Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gossia_GA

zaczynam dietę kto się przyłączy

Polecane posty

Ja mam za soba 25 min na stepperku :-) oprócz tego staram sie jesc 1000 -1100 kacl ,ale straszliwie ciagnie mnie do słodyczy.....kupiłam nawet chrom i błonnik zeby sie w miare "naturalnie" wspomoc ale nie wiem jak to podziała.Niby chwilowo czuje sie zapchana ale czy sobie to wmawiam czy faktycznie daje to taki efekt???-nie wiem :P Ja zaczynam sie objadac jak mam zwyczajnie duzo czasu wolnego,dlatego musze go sobie jakos zapełnic ,poza praca oczywiscie.... :P Wziełam sie za czytanie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam ciala ale martwie sie ze tak malo chudne co jest grane nie mam pojecia do tego co jem i cwicze to naprawde wychodzi wynik prawie zerowy :( buuuuu jutro kolejny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
windnita ja też mało chudnę madziula A Jak powinnam ustawić stepper aby chudnąć w tej chwili mam ustawione na duży opór i długie kroki co o tym myślisz????.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow@
a u mnie du pa !!! mam cos kiepski wieczor , troche dola i niestety nie moglam pochamowac glodu;/ brzuch mi wywalilo no i zycie.. czasem mysle ze chyba nigdy nie dojde do tej 60tki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dzisiaj głodówka życzcie powodzenia:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki :-) Ja własnie popijam herbatke, czytam o zdrowym zywieniu i metodach na odchudzanie :-) Niby wszystko takie proste,piekne łatwe,ale jak ciezko wytrzymac to tylko my same wiemy.... :P Gossia jak ustawic stepper nie mam pojecia,ja staram sie chodzic tak z poł godz dziennie,trace wtedy 0k 200 kcal raz wiecej raz mniej,zalezy jak sie przykładam :P Tyle ze ja nie mam regulacji oporu (dooopa blada ) sama nie wiem czemu :-) ,taki kupiłam i juz jakby jest ustawiony bez mozliwosci zmian....albo ja nie umiem ???? :-0 Ale chodzi sie cholernie ciezko,wiec pewnie opor jest duzy :P :-) Gossia jak moge spytac to czemu sie dzis głodzisz???? bedziesz poscic w piatek czy jak ? :-) Ja bym nie dała rady chyba ,tzn zycze ci wytrwałosci !!! zeby nie było :P Ale jja setki razy probowałam sie "przegłodzic" a potem wieczorem rzucałam sie na jedzenie i zjadałam z 3 razy tyle ile bym zjadła przez cały dzien i w konsekwencji tyłam...:-0 Teraz postanowiłam ze jesc bede ale zdecydowanie mniej ,bo bardzo czesto najzwyczajniej w swiecie sie obzerałam..... dobra nie marudze juz :P Mam nadzieje ze wpadniecie popoludniu na kawke i plotki no i zeby relacje zdac z mijajacego dnia :-) Pozdrawiam :-) Do potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuloskulos
Ja narazie nie narzekam, bo staram sie ograniczać, ale wczoraj wieczorem wypiłam 2 lampki wina, ale też wczesniej ćwiczyłam. Nie ważę się jeszcze bo u mnie cięzko coś zrzucić. Na dzisiaj w pracy kawkę niestety z 1 łyz cukru juz zaliczyła jeszcze mam przewidziane 3 jajeczka i grejfruta. Bardzo bym chciała, bo ja też 2-3 dni diety i basta i tak w kółko. Kurcze musze sobie tez kupić Twistera bo ja mam szczególnie problem z tłuszczykiem na brzuchu i wogóle w okolicach talii. Dobrze sie na nim ćwiczy? Pozdrawiam dziewczynki życzę wytrzymałości i niech Wam i mnie gółd nie dokucza .....Miłego dzionka a taki am być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuloskulos
