Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Dogadałam się w końcu z M co do imion;) Jak będzie chłopiec będzie David a dziewczynka Iga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacid przez v
mieszkacie za granicą czy polskiego w gebie zapomnieliscie? DEBILNY POMYSŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga proste imie
lekarzem, prawnikiem ani nikim ważnym nie bedzie. Najwyżej rozchwiana emocjonalnie lesbijka bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mnie też biodra i ramiona bolą. Na plecach podobno nie można już spać od ok 20 tc (tak mi powiedziała położna), więc męczę się na bokach. W nocy się budzę bo już mnie biodra bolą i muszę się przekładać na drugi bok. Ale mąż ma mi jutro kupić tego rogala, więc mam nadzieję, że znajdę jakąś wygodną pozycję. Ogólnie myślę sobię, że jak teraz jest tak ciężko spać to co będzie w III trymestrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi na szczęście ból bioder na razie nie dokucza ale za to co raz częściej boli mnie kręgosłup:( Te pościele są cudowne, ja jednak niezależnie od płci stawiam na kolory neutralne: beże, kremy, ecru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę, podajcie linka skąd zamawiałyście wasze poduchy rogale. Widzę, że ceny są bardzo różne i nie wiem na co się zdecydować więc jeśli wy już macie i jesteście ze swoich zadowolone to polećcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w promocji w Smyku bodajże - za 119 zł ale na allegro są ciut droższe (około 140) z tym, że przesyłka przeważnie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wtedy jak promocja była w Smyku - MotherHood - bardzo ją polecam, bo się nie spłaszcza. W sieci hurtowni Akpol widziałam w gazetce, ale nie wiem czy gdzieś opodal Was jest, kosztuje 125zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kojarzycie takie łóżeczka z szufladą np w kolorze wenge z dwoma bokami białymi na których jest aplikacja żyrafki? Chodzi o to że mam mozliwość zakupu tego łóżeczka w dobrej (chyba) cenie i było ono używane jedynie przez 3 m-ce także stan jest idealny. Ale już przechodzę do sedna. Pewna koleżanka nastraszyła mnie żebym uważała jakie kupuję łóżeczko, ponieważ jej syn jak miał 2 latka to skakał po swoim łóżeczku tak że całe je połamał i dla drugiego dziecka musieli kupować nowe. Słyszałyście jakieś opinie na temat tego mojego łóżeczka z żyrafką? Przede wszystkim czy jest mocne i stabilne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, muszę się z wami podzielić swoją wściekłością... byłam dziś w babka medica zrobić usg 3d/4d czyli jak na moje oko to powinnam otrzymać film oraz zdjęcia 3d.... lekarz nazywał się jakubiak chyba i powiem wam szczerze że mnie wkurzył strasznie... zapłaciłam 200zł za to co widzę na każdej wizycie u swojego lekarza z tym że ten pan był dodatkowo mało dokładny... gdybym wiedziała że tak to się skończy to bym tam w ogóle nie poszła... nie zrobił usg ponieważ stwierdził ze niunia nasza leży zbyt blisko łożyska i się nie da... myślałam że go kopnę... dowiedziałam się tylko tyle że niunia aktualnie waży już 390gram:) i jeszcze jedna sprawa wszędzie czytam że usg 3d najlepiej zrobić między 22 a24 tygodniem bo dziecko jest wtedy super widoczne a ten doktorek stwierdził że dopiero w 28 powinno się robić( chyba po to żeby wziąć kasę i powiedzieć przykro mi jest już za duże nie da się) eh przepraszam ale musiałam złość wyładować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo też bym była wściekła.... Powinni Ci kase oddać za takie lekceważenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dietowo ale na barana trafiłaś! To za co on 2 stówy wykasował?! Ja w poprzedniej ciąży płaciłam 250 zł i usg trwało ponad pół godziny, lekarz wszystko dokładnie obejrzał i pomierzył, dostaliśmy płytkę i zdjęcia, wszystko rzeczowo i szczegółowo nam objaśnił. Przecież łożysko nie zasłania całego brzucha... nawet jak jest na przedniej ścianie. W 28 tyg. to już się mija z celem bo dzidzia jest za duża na takie szczegółowe usg :( Boziu co to za lekarz? Powiedz o tym swojemu ginowi. Mój ma zwykłe i dość kiepskie usg ale zawsze zbada co trzeba i nie zasłania się byle wymówkami. Na Twoim miejscu też bym była wściekła... Optymistko te łóżeczka są ponoć bardzo dobre (ceny też mają konkretne) Co do pościeli to mi też bardzo podoba się tamta pstrokato fioletowa :) Jednak dla maluszka lepsze są delikatne i stonowane kolory, takie przytulne, żeby bobas miał poczucie bezpieczeństwa w swoim "małym królestwie" a nie chaos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo współczuję, chyba na prawdę trafiłaś na jakiegoś barana. Moja koleżanka kiedyś miała podobną sytuację z tym że lekarz kazał jej przyjść po kilku dniach w ustalonym terminie i ona też była wściekła bo myślała, że znowy będzie musiała płacić a tu po wizycie on powiedział, że to wramach poprzedniej opłaty bo wtedy nie udału mu się nic pomierzyć... I to ruzumiem. Tak powinno być wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.drewex.com/asortyment_3-804,Lozeczko_Maly_Mis.html