Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

alema witaj ponownie, ja też miałam przerwę, ale jak znowu się pojawiłam, to wsiąkłam :) Goosiaa2 -----> heh, wiem, że nie ma terenowych, a szkoda, bo udało mi się znaleźć nawet terenowe rolki :) natomiast czytałam (zmuszona wczorajszym tematem ), że na takie podłoża to wózki bez skrętnych kól, pompowane i najlepiej na paskach... no nic, mam jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... .......04.08.2013 milka-e..............33....................02.11......... ........04.08.2013 zielonażaba.........27...................27.10.......... .......04.08.2013 Ambrozka.......... 26...................29.10................. 05..08.2013 natalka88.............24...................31.10....... ..........7.08.2013 lalka_tereska........29...................26.10.......... ........08.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. ......09.08.2013 rolada................28...................3.11......... .........10.08.2013 asiaż32.............. 32...................3.11.................. 11.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 juliaaaa...............21...................6.11......... .........13.08.2013 doremi25............25...................11.11 ..................18.08.2013 Słońce Moje .........33.................11.11..................18.08. 2013 ManiaMania89.......24...................11.11............ .. ...18.08.2013 Niemożliwa..........31....................01.11......... ........19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 Aniolek2404........29...................10.11............ ......20.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Noelia...............28....................18.11......... .. .......25.08.2013 Olcia30...............30...................20.11......... ..........27.08.2013 Julka32...............31...................26.10......... ..........23.08.2013 Goosiaa2..............25...................16.10......... ........06.08.2013 Dominika23............23.................. 09.11..................16.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któraś czas i ochotę na kawkę i pogaduchy?:) Bo strasznie się nudzę i z chęcią bym pogadała o macierzyństwie i tym wszystkim.Jestem trochę przerażona...bo nie wiem czy będziemy potrafili opiekować się takim maleństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
wczoraj powstal jeszcze temat wozkow bez gondolek :) hmmmm.... ja sobie jakos nie wyobrazam... :) moze dlatego ze jezeli wszystko bedzie ok to gdzies koncem sierpnia bede wystawiac dziecko do ogrodka zeby w tej gondolce sobie spalo :) no i wogole zima moze przyjsc nawet dopiero w grudniu wiec zdaze ja wykorzystac :) a poza tym... na drugie dziecko nie mam zamiaru zmieniac wozka-a ono moze sie pojawic w innym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Dominika--> my z mezem tez widzimy narazie wszystko w kolorach nieba :) ale czasami jak patrze na dzieci mojego brata-jestem przerazona :) no nic-mowia ze po porodzie wszystko sie zmienia :) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja już po wizycie, stresu duzo ale jak zwykle niepotrzebnie ;) z maluchem wszystko ok, ma już 9 cm :) co do plci to ginka pow że nie do konca cos tam widac a jak nie widac to ona obstawia dziewczynke ;) ale to jest jej przypuszczenie i bedziemy potwierdzac na kolejnych USG :D Noelia skad jestes że mowisz że sasiadkami jestemy? :) a co do wozkow "do lasu" ;) to takich chyba faktycznie nie ma...ale zobacz sobie wozek tako Captiva, kiedys w sklepie się na niego natknelam, ma duze pompowane kola i do tego takie resory że do prowadzenia dziecka po wertepach musi być super :) Dominika witam w naszym już sporym gronie, ja mogę się umowic na kawke za 30 min bo wracam do domku i czeka na mnie CIACHO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wózek to u nas się super trafiło:)Ja patrząc na wózek zwracałam uwagę najbardziej na spacerówkę...i takie co mi się podobają 3w1 to kosztują ok 3 tys.:/Ale gondolę i fotelik samochodowy dostaliśmy ostatnio od mojej cioci.Woziła w niej małą tylko 3 miesiące i jest nowiusieńka - to wózek ABC design. A na wiosnę upatrzyłam sobie super spacerówkę,bo to właśnie na niej najbardziej mi zależało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koleżanki mówią, że jestem dziwna, ja sama chyba zacznę o tym myśleć :P nie mam póki co żadnych obaw, i nie wynika to z mojej beztroskiej natury, ale z pozytywnego podejścia do życia myślałam, że będe panikować, stresować się mój mąż stwierdza nawet, że jestem spokojniejsza niż przed :) nie denerwuję się przed wizytami, bo wiem, że to na co mam wpływ t robię, a restza - mam nadzieję, że będzie dobrze wszyscy wokół chcą wiedzieć co będzie: chłopiec, dziewczynka ? ja kiedy lekarz już mi powie, też będę chciała wiedzieć, ale nie mam na to parcia i czekam z cierpliwością oby dzieciątko "wzięło" to po mnie, to i ja będę mieć łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 ---> to dobrze, że dobrze :) co do sąsiedztwa, to jestem z Tarnowa , tzn teraz przeprowadziłąm się właściwie pod Tarnow, ale ciągle tam sama okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika witamy:) Ale mnie dzisiaj wzięło na kapustę kiszona robiona przez moich rodzicow pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 ---- > hmm wózek niby ok, ale właśnie ma skrętne koła, a powinien miec nie-skrętne podobno i czytałam, że na wertepy to jednak lepszy na paskach, niz nawet na najlepszych