Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość jajko przed kurą
gość dziś Większość z was bab ma i tak zero zainteresowań, zero pasji i zero ambicji, z chłopem czy bez chłopa, jesteście puste jak lewy kalosz, nudne jak rzygi pod disco po sobotnim chlaniu, wam jest potrzebny chłop aby was zabawiał i rozrywki finansował bo macie ZERO pomysłów na cokolwiek, i ZERO tematów do rozmowy, po prostu absolutne pustaki do potęgi. I po to wam chłop potrzebny, tylko co ten chłop ma z was oprócz roohania to nie wiem, ale debili cała masa co na roohanie biorą pustą lalke aby tylko zamoczyć, i niech się z wami męczą jak są debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre baby to idiotki
gość dziś Bardzo dawno temu doszłam do wniosku że facet to nie jest cel główny w życiu. Dziecko będę miała. Nie jest mi do tego potrzebne małżeństwo, konkubinat. Naprawdę dzisiaj jest wiele możliwości. A wmawianie że najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość jest głupie. >>> Ty durna peezdo, nawet nie masz pojęcia co ty pier/dolisz, będziesz dziecko miała i co??? będziesz go widzieć godzine dziennie albo tylko jak śpi, jak reszta durnych "karierowiczek" które mają nastane w tępych łbach, bo myślą że jak zarobią kase to dziecko uchowa bo nakupi zabawki i zapewni opieke. Dziecko to nie zabawka idiotko i potrzebuje obojga rodziców i NORMALNEGO u nich związku do naśladowania. Tylko skrzywdzisz to dziecko sprowadzając go na ten świat, ono nigdy ci tego nie wybaczy, że każde inne ma ojca/matke a on nie ma. Przez takie tępe peezdy jak ty potem robi się tyle pedałów, chorych umysłowo, kryminalistów itp patologii. Puknij się w ten twój pusty babski łeb czymś ciężkim i zrób społeczeństwu przysługe, trzymaj peezde w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci przypadkow lepiej zeby dziecko bylo polsierota. Po co ma wysluchiwac codziennych klotni posranych rodzicow? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o polskie spoleczenstwo to tez widac jak na dloni ze rodzice nie mieli zadnego pomyslu na fajne zycie swoich bachorow i dlatego wiekszosc marzy zarabia okolo 2000zl co jest po prostu kpina. Po co robic bachora i zostawiac na pastwe losu, wierzac ze po studiach bedzie miec fajne zycie. Brak slow na to. Nie zapewnisz fajnego zycia bachorowi? Wiec go nie rob, zeby pozniej nie cierpial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : niektóre baby to idiotki dziś Durny trampku.... moje dziecko będzie pod opieką. Jak nie moją ( w końcu leniwą babą szukającą jelenia który będzie na mnie robił nie jestem) to mojej matki , ewentualnie mojego rodzeństwa. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji IMBECYLU. Nie pracuję w fabryce ani w korporacji do nocy. Jestem wykształcona i nie jest to pedagogika ani inna teologia czy zarządzanie. Zaznaczam że nie jestem kierowniczką PoloMarketu czy innego Lidla. Dzieci też nie siedzą wiecznie w domu, uczęszczają do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Więc puknij się imbecylu o konstrukcji umysłowej gwoździa w ten swój kretyński łeb. Facet nie jest mi do czegokolwiek potrzebny. Sram na jego kasę- sama zarobię, sram na majątki i sram na udawaną "miłość". A co do krzywdzenia dziecka... popatrz w lustro... jesteś skrzywdzonym dzieckiem swoich rodziców :-) Wzorce będzie miało w postaci mojej osoby, mojego rodzeństwa rodzaju męskiego i innych krewnych. Wsadź sobie w zad tę teorię o pretensjach dziecka o to że wychowało się bez ojca. Dzieci mają pretensje o to że ojciec je olał. Moje będzie od początku uświadomione jakim sposobem go doczekałam i nie będzie pretensji o ojca którego nigdy nie było fizycznie. To czy ktoś rodzi się homo czy trans etc nie decyduje wychowanie a to co dzieje się w okresie prenetalnym NIEUKU. Doradzam coś więcej niż bytność na kafeterii ;-) Kwintesencjo