Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość gość
23;38 To nie byl plod, tylko zarodek a to ty jestes od oceniania i potepiania, tak to urodz dziecko g****iciela i psychola ,ktory cie szarpal bil ,to jest milosc ze tu robi dziecko a potem cie bije ,rani?mam wyj****e na debili, dzieci psycholi sie nie rodzi a ja bym dla debila nawet zyciem swoim przeplacila, bo taka bylam zakochana a policja go szuka teraz, no zostan sama z brzuchem ale fajnie, super, kobieta musi czuc bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : gość dziś Dokładnie, wychodzą za mąż za pierwszego lepszego byleby gacie nosił a potem rozwody, rozwody i rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będąc samotnym też można być szczęśliwym. Czasem trzeba więcej energii w to włożyć, ale trzeba spróbować, żeby nie złapać depresji. Ja trzymam kciuki za wszystkie singielki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza samotnosc w pojedynke, niz samotnosc z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża, mam kasę, mam czas,mam samochód i ciuchy ale nie mam z kim spędzać czasu , koleżanki wkręcone w związki lub prace , koledzy raczej nie, maz żyje swoim życiem , powiem wam ze nie mam pojęcia co si stało . Wszystkiego wokół pełno a ja sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypalenie sie w zwiazku ,lub brak rozmow wspolnych ,lub macie nudny seks i brakuje w nim urozmaicenia, sa rozne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię plażę naturystów,sport,nagie pływanie,zima saunę i basen.Zawsze można się czymś zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech koleżanka popełni samobójstwo i nie zawraca głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Też jestem singlem. Kiedyś miałem dziewczynę ale to było jak miałem 15 lat i od tamtej pory jestem singlem. Szukam kobiety która ma wartości. Powinna mieć minimum 21 lat. Jeśli jest dziewicą to może mieć nawet 30 lat. Choć sam mam 26 to mogę mieć o kilka lat starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfasfasdfasdfasdfasfasdf
Facetów też to dotyczy, chciał bym mieć żonę, dzieci, móc się do kogoś obudzić rano albo przytulić ją, tą jedyną. Szukałem jakiejś dziewczyny / kobiety o podobnych zainteresowaniach ale te w moim wieku to praktycznie tylko im "r*****ie" w głowie. Jak człowiek powie jako facet, że to go nie interesuje to zaraz dadzą mu naklejkę impotenta albo pedała. Była taka jedyna którą uważałem za ideał. Kochałem, wielbiłem. Wybrała innego, została samotną matką i wtedy na mnie zwróciła uwagę. Od tego momentu zraziłem się do kobiet ale... Fajnie by było być mężem, ojcem, przyjacielem. Ale w dzisiejszych czasach promowane jest bycie singlem. Taka mała metoda na wybicie tej rasy bez jednego pocisku. Po prostu przestajemy robić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka od 7 lat
Udaję szczęśliwą.Przed rodziną,znajomymi,osobami w pracy nie pokazuję jak mi z tym źle.Robię dobrą minę .Prawda jest jednak całkiem inns.I tylko ja ją znam.Niestety włączył mi się ins.macierzyński.Chcē mieć dziecko.Powoli zdaję sobie sprawę,że to marzenie się nie spełni.Mam 34 lata i zero perspektyw na zmianę.Krąg znajomych zminimalizował się do granic możliwości.Każdy ma swoje rodziny a co za tym idzie mniej czasu dla koleżanki singielki.Nie mam nawet z kim wyjść.Przykre ,smutne i nudne stało się moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi cię. Nawet nie masz komu strzelić focha, narobić wyrzutów za zmarnowanie życia ani wydrzeć ryja. Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1981
