Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

hej, znalezienie zelu pod prysznic bez tych slsow i antyperspirantow bez aluminium to chyba jakis cod. Co do kosmetykow dla mezczyzn to bedzie ciezko. Wczoraj posmarowalam meza witamina e na noc bo mi za duzo sie wylalo wiec czemu nie smarowac ich tez olejkami itp:) Druga sparwa to, ze maz nie byl zbyt zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ostatnie dni są takie dołujące. Od wtorku momentami mam ochotę płakać i sama nie wiem czego. Pewnie dlatego we wtorek nic nie zrobiłam. Wczoraj zmusiłam się do biegania. Dziś nie wiem co zrobię, bo okres mam i ledwie siedzę. Póki co to do mycia zostaje żel do higieny intywnej z rossmanna. On pozbawiony jest tych sls. Do mycia włosów też się nadaje. Pozbyłam się łupieżu dzięki niemu. Niestety nie ma sls i nie pieni sieęzbyt dobrze i plącze włosy, ale idzie sobie z tym poradzić. Antyperspirant bez aluminium miałam ostatnio z drogerii Vica. Nie pamiętam nazwy, ale jak sobie przypomnę to naiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie nic sie nie zmienilo:( czytalam ostatnio, ze te antyperspiranty naturalne maja w skladzie alun. tylko, ze jedni mowia, ze to jest zdrowsze a drudzy mowia, ze nie. I komu wierzyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam kostkę czekolady i cukierka. Mam wilczy apetyt przez @:( Wczoraj ambitnie wybrałam się biegać. Przebiegłam 0,5 km i brzuch mnie rozbolał. Na domiar złego kolka chwyciła i zgięta w pół wracałam tip topami do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z nas miała kiedyś taki dylemat, ja mam takie myśli co jakiś czas :) ;) ale może warto zadać sobie pytanie co powoduje takie Twoje odczucia, czy sama jesteś niezadowolona z siebie czy może ktoś szepcze Ci te głupotki do ucha? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cellulit atakuje moje ciało coraz bardziej!!! Mam na brzuchu już. Dzis wzielam prysznic na przemian ciepla i zimna woda(ponoc to dziala) Potem wykonalam masaż manualny. Foli i ćwiczeń dzis nie będzie, bo nie czuje sie na silach, ale lada dzien wrócę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem na siebie zla bo nic nie zrobilam. Dostalam okres a razem z tym bol brzucha:( Co do cellulitu na brzuchu to niektorzy tez stosuja te banki chinskie, ale ja bym sie bala stosowac na brzuch. Zreszta musze wrocic do masazy na nogach bo o tym to kompletnie zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poza zimnymi prysznicami też nic nie robiłam. Dziś wracam do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj nie pisalam bo nie chcialam nikogo dolowac. Dzisiaj biore sie do pracy! Beda cwiczenia i maseczka na twarz plus olej na wlosy. Nie moge uwierzyc, ze tak odpuscilam sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się ostatnio zastanawiałam, kiedyś było tak, że "kobitki" bardziej brały się za siebie na koniec wiosny/początek lata, wiadomo, ostatni dzwonek żeby można było bez kremacji pokazać kawałek ciała ;) dzisiaj zauważam, że dziewczyny starsze (23+) robią się coraz bardziej świadome tego jak chcą wyglądać na co dzień a nie tylko "W sezonie". Jakoś bardziej o siebie dbamy ogólnie a nie tylko czasami, ćwiczymy, stosujemy diety, chodzimy do fryzjera, podążamy za trendami... zgodzicie się ze mną czy to tylko moje obserwacje? Pozdrawiam Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa widzę, że my mniej więcej w tym samym czasie doła mamy:( Wczoraj poza szybkim zimnym prysznicem nic nie zrobiłam. Nie mam od kilku dni na nic ochoty. Dziś jestem umówiona na bieganie i mam nadzieję, że nam to wyjdzie, o sama to chyba się nie zmotywuję:( Dawno też żadnej maseczki nie zrobiłam. Czas wrócić, bo tak dobrze szło. Waga niby bez zmian, ale mi się wydaje, że ciut, ciut jest lepiej. Nawet teściowa nie wiedząc o moich staraniach stwierdziła, że schudłam. Może tłuszczyk w mięśnie się przeradza;) Karola masz racje ze swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! Znowu zaniedbalam nasz temat a i siebie przy okazji. O ile z zabiegami pielegnacyjnymi jest ok to do cwiczen nie moge sie zabrac. Chcialam zaczac biegac ale samej jakos mi sie nie chce a nie mam z kim. Sa Ty biegasz sama? Ale musze sie pochwalic kupilam rower stacjonarny i bede jezdzic. Ruszam juz naprawde pelna para z cwiczeniami. Musze przeczytav co tam pisalyscie dziewczyny ale dzis chyba nie znajde czasu. Chcialam tylko przypomniec o sobie, do konca nie wypadlam z gry :) MYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam z koleżanką, tak się motywujemy wzajemnie. Ale musze się pochwalić, że w ubiegłym tygodniu sama biegałam. Szło mi naprawdę świetnie, do czwartku:( Kolejny okres niechciany i zapał opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze, ze przyszedl czas na mobilizacje;) wczoraj bylam tylko na spacerze zamiast cwiczen. Reszty nie zrobilam bo mialam gosci niezapowiedzianych. Dzisiaj musze to nadrobic, moze tez wezme sie za porzadki w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli powoli wraca. Wczoraj 500 kroków na steperze i 15 min ćwiczeń z ewą chodakowską (na więcej nie miałam sił). Zabiegów żadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki w szafie zrobione, polozylam znowu olejek kokosowy na wlosy ale nie jestem zadowolona. u mnie lepiej sprawdza sie na wlosach migdalowy. kokosowy uzylam do balsamowania ciala i wtarlam tez w twarz co dalo fajne nawilzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
biegałam dziś! co prawda nie dużo, bardziej chciałam sprawdzić na ile mogę sobie pozwolić. To było takie próbne bieganie :) jeśli uda mi się pokonać lenistwo i będę wstawać wcześniej tak jak dziś to będę biegać regularnie :) Śa wiesz, że ja nie daję rady na steperze wiecej niż 300 kroków?! po tych 300 schodzę na miękkich nogach-ledwo stoję. A Ty dajesz radę 500... szacunek dziewczyno!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki;) dzis 30 min bieżni. Oczywiscie z przerwa. Zabiegów 0. Nie planuje nic na jutro bo mam bardzo napięty grafik i pewnie czasu zabraknie. Ale mam ogólny plan na tydzień. Maseczka z aspiryny, peeling kawowy, pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zaliczylam rower i godzinny szybki marsz :) ogolnie czuje sie strasznie opuchnieta juz od 2 tygodni, jakbym wazyla ze 100kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja przez weekend zrobilam maseczke na twarz, kladlam olej na wlosy, zrobilam manicure i pedicure. Niestety zero cwiczen, wiec dzisiaj na pewno zrobie cwiczenia z mel b. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh nie mam co pisać. Poniedziałek tak mi zleciał, że nie wiem kiedy, jak i co. Wczoraj wielkie plany, a skończyło się na niczym, bo goście byli do późna. Dziś to nawet nie planuję bo do lekarza jadę i pojęcia nie mam jak długo mi tam zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
gość ja dzis zaliczylam rower i godzinny szybki marsz usmiech.gif ogolnie czuje sie strasznie opuchnieta juz od 2 tygodni, jakbym wazyla ze 100kg :/ to oczywiście ja pisałam :) biegałam dziś znowu, już tak "na poważnie". Spodobało mi się. Zaliczyłam też 20 minut hula hop. Odkryłam rewelacyjną rzecz dla moich włosów. Olejek rycynowy+olej rzepakowy+jakaś prosta odżywka. A dokładnie wygląda to tak: 1 łyżka stołowa olejku rycynowego + 1 łyżka oleju rzepakowego wymieszać w miseczce i włożyć do większej miseczki z gorącą wodą (kiedy mieszanka jest ciepła, łatwiej ją rozprowadzić). Kiedy olejki się grzeją moczę włosy i nakładam na nie odżywkę (na całą długość włosów), następnie idzie mieszanka olejków - najpierw wmasowuję dokładnie w skórę głowy (podobno olejek rycynowy zmniejsza wypadanie włosów a z tym mam ostatnio problem) a resztę ładuję na włosy, na to folia i ręcznik. Siedzę z tym co najmniej 30 minut lub więcej jeśli mam czas. Później myję głowę. Włosy są po tym jak jedwab! Gładkie i śliskie, po prostu cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
ja juz po bieganiu :) ciezko dzis bylo, oj ciezko. Wczoraj znowu wcieralam olejek rycynowy. Czytalam na wizazu w kwc ze nafta z wit. A+E tez jest dobra na wypadanie wlosow, moze kupie przy najblizszej okazji. Poki co pije jeszcze 2 kubki herbaty z pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, musze wyprobowac ta miksture z olejkiem rycynowym i rzepakowym. czasami ja stosuje olejek rycynowy z zoltkiem i cytyna, wlosy sa po tym blyszczace. wczoraj pocwiczylam z 15 min na hula hopie i zrobilam peeling kawowy. Ciagle nie moge zmusic sie do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już nie mam powodów do wymówki, więc jeszcze 30 min w pracy, a potem biorę się za siebie!!! Ja też do żółtka dodawałam olej rycynowy. Co do naft to różne opinie słyszałam, ale na pewno skuteczne jest wcieranie witaminy A i E. Ja jednak dała bym inną bazę niż nafta (oczywiście wiem, że kosmetyczna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYA88
śa to podpowiedz coś :) wit. a ie chodzi Ci o tą maść czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminę A mam płynną i dodaję po prostu kilka kropelek do maseczek, kremów, odżywek, itd.Wczoraj dodałam do peelingu kawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, idzie wam lepiej niz mi. ja niestety wczoraj nic nie zrobilam, czuje sie troche oslabiona i to jest moja wymowka. Moze uda mi sie dzisiaj cos zrobic, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×