Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

W kwestii plci to Wam podpowiem troche: ja dla dzidziusia nie bede musiala nic kupowac, jedynie pampersy. Jupi, witamy czwarta dziewczynke! Ja tam sie ciesze ale mezowi troche mina zrzedla jak stal przed tym monitorem. Siostry tez liczyly najpierw na chlopca ale teraz sie ciesza z dziewczynki wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
ja też nie mam sporej łazienki ( blok) ale myślę że ta komoda kąpielowa by się w niej zmieściła...ale tylko na czas kąpieli bo potem by mi zabierała w łazience sporo miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzieci zawsze kapalismy w kuchni na blacie w wanience a ze kuchnie mamy polaczona z pokojem i jadalnia to potem z wanny niedaleko juz do kanapy gdzie mozna dziecko ubrac. Lazienke mamy na dole, dosc daleko i tam jest cieplo ale po drodze jest jeszcze hall i miejsce na rowery a tam jest juz zimno wiec lepiej w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzeci maja teraz dwa tygodnie ferii wiec dziewczynki poszly dzisiaj do tesciow i wroca dopiero w piatek. Az nie wiem co mam teraz robic, nie musze gotowac, wszystko jest posprzatane, slychac tylko muzyke, zadnego trajkotania, ale dziwnie, juz dawno tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elliska, nigdy w zyciu! Nie wiem co nam do glowy strzelilo z tym czwartym, szalenstwo! Mamy tych dzieci juz tyle, ze musze co chwile sprawdzac czy wszystkie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, tak naprawde to bardzo fajnie jest miec tyle dzieci, ja jestem jedynaczka i moi rodzice w dodatku bardziej sie interesowali soba niz mna wiec zawsze bylam sama i bedac malym dzieckiem nie bylo niczego, czego pragnelabym bardziej niz rodzenstwa. No i potem wyroslam na egocentryczke i egoistke i trudno mi bylo sie tego oduczyc w doroslym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze ze u mnie teraz bedzie chlopak bo maz powiedzial ze on chce syna i nie wazne ile bedzie dzieci ale ma byc syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że fajnie jest mieć gromadkę dzieci :) Chciałabym mieć trójkę jeśli oczywiście będzie mnie na te maluchy stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam ze dwoje dzieci i koniec. mamy 3 pokoje wiec trzecie dziecko to juz by bylo malo miejsca. co prawda ja tez juz nie chce wiecej ciazy bo pierwsze 3 miesiace to mdlosci i straszne samopoczucie a potem od razu skurcze i bole brzucha przez co powinnam duzo lezec ale juz przy jednym dziecku nie da sie lezec a co dopiero przy 2 :) jak to moj maz stwierdzil ze zepsuty ze mnie inkubator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd nie dziwię się Tobie. Tyle musisz przechodzić stresu w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za pierwszym razem chcialam syna. Jak sie okazalo, ze dziewczynka to bylam nieco rozczarowana ale za drugim razem to juz chcialam dziewczynke i za trzecim tez. Za czwartym bylo mi naprawde obojetne chociaz obstawialam dziewczynke. A maz tak naprawde to czuje sie jak krol wsrod tych malych blond ksiezniczek, ktore mysla, ze przy ich tatusiu to Superman sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do miejsca to tez zaczyna sie robic ciasno. Teraz dziewczynki maja do dyspozycji 2 pokoje, jeden sypialnia a drugi bawialnia. Same tak wybraly bo chca spac razem, najlepiej to w ogole w jedym lozku, czasem im pozwalamy w weekendy. A w tym drugim i tak sie nie bawia bo przynosza sobie zabawki do duzego pokoju i tu sie rozkladaja wiec pokoj tymczasowo przejelam ja na swoja pracownie i siedze tak w tych rozach i fioletach w sasiedztwie ze stu pluszakow i lalek... A czwarte najpierw bedzie spalo u nas w sypialni a potem juz bedziemy sie pewnie przeprowadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatno byłam u koleżanki,która wiecie jak kapała swoje dziecko... Rozkładala na dywanie papier /bardzo duży arkusz/ i na to wanienka. Kręgosłup nie boli,dziecko się chlapie,a wszystko wsiąka w papier... i dywan suchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wam tez jest jeszcze tak niedobrze? Mi mdlosci jeszcze nie przeszly chociaz pawie nie pojawiaja sie juz na szczescie z taka duzo czestotliwoscia i juz moge nad nimi zapanowac tzn. na dotarcie do toalety mam jakies 5 minut a nie 0,5 jak uprzednio. I nie ma juz 5 pawi na dzien, teraz zdarzaja sie nawet dni bez pawia. To nawet zabawne bociaza to jedyny stan kiedy jednoczesnie