Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

mama2013 tez to zauwazylam ze wieczorem to mnie maakrycznie wysadza a rano to nic z tego nie zostaje. kiedys nawet ten mo mi sie z rana zapytal gdzie ten moj brzuch sie podzial. tez mnie tak brzuchol boli jak dlugo trzymam siku. raz sie buzilam z takim bolem w nocy ze nawet nie czlam ze sikac sie chc ale poszlam mowie uz na zapas a tam lecialo lecialo i lecialo a ja sie wylecialo t caly bol ustapil. czyli to gdzies cos cisnie widocznie. a czasm jest i tak ze lece biegiem na siusiaka bo tak cisnie a tam 2 kropelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nudno... sprzatac specjalnie dzis nie sprzatalam bo jutro drzwi beda mi wymieniac wiec i tak syf bedzie to tro bde poradkowac wszystko na cacy. poa tym siedzac calymi dniami sama w domu to brak sily na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam straszne bole glowy w 2 trymestrze, pomaga cola cola trzymana miedzy ustami a zebami i czasami przelewanie jej przez zeby :D czemu? nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 my wszystkie drzwi wymienialismy w czerwcu, musielismy wybijac troche sciany bo to stare budownictwo i drzwi byli niskie i szerokie a nowe sa normalne czyli wysokie i waskie, ale byl bajzel!!! MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bol glowy kawe wale i jestem jak nowo narodzona a nic mi nie mow z tymi drzwiami. wlasciciel od kwietnia e wymienial. mialy byc zrobione przed remontem klatki. to ak teraz robia klatke juz pomalowali i wyszpachlowali to on z drzwiami wyskakue. a drzwi w mieszkaniu to mam tylko w lazience no i wejcviowe rezta niepotrzebna. w pokoju mam zawieszone makarony. po co mi drzwi na 23 metrowym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde sory za te bledy. w weekend jade po nowa klawiture. nie wiem czemu ej nie kupilam teraz.... w sumie zapomnialam. bo ktos czytaac moe wypowiedzi moze sbie myslec ze jakas uposledzona. ale naprawde zeby mi powskakiwaly literki to musze walic w ta klawiature jak kiedys w maszyny do pisania rabali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja akurat mam dobra klawiature a tez mi ucina i przekreca (z mojej winy za pewne, bo szybko pisze i nie patrze :P ) kazdy wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do mojego lekarza i zapytałam co z ta cystą i ze mnie boli stwierdził ze do czwartku mi się nic nie stanie i embrionowi też bo to maleństwo jest i obejrzy to na usg. Stwierdził,że pewnie bardziej te wiązadła odczuwam jak się rozciągają niż ten jajnik i oczywiście nie zapomniał dodać ze u takich chudych jak ja to normalne eeeh. Mnie też dzisiaj głowa boli, może to ciśnienie. Mam w planach drzemkę późno popołudniową :D ale wcześniej chce skoczyć do biblioteki może jakieś romansidło wypożyczę haha życie realne mam ubogie w uniesienia to sobie chodziarz poczytam o nich :P Keysy widze,że też masz ubogi metraż :) ja póki co u mamusi mieszkam (brrrrrr) bo nasze M1 się remontuje i to niepotrzebnie bo lepiej trzeba było zamienić za dopłatą na większe tymbardziej ze sam remon wyszedł 10tyś a do tego mam sroke a nie chłopa co lubi jak się błyszczy więc gresik musi być a w gresiku jeszcze oświetlenie podłogowe ledowe! i jeszcze taśma ledowa przypodłogowa na dole ściany z kamienia więc kolejna kasa bye bye no i nie wyobrażam sobie maszerować z wózkiem na 10 piętro(autentycznie wózek nie mieści sie do windy! ) i kisić dziecko w pokoju 4,5m na 5,5m :( niby raz na pół roku ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co moj wymyslil? ;] przeprowadzilismy sie 3 miesiace temu, remont na szybko sami a gdy skonczylismy ustawiac i dekorowac, to on stwierdzil ze dywan trzeba zmienic i sufit jeszcze pomalowac :D w Anglii zamiast podlog sa dywany, my mamy kremowy wiec szybko sie brudzi a ponadto stwierdzil, ze to nie problem bo wielką szafe 3-drzwiowa on sam przesunie (!) do pokoju obok bo sie bedzie slizgac po dywanie rece opadaja, zadnego dywanu nie pozwolilam wymienic, a szafa jakos slizgac sie nie chce, nawet o centymetr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :)A propos remontów, mieszkań, domów itp., wiecie co, w nocy rynnę nam ukradli :O Czujka alarmowa zareagowała dopiero wtedy jak uciekali, co za żenada... :O Anetucha, współczuję Ci tego swędzenia, to musi być wykańczające. Chyba bym zwariowała :O A pomysł z Coca Colą-bezcenny :D A co do kopniaków, to wczoraj siedząc przed gabinetem lek. dostałam takiego, że aż podskoczyłam :D Aż mi głupio było, bo miałam wrażenie, że wszyscy na mnie dziwnie patrzyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam sie martwic... Od trzech dni mam takie dziwne przeczucie ze cos bedzie nie tak i chyba mnie nie mylilo :( Dzis