amrotyzatorach nie wiem, zapytam jeszcze póxniej w sklepie jakimś bo też mi się nie uśmiecha kupowac ciągle nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to już bym bardzo chciała wiedzieć:) U nas w domu zdania są podzielone...ja bym chciała pierwszą córkę a E. pierwszego syna:P Ważne żeby było zdrowe,ale ja czuję że to chyba jednak córa.Mam takie przeczucia:)I w chińskim horoskopie też wyszła dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia no to w sumie prawie sasiadki ;) Ale ten wozek ma chyba blokowane przednie, jak chyba wszystkie :) no musisz poszukac i popytac...moze w jakims fajnym sklepie ci podpowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Doremi a jezeli faktycznie dziewczynka to imie wybrane?? :) zazdroszcze spokoju przy wizytach, ja mam takiego stresa ze ostatnio gin sie mnie zapytala czy nie moge przestac bo i jej sie udziela :) juz nie moge sie doczekac polowy... :) wtedy juz nie bede robic z tego tajemnicy-tzn. nie bede rozpowiadac na prawo i lewo ale nareszcie przestane zaprzeczac jezeli ktos zapyta :) mialysie plan jak powiecie o ciazy swoim facetom?? :) moj plan poszedl w leb bo maz sie uparl ze test zrobimy razem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planowałam w sumie co by było gdybym była w ciąży. W myślach układałam scenariusz tego jak to powiem mężowi...ale jak przyszło co do czego i zobaczyłam rano dwie kreseczki na teście to zadzwoniłam od razu do niego :) prawie zemdlał z wrażenia a z pracy wrócił z bukietem róż :) strasznie się ucieszyła..a ja chodziłam na początku jak w amoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mamy chyba wybrane - helenka :) chyba ze cos sie nam pozmienia ale jak narazie zostajemy przy tym.... ja mialam to szczescie ze robilam test w mikolajki :) i od razu mialam plan w glowie - male skarpeteczki, pudeleczko i liscik :) i tak tez zrobilam...jak M wrocil z pracy to mu to wreczylam :D nie mogl uwierzyc :) Ja juz teraz bede spokojniejsza na wizytach, bo jak juz docieram do polowy to raczej juz nic zlego nie powinno sie stac, jak bede na siebie uwarzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było tak ze od samego rana robiłam test o 5 po 6 maz wrócił z pracy miał nocke,i pokazałam mu test bardzo się ucieszył z wrażenia nie mógł zasnąć :) maz nie wiedział ze będę robić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi to pięknie mu przekazałaś tą informację:) Ja test robiłam równy miesiąc po zaręczynach... wpadłam z uczelni do domu, było już po 21 godzinie.Zrobiłam szybko test i od razu II krechy - tak zaczęłam płakać że mój nie wiedział co się dzieje:D Przytulił mnie i powiedział,że wszystko będzie dobrze:)Jak mi trochę przeszło i zaczęłam się uśmiechać,to dodał że te jego plemniki to są jednak super silne:D! Myślałam,że go zabiję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi ja miałam w planie właśnie zrobić coś takiego jak Ty...no ale emocje mnie poniosły i musiałam szybko do niego zadzwonić...to było dwa dni przed mikołajkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika moj tez od razu skwitowal to wszystko tym ze jego plemniki sa zajebiste :) i chyba zapomnial ze same siebie nawzajem nie zapladniaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada mi tez bylo ciezko caly dzien przed nim to ukrywac :) ale musialam dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy planujecie isc no kolejne USG gentyczne to polowkowe?? bo nie wiem na kiedy sie umowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia to ja cie zaskocze bo kilka razy napadlo nas z mezem na bieganie po polnych dziurawych drogach z wozkiem i jak zablokowalam kolo to bez problemu radzil sobie z ta droga. Sama bylam w szoku ze dal rade nawet w vczasie biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też chodził dumny jak paw, że sprostał swojej męskiej roli :) hehe...faceci są czasem dość zabawni...:) a na to połówkowe to chyba jakoś ok 20 tygodnia. Ja i tak co 4 tygodnie chodzę więc akurat wypadnie też w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam na zakupach i musialam wejsc do sklepu z ubrankami dzieciecymi no i kupilam czapke dla malego. gorzej bedzie jak moj maly bedzie dziewczynka :) ale mam teraz skutki uboczne chodzenia po miescie bo boli mnie brzuch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowkowe to jest w polowie ciazy czyli ok 20 tygodnia. ja akurat bede miala w 21 tygodniu bo wtedy mam wizyte. a za 2 tygodnie mam wizyte na nfz i zastanawiam sie czy zrobi mi usg. jak zrrobi to juz za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd mnie też już kusi, żeby coś kupić dla dziecka...takie śliczne są teraz ubranka! ale jak narazie się wstrzymuję, może jak poznam płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sama z siebie nic dziecku nie kupiłam:)Ale wybieramy się po zakupy dla mnie i mojego to może coś dzieciaczkowi kupimy:) Sporo rzeczy dostaniemy od mojej cioci:)Ona dla młodej wszystko nowe kupowała.Już nam odłożyła podgrzewacz,karuzelę do łóżeczka,kocyki,rożek,wanienkę,fotelik samochodowy i wózek głęboki,pościel do łóżeczka i jeśli będzie dziewczynka to masę ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny zastanawiam sie czy dzwonic do lekarza. brzuch boli w jednym miejscu jak stoje i chodze i to takie wrazenie jakby cos sie odrywalo albo jakby byla tam rana. do tego dzisiaj znowu mam skurcze :/ nie chce wyjsc na panikare ale tez nie chce tego bagatelizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×