patologii. „(…), trzymaj peezde w gaciach” --- z pewnością nie będę zdejmować majtek dla jakiegoś debila twojego pokroju. Zdecydowanie zdejmę majtki w klinice z odpowiednim materiałem od dawców, w warunkach czystych, sterylnych i kulturalnych kretynie. Bez „atrakcji” w postaci obcowania z jakimś młotkiem. Zrób przysługę społeczeństwu i nie rozmnażaj się. Debile nie powinny się rozmnażać. Psują genetykę narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goś dziś xxx Po co to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : gość dziś Riposta dla debila : niektóre baby to idiotki dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W wiekszosci przypadkow lepiej zeby dziecko bylo polsierota. Po co ma wysluchiwac codziennych klotni posranych rodzicow? pechowiec.gif Zgłoś to po kiego wuja to dziecko wogóle robić? trzeba być chorą umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś typowa tępa suka, myśli że jak coś tam zarabia to już jest świętą krową i jej sraka nie śmierdzi, a tu widać że to głupie jak lewy kalosz pomimo jakiegoś skorumpowanego wykształcenia które to przez obciąganie zdobyło. Baba to takie coś jak murzyn, jak wyjdzie ze swojej osranej dzielnicy to na innych murzynów patrzy jak na śmiecie a niedawno tym śmieciem był. Jesteś pusta, tępa, nielogiczna, samolubna, z brakami podstawowych manier, z ubytkami rozumu, i ty chcesz produkować dziecko z kliniki???? Już współczuje temu dziecku tak pojèbanej genetyki i matki która uważa że ona lub rodzina potrafi być ojcem. Zrób społeczeństwu przysługe i nie rozmnażaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pojèb z tej baby
gość dziś nie dziwie się że jesteś singielką, chyba za dużo razy upadłaś na łeb jako niemowle i masz zrypaną psychike, leki też ci nie pomogą, nic ci już nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jak tu miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45] Nic dodać, nic ująć. A ten biedny czlowieczek niech sie meczy w swoim własnym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to baby udają szczęśliwe singielki nie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wypraszam sobie, kobieta to nie człowiek. To pomiot szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: gość wczoraj Typowe stwierdzenia eunucha który boryka się z impotencją i niechęcią kobiet w stosunku do niego. 1. Nie trzeba mieć „skorumpowanego wykształcenia które zdobywało się przez obciąganie” . Wystarczyło mieć na tyle dobre oceny by dostać się na studia na uczelni państwowej :-) 2. Dziad który jest mizoginem i zieje nienawiścią do samodzielnych wykształconych kobiet to najgorszy odpad. Do niczego się nie nadaje. I on o tym doskonale wie. Stąd ta furia :-) 3. Jak dotąd swoimi wpisami imbecylu pokazujesz na tym forum swoje niedociągnięcia w wykształceniu, brak elementarnych manier, jad i pospolite chamstwo. 4. Możesz sobie krakać. Dziecko urodzę i jestem wdzięczna że urodziłam się w tych czasach a nie w średniowieczu. Mogę sama za siebie decydować, mogę robić co chcę i żadne dziadzidło twojego pokroju mnie nie będzie mnie ustawiać. 5. Dziad który nienawidzi takich kobiet jak ja jest słabeuszem życiowym. Zmiataj do swojej nory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx Współczuje dziecku i oby to nie był chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepsza taka matka dla dziecka niż połączenie takiej matki i takiego jak ty. Dziecko miałoby z takim ojcem przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za pojèb z tej baby wczoraj Domorosły psychiatro zbadaj najpierw własną psychikę cebulo polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskę! ojczyznę naszą zostaw w spokoju. Poprzestań na warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za bezsensowny wpis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddał się od