Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Gość gość
Hej, miło Was poczytać. Ostatnie dni byłam bardzo zabiegana, ale zamiast pisać wieczorami wsiadałam na rower;) Ciągle ograniczam jedzenie. Wczoraj weszłam na wagę i mój cel to kg mniej w kolejny poniedziałek. Oj czeka mnie dużo pracy i wyrzeczeń. Nie wiem dlaczego nie wyskakuje mi okienko, w którym wpisuje się hasło!!! Pozdrawiam ŚA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zrobilam wczoraj maseczke na twarz i polozylam olej migdalowy na wlosy. Dzisiaj bedzie manicure i pedicure. Cwiczenia chyba sobie odpuszcze w tym tygodniu bo jestem troszke przemeczona. Sa mam nadzieje, ze ci sie uda:) mi tez nie chce wyskakiwac to pole. leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, paznokcie zrobione, trzymam sie planu:) dzisiaj wybiore sie na dluzszy spacer. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczeń żadnych nie było wczoraj. Za to peeling kawowy, odzywka na paznokcie, olejek i odżywka na włosy. Dalej nie wiem gdzie hasło wpisać;/ ŚA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh wczoraj nic nie zrobiłam poza odżywką na paznokcie i włosy. O i buty sobie kupiłam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja bylam na spacerze tylko, ze krotkim. dzisiaj nie bede miala czasu za bardzo wiec nic nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nic nie zrobilam w weekend. Na dzisiaj planuje olej na wlosy, maseczke na twarz i cwiczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czasu brak na cokolwiek. Rower był w piątek. Niestety weszłam na wagę i nic. To chyba nie jest dobry pomysł ważyć się po weekendzie. Od dziś moja dieta jest znacznie drastyczniejsza i muszę więcej się ruszać. Koniec z pobłażaniem sobie. Muszę się pochwalić, ze od czasu kiedy tu pierwszy raz napisałam zauważyłam znaczną poprawę swojej cery. Nie mam już takich dużych przebarwień na twarzy (80% mniej) kolor bardziej jednolity. Krem bb i puder sypki w zupełności wystarczają. Mniej zaskórniaków i wyprysków (prawie wcale). Warto było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzili jakieś nowe zasady i musiałam do 3 znaków zwiększyć swój login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj zrobilam maseczke na twarz - oczyszczajaca z soraji (calkiem fajna), pomalowalam paznokcie i polozylam olej na wlosy ale tylko troszke i przed samym myciem. Dzisiaj zrobie peeling kawowy i koniecznie musze zaczac robic jakies cwiczenia. Sa, ja tez zauwazylam poprawe cery, na pewno jest mniej wypryskow, z zaskornikami roznie;) Na twarz nakladam tylko krem nawilzajacy i tak samo puder sypki albo bibulki matujace. Zauwazylam tez, ze prawie zawsze balsamuje cialo po kapieli. Jeszcze ta waga mnie denerwuje i chcialabym ladniej sie ubierac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rower. Dzis niestety 12 h w pracy wiec tylko nalozylam odzywke na wlosy i mój nowy nabytek regenerum na paznokcie. Fajny ma sklad. Duzo uzywalam odzywek do paznokci a dzis przeczytalam ze maja straszny sklad. Niektore nawet moga byc rakotworcze. Wiec bye bye odzywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, Sa a ten regenerum na paznokcie to co to dokladnie jest? Wczoraj nie mialam duzo czasu wiec byl tylko balsam na cialo. Musze wrocic do olejowania twarzy, no i te nieszczesne cwiczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto skład: kompozycja czterech składników naturalnego pochodzenia : - oleju z orzeszków makadamia - oleju ze słodkich migdałów - oleju z pestek winogron - oleju cytrynowego - wzbogacone również witaminami A i E. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże;) Wcieram jakieś 3x dziennie bo aplikacja bardzo łatwa i bez problemu mogę nawet w pracy sobie posmarować. Zapach prawie niewyczuwalny, przyjemny. Czytałam kilka opinii (narzekań), że długo się wchłania. No ludzie przecież to olejek!!! Normalne jest, że płytka paznokcia go nie pochłonie w 30 sekund. Wczoraj rower obowiązkowo i maska na włosy. Poza tym nic innego. Przypadkowo znalazłam fajny cytat: "Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam..." Będę dążyć do takiego mniemania o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko rowerem pojeździłam i odżywka na paznokcie i włosy. Nie balsamuję się teraz bo skóra już w ogóle nie oddycha przy tej temperaturze. Ciekawe gdzie M.Y.A.- tak dobrze jej szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend zaczelam od ścięcia moich dlugich włosów. Decyzja spontaniczna. Uczucia mieszane;) Tragedii jednak nie ma. Poza tym juz mialam zniszczone wlosy wiec czas na regenerację aż po same końce;). Wybralam sie również na zakupy. Kupiłam szampon alterra oliwka i kwiat lotosu. 