Mam 36 lat i jestem singielką. Powiem Wam coś. Życie ucieka, a Wy tylko myślicie o tym, że nikt z Wami nie jest. No litości... Świat jest piękny, nikt nie ma wszystkiego i każdemu czegoś brakuje. Włóżcie trochę pracy w to, żeby się nauczyć cieszyć z każdego dnia, z tego co macie, a nie skupiać na tym, czego nie ma. Są ludzie dookoła doceniajcie ich, pielęgnujcie relacje, dbajcie o siebie, a nie marnujcie czasu na pielęgnowanie samotności. Czy ja jestem szczęśliwa? Tak! czy czasem mi kogoś brak? Tak! I co z tego? Nie mam na wiele rzeczy wpływu i dziękuję za to co jest. Jeśli kiedyś pojawi się miłość to super, a jeśli nie to trudno. Widocznie inna moja droga. Akceptacja i umiejętność dostrzegania tego co dobre - najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tez jestem sama od paru lat, jestem starsza od Ciebie niestety jak jest sie tak dlugo samym ciezko jest sie cieszyc bo i z czego ? po takim okresie to tylko depresja murowana, nie mam znajomych, takich zyczliwych znajomych, a jak sa to daleko, dni mijaja bardzo szybko, nic nie zanosi sie na to aby cos w moim zyciu uczuciowym sie zmienilo, w ogole aby sie cokolwiek zmienilo czasami po prostu nie chce sie juz zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do singielki od 7 lat Można skorzystać z pomocy klinik w kwestii dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1981 wczoraj jak szukasz księcia z TV to nie masz nikogo. Wyłącz TV i wyjdź na miasto, gdzieś gdzie są różni ludzie, niemożliwe abyś nikogo nie poznała, no chyba że na zaloty księcia oczekujesz to do starości i śmierci się nie doczekasz, mniej fantazji i więcej rzeczywistości polecam, bo księcia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a ty jesteś po prostu psychicznie uszkodzona, odpychasz facetów, nie inicjujesz rozmów, tylko biernie czekasz na podrywy księcia, ale tak to jest jak się za młodu wybrzydzało, a teraz zostałaś z niczym i życiem bez głębszego sensu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc singielka niz dodawac sobie obowiazkow i problemow z mezusiem czy rozwrzeszczanymi cala dobe bachorami. Myslcie troche a jak nie umiecie myslec to poczytajcie kafe, setki tematow jak to mamusie nienawidza swoich bachorow albo mezusia ktoremu chodzi tylko i wylacznie o rooochanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przestań z wymówkami dlaczego jesteś sama, bo to jest żałosne, gnij sama bez mężusia któremu gacie musiałabyś prać i bez bachorów które drą ryja, bo "szczęśliwe" są tylko singielki, nawet gdy tylko udają szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, bede gnila sama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie udaje szczescia, po prostu jestem szczesliwa, niezalezna od nikogo i wolna, to jest przepiekne. A ty niedowiarku z wypranym mozgiem wmawiaj sobie ze udaje. Hihi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety są głupie jak but. Uważają że sednem ich życia jest chłop. Zero zainteresowań, zero pasji i zero ambicji. Tylko chłop, chłop, chłop. A co da chłop? Podniesie standard życia?- jak się jest ambitną to można sobie ten standard podnieść. Zrobi dziecko?- można już w inny sposób doczekać potomka. Zapewni sex?- nie trzeba się z kimś wiązać żeby ten sex mieć. Zapewni przyjaźń, uczucia?- od czego ma się rodzinę, bliskich, przyjaciół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi to gowna. Nie warto sie z nimi zadawac ani wiazac. Zreszta predzej czy pozniej KAZDY sie kazdemu znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idz sie leczyc psycholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swdnem życia jest miłość. A miłość może dać tylko druga osoba, dla kobiety właśnie "chlop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa dadza ci milosc tepaczko. Wiekszosci chlopow chodzi tylko i wylacznie o roochank, nawet przyglupy nie pomysla o dobru dziecka ktore moze sie pojawic i tylko roochank i roochank we lbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokladnie, takie p****y sie rodza i pozniej rozmnazaja - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dawno temu doszłam do wniosku że facet to nie jest cel główny w życiu. Dziecko będę miała. Nie jest mi do tego potrzebne małżeństwo, konkubinat. Naprawdę dzisiaj jest wiele możliwości. A wmawianie że najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×