Gossia_GA zadowolona jesteś z twisterka powiedz coś więcej?Ile kosztował bo zamierzam zkaupić na allegro. Może troszke podratowałby moją talie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;)mi juz dól przeszedl:) i dzis dalej walcze hehehe na sniadanko zjadlam jajeczko jedno ;) i nrazie tyle :) my damy rady jakby nie wy to wczoraj bym padla i skonczyla ze wszystkim -dzieki wam. Kuloskulos - ja tez mam twistera kupilam go na allegro nie bl drogi bo kosztował chyba z 39,99 zl ale ja jakos nie potrafie na nim cwiczyc jak wiecej niz 15 min kręce toboli mnie kolka :(((( ale wydaje mi sie ze to spowodu tego ze malo sie ruszłam nie wiem dziewczynom idzie a ja jestem na rowerku narazie :) Gossia - zazdroszcze żepotrafisz głodowac ja jak caly dzien gloduje to wieczorempochlaniam wszystko;) Napiszepozniej jakmi minąl dzien;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh hej :-) Wpadam na kawke do Was :P Ja sobie zaserwowałam deserek bo dawno nie jadłam nic słodkiego :-) Zrobiłam galaretke do której wkroiłam banana i powiem Wam ze moj apetyt na słodkie o dziwo jest zaspokojony :D moze to faktycznie sasługa tego chromu????? Bo w lodówce mam duuuużo ciast ,ciasteczek i chyba pol kilo malagow czy jak to tak sie odmienia ,bo moja mama je uwielbia .I jestem dumna ze ani jednego ani drugiego na razie nie ruszyłam :-) Odpukac ... :P A kusza juz kilka dni :P Jesli idzie o cwiczenia to ja jestem len totalny,stepper zamowiłam juz kilka miesiecy temu ,na poczatku przez chyba 5 dni nawet po godzinie dziennie smigałam,potem był dluuugi przestoj i teraz znow zaczynam .Na razie chociaz po te pol godziny,dobre i co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I kolejny dzis na diecie minął :) Moje menu na dzis to, 1 jajko,350 ml kefiru, 200 g grzybów ( nie moglam sie oprzec) i 2 wafle ryżowe :) Do tego 35min rowerek stacjonarny i 50 brzuszków Chyba niezły dzien co dziewczyny ??? Jutro znówwskocze na wage :) aby zobaczyc rezultaty 8.10.2012 - 79,8 17.10.2012- 77 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej wszystkim no i odpadłam nie dałam rady tej głodówce dzisiaj wszystko by było ok tylko że mam bratanicę i bratanka na noc no i przy nich nie da się głodować:-). czekoladki chipsy no i frytki na kolację dziewczyny kto by takie męki wytrzymał, waga 72,900 czyli w normnie. od jutra kontynuuje dietę mam zamiar do wszystkich świętych zgubić jeszcze 4 kg:-). co do twistera mi odpowiada bardzo wziełam taki zwykły bez linek kosztował 19 zł w tesco jestem zadowolona a co do kolki zawsze łapie jak ćwiczę to chyba od kondycji zależy. stepper teżmam z tesco w tym tygodniu mają promocję mam taki zwykły bez regulacji oporu. ćwiczę kilka razy dziennie po 10-15 minut ogólnie robię 1000 kroków dziennie.mi to dziwnie licznik pokazuje że jak zrobię 100 to spalam 14 kcal dziwne bo opór duży bardzo no ale nie poddaję się tylko ćwiczę idzie ustawić na krótkie kroki w tedy jest lzej ale nie działa licznik no ale na początek może być. pozdrawiam.