200 ml ok 9 zl. Przyjemny zapach i co najwazniejsze pozbawiony wielu nieciekawych skladnikow. Bez silkonow, konserwantów, barwników, parafiny. Ocena efektywności dopiero po zużyciu opakowania. Kolejny zakup to oliwka do kąpieli bielenda. Delikatnie pachnie. Cera lekko nawlzona. Na te upaly wystarczy. Na koniec serum perfecta do cery zmęczonej mialam juz kiedys. Efekt rozswietlenie. Mileg weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, fajnie, ze odwazylas sie i scielas wlosy:) prawde mowiac mi tez by sie przydalo :) Co do szamponow attery to ostatnio zakupilam kilka ale jeszcze nie probowalam, wiec tez dam znac jak sie beda sprawdzac. Weekend minal mi bez rewelacji ale dzisiaj dobrze zaczelam dzien bo zjadlam w koncu sniadanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
hej dziewczyny, przepraszam ze tak zaniedbalam nasz temat i siebie przy okazji :( ale przezylam dramat, mialam niezapowiedzianych gosci przez tyle dni!!! :P zero czasu dla siebie, jedynie co moglam zrobic to nalozyc maseczke na wlosy pod prysznicem. To co schudlam, pewnie wrocilo. Ale wracam do Was i zabieram sie ostro do roboty. No i ja rowniez musialam zmienic nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy:) widze, ze tylko ja zachowalam swoj nick. jednak goscie na dluzej to zadna frajda. Ja tez bardzo sie meczylam bo wtedy naprawde nie mozna z soba nic zrobic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
powoli doprowadzam dom do porzadku... Zrobilam dzis pelny pedicure i maske na wlosy. Teraz nie moge oderwac rak od wlosow bo sa takie gladkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj pocwiczylam 15 min i polozylam olejek kokosowy na skore glowy i wlosy. Efekt: wlosy tluste:( Wsmarowalam takze jakis olejkowaty preperat na skorki paznokci, ale nazwy nie pamietam. Zrobilam rowniez olejowanie twarzy i wtarlam balsam nawilzajacy po kapieli - ziaja kozie mleko, skora jest po tym naprawde nawilzona, chociaz z poczatku daje efekt lepkosci. Moge zaliczyc dzien do udanych. Dzisiaj tez zaczelam dzien od sniadania. Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
leniwa ziaja kozie mleko to mój ulubiony balsam :) u mnie wchłanie się bardzo szybko, idealnie nawilża i przede wszystkim nie mam po nim takiego dziwnego uczucia szczypania. Ja na dziś nie mam żadnych planów związanych z urodą, nie wiem czy znajdę czas. Zaraz wybieram się do miasta, szykowałam się ponad godzinę... ale już od jakiegoś czasu tak robię- nie wyjdę byle jak ubrana i bez delikatnego makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwa ona - jeśli chodzi o olejek kokosowy, najlepiej stosować na noc. Nie musisz się martwic, ze są tluste, zepnij je w koczek, a rano umyj włosy i nałóż odżywkę, jak zwykle :) Nie polecam stosować olejku na mokre włosy, bo cienkie, europejskie włosy raczej nie znoszą takiego obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to z olejkiem na noc wyprobuje w weekend. Narazie ciagle nie moge domyc wlosow, dzisiaj znowu sa tluste ale nie tak bardzo jak wczoraj. Poza tym wczoraj tylko wklepalam balsam do ciala i zrobilam olejowanie twarzy, a na noc posmarowalam buzie olejkiem arganowym. Wczoraj przeczytalam na onecie, ze oleje powinno nakladac sie na wilgotna twarz - tak tez zrobilam i dzisiaj buzia jest fajnie nawilzona, a ja do tej pory nakladalam na sucha i olejek arganowy wysuszal mi skore co mnie bardzo dziwilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę ze nie proznujecie. Ja tez nie. Poniedzialek i wtorek biegalam. W srode trochę leniuchowalam za to wczoraj odpokutowalam. Wykonalam ćwiczenia chodakowskij- na koniec konalam. Masaż gabka pod prysznicem potem wtarlam balsam i na to folia. Na stopy peeling. Ma konic manicure i olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w piatek zrobilam maseczke na twarz, depilacje, manicure i pedicure. W sobote i niedziele nic nie robilam. Mialam wyprobowac olejek kokosowy na cala noc ale jakos nie wyszlo. Dzisiaj wypadaloby troche pocwiczyc. A wam jak minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śaś
Jestem zadowolona. Codzienni cwicze, albo ćwiczenia Ewy Ch. Albo biegam, albo rower:) Poza tym codziennie owijam sie folia. Dzis peeling kawowy. A napar z kawy uzylam do wtarcia we wlosy. Ponoc szybciej rosna i nabierają ladnego koloru. Zobaczymyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny warto poczytac na stronie czystekosmetyki.pl o substancjach, których nalezy unikać w kosmetykach. W drogeriach dla kobiet kosmetyków pozbawionych tych substancji jest coraz wiecej, ale co z kosmetykomi dla mężczyzn. Nie chce żeby mój moż sie zatrowal. Musze poszukac czegoś dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×