Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gossia_GA

zaczynam dietę kto się przyłączy

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie kobitki :) start diety 8.10.20012 waga 79,8 kg dzis 13.10.2012 waga 77,8 kg czyli jakos idzie schudłamprzez tydzien 2 kg wydaje mi sie ze dobrze mi poszlo cały tydzien 2 kg to tak w sam raz ;))))) Dzis zjadlam na sniadanie jedno jajko i jednego pomidorka :)))) mysle że wkolejnym tygodniu bedzie fajniej i uda mi sie ponownie schudnac 2 lub 3 kg :)))))) A jak tam u was dziewczyny co z waga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuloskulos
A ja totalna skucha po prostu zaczynamod nowa i jeszcze sobie przypomniałam, że Elizabeth tailor stosowała dietę, że jeden dzień jadła a następny tylko piła i tak przez miesiąc i potrafiła schudnąć 15 kg. Pomyslałam, że może w ten sposób mogłoby mi sie udać bo już jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja za to "prawie" w miesiąc schudłam "prawie" 5 kg i wreszcie dopiełam spodnie, których nie dopinałam na początku września :) moim wymarzonym celem jest to, żeby mi one z tyłka spadły :) Odchudzanie to nie jest przegłodzenie się kilka dni i efekt w postaci zgrabnych nóg i płaskiego brzucha. To wielomiesięczna walka z groźnym i podstępnym przeciwnikiem- sobą samym. Czesto mam chwile slabości, a jak. Wczoraj zjadłam mały kawałek szarlotki, zła byłam strasznie. No bo powiedzcie same dziewczyny, co jest lepsze- te sekundy przyjemności teraz (plus poczucie winy) czy wielka satysfakcja za pół roku? A czas i tak upłynie... (wybaczcie za moje filozoficzne wypociny. Mam gorączkę :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
czećś kobiety nie pisałam w czoraj bo mąż zjechał na weekend i jakoś nie miałam czasu w sobotę pozwoliłam sobie na dzień wolny od diety jadłam normalnie pizza i słodycze i wróciło mi tylko 200 gram no ale raz w tygodniu będę sobie pozwalać no bo co to za żona jak mąż wraca a nic dobrego nie przyrządzi no a znowu patrzeć a nie jeść nie potrafię i tak sobie pomyślałam że tą sobotę wolną od diety sobie zachowam. waga startowa 8.10.2012- 75.500 waga dzisiaj 14.10.2012- 72.400 a więc mój wynik to 3.100 i to z tą luźną sobotą :-). co o tym myślicie fajny efekt?mam nadzieje że jeszcze 3 kg i inni też zauważą:-). jestem zadowolona wam też życzę szybkich efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoon12892642424
hej też się przyłącze od tygodnia biegam 30 minut codziennie i jestem na diecie 1000 kcl. Mam tylko pytanie, czy wy też tak słabo sie czujecie? Moja waga wyjściowa to : 60 kg przy wzroście 164. Dodam, że dwa miesiace temu warzyłam 53 kg i chce do tego wrócić. Jak myslicie jak szybko zrzuce te nadprogramowe kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! podepne sie pod was :) razniej mi bedzie walczyc z kg....od lutego zrzucilam 8 kg z czego sie cieszylam ale niestety ostatnie 3 miesiace byly bardzo stersujace i przykre co zaowocowalo +4kg :( no i ogarnac sie musze i wziasc za siebie jestem mama 2 latki z silownia musze sie jakos zorganizowac ale krece hula hopem 20 minut dziennie (narazie) i ograniczam slodycze (a to niestety ciezko bo uzalezniona od niech jestem) i po 18 nie jem ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej kochane właśnie zeszłam z wagi każdego dnia jest coraz lepiej wskazało 71,900 tak bardzo się cieszę niedługo osiągnę pierwszy cel 70 kg teraz już wiem że dam radę.chciałabym dojść do wagi 55 długa droga przedemną ale tym razem się nie poddam :-) teraz czas na śniadanko jak zawsze ciepłe słodkie kakao plus bułka z paprykarzem (uwielbiam) powodzenia i czekam na wasze relacje:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) hejka gossia :) ciesze sie ze sie nie podajecie u mnie tez dobrze chyba start diety 8.10.20012 waga 79,8 kg 13.10.2012 waga 77,8 kg 15.10.2012 waga 77,7 kg Ja tez sie nie poddam musze schudnac :) widze ze was coraz wiecej bo bałam sie ze topik umrze pozdrawiam jak wam idzie dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuloskulos
No dzisiaj jestem z siebie zadowolona, gdybym zawsze była taka konsekwentna i nie piła piwa i alkoholu to wogóle byłoby super, bo to puste kalorie... ale co zrobić jak się lubi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
