Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ja witaminy musialam brac od poczatku bo miesiac oprzed zajsciem w ciaze mialam krwotok i mialam bardzo slabe wyniki. Teraz sa w normie. A wlosy zawsze po porodzie wypadaja nie zaleznie od tego czy bierze sie witaminy czy nie. W tej ciazy biore witaaminy i nie mam zawrotow glowy co mialam w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
swiadkowa mojego brata byla kuzynka tydzien przezd porodem :) miala sukienke dluga, w kosciele podpisala sie gdzie miala podpisac, zrobila kilka zdjec i usiadla przy mezu bardziej w srodku kosciola niz z przodu-tak chciala :) nikomu to nie przeszkadzalo :) ja mam siedziec z przodu-mlodzi chca abym jeszcze czytala-nie wiem czy wypada-ale mnie to tez nie przeszkadza-przeciez to stan blogoslawiony i calkowicie normalny :) z reszta przeciez mam meza i dziecko "nie jest z lewego loza" zeby goscie mieli o czym gadac :) mam zamiar wygladac zjawiskowo i wrecz chwalic sie ciaza-do fryzjera juz sie nawet umowilam :) co do panienskiego to dziwie sie dziewczynie Twojego szwagra, przeciez udany panienski nie zalezy od tego czy wszystkie beda pijane czy nie... no chyba ze to jedyny sposob wedlug niej na udane spedzenie czasu w gronie jej "cudownych" przyjaciolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa2 ---> ja nigdy nie traktowałam ciężarnych koleżanek jak trędowatych więc dlatego nie moge jej zrozumieć ale powiedziałam mi, że jedna jej koleżanka tez "wypadła" pozostawiłam to w sumie bez komentarza i nawet jeśli jednak mnie zaprosi bo wypada to nie pójdę czasem zastanwiam się, czy ona jest tak perfidna i bezczelna, czy wali te gafy nieświadomie... ne wiem co gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
a co do tematu witamin to moja gin odstawila mi wszystie leki podtrzymujace ktore mialam do tej pory ale witaminy zostawila :) pytalam nawet o cytrusy bo rozne opinie o nich slyszalam w czasie ciazy ale zaprzeczyla-kazala jesc o ile tylko smakuja :) ja mam obecnie manie na jedzenie kiwi (pomaga mi w zaparciach) i uwielbiam gruszki :) czekam na arbuzy i truskawki (ostatnio kupilam ale wiecej w nich chemii niz smaku), uwielbiam salatki z majonezem-wiem wiem majonez... ale sa mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Noelia nie przejmuj sie-mam tak samo z moja bratowa :) jak ona chodzila w ciazy to byla krolowa, a ja teraz na wszystko slysze "nic Ci nie bedzie", "nie przesadzaj" :) no ale nic... chrzesna na pewno nie bedzie wiec jakos nie staram sie aby nic sympatii miedzy Nami jakos sie poglebiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska -- no jak widac to nie ściema :) skoro składniki z jedzenie docierają do krwi :) heh tu działałaś z premedytacją jedzą ctę jajecznicę, wiedząc co chcesz osiągnać :P heh, natomiast w ciąży chyba żadna kobieta się w ten sposób nie ściga a jak sama piszez odpowiednią dietę od razu widac w wynikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa2 --- ja się nie przejmuję :) tylko dziwi mnie to, bo jak się poznałyśmy nie zaiskrzyło, ale po "szczerej" rozmowie miało byc przynajmniej przyzwoicie tymczasem ona ciągle gra ofiarę, ja jestem ta zła, a dziwnym trafem to mi się dostaje no ale, niektórzy ludzie się nigdy nie zmienią właśnie, chce zobaczyć jak ona się będzie zachowywac w ciąży na szczęście widujemy się baaardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
