Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawca_organów

Czy ja mam zbyt duże wymagania wobec kobiet

Polecane posty

na razie jeszcze nikt mnie nie trafił w czuły punkt. Ot zwykła bujda o własnym mieszkaniu, aby to autor poczuł się malutki. Dziewczynko znam na prawde nie wiele kobiet (z resztą mężczyzn też) co kupili mieszkanie za własne pieniądze. Często tak odnośnie się z tym wożą, bo rodzice sporo dorzucili ale pomarzyć możecie. To jest dopiero hipokryzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trafię w twój czuły punkt
masz małego penisa :p dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie!!
HIPOKRYTA! SEKSISTA! MATERIALISTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie!!
HIPOKRYTA! SEKSISTA! MATERIALISTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makalu coś w tym jest...ale moje wymagania już wyżej nie urosną. Poza tym dla mnie zrozumiałym jest "w zdrowiu i w chorobie" ale dla większości hipokrytek tutaj nie do końca. Kiedyś zrobiłem taki test na imprezie, że podszedłem do 3 dziewczyn i odpowiedziałem na ich pytanie "czym się zajmuję" to odpowiedziałem: pracuje jako barman, pracuje w Burgerkingu, jestem bibliotekarzem. Zgadnij jak długo chciały ciągnąć ze mną znajomość. Jak wspominałem, to że kobieta leci na status materialny faceta to nie budzi żadnych wątpliwości" Niedajboże jak zacznie to działać w drugą stronę to oberwie się facetowi od najgorszych. Do tych syczących na mnie i ziejących jadem...gratuluję zdobycia korony obłudnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie!!
HIPOKRYTA! SEKSISTA! MATERIALISTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie!!
moze po prostu jestes zajebiscie wkuriwjacy i nikt nie moze z Toba wytrzymac? tak jak ja. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pedałem
na 99,999999% jesteś gejem. Podświadomie ustawiasz poprzeczkę tak wysoko co by żadna jej nie przeskoczyła :) Będzie ci lżej jak sobie to uświadomisz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;kl;l;k;';l
acha, tym że jesteś wobec nich obojętny. To te kobiety nie latają za tobą, tylko chcą sobie coś udowodnić, a na dodatek obojętność przyciąga najgorszy typ ludzi - ci normalni nie będą latać za kimś kto ma je w dupie. Nawet cie rozumiem, te osoby co za kimś biegają nie są najlepsze w obcowaniu więc masz prawo być rozczarowany. A normalna kobieta się szanuje, a nie sie skupia obsesyjnie na kasie czy wyglądzie. podobają ci sie żony kolegów, co mają takiego w sobie czego nie mają wolne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają facetów bo były w ich oczach wartościowymi kobietami. A gdybym Ci powiedział, że dla facetów liczy się coś więcej niż fajne cycki i tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalu
Moze bywasz w zlych miejscach. Na imprezach, w klubach, dyskotekach mozesz spotkac taki typ dziewczyn. Ale na pewno sa miejsca, gdzie sa bardziej wartosciowe osoby. Nie mozna twierdzic, ze wszystkie kobiety leca na status materialny faceta. Ja na to nie lece, a powinnam, bo jestem swietnie wyksztalcona i dobrze zarabiam. Ale mysle, ze aby spotkac osobe, ktora nie patrzy tylko na kase, trzeba rowniez zmienic swoje podejscie. Moj chlopak, o ktorym pisalam jest managerem i swietnie zarabia. Wspieral mnie, gdy bylam chora. Ale na poczatku naszej znajomosci on byl bez pieniedzy i mieszkania. Nawet ja zaplacilam za nasze pierwsze wakacje. A potem ja potrzebowalam jego pomocy i tez ja otrzymalam. Wraca do nas to, co sami dajemy. A jesli chodzi o nadmiar powodzenia, to przypominasz mi mojego dobrego kolege. Jest b.przystojny i nigdy w zyciu