Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariśka

obiad dla orkiestry

Polecane posty

Gość ze wsi
W sumie to ty weselniczka policz swoje posty, a co jest jakis limit na pisanie? czy ty nie widzisz ze i tal wyszłas na wielka kutwę i prostaczkę. Dlaczego nie podnosisz reki, ze jesteś idealna? No tak, lubisz tylko oceniac innych- ale pamietaj ze inni cie tez oceniaja tak ja ja i wielu innych też nie mam dobrego zdania o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wsi - nie ma limitu i, w przeciwieństwie do innych, nigdy nikomu nie kazałam wynosić się z forum.Mi chodziło to, że prowokacja Kamerzysty dałaby ciekawszy i bardziej obiektywny efekt, gdyby nie zabierał w niej głosu. Ja lubi oceniać innych? Jestem chyba ostatnią osobą, która robi personalne wycieczki w stosunku do innych użytkowników. Mogę być w waszych oczach kutwą i kimkolwiek innym. Naczytałam się tu mnóstwo przeróżnych teorii na swój temat. Mi to naprawdę nie robi różnicy. Zależy mi na zdaniu ludzi, z którymi znam się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubniczka 2013
Kamerzysta ze stazem - ja rozumiem Twoj punkt widzenia, ale Ty jak widac poniekad rozumiesz tez punkt widzenia panien mlodych, bo zaczynajac dyskusje od razu jako panna mloda zaznaczyles, ze to bez sensu zapewniac orkiestrze jedzenie, ze duzo kas na to pojdzie itd. Czyli zdajesz sobie sprawe, ze panny mlode jednak licza sie z kasa. Tez uwazam, ze pannhy mlode powinny same ze soba dyskutowac i jedna drugiej podsuwac pomysl jak lepiej, jak wypada itp. A wcinanie sie osoby z obslugi ukazalo nam obraz, ze musimy zapewniac wam jedzenie, bo inaczej bedziecie robic nam na zlosc, bedziecie sobie obgadywac nas w towarzystwie innych osob z osblugi. I nie zartuj, ze wolalbys byc psem i zjadac resztki, bo to naprawde swiadczy ze ty tylko o jedzeniu myslisz:O tak to brzmi.. takze uwazam, ze nie poprowadziles odpowiednio dyskusji. Owszem obroniles swoje zdanie pieknie, w sumie to bardzo dobrze sie czyta to co piszesz, bo piszesz z sensem, poprawnie i w ogole. Jednak klotnia samego ze soba jest nienormalna, ale no nie wiem osiagnales to co chciales? bo ja powiem szczerze, ze mam nadzieje, ze moi ludzie z zespolu i kamerzysta nie maja takiego podejscia jak Ty. Nie maja tak roszczeniowej postawy i ucieszy ich to co im dam, a nie ze sami maja wymagania. Co z tego, ze nie mowisz o tym jak myslisz i tu napisales te mysli. Takze jakby moi uslugodawcy mieli takie samo nastawienie co Ty to nie byloby dobrej wspolpracy, ale poznalam tych ludzi i wierze, ze nie beda sie mscic za to jak ich ugaszczam. U mnie dostana wszystko, ale jakby mi od poczatku wyjezdzali z takim czyms jak ty to bym na nich nie patrzyla dobrze, bo oni tam nie sa od zjadania jedzenia weselnego tylko o d swiadczenia uslugi, a jedzenie to tylko mily dodatek nie priorytet. I skupiac sie powinni na czyms innym, nie na doliczaniu sie czy dostali odpowiednia ilosc jedzenia w stosunku do gosci. Obsluga glodna byc nie moze, ale to nie znaczy ze ma dostac tocka w tocke to samo i tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnie ten topik pokazał
ze orkiestry ani kamerzysty mieć nie bedziemy - bedzie tylko fotograf i dj poziom wypowiedzi, słownictwo i roszczenia utwierdziły mnie w tym ze mozemy trafic na takie chamskie osoby, takze dziekuje za ten topik kamerzyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r523gdsy63hdfhdf
buhahahah Jestem operatorem kamery i zawsze miałem swoje miejsce przy stoliku wraz z pełnym jedzeniem, byłem traktowany jak normalny gość. Gdybym nie dostał miejsca to zamówiłbym pizze i zrobił wstyd. Slyszałem o takim przypadku :) Jak nie stać was na miejsce dla orkiestry, fotografa etc .... to ich nie bierzcie, puścice muzyke z radia a zdjecia robcie telefonem komorkowym. Typowe polaczki z was, nie macie kasy to nie robcie w ogole wesela. POLACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagattka222