pewnie temat juz byl-ale macie juz gdzies w mysli wybranych rodzicow chrzestnych?? :) u mnie pewnie bedzie to brat meza i.... chcialabym moja siostre-ale jest za granica i na pewno jej tu nie bedzie :( czytalam w necie, ze da sie"postawic" kogos w zastepstwie... nie bardzo chce korzystac z takiego wyjscia ale maz sie uparl bo moja siostra w pelni zasluzyla na ta funkcje :) co myslicie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa2 - nie mam pojęcia jak to jest z tymi zastępstwami u mnie naturalnym wyborem jest moja siostra natomiast co do ojca nie wiem, ale pewnie pozostawię to mężowi myślę, że On wybierze brata, a ja choć nie cierpię jego przyszłej, to nie będę go dyskyrminować tylko ze względu na nią - nie zniżę się do jej poziomu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie jak to jest z sokami i herbatami malinowymi? Słyszałam ze niby wywołują przedwczesne skurcze. Miałam się pytać mojego lekarza ale o tum zapomniałam bo miałam duzo pytan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziweczyny. Alez tu wrze! Super :) W piatek mialam wizyte w szpitalu. Spedzilam tam 4h wiec prawie zapuscilam korzenie :) Znalezli mi bialko w moczu i mam czekac na recepte, ktora przyjedzie poczta :) Usg tez mialam, wszytsko jest ok i przyznam, ze odetchnelam z ulga :) to ja tez dopisze sie do listy, ok? :) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... .......04.08.2013 milka-e..............33....................02.11......... ........04.08.2013 zielonażaba.........27...................27.10.......... .......04.08.2013 Ambrozka.......... 26...................29.10................. 05..08.2013 natalka88.............24...................31.10....... ..........7.08.2013 lalka_tereska........29...................26.10.......... ........08.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. ......09.08.2013 rolada................28...................3.11......... .........10.08.2013 asiaż32.............. 32...................3.11.................. 11.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 juliaaaa...............21...................6.11......... .........13.08.2013 doremi25............25...................11.11 ..................18.08.2013 Słońce Moje .........33.................11.11..................18.08. 2013 ManiaMania89.......24...................11.11............ .. ...18.08.2013 Niemożliwa..........31....................01.11......... ........19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 Aniolek2404........29...................10.11............ ......20.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Noelia...............28....................18.11......... .. .......25.08.2013 Olcia30...............30...................20.11......... ...........27.08.2013 Julka32...............31...................26.10.....................23.08.2013 Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - sciema w sensie, ze latwo sie podbija wyniki jezeli czegos brakuje. I jajecznica z 2 jaj to chyba nie jest nic nadzwyczajnego, zadna magia :D Olcia - watrobka w ciazy jest zabroniona. Goosiaa - u nas chrzcin nie bedzie, tak samo jak nie bylo koscielnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka --- jak w ulu :) ciesze się , że u CIebie w porządku :) Gosia - jeszcze co do tych chrzestnych wolałabym teraz wziąć do mojej sis kogoś "dalszego" nie chcemy bowiem poprzestać na jednym dziecku, wtedy brat i znowu ktoś dalszy byłby jak znalazł :) zwłaszcza, że wiem jak to jest z chrzestnymi : moją chrzestną oprócz ślubu widziałam wcześniej na mojej komunii, a jak jej mówiłam dzień dobry ciociu na ulicy to mnie nie poznawala, albo jak już to pytała czy jestem mną czy moja siostrą o chrzestnym nie wspomnę - nie przyszedł nawet na mój ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska --- może :) nie będę się sprzeczać, ale w dzieciństwie byłam niejadkiem, tzn niejadalne było wszytsko i faktycznie miałam anemię i ciągle jakies problemy, złe wyniki odkąd się zdrowo odżywiam (oczwiście nie zajaam się samą sałatą jak królik :P i pozwalam sobie na "niezdrowe produkty" czasami), to naprawde widzę efekt w wynikach,i w samopoczuciu oczywiście i wyglądzie :) a inna sprawa, że każdy pewnie reaguje inaczej :) także Ty masz swoją rację a ja swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Moja siostra jest ode mnie sporo