nie musial zdobywac kobiety. Wszystkie za nim lataja. Dlatego jest sam. Bo w naturze faceta tkwi zdobywanie, a on nie ma kogo zdobywac. Tyle ze ja dla niego nie widze juz ratunku. On sie juz chyba nigdy nie zakocha. Gdybym byla takim facetem, chyba sama bylabym zepsuta do szpiku kosci ;) Na szczescie jestem kobieta i mimo ze mam powodzenie, jakos nie zawrocilo mi to w glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawco organow - widze tutaj podobny klopot kt maja kobiety szukajace "faceta idealnego", dziala tu prawo podazy i popytu - te ktore chca ciebie - ty ich nie chcesz, natomiast te ktore cie interesuja sa poza twopja liga (sam zauwazyles ze sa zwiazane). moim zdaniem po prostu mierzysz za wysoko - z tego co napisales - to jako kobieta (czy ladna kwestia gustu - ale bez nbadwagi), zarbiajaca twoja pensje kilka dobrych lat temu - raczej przy poczatkach i kt nie widzi traegedii bez faceta (choc jestem zwiazana) - ale mam kolezanki podobne do mnie - z tych cech - i powiem ci ze takie laski nie interesuja tacy faceci jak ty;/ z twojego postu az bije rozpacz + nieskasaoocena;/ moze w tym lezy przyczyna, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzupa
autorze postu, ile masz lat i skad jestes? mądrze gadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obojętności to troche mi żal tych nieszczęśników co tak za wami latają, zabierają do drogich restauracji, kupują wam kwiaty, biżuterie, itp A wy tak te biedaczyska wykorzystujecie po czym pakujecie się do łóżka facetowi co ma was centralnie w D... i tylko chce was zaliczyć. Jak zdobywam ja kobiety? Po prostu daje im do zrozumienia, że wcale ich nie potrzebuję. Czuję się świetnie sam ze sobą i aby mnie zdobyć musisz dać coś od siebie. Bo ja Cie nie potrzebuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenaa......
Dawco_organów, z Twojej wypowiedzi bije hipokryzja, dowód? piszesz,że zarobki 2k Twojej partnerki to za mało,że powinna więcej zarabiać, nie być kosmetyczką, itp etc... ale za chwilę w innym zdaniu podkreślasz, że kobiety lecą na kasę,na wygodne życie, a Ty takiej nie chcesz. gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekcjaaa
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makalu..poleciałaś na zaradność i predyspozycje zawodowe faceta tylko o tym nie wiesz. Niezaradna niemota nie zostanie managerem czy dyrektorem...Twój facet jak go poznałaś wykazywał te cechy, że dziś jest facet pierwsza klasa, Bo widzisz jak jest się młodym to każda kobieta wie, że musi do czegoś dojść. Ocenia wówczas podświadomie jego predyspozycje, ambicje, cechy osobowe do bycia kimś. Jak poznaje faceta starszego to ma gdzieś predyspozycje - ważne są sukcesy. Ja nie wylewam swoich frustracji czy niepowodzeń...każda kobieta ma taką podświadomość a nam facetom po prostu trzeba się z tym pogodzić. Co do imprez zgadzam się. Trzeba zmienić otoczenie dyskotekowych laleczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadasd
do Dawcy: Wychowałeś się w domu, gdzie mama zarabiała na rodzinę, to może być powód dla którego oczekujesz, że żona odciąży Cie fizycznie i też będzie dobrze zarabiać. Pamiętaj jednak, że to facet powinien teoretycznie utrzymywać rodzinę i więcej zarabiać chociażby z pra-pra zakorzenionego w ludziach modelu w którym to mężczyzna jest oparciem dla kobiety i siłą.Wziąłeś pod uwagę fakt, że kobieta też daje wkład w utrzymanie domu poprzez wychowywanie dzieci, gotowanie, utrzymanie czystości.? w90% domów w Polsce tak jest. Chyba, że i tym chcesz razem z potencjalną żoną dzielić się na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenaa......
