Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

gdy by mnie uderzył .. oddałabym bez zastanowienia i nie mówię tego ze względu na te moje wcześniejsze żarty , nigdy więcej nie chciałabym mieć z taką osobą do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie rozumiem kobiet,które są bite i udają ,że wszystko jest w porządku i tkwią w chorych,patologicznych związkach z takimi tyranami...nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest bardzo trudny temat , wydaje mi się ,że jeśli kobieta na początku nie odejdzie, nie zaprotestuje to facet sobie na to pozwala coraz częściej a jej wmawia ,że jest nikim bez niego ,łamię ją psychicznie do tego stopnia ,że Ona myśli ,że na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bardzo często kobiety pozostają przy tych katach ze wzgledu na wspólne dziecko. To jest też nie do zaakceptowania. A tym bardziej dziwię się kobietom,które nie mają dzieci i pozostają z takim skurwielem z "wielkiej miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze coś się pierdoli ,trudno mi mówić co by było gdyby ..ale dziecko żyjące w takiej rodzinie i tak widzi więcej niż się rodzicom wydaje , i to Ono wychodzi z tego najbardziej "połamane" często nie radzi sobie w dorosłym życiu , nie wie co jest dobre, podwójnie nienawidzi takiego ojca - i takie to błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? Podobają mi się Twoje odpowiedzi na ten temat. Bije z nich taka dojrzałość i niezależność połączona z umiejętnością postawienia na swoim i poczuciem własnej wartości. Obyś się tego trzymała w życiu i (obyś nie trafiła na takiego człowieka) jak Ci się takie coś przydarzy to pamiętaj o tym co napisałaś i się tego twardo trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że ogólnie zadałe dziwne i niecodzienne pytanie. Ale tak mnie coś natknęło to zapytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tematy są zróżnicowane i to jest fajne. Można z Tobą pożartować,"poświntuszyć" :p ,porozmawiać o muzyce,sporcie,pasjach jak i poruszyć nieco poważniejsze,życiowe tematy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc całkiem poważnie to mam takie same odczucia co do ciebie , kiedy plote bzdury to plote..ale jesteś naprawdę mądrym i fajnym chłopakiem :-) praktycznie zawsze masz coś do powiedzenia w każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również dziękuję za mile słowa :) ogólnie fajnie nam się gada,poza małymi wyjątkami dochodzimy do porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnia wieku ok 40lat jeżeli można to zaliczyć do koleżanek :-) przyłoż dwa palce prawej ręki do ust ,tylko przyłoż! jak jest ktoś obok to zrób to dyskretnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ich zrzera zazdrość gdy patrzą na ładną,młodą,zwinną i ruchliwą koleżanke z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe takie randki w ciemno Ci szykują :) nie przyłożyłem bo nie wiem o co w tym chodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :-) to był telepatyczny, dziękczyny, namiętny, pocałunek dla ciebie za muzykę, paluchy były po to żebyś cokolwiek poczuł :D a ty się ociągasz jakbym nie wiem o co cię prosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nasze tracki dla laików są jak cieżka ćpalnia,biegam po scenie z flaszką trzymam się za genitalia!" :) słoń zawsze na koncertach mowi żeby kobiety mu pokazywały cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×