starsza-nigdy jakos sie nie dogadywalysmy, ale ja jestem chrzesna jej corci :) sis mieszka w Stanach-dostala szalu jak dowiedziala sie o mojej ciazy... mimo mojego 18 tygodnia mam juz hustawki, kolyski, wannienki i wiecej ciuszkow dla dziecka niz ja i moj maz razem wzieci :) wiem, ze to nie o to chodzi przy wyborze chrzesnych ale mimo wszystko z rodziny nikogo innego sobie nie wyobrazam... u mojego brata tez jestem chrzesna ale przeciez bratowej nie wezme-a chrzesny jest oczywisty :) moj maz ma jednego brata z ktorym zyja jak jednosc... :) troche glupio byc chrzesna u obojga rodzenstwa a nie wybrac zadnego z nich :) co do wizyt w szpitalu to nawet mi nie mowcie... w 10 tygodniu zlapalam jakis wirus i wszystko zwracalam-to nie byly ciazowe mdlosci... nawet nie chcecie wiedziec ile tam siedzialam a i tak skonczylo sie na prywatnej wizycie u gin... :/ ps. wlasnie=pochwalcie sie-wpadlyscie juz w szal zakupow?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... .......04.08.2013 milka-e..............33....................02.11......... ........04.08.2013 zielonażaba.........27...................27.10.......... .......04.08.2013 Ambrozka.......... 26...................29.10................. 05..08.2013 natalka88.............24...................31.10....... ..........7.08.2013 lalka_tereska........29...................26.10.......... ........08.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. ......09.08.2013 rolada................28...................3.11......... .........10.08.2013 asiaż32.............. 32...................3.11.................. 11.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 juliaaaa...............21...................6.11......... .........13.08.2013 doremi25............25...................11.11 ..................18.08.2013 Słońce Moje .........33.................11.11..................18.08. 2013 ManiaMania89.......24...................11.11............ .. ...18.08.2013 Niemożliwa..........31....................01.11......... ........19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 Aniolek2404........29...................10.11............ ......20.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Noelia...............28....................18.11......... .. .......25.08.2013 Olcia30...............30...................20.11......... ...........27.08.2013 Julka32...............31...................26.10......... ............23.08.2013 Goosiaa2..............25...................16.10.....................06.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa2 - no nic te tamty są do przerobienia czas pokaże, jak to z tymi chrzestnymi wyjdzie co do zakupów, ee nie bez przesady :) jestem w 14 tc i nie mam ani jednej rzeczy dla boba nie kupiłam jeszcze ani jednej rzeczy dla siebie , choć dzisiaj własnie oglądałam różne spodnie na necie :) pomijam rzeczy na rozstępy i leki i wizyty, to w tym kontekście tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - ale mi sie wydaje, ze mowimy o tym samym i obie mamy ta sama racje. Ze jedzenie bardzo wplywa na "stan" krwi a dalej organizmu. Jak szybko to sie odbywa to wlasnie widac po wynikach. Mi nie chodzi o to, ze zje sie raz na 3 miesiace 2 jajka i to wystarczy do pelni zdrowia :D sa po prostu produkty z turbodoladowaniem i mozna latwo morfologie oszukac. A jezeli je sie zdrowo i urozmaicone posilki to ten pozytywny efekt sie utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę na tę naszą tabelkę :) przybywa Nas :) ale popatrzcie ile różnic pomiędzy "obliczeniami" nooo ciekawie się zrobi, jak sie zacznie weryfikacja tych założeń w lecie :) w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska ---- racja !!! musiałam cos źle zinterpretować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
