Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość eklerek22
176cm wiele osob mi to mowi ze nie wygladam ale tyle naprawde mam ja jestem z rzeszowa ale mieszkam aktualnie w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ale mam ochote na ten kisiel tylko zastanawiam sie czy pomaranczowy czy wisniowy i nie moge zdecydowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
o! niech bedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
nie moge sie doczekac az zaczne cwiczyc z chodakowska . jestem ciekawa efektów !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane! Od ok 2 tyg śledzę Wasz wątek i czekałam tylko żeby w końcu sie tu zarejestrować i zaapelować, ze dołączam do Was! :) dieta 1000 kcal i do tego będę sie starać ćwiczyć przynajmniej 2 razy w tyg. Dziś wybieram sie na imprezę także dobry początek kilka godzin tańca a do tego zero alkoholu bo prowadzę. Życzę powodzenia wszystkim z Was i sobie samej ;) Ps. Jestem ciagle na tel, ale jak tylko dorwe sie do kompa to ustawie stopke. Tylko ktoś mi musi wytłumaczyć o co w niej chodzi hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakis 2 lat mieszkam w Łomży a wczesniej okolice Olsztyna. A wy wszystkie z poludnia :D CZarna to ty dzis cwiczylas dwa razy?? czy ja zle przeczytalam? eklerek dziewczyny maja racje ze masz bardzo sympatyczna twarz :D i wcale nie jestes gruba :P A no i witam nowicjuszke :) kenzoflower jak nie wiesz jak zrobic stopke to na 6 stronie naszego forum juz tlumaczylam lunie pokolei co jak ma robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna pisalas ze dostalas plamien. na jednym forum dziewczyna co zaczela cwiczyc tez narzekala ze zaczela plamic i nie wie dlaczego. Mozliwe ze to wlasnie od wysilku fizycznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kenzo-nareszcie ktoś nowy:) nie-5 razy:):)oczywiście,że jeden.boli mnie tyłek po tych ćwiczeniach i uda,a nie brzuch.nie umiem tak spinać jak ona mówi,ani podnosić nóg razem z udami leżąc na brzuchu,bo mi żebra przeszkadzają. eklerku to ja kurdupel do Ciebie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja jestem taka pulchniutka ;] no musze troche wazyc bo troche wzrostu to mam;] czarna naprawde mogla dostac plamien od wysilku ale to tylko dlatego ze to byl wysilek za duzy jak dla jej organizmu po prostu jest nieprzyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerek a ile masz lat?? masz taka mloda twarzyczke ale studia medyczne skonczone :] dobrze miec lekarza wsrod znajomych hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej było za małe na plamienie,jakby 1 dzień okresu-zaraz po wstaniu po zakończeniu ćwiczeń-myślałam że się zsikałam:):):)jak się zapytam to napiszę,bo u mnie może to być z zaawansowanej nadżerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja skonczylam dopiero 3 lata jeszcze 2 mi zostaly ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
jeszcze nie wybieralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
a to dla mnie komplement ze wygladam mlodziej ;] dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna a jak ty sie czujesz z tym krazkiem?? Ja bym nie umiala go sobie dobrze umiescic. Kiedys mialam przez 2,5 roku spirale, ale miesiaczki byly straszne, lecialo ze mnie wiadrami i teraz nie wiem co wybrac. Tabletek tez sie jakos boje ze spuchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 miesiąc i jest krótko mówiąc zajebiście. wkładasz na 3 tygodnie i po 3 tyg wyciągasz na tydzień-nie trzeba się martwic,że się zapomniało,ma minimalną ilość hormonów i libido mi podskoczyło.na początku można mieć właśnie plamienia i bóle podbrzusza,ale organizm mi się już przyzwyczaił.no i musi się tam dobrze ułożyć,aby nic nie bolało np.podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama ja sobie wkladasz? nie ma ryzyka ze zle sie ja wlozy? ja sie strasznie dygam bo juz nie chce miec wiecej dzieci i nie wiem czy mozna temu zaufac :) a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
tez bym sie cykała to uzywac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede musiala sie nad tym zastanowic, a co ile musisz chodzic do lekarza po recepte? ze spirala bylo o tyle dobrze ze zakladasz raz na 3 lata i masz spokoj z receptami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętnie jak się ułoży,byleby było w pochwie.jak Ci wypadnie np podczas stosunku,albo przy zaparciach-ale to muszą być chyba naprawdę spore zaparcia to tylko płuczesz pod LETNIA a nie ciepłą czy gorącą wodą i wkładasz od nowa.kosztuje u nas ok 60zł ale w superpharmie jest taniej,dla mnie niewielka różnica bo za tabletki płaciłam 58zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×