Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

hej, wczoraj nic nie zrobilam ale to nie moja wina bo mialam niezapowiedzianych gosci. Dzisiaj jestem troche niewyspana to mam w planach zdrzemnac sie godzinke po pracy, a potem bede dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mi wczoraj chciała pęknąć więc już chyba nic więcej nie muszę pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam maseczkę z polopiryny, byłam u kosmetyczni na wyrwaniu brwi i hennie, TROSZKĘ ćwiczyłam międzyczasie na stepperze. Peelingu kawowego nie było. Dziś pewnie też nie zrobię, bo jestem zmęczona. Mało spałam a teraz walczę w pracy. Później małe zakupy, sprzątanie i dzień zleci. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj 600 kroków na stepperze. Szło mi nawet całkiem całkiem, ale nie spodziewany wyjazd pokrzyżował mi plany. Musze chyba zacząć zapisywać co jej. Wszędzie o tym piszą, że jest to pomocne w diecie. Wić skoro ma mi pomóc, to co tam, zapisuje już od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a mnie rozlozylo, wszystko mnie boli:( jak sie wykuruje to bede pisac. niezly pomysl z tym zapisywaniem, tylko, ze po przeczytaniu bedzie mozna sie wystraszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zyjecie dziewczyny? ja juz w weekend zrobilam peeling kawowy, manicure i pedicure. dzis bedzie czas na cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje. Ubiegly tydzień mialam tak zapracowany ze nie wiem kiedy mi minal. Bylam tak psychicznie zmeczona praca ze nie robilam po pracy juz nic. Dzis chyba zlapal mnie jakiś wirus, ale postara sie cos dla siebie zrobić. Myslalam, ze będę miala tu czytania a czytania, a tu prawie cisza. Chyba sie nie poddajemy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie pisalam bo nie mialam o czym. ten tydzien mialam koszmarny, mialam czas dla siebie, ale po przyjsciu z pracy nic mi sie nie chcialo, nie moglam sie zmusisc do czegokolwiek :( dzisiaj zrobilam olejowanie twarzy i manicure plus odzywka. Trzeba sie wziac i jakos zmobilizowac, tylko jeszcze za bardzo nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku dobre nastawienie, a i tak nic nie zrobiłam. To jakiś wyjazd to goście. Szybki prysznic i spać. Dziś w planach bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, i jak Sa biegalas? ja to we wtorek nie mialam czasu zeby cos robic a wczoraj wtarlam tylko balsam po kapieli i nalozylam odzywke na paznokcie, no i pedicure. Znowu nie cwiczylam. Wymyslilam, ze kazdego dnia zrobie chociaz jedna rzecz, zeby byc systematycznym. jezeli uda mi sie wiecej to fajnie. Bo znowu robie to samo, najpierw cwicze i zabiegi a potem kompletnie nic. To sie mija z celem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BIEGAŁA!!! Potem jeszcze spacer. Nie zrobiłam za to żadnych zabiegów. Dobry pomysł z tym podziałem, jedna rzecz dziennie. Dziś też mam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już konkretny cel- METAMORFOZA NA 30 URODZINY MOJEGO MĘŻA, czyli koniec lutego. Nie ma co się obijać, czas wziąć się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) co zamierzasz zmienic? ja wczoraj zrobilam olejowanie twarzy, maseczke na twarz, polozylam odzywke na paznokcie i wklepalam balsam po kapieli. na wiecej czasu mi nie starczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj biegałam. Potem u lekarza spędziłam wieczór więc nic więcej nie zrobiłam. Przede wszystkim muszę schudnąć!!! Zadbać o ciało, aby pozbyć się cellulitu i innych paskudztw. W sumie muszę zrobić to, o co mi od początku chodzi. Poczuć się lepiej sama z sobą. A 30 urodziny męża to dobra okazja. Jeśli mi się to uda. To zaszaleję, kupię szałową kreację, nauczę się wykonywać perfekcyjny makijaż, zadbam o paznokcie, aby dobrze się prezentowały, zmienię fryzurę (albo samo uczesanie). Taka metamorfoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez bym chciala nauczyc sie dobrze wykonywac makijaz, ogladalam kilka filmikow ale mi to nie wychodzi. Chyba mam jakas dziwna twarz ale bede probowac.W weekend zrobilam deplacje, manicure i pedicure, maseczka na twarz, olejowanie twarzy i byl balsam po kapieli. Od jutra startuje z cwiczeniami, pozdrawiam. A i w planach odwiedzenie fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pofarbowałam włosy. W sobote kilka maseczek na twarz nałożyłam, paznokcie pomalowane, stopy dopieszczone. Wracam do formy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje! Ja dzis 30 min na stepperze. Ubiegly tydzień minal bardzo szybko. W czwartek spedzilam dzien,w szpitalu na badaniach, a pozostale dni probowalam przyjsc do siebie po tym wszystkim. Poza stepperem nalozylam na twarz peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ostatnio mam duzo stresu, schudlam juz z dwa kilo (jeden pozytywny skutek uboczny). Mam nadzieje, ze niedlugo uda mi sie wrocic do zabiegow i cwiczen. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że tylko ja ciągle się czymś stresuje. Mam nadzieje, ze wszystko szybko się ułoży. Wczoraj trochę stepper i troszkę innych wygibasów, ale niewiele. Za to po 5 min na nogę bańska chińska, zimny prysznic (a co tam), i balsam. Na twarz maska regenerująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaledwie 30 min. steppera zaliczylam. Maseczka z aspiryny i aloesu na twarz. Banki chińskie na nogi. Zobaczymy jak dzis mi pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dobrze sie trzymasz Sa czego nie moge powiedziec o sobie. przez stres schudlam z 3 kilo i to jeszcze nie koniec:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi leniwa, że masz taki okres. Szkoda, że nie mogę pomóc. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się chociaż po 20 min dziennie ćwiczyć. Chyba robię to nawet dość intensywnie, bo zakwasy dostałam:( W pracy idąc do toalety robię po 10 przysiadów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×