Premii czy 13 tez nie powinno sie wypłacać a płaca, tylko za co? Nie czytałam wszystkiego, ale tu nikt nie napisał, ze ktos bezdie sie obijał, czy wymaga 4 dania czy piec, chodzi o to aby ludzi ktorzy wykonuja dla was swoja pracę z duzym zaangażowaniem traktowac nieprzedmiotowo. dj-u poczytaj i przypomnij swoje chamskie i perfidne posty w tematach o dj. tez jestm ze wsi u nas nik nikomu nie wylcza i nikt nie robi z tego afery. Szukajac zespołu nawet nie pytałam o meni i nikt mi nie wspominał, dla mnie to jest oczywiste. Załoze sie ze kazdy zespoł jak troszeczke wypije i zje to lepiej zagra i pracuje lepiej od niektórych tu trzezwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselniczko ale z ciebie hipokrytka jest naprawde. Ty twierdzisz ze jako ostatnia oceniasz hmm tu bym sie nie zgodzila, wybacz ale czytajac twoje posty na niektorych topikach wcale sie nie dziwie ze duzo osob ciebie tutaj nie lubi czy tez nie chce zebys uczwstniczyla w tym forum, potrafisz nawet obrazic kogos, zasugerowac zektos jest glupi itd wytykasz bledy itd itp sorry. Zastanow sie nad soba dziewczyno naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zgadzam z Weselniczką
zespół w ogóle nie powinien dostać posiłków, wodę do picia w butelce powinni trzymać za swoimi gratami żeby nie rzucała się w oczy i nie raziła Panny Młodej do tego pić ją jak najrzadziej. przerwę powinni mieć jedynie na skorzystanie z toalety i to max 2 razy w ciągu wesela! co do fotografa i kamerzysty to tak samo powinni pracować na najlepszym sprzęcie za najmniejsze wynagrodzenie, absolutnie nie rzucać się w oczy Pannie Młodej i najlepiej uwiecznić wszystko tak żeby wyszła najlepiej i to głównie ona, a do tego każdy powinien strojem pasować do wystroju sali i sukni Panny Młodej, przynieść ze sobą kopertę z pieniędzmi lub wartościowy prezent a na koniec każdemu z obsługi nie należy wypłacać umówionego wynagrodzenia bo i tak będą zbyt niedoskonali dla takiej idealnej Panny Młodej. To taki skrót wypowiedzi Weselniczki przełożony na "nasze", bo zamiast napisać od razu coś takiego to pisze bzdury udając miłą i uprzejmą a w gruncie rzeczy niewychowaną i z brakiem klasy. PS popracuj Weselniczko nad swoim blogiem, powinnaś włożyć w niego trochę więcej pracy tak jak w zapoznanie się z zasadami savoir vivre. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyrodniczka
sluchajcie przecez ta laska jest tutaj tylko po to by reklamowac pewne produkty czy uslugi z branzy weselnej to jasne dla mnie od poczatku rejestruje sie jako niby panna mloda chocby i faktycznie miala swoj slub kiedys tam i jak tylko ktos o cos zapyta jakas laska z kafe to od razu zarzuca linkami do produktow albo uslug, żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Zwyrodniczko, i zarabiam w ten sposób na talerzyki dla zespołu na swoim ślubie :D Słuchajcie, te wasze teorie robią się coraz bardziej absurdalne. Po przeczytaniu tych dwóch nade mną to ja już sama nie wiem, czy to prowokacja, czy tylko głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako mądrzejsze...
Mamy juz basen narodowy i mamy juz experta narodowego wszystko wiedzącego od spraw weselnych- weselniczka. Fanfary!!! Ta dam!!!! tylko dlaczego te porady są takie idiotyczne? dziewczyno czy nie masz za grosz klasy ani wstydu? Zacznij faktycznie zarabiac na rozwód, bo z tego co widze to tylko siedzisz na forach, zamiast spędzać czas z rodziną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyrodniczka
Weselniczka a zaprzeczysz że jestes zwiazana z branżą ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają po przeczytaniu
Dla mnie nie jest to istotne czy to prowokacja czy nie. Zdania nie zmieniłam. Wydaję pieniądze na to co uważam za słuszne i mogę sobie zrobić nawet 5 próbnych fryzur czy tyle samo razy odwiedzić kosmetyczkę i zrobić makijaż, na wstążeczki, kwiaty czy samochód wydaję też tyle ile chcę. Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta. Dlatego, że to są moje pieniądze i nikt nie będzie mi mówił na co mam je wydać. Tak jak nie mówię ile pan kamerzysta, zespół albo fotograf powinien zarabiać bo nie mogę ingerować w to jaką kwotę ustalili. Oni ustalają pewne warunki a ja ustalam swoje. Jeśli pm i fotograf (zespół lub kamerzysta) "zgrają" się czyli warunki będą odpowiadać i jednej stronie i drugiej to dojdzie do podpisania umowy :) Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego ktoś taki jak kamerzysta ze stażem zakłada taki temat ? Po co ? Co to ma na celu ? Czyżby czuł że dobre lata przeminęły. Teraz wesela są inne. Kiedyś nie było istotne czy będzie 20 osób więcej czy mniej. Czy ktoś potwierdził przybycie czy nie nie było istotne bo nikt nie przeliczał kosztów od osoby, tzn były przeliczane ale nie w taki sposób jak teraz. Wesela były tańsze to i jedzenie dla obsługi się znalazło ale teraz są inne czasy i za wszystko dodatkowo się płaci. Orkiestra też liczy sobie za wszystko. Jak paliwo podrożeje to więcej doliczą, za wyprowadzenie dodatkowo 300 zł, jeszcze zależy jak oddalony jest dom panny młodej i pana młodego. Oni mają swój cennik to pm na weselu też mogą mieć swój. Okrojone menu gratis a jak ktoś chce więcej to może dopłacić. Nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipkolinda
ja obstawiam że WEselniczka to jakaś konsultantka ślubna początkująca. druga Zia się znalazła masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u_mańka
Wszystko jasne nie dość że konsultantka to jeszcze taka co nie umie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu była tylko jedna
konsultantka ślubna z prawdziwego zdarzenia, której rady i pomysły były w porządku. Wedding Planner. Niestety przestała tu pisać kilka lat temu. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliciel Żródłowy
Dziś prawdziwych konsultantów ślubnych już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu była tylko jedna
Dziś nie, ale kilka lat temu była właśnie ona. Miła, serdeczna, kulturalna. Prowadziła bloga z poradami. Od tamtej pory nie pojawił się nikt podobny do niej. Teraz panoszy się tu chamstwo, kołtuństwo i wulgarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitek_drums
prowokacja czy nie nie ma znaczenia połowa tematow tutaj to prowokacje ale ta obnazyla chytrosc niektorych wielkich damek z niby miasta jak ktos poisal przyjedzcie na wies to zobaczycie czym jest prawdziwa polska goscinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham wiejskie wesela
Bo na wsi ludzie nie zostali pozbawieni egoizmu polskie kultury i tradycji. Tam ludzie maja wiecej serca niż niektóre tutaj panienki rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają po przeczytaniu
Gdybyśmy robili wiejskie wesele to podejrzewam, że nie miałoby to znaczenia czy ugoszczę 10 osób więcej czy mniej bo na wiejskich weselach są remizy, gotują kucharki i wszystko jest o połowę tańsze. W remizie zrobisz wesele za 150 zł od osoby a w sali za jeszcze raz tyle. Nie interesuje mnie czy inne osoby fundują pełne menu dla obsługi czy nie. My mamy zamiar dać okrojone które i tak kosztować nas będzie 170 zł za osobę. "chytrosc niektorych wielkich damek z niby miasta" - dla ciebie chytrością jest podanie obsłudze okrojone menu za 170 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitek_drums
nie ale głupotą jest robienie wesela na pokaz za 300 kiedy można zrobić takie samo dobre a czesto lepsze za połowe tej ceny i wcale nie na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają po przeczytaniu
To nie jest wesele na pokaz. Wybraliśmy takie miejsce które nam się spodobało, o cenę spytaliśmy później więc wybierając miejsce nie byliśmy świadomi że od osoby będzie nas to kosztowało ponad 300 zł. Z resztą dla nas to nie jest istotne. Chcemy żeby nasi goście super się bawili i my również razem z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitek_drums
i sadzisz że jest to uzależnione od wysokosci kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggata26x
Tam dzdgdzie 300 zł najczęsciej ludzie wychodza głodni, nie gadaj ze na wsi jest taniej, tam tez ludzie wynajmuja sale i meni, ale nikt nie mysli o pieniadzach wydanych i ile sie zwróci.Mało jeszcze wiesz. Nie musisz robic na pokaz wesela na kredyt za 300 zł wae za 150 a dobra zabawa nie zalezy od jedzenia tylko od ludzi i zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają po przeczytaniu
Nasze humory na pewno uzależnione są od miejsca. Fatalnie bawilibyśmy się na sali która nam się nie podoba. Każdy jeździ i wybiera sale która przypadnie do gustu. I myśmy tak zrobili. Padło na tą salę. Potem byliśmy tam na sylwestrze i kilku innych kolacjach. Jedzenie okazało się smaczne, kelnerzy profesjonalni i bardzo sympatyczni. Nigdy nie kierujemy się ceną. Nie patrzymy na to że jak drogie to na pewno najlepsze bo tak nie jest. Patrzymy najpierw na coś a potem jak się spodoba to dopiero na cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ple ple
Część wypowiadających się nawet nie zastanowi się głębiej o co chodzi w dyskusji. Zrobiła się tu walka województw: kto da więcej, czyja miejscowość bardziej szczodra. Widać "zastaw się a postaw się" i patriotyzm lokalny są w pełnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×