Dawco_organów, z Twojej wypowiedzi bije hipokryzja, dowód? piszesz,że zarobki 2k Twojej partnerki to za mało,że powinna więcej zarabiać, nie być kosmetyczką, itp etc... ale za chwilę w innym zdaniu podkreślasz, że kobiety lecą na kasę,na wygodne życie, a Ty takiej nie chcesz. gdzie tu logika? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piszesz,że zarobki 2k Twojej partnerki to za mało,że powinna więcej zarabiać, nie być kosmetyczką, itp etc... ale za chwilę w innym zdaniu podkreślasz, że kobiety lecą na kasę,na wygodne życie, a Ty takiej nie chcesz. gdzie tu logika?" A no taka logika, że w żadnym poście nie zarzucam kobietom "że lecą na pozycję materialną faceta" Tak jesteście skonstruowane a my musimy się z tym pogodzić. Wcale nie zamierzam was za to krytykować bo to leży po prostu w waszych genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekcjaaa
no zajdzie w ciaze, bedzie ja nosil przez 9 mcy, pozniej urodzi w mega bolu, bedzie karmil przez pol roku albo rok, a pozniej nianczyl dziecko itepe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekcjaaa
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona...
czy matka czasem nie wykorzystywała cię seksualnie? chyba tylko z nią mógł byś być szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do asdadasd W moim domu rodzinnym moja matka zarabiała tyle co ojciec. Ale on zmarł i ona ,usiała ciągnąć wszystko sama. Nie chce mi się tego ciągnąć... Model gdzie to facet robi na rodzinę a kobieta siedzi w domu jest modelem patriarchalnym od którego się odchodzi. Dzisiejszy system kapitalistyczny zmusza do aktywności zawodowej kobiety a mężczyzn do większej aktywności w domu. Mi dodatkowej atrakcyjności dodaje to, że świetnie gotuję i umiem się generalnie zajmować domem. Lubie dzieci i często zajmowałem się moimi kuzynami więc nie genaralizuj, że dzisiejszy obraz rodziny to "Facet żywiciel" kobieta "kura domowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjedź chłopaczku do
Wawy z tą pensją, to starczy ci ledwie na wynajem kawalerki i oszczędne życie. Macho się znalazł :D A pewnie u mamy mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenaa......
chcesz jednym zdaniem: z wysokim libido nie czepiającej się ( to jeszcze mogę zrozumieć) ładnej -podobającej się Tobie ustawionej (zarobki conajmniej 4-5 000) bez przebytych związków,bez przeszłości A Ty nie masz za sobą żadnego toksycznego związku? ciężko CI będzie poznać kogoś takiego, masz zbyt duże wymagania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dawco zaciekawił mnie Twój temat:)Najlepiej mi się podoba jak po tobie jadą,a fakt jest taki kobiety mogą mieć wymagania-bo to są kobiety .Ale facet juz nie moja rada szukaj i wcale jakiś kosmosów nie wymagasz.Bo inaczej po sądach bedziesz latał.Według większości masz barc co ci los daje najlepiej biedną ustaw ją pomóz jej stanąc na nogi,i zapiepszaj na rodzine jak beduin ,a jak juz dame ustawisz to się jakiś frajer napatoczy i ona Cię kopnie w dupe .Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, że nie wiążesz się z żadną z dziewczyn, które są tobą zainteresowane- dzięki temu nie zmarnują życia na życie z takim materialistą :) a ty szukaj dalej do usranej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dzisiejszy system kapitalistyczny zmusza do aktywności zawodowej kobiety a mężczyzn do większej aktywności w domu" xxxxxx niekoniecznie zawsze jest wybor;-) zalezy od wypadkowej potrzeb i zarobkow jednej ze stron, moze przeciez facet siedziec w domu z dziecmi;-) xxx Mi dodatkowej atrakcyjności dodaje to, że świetnie gotuję i umiem się generalnie zajmować domem. Lubie dzieci i często zajmowałem się moimi kuzynami więc nie genaralizuj, że dzisiejszy obraz rodziny to "Facet żywiciel" kobieta "kura domowa" xxxxx to moze tylko tobie sie tak wydaje ze to ci dodaje atrakcyjnosci;-)) proponuje zebys poszukal w swojej lidze ;-) uniknisz rozczarowan i koniecznosci zakladania nowych watkow na forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×