobilam. Dzisiaj juz lepiej sie czuje wiec musze to nadrobic. W weekend zamierzam zrobic sobie te maseczke aspirynowa, peeling kawowy, zrobie tez laminowanie wlosow (w koncu), oczywiscie masaz bankami i mam nadzieje, ze ogolnie bede bardziej w ruchu:) A na pocieche moje nogi tez wygladaja strasznie;) Chociaz zauwazylam, ze po masazach bankami skora jest bardziej ujedrniona i troszke to juz wyglada lepiej. no ale do tego trzeba systematycznosci, czego mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja systematyczność we wszystkim się poprawia poza masażami bańkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek 1,5 na kijkach. Sobota... lepiej przemilczę;( Niedziela- 16 km rowerem. Dziś w planach bieganie. Zobaczymy jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Sa fajnie, ze cwiczysz. Ja w weekend za wiele nie zrobilam. Za to wczoraj byl peeling kawowy, masaz bankami i pocwiczylam troszke. Zamiast steppera wlaczylam sobie cwiczenia z you tuba mel b na posladki i brzuch. I powiem, ze bardziej sie zmeczylam niz na stepperze. Chyba bede sobie wlaczac i cwiczyc razem z filmikami, bo na stepperze to jak jestem zmeczona to przestaje cwiczyc. Nie zdazylam tylko z laminowaniem i maseczka. Mam nadzieje, ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rowerem jakieś 7 km później biegałam godzinkę. Naprawdę truchcikiem, ale jestem z siebie dumna bo prawie nie miałam przerw:d Jeśli chodzi o zabiegi, to nie ciekawie. Niby lato, dłuższe dni, a ja mam jeszcze mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia piję sok marchwiowy 250 ml dziennie. Na jakiekolwiek efekty pewnie jeszcze za późno, ale póki co nie mam żółtych plam przed, którymi licznie przestrzegano na forach. A dziś na akupunkturę idę! Ciekawe jakie będzie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak tam akupunktura? Ja chyba bym sie bala ale pewnie nie ma czego:) Wczoraj zrobilam maseczke aspirynowa ale mi cos nie wyszlo, zreszta nie mialam jogurtu naturalnego wiec na pewno jeszcze ja powtorze. Zrobilam tez masaz bankami i cwiczylam z mel b brzuszki i posladki. Dzisiaj caly tylek mnie boli, ale to dobry znak. Mam nadzieje, ze uda mi sie w koncu zrobic dzisiaj to laminowanie, no i oczywiscie banki. Cwiczenia sobie odpuszcze, moze pokrece tylko hula hopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ucho wkuto mi kilka igieł i mam je nosić do dzisiejszego wieczora. Nie wygodnie się spało, bo tylko na jednym boku (wkucia w lewe ucho). Ból był, ale taki do wytrzymania. kolejna wizyta za tydzień,a potem co dwa tygodnie. W sumie 8 wizyt. Wczoraj nic nie zrobiła. Ćwiczenia w dniu akupunktury nie są wskazane. A z zabiegów to tylko wybalsamowałam ciało, odżywkę nałożyłam na paznokcie i olejek na twarz. Może dziś pójdzie mi lepiej. W planach na dzisiejsze popołudnie mam bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skomponowałam peeling idealny. Robiłam różne mikstury z kawy i zawsze byłam zadowolona, ale wczorajsza była SUPER. Kawę zalałam wrzącym mlekiem. Po odczekaniu kilku min. dodałam cynamon, imbir, 3 kropelki cytryny i 6 kropli olejku do twarzy soray. Konsystencja była, dzięki cynamonowi, idealna. Kawa utrzymywała się bez trudu na skórze. Nawet twarz pomasowała. Skóra bardzo dobrze nawilżona, ze nie potrzebowałam nakładać już balsamu. Na zakończenie strumień zimnej wody (ciarki mnie jeszcze przechodzą). Na włosy nałożyłam 2 żółtka z olejem lnianym i cytryną. Włosy w końcu błyszczą!!! Na zakończenie odżywka na paznokcie i koniec moich wczorajszych zabiegów. Oczywiście piłam sok marchwiowy, olej lniany, siemie lniane i aloes. Po pracy udało mi się biegać jakieś 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, tak trzymac. Musialas zabawnie wygladac z tymi iglami w uchu;) Ja wczoraj zrobilam tylko masaz bankami. To laminowanie wlosow odkladam i odkladam, moze dzisiaj sie uda, chociaz wiem, ze nie bede miec za bardzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu zrobilam