Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adfadf333

Ateiści powinni pracować w święta kościelne

Polecane posty

Gość Zofia Katoliczka
A DZIŚ RANO BYŁAM W KOŚCIELE. POROZMAWIAŁAM Z PROBOSZCZEM O SĄSIADACH NIE DALEKO MNIE. MAJĄ DUŻY DOM A NIE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA MAJĄ DUŻO PIENIĘDZY A NIC NIE CHCĄ DAĆ NA KOŚCIÓŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male sliczne niepozorne
A kiedy człowiek ma odpocząć od pracy, praca bez względu czy sie wierzy czy nie powinna trwac 5 dni w tygodniu, wolne trzeba miec, bo zycie to nie tylko zapierdalanie ale tez przyjemnosci. Ja wierze w Boga ale odrzucam te wasze popierdolone religie, jakim debilem trzeba byc zeby pozwolic sie tak omamic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male sliczne niepozorne
A kiedy człowiek ma odpocząć od pracy, praca bez względu czy sie wierzy czy nie powinna trwac 5 dni w tygodniu, wolne trzeba miec, bo zycie to nie tylko zapierdalanie ale tez przyjemnosci. Ja wierze w Boga ale odrzucam te wasze popierdolone religie, jakim debilem trzeba byc zeby pozwolic sie tak omamic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] adfadf333 Ja też się buntowałam przeciw nakazom Kościoła, nie przyjmowałam ich do wiadomości, uważałam za śmieszne i niedorzeczne. I wiecie co? Zaczęłam MYŚLEĆ nad tym wszystkim. I doszłam do wniosku, że to Kościół ma rację, a ja robiąc na przekór Bogu byłam nieszczęśliwa. Człowiek nie może żyć sam sobie nie uznając że ktoś go stworzył. Bo Bóg ma plan wobec każdego z nas. raczej ci resztki rozumu odebralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek tak samo ja moge powiedzieć, że 90% ateistów to głupki które nie potrafią zaakceptować czyjegoś zdania, zakompleksieni, krzyczący najgłośniej i myślący, że ich pogląd to ,,coś'' czego jeszcze świat nie widział. Ja tak nie powiem, bo nie wiem jaki % ateistów tak myśli a Ty nie powinnieneś generalizować wszystkiegio - a skąd wiesz, że ten człowiek który siedzi sobie po kościele w święta przed TV jest hipokrytą? Przecież wiara nie zabrania mu oglądać TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
A CHODZICIE RANO DO KOŚCIOŁA ? MACIE SWOJEGO ULUBIONEGO KSIĘDZA? JA MAM KSIĘDZA STANISŁAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co popierają pomysł by ateiści pracowali w swieta.... prawda jest taka ze zgodnie z parwem nalezy im sie ten dzień wolnego ponieważ takie jest prawo a to ze te dni wypadają w te dane święta to jest prawde mówiac ze szkoda dla nich poniewaz zabrano im prawo decydowania kiedy by chcieli mieć to wolne. Inaczej! To ze mamy wolne w Boze narodzenie wynika z ustawy a nie dlatego ze sa Świeta. Dlatego ze w Naszym kraju dominuje katolicyzm dlatego ustalono to w tych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co popierają pomysł by ateiści pracowali w święta.... prawda jest taka ze zgodnie z prawem należy im sie ten dzień wolnego ponieważ takie jest prawo a to ze te dni wypadają w te dane święta to jest prawdę mówiąc ze szkoda dla nich ponieważ zabrano im prawo decydowania kiedy by chcieli mieć to wolne. Inaczej! To ze mamy wolne w Boze narodzenie wynika z ustawy a nie dlatego ze sa Święta. Dlatego ze w Naszym kraju dominuje katolicyzm dlatego ustalono to w tych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mloda na swoje wiek
W dupie mam chore prawo, normalnym jest ze kazdy potrzebuje odpoczynki i czasu wolnego, zeby moc sie rozwijac, nie dziwie sie ze ewolucja stanela skoro bezmyslne mozgi sa jak maszyny a jesli juz robia krok to zwykle do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
