Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Znalazłam już swój 30 dniowy charmonogram zajęć. http://www.bycidealna.pl/2013/07/wyzwanie-30-dni-z-mel-b-tiffany.html Miałam go opracować sama, ale ten jest idealny aby spełnić moje min. Zaczełam od wczoraj. Ćwiczenia dająo sobie znać (ból mięśni, a nie zadyszka), ale jakoś milej mi się je robi niż ćwiczenia z Chodakowską. Do tego zestawu 2-3 razy w tygodniu coś dołączę np. Callanetics‎, chodakowską, rower. Dietę trzymam dalej. Dodatkowo wczoraj nałożyłam 3 maseczki na twarz, peeling stóp zrobiłam i odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend tragedia. 0 ćwiczeń, troche uchyleń od diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek godzina calla, wczoraj Mell B. Dziś zobacze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie te cwiczenia z mel b robilam wczesniej, tylko, ze wybieralam sobie raz np. brzuch, nastepny dzien - nogi itp. Ostatnio nie mialam zbyt wiele czasu, zaliczylam tylko kilka spacerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie czułam się na siłach. Zmusiłam się do rozgrzewki i zrobiłam połowę ćwiczeń na brzuch i zrezygnowałam:( Dziś mam nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tą stronę. Naprawdę motywujące. Szkoda, ze tak daleko mam do Krakowa. Wypełniłabym formularz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też nie ćwiczyłam. Byłam w tym czasie u fryzjera:D Przyciemniłam troszkę włosy i jestem zadowolona. Dziś raczej nic mi w ćwiczeniach nie przeszkodzi. Ale doszłam do wniosku, że same ćwiczenia calla lub Mell B to za mało, ponieważ nie męczę się przy nich i na pewno nie osiągam optymalnego tętna 120-130 uderzeń na min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak tam po weekendzie? Sa ja tez bylam ostatnio o fryzjera, chyba zapomnialam napisac, ale ja tylko podcielam wlosy, niby taka drobnostka a poprawia humor:) Ogolnie to jestem przemeczona, mam duzo sprzatania w domu wiec uwazam to za cwiczenia, nie mam tylko czasu na zabiegi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W weekend zaliczyłam imprezę karnawałową. Myślę, że mój bilans wyszedł na 0. Jedzenia troszkę tylko więcej (ograniczyłam się), alkoholu 0 i dużo tańców;) W piątek 30 min na bieżni. Wczoraj 15 min na bieżni i 15 na rowerze ciągiem. Język miałam do kolan. W sobotę położyłam kilka maseczek na twarz. Ostatnio kupiłam emulsję natłuszczającą oillan (nie wiem czy wspominałam) i jestem z niej naprawdę zadowolona. Nawet gdy nie nałożę oliwki po kąpieli mam nawilżoną skórę. Ostatnio miałam tak przesuszoną, że oliwka wchłaniała się w kilka min., a rano już po niej śladu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj 25 min z mell b i 10 min na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj w koncu zrobilam cos dla siebie, zrobilam depilacje, maseczke na twarz, wmasowalam balsam po kapieli. ostatnio bardzo sie zaniedbalam ale juz wracam na dobre tory. byl tez godzinny spacer. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam 25 min na rowerku i 15 min zumby. Leniwa muszę iść w Twoje ślady i zacząć spacerować. Przebywanie na świeżym powietrzu ponoć poprawia humor i wygląd cery. A to coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku troche sie meczylam bo za kazdym razem kiedy wracalam ze spaceru chcialo mi sie ogromnie spac, teraz jest juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj bylam na godzinnym spacerze, pokrecilam tez hula hopem przez 10 min. Zrobilam maseczke z blota i pomalowalam paznokcie odzywka. zaliczam dzien do udanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ubiegły tydzień owocował w ogromny stres. Na dodatek dopadło mnie przeziębienie i tylko raz przebiegłam 2 km. Teraz już lepiej więc wracam do ćwiczeń. W sobotę kilka maseczek na twarz nałożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dobrze czuć się w swoim ciele wystarczy bliska osoba, która akceptuje cie takim jakim jesteś. I sprawi, że zaczynasz czuć się piękna i atrakcyjna. Wiem o tym, bo byłam przez lata bardzo zakompleksiona. Dzięki mojemu byłemu (już) chłopakowi zmieniłam nastawienie do siebie. Polubiłam siebie i moje dalekie od ideału ciało. Teraz jestem w nowym związku. Widzę ile nerwów zszarpałam w obawie, że nikt mnie będzie chciał... Dziś mierząc ubrania potrafię na słowa "dobrze wyglądają na tobie te spodnie " powiedzieć "to moja pupa dobrze wygląda, spodnie są okropne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka to gratuluję takiej zmiany. Też bym chciała zmienić swoje podejście. Wczoraj 3 km przebiegłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Sa 3 km? niezly wynik:) ja bylam na godzinnym spacerze w niedziele. wczoraj dostalam okresu i bolal mnie brzuch przez caly dzien wiec nic nie zrobilam. dzisiaj beda na pewno jakies zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj bylam na spacerze i zrobilam maseczke na twarz aspirynowa. Na dzisiaj mam plan zeby polozyc olejek na wlosy tak chociaz na godzine przed myciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni tydzien uważam za udany. Udało mi się 4 dni biegać po ok. 3-4 km. Niestety dziś mnie katar dopadł i muszę odłożyć to bieganie. Zabiegi na paznokcie i włosy robię w miarę systematycznie. Zaniechałam jednak walkę z cellulitem musze coś z tym zrobić. Nie udało mi się jednak osiągnąć wyznaczonego celu, bo urodziny męża za tydzień, a u mnie niewiele się zmieniło. Wychodzi na to, że LEŃ ZE MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki len? Sa bardzo dobrze ci idzie, zwlaszcza z tym bieganiem. Ja narazie zostane przy spacerach, zrobilam tez ostatnio maseczki z blota i z aspiryny. Tez musze zaczac robic cos z tym cellulitem tylko albo zapomne, albo nie mam czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim celem jest zrzucenie 10 kg, jestem już w 2/3 drogi. Chodzę na siłownię, staram się racjonalnie odżywiać (dużo warzyw, pełnowartościowe białko, rano trochę pełnowartościowych węglowodanów, 2l wody dziennie). Dodatkowo biorę 2BeSlim. Wydaje mi się, że wspomaga moje odchudzanie, bo odkąd zaczęłam brać, łatwiej mi utrzymać dietę a waga spada szybciej. Opakowanie to koszt ok. 20 złotych, zawiera 60 tabletek - po 30 na noc i na dzień. Wybrałam właśnie ten suplement, bo ma wyjątkowo bogaty, przemyślany skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym tygodniu byłam chora. Dopadła mnie grypa. Nic nie zrobiłam. o prawda nie czuję się jeszcze w pełni sił i z pewnością po przebiegnięciu paru metrów będę padnięta, ale mam zamiar dziś wrócić do biegania. W sobotę wyskoczyłam do fryzjera. Nie zmieniłam nic radykalnie, ale zaraz lepiej się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz. Ja w zeszlym tygodniu zaliczylam kilka spacerow. Zrobilam tez maseczki na twarz, Dzisiaj zajme sie paznokciami, bedzie tez farbowanie wlosow i w koncu wracam do masazu bankami. Watpie zeby udalo mi sie zlikwidowac cellulit ale licze na to ze bedzie mniej widoczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w koncu zrobilam masaz bankami, po 5 minut na noge. Planuje go robic przez 10 dni, potem przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×