laminowanie, ale chyba cos pokrecilam. Z odzywki po dodaniu do zelatyny zrobily sie jakies paleczki. Wygladalo to jak bakterie pod mikroskopem. No i trzymalam za dlugo na glowie bo ponad godzine, a pisalo, ze trzeba 45 min. Efekt jest nawet fajny, wlosy sa puszyste i jest ich tak jakby wiecej, ladnie sie blyszcza. Po wysuszeniu byly troche przesuszone, ale tak po 2 godzinach to przesuszenie jakby ustapilo. Na pewno to jeszcze powtorze, tylko dodam jakiegos olejku do mikstury. Wczoraj tez probowalam biegac i przekonalam sie po raz kolejny, ze to nie dla mnie (zadyszka i bol kolan), wiec zrobilam szybki spacer. Pocwiczylam tez w domu i na hula hopie kilka minut. Na koniec zrobilam sobie goraca kapiel z olejkami. Na wiecej czasu mi braklo. Zjadlam tez surowke z buraczkow, musze pamietac zeby jesc je czesciej. Moge powiedziec, ze dzien zaliczam do udanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję. Ja wczoraj bez specjalnych zabiegów i bez ćwiczeń z braku czasu. Między innymi zabrakło mi go z powodu robienia soku z pokrzywy oraz mikstury z aloesu. Zamierzam, w tym roku ,wykorzystać "dary natury" jak tylko się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, no coz weekend jak to weekend. jedyne to, ze sie nie objadlam. Zreszta i ten tydzien nie bedzie zbyt udany bo wyjezdzam do rodzinki, wiec wszelakie zabiegi i cwiczenia odpadna. Ale to dopiero od polowy tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendu też nie będę komentować. Ale dzisiejszy dzień super. 4 0 min tenisa i godzinka biegania. Pewnie zbiegów żadnych nie będzie bo już czuję zmęczenie, a jutro jeszcze wcześniej do pracy. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie cwiczylam bo nie mialam czasu. Sprzatalam, wiec to tez jakis ruch;) Zrobilam tylko olejowanie twarzy i manicure. Moze dzisiaj uda mi sie wiecej czasu zorganizowac dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było najgorzej przez ten weekend i nawet jakieś ćwiczenia po drodze wykonałam. Ale dziś już wracam pełna parą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dopiero wracam w czwartek bo dzisiaj i jutro bede bardzo zajeta. Weekend majowy jak to weekend, ale zaliczylam kilka spacerow, bylo tez duzo jedzenia i przytylam kilo. Musze teraz to nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj praca w ogródku. Wieczorem masaż oliwką. Nałożyłam też odzywkę na paznokcie. Dziś idę na akupunkturę więc pewnie ćwiczyć nie będę, choć zapytam czy to czemuś przeszkadza. Leniwa pewnie szybko to kg zgubisz skoro taka zapracowana jesteś. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wlasnie wazylam sie wczoraj i waga wrocila do normy. Od dzisiaj wracam z cwiczeniami i masazem bankami. Musze koniecznie nadrobic ten tydzien. Zrobie tez peeling kawowy i olejowanie wlosow. mam nadzieje, ze mi czasu i sil wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, zrobilam tylko olejowanie wlosow. Jest juz weekend to bede miec wiecej czasu, na pewno go nie spedze jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tylko rower ale dziś juz jestem umówiona na bieganie. Przez weekend mam zaplanowane kilka zabiegów, ale nie będę wypisywać, bo jak nie zrobię to będzie mi wstyd:( Miłego weekendu bez złych nawyków i z dużą ilością słońca życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaprrysna sowaaaa
Dolaczam do Was :) Chce przestac obgryzac paznokcie, zrzucic troche w udach, a przede wszystkim przestac jesc slodycze pozbyc sie cellulitu. Rzucic palenie. Zdrowiej sie odzywiac, wiecej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. W weekend jezdzilam na rowerze ale tez zjadlam duzo czekolady. Zrobilam tez olejowanie wlosow. Dzisiaj beda cwiczenia i peeling kawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam tak bylo. robilam cwiczenia z mel b cardio ale nie mialam juz sily wszystkich zrobic. Dzisiaj pokrece hula hopem albo mel b na posladki i zrobie jakas maseczke na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×