obiad gotowany kalafior potem dwie kaway i kolacja szklanka maślanki dzisiaj naprawdę mało zjadłam. mąż w Berlinie więc wybrałam się z synkiem do mamy na parę dni tak więc zważę się dopiero po powriocie do domu mam nadzieję że będę miło zaskoczona. dzisiaj wsiadłam na rowerek stacjonarny ale boli mnie kręgosłup jak pedałuje więc to tylko 15 min. od jutra zaczynam biegać życzcie powodzenia:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej dziewczyny właśnie wyrusz zakupy w planach mam kupić sojakiesz urządzonko do ćwiczeń i taę zastanawiam stepper czy twister mam nadzieję że obsługa będzie na tyle miła że do. a wy co o tym myślicie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@lino@
hej ;D chcialabym sie dolaczyc ;D mam do zrzucenia 7 kg ;p 176cm i 67,5kg na dzien wczorajszy.. moim celem jest 60 kg czyli bez boczkow itp :) biegam po godzinie: kiedys codziennie teraz chyba bd to robic co 2 dni.. mam zamiar jesc do 800kcal no i po 100 brzuszkow dziennie. jak strace te 7 kg do swiat bedzie dobrze ;D a wy ile kcal jecie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
moje menu dzisiaj to kawa, lyzka serka ziarnistego, obiad czyli udko gotowane i marchewka a na kolacje nie wiem moze platki albo jajka na twardo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Widze ze fajnie nam idzie a po za tym mamy nowe osoby :) Moje menu dzis to 2 szklanki kefirku 300 ml zupy brokułowej dietetycznej a na kolacje marchwka w paski pokrojona :) juz jestem po rowerku stacjonarnym 32 min :) 8.10.2012 start diet z wagi 79,8 :) 15.10.2012 77,7 kg :) A jutro wskakuje znów na wage mam nadzieje na troche mniej na wadze :) pozdrawiam was i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
ja na wage dopiero w poniedzialek rano ;p juz sie doczekac nie moge ;D kcal na dzis mi wyszly 570;D ale chyba cos jeszcze dodam bo to za malo . co do cwiczen to brzuszki zaliczone i nawet sie zmobilizowalam zeby isc na marszo bieg czyli 10 min biegu i 10 marszu po 2 razy ;D na kolacje robie smazona cukinie i jajko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziewczyny kupiłam steper i twister a więc ciężki dzień za mną:-). twister-kręciłam się 10 minut oj ale w talię idzie stepper-300 stepów spalonych kalorii 40 brat codziennie biega dzisiaj jak mały poszedł spać został z babcią a my pobiegliśmy mam za sobą 3 km poprostu padam dzisiaj. co do jedzonka pozwoliłam sobie dzisiaj trochę śniadanie: bułka z polędwicą i kakao z mlekiem o,5 % potem mały batonik ten mini:-). 2 śniadanie jogurt pitny obiad ziemniaki sórówka z marchwi i jeden mielony 2 kawy z słodzikiem myślę że to około 1200 kcal nie liczę ich poprostu się ograniczam narazie jestem u mamy i już nie mogę się doczekać powrotu do domu żeby się zważyć. powodzenia laseczki.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kolejny dzien diety mam troche złamanie nie wiemdlaczego ale brakuje mi duzorzeczy - nie poddam sie ale mam smaki straszne na słodkie :) Dzis sie ważyłam troche tomobilizuje ale wydaje mi sie że wy chudniecie takszybkoa ja tak wolno :( ale cóż. Na sniadnie wypilam kubek kefiru ,nie wiem jeszcze co zjem pużniej moze dzis cały dzien bede na kefirze ...........hmmmm 8.10.2012 start diet z wagi 79,8 15.10.2012 77,7 kg 17.10.2012 77kg Drugi tydzien diety a ja schudłam -2,8 kg to nie zbyt dobry rezultat a nic prawie nie jem :( co zrobic mam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
hejka ;D ja wczoraj trzymalam sie diety tylko zrobilam kesa pizzy i babki ale doslownie malutkie kaski wiec mi raczej nie zaszkodzilo ;p dzisiaj menu : kawa, plaster sera, udko gotowane bez skory, gotowana marchew , cukinia smazona , activia. wychodzi jakies 500 kcal. no i bd musiala cos dodac bo to za malo ;/ windnita ile ty jesz kcal dziennie? cwiczysz cos wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
nie wytrzymalam i weszlam na wage heh ;p dieta sie oplaca dzisiaj 3 dzien a z 67,5 kg zrobilo sie 65,8 ;D czyli 1,7 kg stracone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiesz jem i cwicze ;) Codziennie jezdze na rowerku stacjonarnym ok 1h :) oprocz niedzieli od poniedziałku do piatku mam diete ok 500 kalori a sobote i niedziele nie przekraczam 1000 kalori Chociaz dzis dopiero do tej godziny wypilam jeden kefir 0% tluszczu i zjadlam jednego banana :) jeszcze dzis zjem 200 ml zupy dietetycznej brokułowej i marchewke :) Wiec jak widzisz nie przesadzam z kaloriami i cwicze :) ale weszlamna wage przed chwilkom imilam 76,8 :) jestem dopiero 10 dni na diecie to i tak sie ciesze ze schudlam tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziewczyny porażka straszna nie wiem co się stało pilnuję diety wasię dzisiaj a waga 72,600 pora 800 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