Optymistka - takie coś tylko z żyrafą ? My mamy takie używane, nie wygląda jakby miało się zapaść, złamać, jest stabilne. A ten lekarz od 3d to jakaś pomyłka, jak idziesz do dentysty i się umówisz na leczenie kanałowe a się nie da, to przecież nikt (chyba??) nie skasuje za takie mimo, że usiadłaś tylko na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie ewidentnie nie chciało mu się pracować a przecież to nie był maleńki prywatny gabinet eh szkoda gadać... dobrze że dziś mam wizytę usg u siebie to przynajmniej wszystko zostanie dokładnie obejrzane i zmierzone... a co do łóżeczko ono mi się strasznie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka85 - moi znajomi mają tego typu łóżeczko i są bardzo zadowoleni. Mówią właśnie że jest stabilne i wygodne. dietowo - ja bym my nie zapłaciła tyle za wizytę kurde no chyba sobie jaja normalnie robi;/ Ja też muszę się wybrać na 3d ale zapytam mojej ginki gdzie najlepiej bo ja zupełnie nie mam pojęcia gdzie się udać. Może zrobią tam gdzie prenatalne robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dietowo, a ja tak reklamowałam Babka Medica... No ale widać jak wiele zależy od lekarza. Tak jak pisałam, my byliśmy tam w sobotę i mała też była niewygodnie ułożona, tak że nie dawało się podejrzeć mózgu i buźki bo główka była nisko. Lekarka powiedziała, że trudno, muszę się rozebrać i sobie pomogła sondą dopochwową - swobodnie udało się jej zmienić położenie małej - przecież na tym etapie dzieciaczki pływają po całym brzuchu i to nie stanowi problemu... Poza tym lekarka była elastyczna - zmieniała typową kolejność pomiarów, bo akurat coś było np. wcześniej lepiej widać. Była zdeterminowana by wszystko na 100% dokładnie pomierzyć. Mamy 30 minutowy film, zdjęcia 3D... Byłam na tym samym etapie ciąży, w tym samym miejscu i za tę samą opłatę co Ty - 200 zł. Ja bym się na Twoim miejscu tak tego nie zostawiła i domagała się zwrotu kasy, albo powtórnego badania w ramach tamtej opłaty - mogę Ci podać namiary na tę lekarkę, która nas badała. A w ogóle to napisz może jakąś skargę na lekarza-pacana czy coś... Choćby po to, żeby może w przyszłości nie traktował w ten sposób innych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie odzywałam się parę dni, ale czytam Was na bieżąco :) wy to jesteście nie źle do przodu z zakupami, ja nie mam jeszcze totalnie nic, tylko wózek wstępnie upatrzony, łóżeczko wiem że chce turystyczne ale jakie to też jeszcze nie wiem. mnie tak kusiło to usg 3d ale czytam i tu u was i na innych forach też że zdarzają się przypadki olewania i chyba sobie daruje. Nie przeżyłabym jak miałabym zapłacić 200 zł za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zaginęłam w tabelce, więc ponawiam: NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... A z innej beczki to jestem załamana swoją wagą, co prawda ona się dość intensywnie waha, nawet 1,5 kg w ciągu jednego dnia, ale w najgorszym momencie miałam na liczniku 70 kg, co oznaczało nadwyżkę 7 kg :( W 22. tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiała któraś z Was może getry na Allegro i może jakieś jakościowo dobre polecić ? Bo ja kupiłam i po kilku dniach się zmechaciły jakbym nosiła je pół roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz zamówiłam sobie leginsy na allegro i to jest takie dno że szkoda gadać... za bazarku zakupiłam za ro fenomenalne:) a teraz coś z przykrych spraw sama nie wiem co teraz mam myśleć... dziś byłam na usg u swojego lekarza na którym zaniepokoił go pomiar lewej nerki... do tej pory wszystko było ok a teraz wyszło prawdopodobna jakaś wada. powiedział że musimy zrobić znów usg tylko na bardziej dokładnym sprzęcie (już się zapisałam na 8 marca) jestem teraz tak zestresowana... w tym wczorajszym nieudolnym usg lekarz napisał że nerki są w porządku gdybym wiedziała że tamten podszedł do tego profesjonalnie nie martwiła bym się aż tak a w tej sytuacji po porstu nie potrafię się uspokoić i strasznie się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne te mebelki, gdybym miała własny dom lub mieszkanie to bym się może i na nie zdecydowała a tak to nie mam miejsca za bardzo... Dziewczyny a co myślicie o tym jak byśmy wstawiły zdjęcia swoich brzuszków? Głupi pomysł? Nie wiem jak zareagujecie hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo --> Mam nadzieję, że będzie ok !! U mnie chyba nerek nie sprawdzała lekarka, hm... to źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję że ok... powinien sprawdzić czy żołądek nerki jelita, pęcherz moczowy, są w odpowiednim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zobaczę na połówkowym w takim razie, może sprawdzała, ale ja nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką kartkę wydrukowaną, gdzie ona uzupełniała pola i wprawdzie jest : Wątroba, dwie nerki, pęcherz o zwykłym obrazie. Ale to jest wydruk gotowy, który ona wypełniała, a tam gdzie o nerkach to nic nie mam uzupełnione żadnych wielkości nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×