Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość Goosiaa2
chyba przesadzilam... zjadlam tosty z serem i szynka, chipsy a teraz jeszcze gruszke... RATUNKU :) czy to juz zachcianki czy narazie brak zdrowego rozsadku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie przesadzajcie
my mamy dzieci z sierpnia(forum) niektóre to fajne kluseczki i jeszcze w gondoli jezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czesto ochote na chipy i przed chwila rozmawialm z mama i jadla chipsy, teraz czytam ze goosiaa jadla i ja mam ochote. zaraz chyba pojde do sklepu bo maz zawsze smieje sie za po chipsy nie chodzi do sklepu bo to nie zdrowa zachcianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moch zachcianek to: bułka z drzemem :D ( chleb wogóle przestał mi smakować, neistety :( ( jabłka, czekoooolada mniam! ogólnie raczej to co słodkie, albo... Albo juz konkrety, typu obiad: klopsiki z kapustą itp itd :):) mam nadzieję, że jakoś to wszytsko ogarnę bo póki co kg idą mi w boczki :) buu za to pielegniarka powiedziała mi, że nie mam się czym przejmowac, bo dzięki temu będe miałą łatwiejszy poród;p chociaż jakaś dobra strona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG przepraszam z aliterówkE DŻEM - oczywiscie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej Dziewczyny!! ojej jak tu aktywnie:)) fajnie fajnie przybywa nas! ja się czuję bardzo dobrze, tylko też mam ciągle na co innego do jedzenia ochotę, aż strach się bać, ile przytyję... póki co jakies 4kg, więc chyba bez tragedii... a wszystko idzie, mam wrażenie w biust;D chociaż brzuch już też jest, ale wcale nie taki "oczywisty" ciążowy. jak u Was z ćwiczeniami?planuje się zapisać na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży, żeby się trochę poruszać. jedyne, co mnie męczy ostatnio, to zaparcia. próbuję wszystkiego- otręby, jogurty, śliwki, jabłka, kurcze nic nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle przytyłam...czuję się jakaś taka gruba już...nawet nie chodzi o brzuch bo to normalne, ale ogólnie się rozpuchłam...:/ ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zjadlam mix salat srodziemnomorski, z pomidorem, oliwkami, kielkami brokula, grzankami, polane oliwa z oliwek wlasnej produkcji mojej tesciowej, do tego grilowana poledwiczka wieprzowa. Na obiad byla domowa pizza hawajska, nawet sos robilam sama z puszkowanych pomidorow, na deser zielone jabluszko.. A na sniadanie dla rownowagi...donut czekoladowy :D nie unikam slodyczy ani chrupaczy. Zdarza mi sie zupka chinska, czasem jak mam gorszy dzien i zero ochoty na gotowanie zestaw z McD. Za to jak ognia unikam Redbulli itd chociaz mam taka straszna ochote :( jak moj maz pije to ja sie zaciagam zapachem ze szklanki. Boli mnie brzuch..ciagnie po bokach na dole troche wyzej niz pachwiny i kluje pod pepkiem. To normalne? Jutro spytam sie gin, o ile do tego czasu nie zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prawie w ogóle nie jadam kolacji...mam późny obiad i jak się najem to później nie jestem aż tak głodna. Za to do południa mam wilczy apetyt! :) przytyłam ponad 4 kg, wydaję mi się, że to nie tak mało jak na 16 tydzień dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka a co do Twoich bólów to raczej normalne...mnie też czasem pobolewa, ale na szczęście nie tak mocno, że muszę się ratować nospą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroć na te zaparcia to moze spróbuj pic codziennie rano na czczo szklankę wody z miodem i cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska ja mam takie bole od 8 tygodnia i to jest normalne. Ja chyba jutro zrobie salatke grecka bo mam jakos taka ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
Ja tez chetnie wziela bym sie za cwiczenia. zapomnialam spytac na ostatniej wizycie mojej gin czy moge cwiczyc na orbitreku...musze zaczac wiecej sie ruszac bo kg ida mi nie tylko w brzuch ale i w uda. Bedac w ciazy wydaje mi sie za mam przyzwolenie na jedzenie tego co mi sie podoba, kiedy mi sie podoba i ile mi sie podoba...a najgorsza ta ochota na słodycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... Mam pytanie - wczoraj pojawiła mi się na buzi jakaś wysypka... Taka kaszka, strasznie wysuszona i trochę zaczerwieniona, ale nie swędzi. Tylko jak przetarłam tonikiem to trochę piekło. Nie wiem czy mam od razu biec do lekarza czy to samo przejdzie? A tak wgl to w czw byłam na usg i moje dzieci kopały się po głowach xD Lekarz się śmiał, że tam od początku jest wojna... Płci jeszcze nie znam, mówił, że teraz jak pójde 21 marca to już na pewno będzie wiadomo. A na razie tylko podejrzewa, że jedno to CHYBA chłopiec ;) Tak bardzo chciałabym parkę... Jeśli chodzi o brzuch to trochę już widać, ale mieszcze się w swoje spodnie :D a z wózkiem istna tragedia... Nie ma fajnych wózków dla bliźniaków!!! A jak mi się jakis podoba, to kosztuje 4 tysiące, a na taki mnie nie stać.... TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi - ja tez. Wczoraj nie moglam zasnac :D trzymaj sie. Na pewno wszystko jest dobrze, ale doskonale Cie rozumiem.. Jak przed jakims