MNIE OSTATNIO NA NA TYŁACH BRAŁO AŻ TRZECH KSIĘŻY. MATKO GDY TO ZOBACZYŁAM TA WIELKOŚĆ Z POD SUTANNY. PROBOSZCZ PAWEŁ BYŁ TAK NACHALNY ŻE MAŁO CO A NIE ZŁAMAŁBY MI KARKU KIEDY TRZYMAŁ MOJA GŁOWĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf333
No dobrze, ale sylwester nie jest dniem wolnym od pracy. A ludzie świętują. Co świętują? Nowy Rok! A jak się liczy ten Nowy Rok, dlaczego akurat wtedy? Ano dlatego, że tak wyliczono od czasów Chrystusa. Jak pisałam- po angielsku Anno Domini i Before Christ. Żydzi inaczej liczą i mają inny rok, muzułmanie też inaczej. A ateiści? Przyjmują to po chrześcijanach. Trochę mało oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanujacypomysl
aha super, swietowac maja tylko katolicy, ale na juz na fundusz koscielny, to kazdy musi dawac (kasa z budzetu panstwa czyli de facto z kieszeni podatnika), niewazne czy chodzi to teg zakichanego kosciola czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
MNIE OSTATNIO NA NA TYŁACH BRAŁO AŻ TRZECH KSIĘŻY. MATKO GDY TO ZOBACZYŁAM TA WIELKOŚĆ Z POD SUTANNY. PROBOSZCZ PAWEŁ BYŁ TAK NACHALNY ŻE MAŁO CO A NIE ZŁAMAŁBY MI KARKU KIEDY TRZYMAŁ MOJA GŁOWĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mloda na swoje wiek
W dupie mam chore prawo, normalnym jest ze kazdy potrzebuje odpoczynki i czasu wolnego, zeby moc sie rozwijac, nie dziwie sie ze ewolucja stanela skoro bezmyslne mozgi sa jak maszyny a jesli juz robia krok to zwykle do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mloda na swoje wiek
W dupie mam chore prawo, normalnym jest ze kazdy potrzebuje odpoczynki i czasu wolnego, zeby moc sie rozwijac, nie dziwie sie ze ewolucja stanela skoro bezmyslne mozgi sa jak maszyny a jesli juz robia krok to zwykle do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wierzaca ale szczerze ne mialabym nic przeciwko jakiemus dyzurowi w swieta. Bo siedziec 2 dni za stolem i przed tv jest jeszcze wieksza glupota i nie ma nic wspolnego z prawdziwym spojrzeniem na sens swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
adfadf333 idąc Twoim tokiem myślenia wyznawca każdej innej religii powinien mieć swoje święta wolne, ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by było
gdyby ateiści mogli iść do pracy w święta,a za to dostać odpowiednią ilość dni urlopu , które mogliby wykorzystać w jakikolwiek dzień. wtedy byłoby fer :) ale niestety...jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by było
ps. skoro się już tak plujecie o te dni tylko dla katolików, to może (jak już ktoś wcześniej wspomniał ) powalczcie by z podatków ateistów kasa nie szła na fundusz kościelny. czemu nie rzucacie się o zlikwidowanie funduszu, wtedy przecież przy kościele zostaliby tylko ci prawdziwi wierzący , którzy dawali by kasę na swoją religię z własnej kieszeni :) kasa ateistów już wam nie śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
A niby dlaczego ktoś ma dostawać extra kilka dni wolnego w ciągu roku, bo jest wyznawcą jakiejś religii? Nikt do wyznawania nikogo nie zmusza, więc albo wszyscy pracują w święta, albo wszyscy mają wolne. Ew. ateiści i wyznawcy innych religii niech w święta pracują (ja nie mam nic przeciwko), ale te dni powinny być do odebrania w innym, wybranym przez pracownika czasie. No bo inaczej byłoby to potwornie niesprawiedliwe. Zawsze można wolne w święta znieść w cholerę, a katolicy niech sobie wtedy biorą urlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Katoliczka
Widzicie, lubię pod wieczór ssać słodkiego mokrego kaktusa. A co do ranka, to biorę wtedy codziennie świeżego kloca na klatkę. Również brat mnie mocno kochał jak byłam mała i stąd właśnie często wystaję pod latanią miejską za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×