ja zakupy tez narazie trzymam z daleka (choc tak jak mowie-sis o NAS dba) musze pomyslec o czyms dla siebie... ale zawsze odciagam to do nastepnej wizyty u lekarza... po poronieniu chyba do porodu sie nie uspokoje z ta druga ciaza :) moze po 20 tygodniu do mnie dotrze, ze juz wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko sie dzis czuje i jeszcze nie wstalam z lozka, wiec mam sporo czasu na pisanie :D Goosiaa - ja mam lozeczko, materacyk, jezeli jutro dziecko "zda" egzamin na USG to od razu zamawiam wozek i fotelik samochodowy. Mysle nad detektorem tetna plodu, na pewno kupie nianie elektroniczna z monitorem oddechu. Uwazam, ze to zbedne, ale mojej mamie strasznie sie spodobaly bujaczki (te z gornej polki :o upatrzyla taki za 1200) i ona "chce", wiec pewnie jeszcze to dojdzie do listy. Jak zrobi sie ladniejsza pogoda, to czeka nas remont pokoiku, wiec wszystkie grubsze wydatki wole zalatwic juz teraz. Drobiazgi, czyli ciuszki, posciel, wanienki, kosmetyki, butelki, kocyki zostawiam na tuz przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
mam brata ale on jest juz chrzestnym u mojego syna, natomiast siostra jest juz po 40, ale w sumie, czy chrzestna musi byc mloda ?? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noeila ja kupilam dwie pary spodni ciazowych na necie i sa beznadziejne...jakies twarde i sztywne :/ H&M przy nich to miodzio spodnie :) Co do chrzcin to u mnie tez nie bedzie bo bedzie tylko blogoslawienstwo malucha...moj jest innej wiary i u nich nie ma chrzcin noworodkow... A ja kupuje truskawki w Lidlu i sa pycha :) juz ich tyle zjadlam ;) Witaminy tez biore...mi gin po 3 miesiacy zmienil kwas foliwy na witaminy...ale szczerze czasem o nich zapomninam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
Julka32 czy obliczenia w Twojej tabelce są poprawne?? Ja sama sie w tym nie łapię, ale u Ciebie wychodzi 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka masz ost miesiaczke tak jak ja, a termin na 2tyg pozniej.. A ja i tak mam bardzo dlugie cykle, ten byl 34-dniowy. Chyba ze masz jeszcze dluzsze :) dla mnie np data porodu wg ost miesiaczki jest nieistotna, liczy sie tylko to co podaje USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
lalka_tereska-->ja tez kupie z pewnoscia nianie z monitorkiem :) wpadla mi w oko :) z reszta to asze pierwsze dziecko wiec wychodze z zalozenia ze jeszcze kiedys sie to wszystko przyda :) wozek mam wypatrzony ale taki juz z fotelikiem choc ciagle dziadkowie przygaduja ze oni sie tym zajma :) my ciagle jestesmy w trakcie remontu mieszkania wiec wolimy rozlozyc wszystkie zakupy na kilka miesiecy... a buteleczki i reszte dla siebie zostawiam na koniec ;) Olcia30--> moja siostra tez juz jeste przezd 40-tka i powiem szczerze, ze na poczatku mi to przeszkadzalo... ale teraz stwierdzam, ze to zadna roznica :) daj Bog na slubie mojego bamboszka nikt nie bedzie patrzyl czy ona ma 50 lat czy 65 :) a macie w planie szkole rodzenia czy idziecie na zywiol?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 - właśnie chyba najpierw przejdę się cokolwiek pomierzyć, ale to może jak juz się będę lepiej czuła, póki co odpada, ale dzięki za info o H iM Olcia myśle , że wiek nie gra roli ja czekam faktycznie na arbuzy, ale czekałam na nie co roku, więc znowu nici z moich zachcianek :O bo ich nie mam, aż głupio :P lalka_tereska - no powiem Ci, że szalejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
dziewczyny-to jest przeciez roznie :) ja wedlug miesiaczki termin mam na 23 lipca, ale cykl mialam 42 dniowy... stad usg wychodzi raz na 2 sierpnia, a raz na 6 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co?? Mam taki dziwny bol - cos mnie kluje w posladku. Tak gleboko, ze az chyba przy samej kosci, tak jakby jakas zyla, nerw albo cos..? Wczesniej bylo sporadycznie, a ostatnio zdarza sie kilka razy dziennie. Uklucie, szarpniecie, pulsujace "cos" i odpuszcza. Zawsze w tym samym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×