waznym egzaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i poszłam i koniec z wózkami, nie chcę się powtarzać, ale nie widziałam żadnego pomysłu co do wozka typowo lesnego ;) jest którąś z Was w podobnej sytuacji ?? co do ćwiczeń, jeśli lekarz nie zabroni, jeśli nie ma przeciwwskazań - zasada jest taka, że jeśli wcześniej uprawiało się sport to naturalnym jest, aby z niego tak z dnia na dzień nie rezygnować, a tylko ograniczyć pewne aktywności jeśli wczesniej się czegoś nie robiło to bezsensowne jest rzucanie się na to w trakcie ciąży ja bardzo żałuję, ale koleżanki podsyłaja mi nowinki z mojej grupy tmt :) i oglądam ciągle zdjęcia z siłowni i klubu i trochę mnie to podnosi na duchu :) aa wspominała któraś z Was o zaparciach... ja oprócz diety (która działa jak chce w tym wypadku) stosuje mechanicznie czopki glicerolowe, ale od jakiegoś czasu szukam czopków eva Qu - spotkałyście się z tym ? bo u mnie w mieście szukam i wszędzie patrzą na mnie jak na dziwoląga, mąż szukał "u siebie" w mieście i też panie zdziwione pojade jeszcze do krakowa albo poproszę kogoś :) doremi25 to my tak trochę po sąsiedzku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 --- no to pooglądałam wózki :P mi się strasznie podobają te trójkołowce i podobno właśnie śą funkcjonalne i stabilne, ale smutny rekonesans jest taki, że w moim przypadku całkowicie odpadają ... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi i Lalka trzymajcie się!! dajcie znać co u Waszych dzieciaczków:) ja wcinam śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Można dołączyć?Jestem pierwszy raz na tym forum i zauważyłam,że u Was jest bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napiszę coś o sobie:) Mam 23 lata,partner 26.Ciąża chciana,ale nieplanowana:)Zaszłam tydzień po zaręczynach-to chyba ze szczęścia:) Jestem w 15t4d i wszystko jest w porządku.Od samego początku miałam straszne mdłości,ale teraz już przechodzi.Przytyłam aż 3 kg. W poniedziałek mam następną wizytę i nie mogę się już doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie:)Teraz siedzę i czytam ten Wasz temat żeby wiedzieć o Was trochę więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Witamy Dominike :) trzymamy kciuki za dziewczyny i czekamy na relacje od gin :) co do zaparc ja stosuje kiwi... :) zjem dwa (tylko nie na noc, a bardziej rano lub w srodku dnia) i wizyta w lazience zapewniona :) polecam :) Noelia-->co do wozkow to raczej nie wyprodukowano jeszcze "terenowych" :) bedziesz musiala sie zadowolic tym co jest na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas to się już tyle nazbierało, że ja sama już nie ogarniam :) ale miło jest podzielić się z kimś swoimi radościami, smutkami czy wątpliwościami z kimś kto ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
wczoraj temat przycichl... ale macie plany na szkoly rodzenia?? ktos kiedys bral udzial?? ma jakies opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Dawno się nie odzywałam, ale nie miałam czasu. Czytałam Was za to regularnie ;-) Jestem po badaniach prenetalnych czy tam genetycznych jak kto woli - jutro jadę odebrać wyniki z krwi z tych badań. Ogólnie nie wiem ile przytyłam ale pewnie jakieś 2-3 kg. Brzuch już się ładnie zaokrągla, zwłaszcza wieczorkiem. Następna wizyta 06.03 - może poznam płeć mojego brzdąca.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika witaj :) zarz znajdę Ci tabelkę do której się dopisz, jeśli z Nami zostajesz :) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... .......04.08.2013 milka-e..............33....................02.11......... ........04.08.2013 zielonażaba.........27...................27.10.......... .......04.08.2013 Ambrozka.......... 26...................29.10................. 05..08.2013 natalka88.............24...................31.10....... ..........7.08.2013 lalka_tereska........29...................26.10.......... ........08.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. ......09.08.2013 rolada................28...................3.11......... .........10.08.2013 asiaż32.............. 32...................3.11.................. 11.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 juliaaaa...............21...................6.11......... .........13.08.2013 doremi25............25...................11.11 ..................18.08.2013 Słońce Moje .........33.................11.11..................18.08. 2013 ManiaMania89.......24...................11.11............ .. ...18.08.2013 Niemożliwa..........31....................01.11......... ........19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 Aniolek2404........29...................10.11............ ......20.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Noelia...............28....................18.11......... .. .......25.08.2013 Olcia30...............30...................20.11......... ..........27.08.2013 Julka32...............31...................26.10......... ..........23.08.2013 Goosiaa2..............25...................16.10......... ........06.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×