Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

to wszyscy się w piekle spotkamy i będziemy melanżować wśród potępionych dusz :) haha żartuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie kiedyś myślałem, gdzie bym pasował czy do piekła czy do nieba i wiesz co sobie pomyślałem, że ani w pieklo, ani niebo mi by chyba nie pasowało, a to jeszcze zależy co ma się rozumieć przez te słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czyśćca :) ja też ani tu ani tu ale jednak chyba bliżej mi do nieba(nie robię z siebie aniołka bo też mam na swoim koncie masę grzechów ale naszczęście przeważnie nie są to uczynki krzywdzące innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,jakieś 5,6lat. Coś takiego. Haha ja nie pamiętam kiedy ostatnio płakałem. A z bólu fizycznego to już całkiem nie pamietam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie rozumiem jak można płakać z bólu fizycznego. Rozumiem uronić łzę czy nawet sobie popłakać jak ktoś cię skrzywdzi/sprawi przykrość ale ból fizyczny nieee. W ogóle płacz to jest domena kobiet i jest dla nich zarezerwowany :p heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę bo wiem,że niektórzy płaczą z bólu ,ale mi się to ostatni raz zdarzyło jak byłem dzieckiem. Może po prostu nigdy aż tak dużego bólu nie czułem. Nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz najlepiej zrobić że mnie pipe ale ból połączony z cholerną frustracja bo sama nie jestem w stanie zrobić prawie niczego, muszę prosić o pomoc ..za owocował jak za owocował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie powiedziałem,że jesteś pipa :p dziewczyny są płączliwe i taka już ich natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie uogólnienie tylko szczera prawda. Kobiety zdecydowanie częściej płaczą z różnorakich powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślą tylko o jednym? Haha a prawda jest taka,że wy kobiety równie często myślicie o seksie. I czerpiecie z niego taką samą przyjemność(o ile nie większą) niż faceci :p więc nie róbcie z siebie takich niewiniątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki stereotyp został stworzony przez was (kobiety) o tym,że facet tylko o seksie myśli. A jakby to dla was przyjemne nie było to byście nie zdradzały,nie uprawiały seksu na imprezach itp bo po co robić coś nieprzyjemnego? I też to gadanie,że to kobieta "daje" facetowi. A co? On tylko bierze? Tylko on ma przyjemność? Facet nic nie daje? Oboje dają sobie wzajemnie swoje ciała. A nie kobieta "daje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię ale odmawiam bo już jestem wymyty łącznie z zębami :p więc nie skorzystam z jedzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×