Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość eklerek22
ja cwiczyam. rewelacja po kilku dniach brzuch plaski . niestety po 18 dniu ból ledzwiowego kregoslupa nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 30
moja siostra tez po tych cwiczeniach nabawila sie bolu kregoslupa niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :D jak mija dzien? Ja niedlugo powinnam dostac tytul perfekcyjnej pani domu hehe. Teraz codziennie szoruje chate tak dokladnie ze grama kurzu nikt nie najdzie :) a wszystko po to zeby nie siedziec tylko sie ruszac i ruszac i tak do upadlego. A teraz ide sie wypocic przy killerze. Jak moja mala lady mi pozwoli i nie obudzi sie za predko to postaram sie zrobic w koncu do samego konca. Obym nie padla na zawal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam! ja już po śniadaniu i 1/2 słodkiej bułki niestety dziś też zamierzam ćwiczyć,bo myślałam,że będę miała mega zakwasy, a tu tylko lekko czuję mięśnie. Odezwijcie się!Bo pomyślę,że topik upada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i nie odejde dopoki na mojej stopce nie bedzie napisane WAGA 50 KG! Jestem tuz po kilerze. Ledwo oddycham, ale dalam rade. Jestem z siebie dumna tylko niepotrzebnie rano bralam prysznic o znowu smierdze i jestem cala mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
Halo ją też jestem byłam rano na uczelni a teraz siedzę u fryzjera. Już coraz lepiej się czuje na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będziesz robić z włosami?ja muszę zafarbować,tzn kogoś dorwać,aby mi zafarbował,bo sama zrobię to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propo to byłam na "lumpach":) i kupiłam sobie sukienkę świetną,mini białą ASOS z długim złotym zamkiem na plecach-jest super.za grosze,bo 26zł:)do lata muszę do niej wyrobić te nieszczęsne boczki i zmniejszyć/ujędrnić tyłek/pozbyć się cellulitu i humor mi się poprawił od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ją utleniam :) jak będę w domu to rzuce wam mój profil na facebook to będziecie wiedzieć przynajmiej kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie moze niech kazda da swoj link do fb i wtedy bedzie nam sie lepiej gadalo. Przynajmniej bedziemy widziec swoje "geby" :) co wy na to?? Ja cwicze raz dziennie. jednego dnia killer a drugiego skalpel no co ty 2 razy to bym zginela smiercia marna a nie schudla-daj zyc :) A co do wlosow to ja poki co mam naturalne. Jak bylam w ciazy to nic mi sie nie chcialo z nimi robic a ze akurat byla moda na ala odrosty to tak chodzilam. kazdy sie zchwycal jaka mam swietna fryzure :) Narazie nie mam zbytnio pomyslu na siebie to nic nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze odp co do lumpow. Ja nie wiem jak dziewczyny to robia, ale ja tam nigdy nic nie moge znalesc i nie chodze. Moja kumpela lazi non stop i co raz to znajduje takie ciuchy ze glowa mala i to za grosze. Ja bylam w swoim zyciu moze z 7 razy i zawsze wychodzilam z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nk ani fb.kiedys miałam,ale nie korzystałam z tego wcale.poza tym moze lepiej nie wstawiac linków do profilu,bo kazdy tam wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę często i ta właścicielka mnie już zna więc wie co by mi się spodobało mówi kiedy przyjdą mixy damskie,dziecięce,męskie,sportowe i gospodarcze.poza tym jest od 9 otwarte a ja o tej porze wyskakuję z małą na zakupy to i tam zajdę i często jestem pierwsza i trafiają mi się "perełki" linka to zjedz coś słodkiego,bez sensu się katować-wypij nawet słodką herbatę,ale z jedną łyżeczką cukru.Ja dziś i wczoraj też zjadłam słodkości,ale nie przyznam się ile bo wstyd-w każdym razie po ćwiczeniach już nie miałam wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja nie moge sobie pozwolic na slodkosci bo jestem kilogram do tylu a musze cie dogonic hehe. ty masz lepiej bo mniej do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Znacie moze jakies ciekawe obiadki z makaronem??oczywiscie do 350kalorii:) A co do LUMPKOW to jak z moja koleżanka jestemy uzależnione od szperania:)najczesciej dla córeczki cos znajduje superanckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej LUNA ładnie Ci waga spada ja zawsze jak robię obiad to wszystko ważę to co wrzucam do gara później obliczam ile ta całość ma kalorii po czym dzielę to na 4-5 i wychodzi ile kcal ma jedna porcja jak za mało to dorzucam, a jak za dużo to odrzucam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAGA SPADA bo na z czego:)byłyście kiedys na diecie DUKANA??ja podchodziłam do niej kilka razy najwększe osiagniecie to 7 kg w 14 dni to byla katorga:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam i ogolnie jestem przeciwniczka dukana. strasznie zakwasza organizm przez co pozniej mozna miec problemy z nerkami. Moja kol byla szchudla 10 kilo i nie tyla z rok a zarla co popadlo. jednak jakis czas temu przybylo jej 4 kilo i nijak nie moze zrzucic, juz chyba probowala wszystkiego, nawet byla znowu na dukanie ale ani 1gram nie spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam drugiego skalpela i dostałam mocnych plamień i wczoraj też??mam krążek nuvaRing ,ale to nie od niego,zapytam się ginekologa za 3tyg czy to może być od ćwiczeń,albo od nadżerki, bo idę też na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja juy naresycie w domu;] to moj facebook http://www.facebook.com/katarzyna.bury.1 ;] bedziecie wiedzialy z kim rozmawiacie ;] ja bylam kiedys na kopenhaskiej. 7 kilo w 2 tygodnie a pozniej tyle samo w 2 tygdnie przybylo. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
moj dzisiejszy jadlospis:] sniadanie płatki owsiane na mleku 250 kcal sniadanie 2 kawa z mlekiem 20 kcal obiad barszcz czerwony z jajem 300 kcal podwieczorek jgurt z malinami i ziarnami slonecznika 150 kcal kolajca łosos z makaronem i cwikła 350 kcal razem 1020 moze zjem cos jeszcze wieczorem ale narazie nie wime co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
wiem co zjem kisiel i pomarancze !! ale mam ochote mniam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okolice Wrocławia.Eklerku masz sympatyczną twarz i wcale nie wyglądasz na tyle kg co napisałaś ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×