polskiej cebuli. Jest zdrowa w przeciwieństwie do polskich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a może zamiast udawać szczęśliwa singielke, bądź naprawdę szczęśliwa singielką? A co, jeśli nigdy już nikogo nie spotkasz, zawsze będziesz już nieszczęśliwa?Pomysl w ten sposób. Tak się zdarza. Zrozumiałam to sama. Mam kłopoty zdrowothne, dzieci raczej nie mogę mieć, jest naprawdę mała szansa. Też długo rozpoczalam, ale w pewnej chwili powiedziałam sobie dobrze, może być tak, że nigdy już nie urodze, nigdy nie będę mieć męża, bo nie czarujmy się, wielu mężczyzna zależy na posiadaniu dzieci. Co wobec tego?Wychodzi na to, że do końca życia mam być nie szczęśliwa. To bez sensu. Trudno, myślę sobie, w tek kwestii mi się nie udało, to zajmę się innymi sprawami jak praca, hobby, znajomi, rozwój. Zaraz jakas,marudna powie, że praca nie zastąpi rodziny.Ha, ale rodzina też nie zastąpi pracy. To inne rzeczy. Wole byc sama ale z dobrą praca, pieniędzmi, wykształcona, ciekawa świata, NIŻ sama bez pieniedzy, z kiepska praca i z brakiem zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polscy faceci bywają wyjątkowo " zdrowi".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feminizm wbil wam do glowy jakies bzdury ze macie byc szczesliwe w pojedynke a na prawde potrzebujecie mezczyzny jako uzupelnienie was samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby mysla ze wszystko nalezy do nich a nie zauwazaja ze w ten sposob krzywdza dziecko ktore potrzebuje milosci ojcowskiej. Zamiast wybrac dobrego mezczyzne wola krzywdzic dziecko ktore beda podrzucac jak rzecz zamiast zapewnic mu pelna rodzine i fajnego tate a jest z czego wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"macie byc szczesliwe w pojedynke a na prawde potrzebujecie mezczyzny jako uzupelnienie was samych " To jest fakt, ale nie da się być szczęśliwym z kimś, nie potrafiąc odnaleźć tego szczęścia w pojedynkę. Malkontent zawsze pozostanie malkontentem. Umiejętność doceniania swojego życia powoduje, że jest się z kimś dlatego, ponieważ chce się z tym kimś być, a nie dlatego, że się musi dla odnalezienia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej również były kobiety które nie chciały się na siłę "uszczęśliwiać" ale nie miały nic do gadania. Tatuńcio lub opiekun wybierał męża albo lądowało się wśród pingwinów w zakonie. Dziś na szczęście kobieta to podmiot a nie przedmiot bez głosu. Naiwny jesteś sądząc że sednem życia każdej kobiety jest kawałek fujary, jego kasa i jego towarzystwo. Trzeba poudawać przed matką, ojcem, babkami, ciotkami i koleżankami jak to się osiągnęło "cel życia"- chłopa. A prawda bywa często prozaiczna- facet bywa wrzodem na d.... Tylko zakompleksione panie "uzupełniają się" facetem. Jak widać po naszym społeczeństwie ta" miłość ojcowska" kuleje.... nie wspominając o alimenciarzach którzy nie dość że na dziecko nie płacą to nie chcą tego dziecka widzieć skupiając swoją uwagę na nowej wybrance i ich wspólnym dziecku ( lub jej dziecku z pierwszego związku). Dobry mężczyzna... to gatunek rzadki. Pojawia się czasem aby po paru latach/ miesiącach przejść metamorfozę. I dlaczego kobieta ma się zmuszać do zakładania rodziny w tradycyjnym rozumieniu ? To juz przeżytek. Można być szczęśliwą sama z sobą i z dzieckiem. Przykro mi... ale do czego mi facet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta potrzebuje i lubi być w związku z mężczyzną. A ty to nie wiem co jesteś, kobieta na niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie chce, kiedys chcialam ale bylam glupia i myslalam, ze swiat jest inny. Dzis wiem, ze mezczyzni chca seksu analneho i lodow z polykiem bo jak nie to kichanka.. wole spac spokojnie i bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty to co jesteś... wyrocznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×