jest mi niedobrze i jestem glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mdlosci i wymiotow nie mam ale ostatnio ciezko mi sie oddycha i robi mi sie slabo. co prawda jeszcze nie zemdlalam nigdy ale jak tylko czuje ze cos zaczyna sie dziac to lece od razu albo usiasc wygodnie albo polozyc sie. ostatnio nawet nie wychodze sama z domu bo juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wanienke :) dostalam w prezencie :) wiaderka ogladalam-podobaja mi sie ale jakos sobie tego wyobrazic nie moge... :) dziewczyny... kochalam sie wczoraj z mezem... mam takie wyrzuty sumienia, ze masakra :( ciagle mysle, ze cos sie stalo dziecku... no jakas schiza mi sie wlaczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli lekarz nie widzi przeciwskazan to nie masz co panikowac. podobno dziecko lubi takie bujanie jakie jest w czasie stosunku i orgazmu :) ja mam zakaz wiec jak to lekarz stwierdzil "biedny maz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja wczesniej tez mialam takie schizy jak Ty, ale przeczytalam ze dziecko lubi takie bujanie i juz spokojniej do tego podchodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, mamuśki fajny wózek mam dla chłopców !!! Ha ha http://www.facebook.com/photo.php?fbid=533193686732089&set=a.495202620531196.123441.495170683867723&type=1&theater :D Gosiaa, moja starsza siostra jeszcze w pierwszej mojej ciązy mówiła mi , że seks w ciąży jest wskazany bo wtedy poród jest lżejszy :) nie wiem czy to prawda, ale wiem że seks nie jest zagrożeniem..no chyba że lekarz powie inaczej. Jeśli chodzi o kąpiel to podobaja mi sie takie komody-wanienka z przewijakiem. Są stosunkowo małe i tak do 6 miesiąca można w tej wanience kąpać...a potem to juz zwykła wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Olcia właśnie taką pokazywałam Wam jakieś 2 strony wpisów temu ;) Ty znalazłaś trochę tańszą ale wygląda identycznie! Ja też nad taką się zastanawiam. Wygląda na wygodną w użyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku gin zabronila, teraz juz nie... ale ja juz sama nie wiem... no stalo sie i juz :) oby bylo wszystko ok... ale K. tez sie tak przerazil, ze powiedzial, ze do konca ciazy juz nic... :( co do pojazdu bmw mi sie spodobal, a moj maz powiedzial, ze wiekszego badziewia nie widzial :) faceci i ich gust :) co do stojaczkow z wanienkami i przewijakami sa faktycznie super i praktyczne :) no ale ja juz mam wanienke... plan jest taki, ze bede ja umieszczac w wannie... ale zobaczymy jak wyjdzie :) ostatnio czytalam, ze poki kikutek nie odpadnie to nie mozna go zamoczyc, prawda to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym pepkiem to trzeba starac sie zeby go nie moczyc ale w razie czego po kapieli trzeba go wysuszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż ,właśnie przed chwilą doczytałam historię i widziałam że też Ci się podoba taka komoda 3w1 :) :) mam małą łazienkę i wanna ze stelażem nie zmieści się. A taka komoda ma wszystko co jest potrzebne przy kąpieli i po, i nie zajmuje tyle miejsca co zwykła wanienka ze stelażem. Z pierwszym dzieckiem miałam zwykłą wanienkę i codziennie nosiliśmy ją do pokoju i stawialiśmy na krzesłach. Dźwiganie wanny z wodą w tę i z powrotem...Kłopot i bałagan.Nie polecam. Najlepsza wanienka byłaby taka, którą można było by postawić stabilnie na brzegach zwykłej wanny, tak żeby nie schylać się za nisko...ale nie chyba nie ma nic takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, ja też nie znam płci, i szczerze mówiąc nie miałam zamiaru nic kupować przed narodzinami. Ale dziewczyny tak mnie tutaj nakręciły na kupowanie,że powoli zbieram to i owo. A wszystko w neutralnych kolorkach. Zresztą takie najbardziej mi sie podobają ( biel, beż, brąz). :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale wam sie ze dzisiaj po wizycie u fryzjera moj maz powiedzial ze teraz wygladam tak jak wtedy kiedy mnie poznal. rok temu wlosy mialam sciete na ok 1 cm i od tamtej pory chodowalam je. dzisiaj mam je do ramion i pocieniowane. moje wlosy sa krecone ale do tej pory chodzilam w kucyku i dzisiaj moj maz jest szczesliwy ze teraz nie zwiazuje ich i mam loczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia jest takie cos :) stelaz na zwykla wanne i na niego montuje sie wanienke i mozna tylko wszytsko podniesc do gory i ty mozesz sie kapac bez sciagania :) Jak to znajde to ci podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×