Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość gość
16:44 Moze i baby nie maja pasji, ale faceci rowniez ich nie maja. Lubia tylko seks i picie piwa. I chyba sie tym sejsem szczyca, ze go moga zapewnic. I faceci po 30 wcale nie wygladaja dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi pasjami? Ja tam nie wymagam by mój facet miał pasje, wazne, by nadawał się do życia w związku, w małżeństwie, w rodzinie. Już jednego pasjonata miałam, nic tylko wspinaczka, wyjścia na treningi, wyjazdy na wspinaczki, wekeendy z "bractwem" wspinaczkowym, sprzęt, odżywki, ćwiczenia itd. Życia domowego praktycznie zero, bo zył tylko od jednego wyjazdu do drugiego. Never again!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega egoistki
kobiety to mega egoistki, nie mowa o wszystkich oczywiście, ważne dla nich tylko ich szczęście i co ONE chcą, a reszte mają w doopie, aby zdechły marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zdechnij, o jedną jęczydupę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega egoistki dziś kobiety to mega egoistki, nie mowa o wszystkich oczywiście, ważne dla nich tylko ich szczęście i co ONE chcą, a reszte mają w doopie, aby zdechły marnie xxxxxx Kolejny nieudacznik co go żadna nie chce i ma żal do świata, skąd ich tyle naforum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka bez masła
gość dziś z niezła patologią i denegeratami się zadajesz jak chcą tylko seks i piwo, naprawde ci współczuje, w jakiej wiosce to ma miejsce? może zmień wioske co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio paluch I
gość dziś bardzo mądra wypowiedź, pasje to można mieć jako młody singiel, a potem #1 to rodzina powinna być, ale nie każdy dorasta do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekcja naturalna darwina
gość dziś Sam zdechnij, o jedną jęczydupę mniej. >>> jesteś durna peezda dlatego zdechniesz samotnie, moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jęcz bo miałem więcej lasek niż ty palców nieudaczniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tomcio paluch I dziś gość dziś bardzo mądra wypowiedź, pasje to można mieć jako młody singiel, a potem #1 to rodzina powinna być, ale nie każdy dorasta do związku zczcz Też tak sądze, najpierw dom, sprawy przyziemne , zakupy, sprzątanie , rachunki, a potem oczywiście można sobie jeździć w te góry wspinac, nie mam nic przeciwko. Tylko niech będzie jakaś prpporcja, a nie, że pasja to 80 procent życia. To ja dziekuję bardzo. Jakby wyjazd był nawet na cały weekend ale np raz na dwa miesiące to ok, ale na niebiosa, nie co tydzień w sezonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selekcja naturalna darwina dziś To raczej TY łajzo zdechniesz samotnie. Ja urodzę dziecko ty co najwyżej możesz jakąś bzyknąć zdesperowaną i dostać od niej kopa w dupę na odchodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taa miałeś ale chyba w wyobraźni , zresztą gdyby było tak jak piszesz to byłoby więcej samotynych mężczyzn a jest zupełnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Typowy gawędziarz... " miałem pełno dup", "mam mega wielkiego", "każda mnie chce".... Drobny szczegół : ogiery nie przesiadują na babskich forach. Ogiery obracają w tym czasie pannę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sram ci do ryja
gość dziś selekcja naturalna darwina dziś To raczej TY łajzo zdechniesz samotnie. Ja urodzę dziecko ty co najwyżej możesz jakąś bzyknąć zdesperowaną i dostać od niej kopa w d**ę na odchodne . Zgłoś Wysrasz się a nie dziecko urodzisz, tępa idiotko, jesteś egoistką i śmieciem nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś taa miałeś ale chyba w wyobraźni , zresztą gdyby było tak jak piszesz to byłoby więcej samotynych mężczyzn a jest zupełnie na odwrót. Zgłoś Chcesz liste imion i adresów to ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Typowy gawędziarz... " miałem pełno dup", "mam mega wielkiego", "każda mnie chce".... Drobny szczegół : ogiery nie przesiadują na babskich forach. Ogiery obracają w tym czasie pannę oczko.gif Zgłoś Co za tępa dzida z ciebie, siedze tu dla rozrywki gdy jestem w pracy i tyle, aby nabijać się z takich durnowatych bab jak ty, kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Jaki facet taka rozrywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacz się tłumacz, jak kretyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dobry przykład tępej pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiech na gębie a w środku wściekła suka da się wyczuć na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No tak. Jaki facet taka rozrywka smiech.gif >>> wiem że takiej ograniczonej singielce jak ty trudno pojąć że nie każdy kto tu zagląda i pisze jest jakimś przegrywem i wchodzą tu tylko aby się ponabijać z tępych bab wypisujących tu swoje "mądrości" i inne farmazony na tematy poruszane. Szczególnie dobra beka jest z sfrustrowanych wiekowych singielek które to innym chcą wytłumaczyć jak stwarzać związek albo się raz oparzyły i teraz mają krzywy ryj i zrypaną psychike. Jest świetna rozrywka śmiać się z idiotek i pokazywać innym co one tu wypisują, komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sram na wredne suki
gość dziś Uśmiech na gębie a w środku wściekła suka da się wyczuć na kilometr. Zgłoś dlatego wredna suka jest sama ( i będzie sama do końca swoich żałosnych dni ) i wylewa swoją złość na tych mówiących jej prawde prosto w ryj, nie może zaakceptować że przegrała życie i została z ręką w nocniku, bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam na co dziś kobiecie na c odzień f....t ? 1. Dzieciaka z jakaś łajzą sobie może zrobić. Może pójść na inseminację/ poprosić kolesia o danie spermy 2. Sex zawsze może mieć. Tu w kraju niezobowiązująco, na wakacjach za granicą. Ostatecznie jak nie lubi facetów to zawsze są gadżety z sex shopu. 3. Jak na siebie zarabia jest jej zbędny Itp, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jest głupio gdy znajoma singielka mówi mi jakie to mam szczęście że mam męża, albo że szuka i nie ma fajnych facetów. Mam sporo koleżanek bez mężów/facetów i czasem to ja czuje się osaczona! Jakby związek nie wymagał pracy i poświęceń tylko ot tak go dostałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Oczywiście związek- czyli latanie wokół faceta żeby łaskawie zechciał podpisać cyrograf w USC czy też zabawić się w cyrk w kościele wymaga wiele zachodu. Oj znam kilka takich. Problem w tym że w niektórych przypadkach" w praniu" okazało się że do życia w małżeństwie to matki je nie przygotowały. Kto chce się poniżać to będzie się poniżać. Kto chce być panią własnego życia to będzie panią własnego życia. W zgodzie ze sobą, wbrew naciskom społecznym, rodzinie i wbrew trajkotaniu koleżanek i nadawaniu przygłupich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pani życia niż nieudacznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzenie na forum dla gospodyń domowych żeby się z nich nabijać nie jest zajęciem godnym mężczyzny, tylko starej przekupy. Wybacz, ale nikt nie uwierzy w sukces życiowy i podboje erotyczne osoby, która spędza czas na kpieniu z kobiet, upuszczaniu jadu i rzucaniu wulgarnym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega egoistki wczoraj kobiety to mega egoistki, nie mowa o wszystkich oczywiście, ważne dla nich tylko ich szczęście i co ONE chcą, a reszte mają w doopie, aby zdechły marnie x Ja nie jestem taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są perełki i są suki, suki powinny szybko zdychać bo marnują swój i innych czas na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×