Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ja pierdole,pamiętam jak miałem 17 lat,najebałem się w zimie to koledzy mnie przez kilometr nieśli we czterech,Każdy za jedną kończynę :D :D haha,ja pierdole jak takiego trupa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczególnie,że mieszkam z rodzicami i nie wiem czego mogę się po Tobie spodziewać,nie wiem co mi tu będzie przychodziłlo.Albo kiedyś się pokłócimy a ty na jakimś portalu wystawisz moje zdjęcie i podasz adres i cennik :D i jakieś napalone babska mi tu będą przyjeżdżały, najczerniejsze wizje biorę pod uwagę :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy byłabyś do tego zdolna. Ale jesteś kobietą,a one są zdolne absolutnie do wszystkiego po to żeby się zemścić. Dlatego wolę nie rozykować. Nie bierz tegó do siebie bo wydajesz mi się całkiem w porządku ale wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłem młodszy to lubiałem święta. A teraz to bardziej mnie to irytuje niż cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbardziej fałsz" czyli się przyznałaś,że jesteś fałszywa? Haha,żartuję. A co do lubić/lubieć to miałem rozkmine jak napisać ale widocznie się myliłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc co szalonego dzisiaj zrobiłaś? Bo miałaś 12stego posunąć się do szaleństw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa najlepiej na kogoś zwalić. Jeżeli "wymuszenie" od kogoś adresu jest dla ciebie szaleństwem to...nie jesteś zbyt szalona :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazałabyś szaleństwo wysyłając mi bombe lub żmije zamkniętą w pudełku ,która by mnie ukąsiła ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukraść z zoo,lub komuś z akwarium. Albo kupić w jakimś sklepie zoologicznym ze żmijami. Albo....sama w skoczyć do pudełka i się wysłać pocztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Wybrałbym taką opcję. Przychodzi listonosz/kurier puk puk. Dzien dobry,pan m..........? Tak Przesyłka dla pana Biorę takie duże,ciężkie pudło i wnoszę do pokoju. Siadam i myślę "co to kurwa jest?" brutalnie wbijam nóż w pudło aby otworzyć paczkę,rozcinam a tam ty(bez zadraśnięcia) wyskakujesz niczym kangur z pudła,lądując prosto w moich ramionach. Brutalną siłą zdzierasz ze mnie koszulkę i kąsasz mnie w szyje, uginają mi się nogi a ty wykorzystując ten fakt zwinnie sprowadzasz mnie do parteru. Upadamy na moją legendarną wersalke a ty siedząc na mnie kąsasz mnie bez opamiętania....idealny scenariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×