kurcze to nie wiem co jest powodem tak malego spadku wagi.. bo jak pisalam z dziewczynami to raczej kazda po tyg stracila ok 3 kg. ja jak zaczynalam w tamtym roku to po tygodniu schudlam 4,5 kg. i to nie byla woda bo mialam wtedy zaparcia... tylko dla mine to dziwne ze w week do 1000 bijesz. powinnas caly czas tyle samo a jak dojdziesz do celu to wtedy zwiekszac liczbe kcal o 100 co tydzien zeby nie wpasc w jojo. gossia moze jestes przed@ albo cos? wazcie sie najlepiej raz na tydzien ;p bo ja kiedys sie wazylam rano wieczorem w poludnie i nie bylo za dobrzxe z moja psychika;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz każdy organizm jest inny i kazdy inaczej chudnie.Ja jak bylammlodsza to też chudlam 4 kg na tydzien niestety przed trzydziestka to juz wolniej wszystko idzie tak myśle :) ja jestem narazie zadowolona z spadku wagi powoli do celu chyba :( jasne że chcialabym szybciej chudnac ale jakos nie moge nie wiem czym to jest spowodowane :( alepostaram sie bardziej moze jeszcze przez4 dni schudne z 1 lub 2 kg :) zyczcie mi powodzenia a ja wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
no moze i od wieku to zalezy bo jak mowia im czlowiek starszy tym metabolizm bardziej szwankuje.. ja musialam sprobowac krokieta bo dzisiaj robilam ale tylko pol zjadlam wiec nie jest tak zle szkoda tylko ze tak pozno ;/ ale coz;p musze jutro spr ile po nim waze heh i nast wazenie juz napewno w poniedzialek rano bo nie ma co za czesto wchodzic na ta wage.. dziewczyny przywoluje was do porzadku ;p gdzie jestecie? smutno tak jak trzeba w 3 osoby pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziewczyny waga 72,500 dzisiaj tylko gorący kubek wypiłam a teraz ćwicżę zaliczyłam już stepper a teraz pedałuję sobie. staram się bardzo i nic no zobaczymy może mam zastój czy coś no ale jakby nie było to 3 kg i tak już za mną:-). zjem dzizsiaj jeszcze tylko obiad i koniec. może do soboty zgubię nchodz pół kg to by miło było.... powodze4niqa i dzieki ze jestescie.paaa.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... jak moge to dołacze :) tez postanowiłam ze musze cos zrobic ze soba.....mam dosc pytan czy aby nie jestem w ciazy i docinkow ze sie zaokraglilam...:-/ trzeba sie w koncu wziac za siebie .Mam nadzieje ze jakos dam rade a czytajac was nabiore wiekszej motywacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ;) Nie wiem czy sie śmiac czy plakac nie mam dzis wogóle humoru :( jestem zmęczona Ale nie poddam sie musze sobie troche po narzekac poprostu. Dzis zjadłam 200ml kefiru, 1 nektaryne i 6 pomidorków koktajlowych.Jeszcze dzis zjem salatke z słaty lodowej do tego jakis pomidorek i kukurydza i 1 marchewke albo dwie nic wiecej. Jestem juz po rowerku dzis tylko 33 min ale zawsze cos czy nie ??? 8.10.2012 waga 79,8 18.10.2012 waga 76,8 Boje sie że nie osiągne celu na ten miesiac, tak mało czasu mi zostało :( chciałam 1 listopadamiec 72 lub 71 kg ale chyba sie nie uda :((( ale jeszcze powalcze wkoncu mam jeszcze 13 dni Powodzenia wam życze i ciesze sie z waszych rezultatów oraz że jestescie ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
super ze sa nowe ;D witamy;D windnita relax ;p i tak malo jesz tzn malokalorycznie ;p ja dzisiaj od rana herbata , activia, 100g bigosu i tyle samo krokieta. narazie wyszlo juz 550kcal. wieczorem zjem smazona cukinie z 200g. no i moze jeszcze sie pokusze o jogurt nie wiem.. do tego marszo bieg 45min. spalone prawie 400 kcal. stwierdzilam ze nie ma co szalec za bardzo bo znowu bd slaba i okres mi sie wstrzyma;/ miesiac temu jadlam 500 i spalalam 700 wiec kiepsko bylo ;/ a wy laski glowa do gory ;D uda sie nam wszystkim ;D tylko trzeba sie wkoncu zebrac a nie wciaz rzucac diete po 2 dniach ;p ja jestem na to najlepszym przykladem ! moja dieta zawsze trwala co najwyzej 2 dni heh. ale od roku juz walcze z malymi potknieciami i 18 kg zrzucialm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziewczyny za mną stepperek 1010 kroków:-) dzisiaj pozwoliłam sobie na małe grzeszki mianowicie dobry obiad który zrobiła mama potem ruszać się nie mogłam hehe:-) ja też na 1 listopada wyznaczyłam sobie że chcę ważyć 70 kg ale jakoś nie idzie waga dzisiaj 72,500 wypiłam już dzisiaj dwa litry wody bo tak na codzień nie piję żadnych płynów więc może to coś da dziewczyny wytrwałości ps.witam nowe paaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×