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Kurde zauwazam ze gdzie sie nie pojawiam to jest coraz mniej wpisow a potem topik upada :-( Czy to ja mam taki wpływ na to ? :-( Mam pierwszy maly sukces -1kg na wadze :-) Mam dzisiaj wolne i zupełnie nie wiem jak zagospodarowac tym dniem...pogoda jest cudna....na razie w pizamie popijam kawke :P windita ty bardzo mało jesz! ja bym zesłabła na pewno.....,podziwiam ze dajesz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) i kolejny dzien :) juz jestem po kawce i 2 jajkach :) ale dzis gorzej jest to jest sobota za duzo czasu wolnego ;) Dzis tez stanelam na wadze :) i jupi idzie do przodu 8.10.2012 - 79,8 17.10.2012- 77 kg 20.10.2012 - 76,7 kg ;) Mam dzis pozytywna energie ciesze sie ze chudne wolno ale chudne i chyba zdrowo;) bez efektu jojo :) buziole chcialabym schudnac do 1 listopada jeszcze z 3 kg :) bym byla hapy aaaaaaaaaa co do tego żemało jem to jest tak ze jak sobie postanowie to potrafie i od 10 dni nawet sie nie skusilam na cos co niezdrowe ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłem 26kg
najważniejsze w odchudzaniu jest obalenie wielu ale to wielu mitów dotyczących pozbywania się nadmiernej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłem 26kg
jezeli macie jakiekolwiek pytania to pytajcie, na kazde z checia odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) Mam za soba 3 wafle ryzowe z serkiem na sn , i galaretke na 2 sn :P Obiad za jakies 2 godz,bedzie rybka bez tłuszczu z piekarnika i warzywa,duuuuzo warzyw :-) Poza tym mam 1,5 godz spaceru za soba i jakas godz sprzatania :-) Na kolacje pewnie serek wiejski albo tunczyk,albo to i to jak pozno pojde spac :-) schudłem 26 kg--------> Problem jest w tym ,ze my wszystkie pewnie znamy zasady zdrowego zywienia,to ile i co jesc,jaki stosunek białka,weglowodanow, ze trzeba sie ruszac itd itp ale najtrudniej jest sie nie poddac ....Poza tym ja cierpialam na kompulsywne objadanie....To jest dopiero masakra,bo niby nie czujesz głodu a wpychasz w siebie ile widzisz ...i nie chodzi tu o zjedzenie jednego kawałka ciasta czy pizzy popijajac piwem ......... Ale jak mozesz to udziel nam jakichs cennych ,rad ,wskazowek..:-) Ja z miła checia poczytam i posłucham rad kogos,kto schudł i to nie mało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i znowu ja :) wiec tak kolejny dzien minał :) zjadlam dzis 2 jajka,2 wafle ryzowe, i pół kurczaka z rożna.I to tyle na dzis :) zeby było smieszniej zwazylam sie dzis jeszcze r az i mialam 76,5 :) pomimo kurczka :) ale dzis nie w cwiczylam bo w soboty i niedziele pausa dla regeneracji bo troche mam zakwasy :) powodzenia dziewczyny i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dołączam się do Was dziewczyny (jeśli mozna oczywiście;)) Byłam na diecie przed wakacjami ale przerwałam i to co zgubiłam grile, piwko i lenistwo skutecznie nadrobiły z nawiązką. Jestem na diecie dwa tygodnie, narazie się nie ważę-zrobię to za tydzień w sobotę. Moja dieta to MŻ ;) chodzę dwa razy w tygodniu na zumbę i od tego tygodnia chcę jeszcze z raz zaliczać siłownię, w domu nie mam szans na ćwiczenie :( mam dwuletniego synka który skutecznie zajmuje mi cały czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :-) Ja jestem po sniadanku, jak to zwykle o tej godzinie popijam kawke :-) Co tam u Was?????? windnita podziwiam cie ze tak mało jesz naprawde :-) szalona :-) poleczka@ witamy :-) co prawda nie ja jestem załozycielka topiku ,ale dziewczyny na pewno chetnie Cie przyjma do grona :-) Ja jakos znowu zaprzestałam cwiczyc...:-( skupiam sie głównie na diecie .Chyba jeszcze jest mnie za duzo,jak spadne do 58 -59 to obiecuje ze dzien w dzien bede smigac na stepperku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje cos mądrego :-) I: Przez pierwsze 3 dni tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu II: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu III: Między 21 a 24 dniem tracimy 15% białka, 85% tłuszczu IV: Od 24 dnia tracimy 25% białka, 75% tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten piekny niedzielny poranek :) Wlasnie zjadlam sniadanko i pije kawke ;) A na sniadanko 1 jajko i 1 wafla ryzowa :) Powiem wam ze tak sie to tego przyzyczailam ze zaczynac dzien bez jajka to sajgon :) hehehehe dzis ładna pogoda to zakonczenie sezonu grilowego :) wiec na obiad zjem salatke i miesko z grila a potem juz sobie odpuszcze :) A wy jak niedziele spedzacie ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ruszyłam dooope :P Zjadłam nadprogramowo jakies 400 kcal :-( Co mnie podkusiło???? :-0 activia do picia 300 g- 240 kcal 2 ciastka - ok 150 kcal Ale 200 kcaljuz spaliłam :-) 1400 krokow na stepperku =200 kcal Następna tura za jakas godzinke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
windnita jajeczko na sniadanie b.zdrowo :-) Ja zrezygnowałam z chleba i obowiazkowo na sniadanie wcinam 3-4 wafle ryzowe z jakas wędlinka chuda i np pomidorkiem :-) Pozniej jem galaretke z połowy porcji z połówka banana (jak mi sie znudzi to musze opracowac cos innego na 2 sn ale na razie nie mam pomysłu.....) ,potem solidny obiad zazwyczaj rybka z piekarnika bez tłuszczu ( ew.pier z kury ) z warzywami tez z piekarnika (duuuuzy talerz tego jest :-) ) a na kolacje albo tunczyk z puszki,albo serek wiejski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaliłam kolejne 200 kcal wiec mam te chwile przyjemnosci "odpracowana" :P 45 min na stepperku za 3 min pochłoniecia activi i dwoch ciasteczek ...masakra :-0 Mam nadzieje ze wiecej sie juz nie skusze :D Chociaz nie powiem,pot na plecach i czole daje takie błogie uczucie lekkosci ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona91
Wiatam, Jeśli pozwolicie chciałabym się do Was przyłączyć ;) W czerwu tamtego roku podjęłam walkę z kg i z 64 kg zeszłam do 47kg. Może byłam trochę za chuda ale czułam się fajnie, przytyłam jeszcze tak do 50 kg i waga utrzynywała się tak przez kilka miesięcy. Jednak gdzieś później motywacja spadła, zachorowałam na anginę po której miałam dwa miesiące powikłania i waże teraz 56 kg. Chcę to zrzucić;) Szukam topiku który nie umrze ;) Wesprzecie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
dziewczyny dałam ciała na całego waga podskoczyła na 73.100 no nie wytrzymałam poprostu ale to nie znaczy że się poddałam mam nowe mocne postanowienia od jutra działam dalej.ułożyłam sobie dokładne menu na ten tydzień plus stepperek codziennie po godzinie.muszę dać radę do wszystkich świętych już niedługo a bardzo bym chciała aby rodzinka zauważyła chociaż minimalną zmianę. witam nowe koleżanki cieszę się że nas przybywa samej było by jeszcze ciężej.dziewczyny 3majcie się.dobranoc:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cisza tu jakaś:( Ja nadal ''pracuję'' nad sobą. Dzisiaj na śniadanie twarożek ziarnisty zaliczony, na obiad w planie kalafior;) a potem zobaczymy. zaczęłam dzisiaj trzeci tydzień ponownej walki z kg i mam nadzieję ze jak wejdę w piątek na wagę to będzie tyle co w stopce...... zastanawiam się nad kupnem stepera-jakie Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×