po powrocie z zakupow i skorzystania z toalety zauwazylam brazowe plamy "suchego" sluzu na bieliznie ;( Wczoraj mialam podobny sluz tyle ze jeszcze bialy... Pobolewa mnie dol brzucha i mam dziwne bole co jakis czas w pochwie :( Panicznie sie boje bo w 6tc mialam krwotok i dwa dni pod rzad bylam wyworzona do szpitala :( Krwotok rowniez zaczal sie okropnym bolem podbrzusza i skurczami w pochwie..Lezalam "plackiem" przez dwa tygodnie a przez piec zazywalam leki :duphaston, magnez i no-spe. Wizyte u lekarza mam dopiero 5.11 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987, na Twoim miejscu z marszu poszłabym do lekarza. Lepiej sprawdzić co się dzieje. W którym jesteś tygodniu? Ja od mniej więcej 12 tygodnia miałam sporadycznie brązowe upławy i latałam po lekarzach ze strachem w oczach, ale i podczas badania i USG było wszystko ok. Do tej pory ani ja ani lekarze nie wiedzą co to było, ale na szczęście przeszło. Jednak jak do tego pobolewa Cię brzuch to na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się tylko leciała do lekarza, po to oni są. Główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze moj lekarfz przyjmuje tylko w poniedzialki i piatki i tu jest problem ;( Jesli do wieczoraj nie ustanie bol brzucha a plamienie dalej bedzie przejade sie chyba na SOR tam gdzie juz bylam z krwawieniem :( Jestem w 13 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu ja czasami jak jestem w sklepie dostane takiego kopa, ze się składam w pol z wielkim Oh! :D tez sie wtedy wszyscy gapia :D wyglada conajmniej jakbym od ducha kopa w brzuch dostała :P ja na szczescie od ostatniego okresu w styczniu nie mialam ani plamienia ani niczego innego przez caly okres ciazy a pamietam testowalam na bialym papierze czy na pewno wszystko ok co godzine w pierwszym trymestrze :D a za chwile jade do szpitala bo nie moglam spac w nocy przez ta cholerna wysypke! o 3 wzielam zimny prysznic, a tak sie zmrozilam ze zasnelam od razu i zaczelo swedziec dopiero o 7. zadzwonilam do nich ze musza mnie zbadac to najpierw probowali wysylac mnie do lekarza, a ze juz bylam to pozwolili przyjechac :) w nocy czytalam na forum angielskim, o tym PUPPP i jesli szybko sie pogarsza i nie daje spac to moga nawet wywolac ciaze !! niektore mialy wywoływana w 36 tyg! poza tym laski pisaly tam, ze jedynym lekiem, ktorego lekarze nie znaja sa tabletki z wyciagu korzenia mniszka lekarskiego, do kupienia w sklepie zielarskim. wiec jak mnie spławią w szpitalu to je kupie. a wam radze zapisac gdzies o tej przypadlosci bo ja tez nie podejrzewalam, ze cos takiego mnie dopadnie i wolalabym zedrzec sobie skore niz czuc jak swedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha123456, dobrze że jedziesz, niech Cię obejrzą i coś w końcu doradzą, bo się zamęczysz. Allegrowiczka1987, dobry pomysł, jedź na ten SOR, po co masz się martwić i zastanawiać co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa tyle napisalam i mi sie wszystko usunelo. z nie bede tego pisac jeszcze raz. w kazdym badz razie alegrowiczka marsz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 lec do szpitala!! no ja bym tak zrobila swoja droga w I trymestrze tez tak mialam, co chwile do lazienki i bialy papier, do dzis tak mam, kupije ZAWSZE bialy papier i przy kazdej wizycie w toalecie patrze czy wszystko ok, jakas schiza no ale coz :P anetucha123456 no nie fajnie z takim swedzeniem... mi prawa noga puchnie.,.. wczoraj zauwazylam ze jast taka jaks smieszna, hmm no ale czemu tylko prawa stopa? nie wiem, we wtorek wizyta wiec sie dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jestem :) godzine siedzialam podczepiona pod ktg, najpierw mala sie obudzic nie chciala a potem przestac kopac to urzadzenie :D po godzinie dopiero przyszla murzynka, wyklepala cos tam ze to normalne ale nie zdarza sie czesto, wiec mam pecha. dostalam jakies tabletki i termin na 9tego jesli sama nie urodze to mi wywolaja :D ale to bedzie 41 tygodni wiec mam nadzieje, ze tak dlugo czekac nie bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, wszystko ok :) Chyba zrezygnuję z jednego lekarza i będę chodzić do tej gin, bo ona pracuje w szpitalu, w którym (chyba) planuję rodzić :) Dziwnie z tą Twoją nogą. A może jak długo stoisz, czy gotujesz to cały ciężar ciała przerzucasz akurat na tą nogę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha123456, to ja niedoczytałam, że ty jesteś aż tak "zaawansowana" :D Rozumiem, że te tabletki to na swędzenie? Do 9-ego jeszcze chwilka, tzn. patrząc ogólnie to moment, ale pod kątem swędzenia to masakra :O To na pewno już masz całą wyprawkę :) Napiszesz co i w jakich ilosciach zabierasz do szpitala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×