Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ja dzisiaj tez zle sie czuje ale to przez ta grype. gdybym nie musiala to chyba bym nie wstala dzisiaj z lozka no ale niestey nie ma tak dobrze. kilka dni nie mialam juz skurczy a dzisiaj jak na zlosc znowu sa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa2 - ja planowałam szkołę rodzenia ja w ogóle planowałam coś takiego jak zajęcia "aktywna w ciąży" bo przed odwiedzałam 4 razy w tygodniu na fitness i si łownię no ale, skurcze, napięcie syzbko zweryfikowały plany i na razie mam leżec, nie przemęczac się... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa pokazuj wozek :) u mnie to byla taka wewnetrza walka przy wybieraniu - zaden nie byl idealny do moich potrzeb albo w internecie prezentowal sie ladnie, a na zywo w sklepie okazywal sie tandetny.. Az mialam w pewnym momencie dosc i stwierdzilam, ze wozka nie chce wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
odpoczywajcie... :) ja juz o niczym innym nie mysle jak o kolejnym usg... :) a to dopiero 6 marca :) co do zajec dla ciezarnych... mieszkam w malej miescinie gdzie cos takiego to wielkie WOW... najlepiej byloby dla mnie miec ciezarna w sasiedztwie i uprawiac codzienne spacery i czesty basen... :) sama zawsze bylam leniuszkiem... :) szkola rodzenia mnie kusi-choc podobno jest calkowicie zbedna... ja od poczatku ciazy jestem na L4 wiec czasu na netowanie i czytanie roznych madrosci czy glupot mam mase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też włąśnie odliczam do kolejnego badania, któe miało być w piątek. Niesttey- dzwoniłąm do lekarza właśnie,w sprawi emojego nieszczęsniego L4 które mam do soboty i doktorek kazał mi przyjść w poniedziałek (specialnie sie pofatyguje dla mnie i będzie przyjmował :P) ohh i znowu o 3 dni dłużej będę musiałą czekać :( odatkowo się stresuję, bo to 1sza wizyta po wyjściu ze szpitala, mam nadzieję, że z maleństwem wszystko wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abdc - zazdroszczę brzuchola! Tez już bym taki chciała mieć. Tylko wypatruję czy może nie urosną troszkę :);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wybierałam wózka ale z racji takiej, że chciałabym aby był dobrej jakości, względnie wyglądał i był funkcjonalny czuję , że będzie cieżko zwłaszcza, że mieszkam w środku lasu i zanim dojde do jakiegokolwiek asfaltu czeka mnie przeprawa przez las, a następnie szutrówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
Olcia-->wozek jest sliczny jak dla mnie :) patrzylam na takie ale moj maz jak zobaczyl to powiedzial, ze w zyciu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ale dzisiaj jesteście aktywne :):) Ja mam juz od tygodnia odstawiony kwas foliowy teraz biorę witaminki takie z omega , kwasem itp , brzuszek mam całkiem niezły w pracy siedzę w rozpiętych spodniach bo brakuje mi czasu żeby pojechać do h &m. Jutro znów mam wizytę w poradni od nerek tak ten czas szybko leci dopiero była a tu już minął miesiąc a za 2 tygodnie kolejna wizyta u mojej Pani doktor już sie nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak dzidziuś rośnie, tez czeka mnie wesele pod koniec czerwca i na pewno nie odpuszczę :P , rezygnuje z tego w sierpniu, poza tym w maju komunia mojej chrześnicy 300 km ode mnie więc jeszcze poczekam do końca kwietnia i będę szukała jakiejś kreacji albo pójdę w spadochronie :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie nie podoba sie taki ale o gusta nie dyskutuje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba, i nawet kółek nie ma skretnych co stanowiłoby plus na lesnych wybojach, ale z wózkiem retro do lasu :) no możeee :D no ja niestety nie moge zrezygnować ani z wesela w sierpniu ani we wrześniu - no chyba, że siła wyższa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - zalezy jakie masz potrzeby i jaki wozek bedzie Ci najlatwiej uzytkowac. Te podobno sa bardzo ciezkie, niewygodne w transporcie, ale za to bardzo komfortowe dla dziecka. Jezeli chodzi o styl retro mi wpadl w oko ten http://bydgoszcz.szybkooferty.pl/wozek-retro-francuski-cena-do-uzgodnieni/1513623.html gdyby nie to, ze jest taki podniszczony to bym sie nad nim zastanowila, nawet jako dekoracje do ogrodu :D no ale my bedziemy potrzebowali wozka glownie do samochodu, jazdy po sklepach, zadnych spacerow poki dziecko nie stanie na nogi, wiec wybralam zupelnie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
a przepraszam, ze zapytam-dlaczego zadnych spacerow poki dziecko nie stanie na nogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mamy dom z podworkiem, wiec zamierzam po prostu wychodzic z dzieckiem przed dom na trawnik. Nie chce przyzwyczajac dziecka do bujania, wole zeby uczylo sie zasypiac w spokoju we wlasnym lozku. No i nie ma u nas w okolicy ciekawych miejscowek do chodzenia, a ja niecierpie wloczyc sie bez sensu. Niemowle i tak tylko lezy w gondolce i mu wszystko jedno. Wiec spacery dopiero wchodza w gre jak dziecko stanie na nogi i bedziemy chodzic na place zabaw, a dziecko bedzie na tyle ogarniete ze bedzie mialo frajde z nowych widokow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
lalka_tereska >>> ładny wózek :) ja bede uzywac wozka tylko na specery , na wyjazd do marketu lub do znajomych wystarczy nosidelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej dzieczyny:) czytam Was i czytam i jakoś nie mogę się wciąć w rozmowę :) co do wózków to słyszałam takie opinie. Jeśli chcecie kupić wózek 3w1 to najlepiej jest zwrócić uwagę na to jaka jest spacerówka, bo z niej tak naprawdę będzie się korzystało najdłużej! a z gondolki tylko ponad pół roku, zresztą większość jak będzie już chłodno, więc musi być dość szeroka, żeby pomieścić dziecko ciepło ubrane, pod kocykiem. Nie wiadomo też jaka będzie zima i jak ze spacerami w tym okresie. Niektórzy radzą żeby kupić używaną, tańszą gondolkę, a zainwestować osobno w dobrą, składaną, wygodną spacerówkę. Ja też myślę nad wózkiem i chyba skorzystam z tej drugiej rady, bo wydaje mi się najbardziej rozsądna. A wiadomo, że przy 1 dziecku wydatków jest dużo i trzeba finansowo podołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
abcd>> Twój wózek też jest fajny, jesli nie zdezyduje sie na ten starodawny, to kupie wlasnie taki jak pokazalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
dziewczyny!!!!!!!!!!! pieknie zaczelo swiecic slonce-idzie wiosna :) mysle, ze w chwili obecnej jest taki wybor wszystkiego, ze kazda z Nas cos znajdzie odpowiedniego jezeli chodzi o wozek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce isc do szkoly rodzenia :) tylko mysle do ktorej.....ktora z krakowa jest i jakas poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka_Tereska mnie taki bol w prawym pośladku złapał raz w nocy i raz w dzień,to taki był chwilowy dziwny bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tez ze nie ma co sie bac z wozkami trojkolowymi. ja bylam strasznie zla na meza ze uparl sie na trzykolowy bo uwazalam ze bedzie niestabilny, zle sie bedzie prowadzilo go ale jak wyszlam na pierwszy spacer to zmienilam zdanie i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a jak dziecko bedzie wieksze? Dokupisz parasolke? Zima w kombinezonie juz mu nie bedzie wygodnie w nosidelku. No i mi sie nie usmiecha chodzenie wszedzie z uwieszonym na lokciu fotelikiem. Wole wlozyc go w stelaz i pchac. Dziecko jedzie stabilnie, ja sie nie obijam o nosidelko a i jest zdecydowanie lzej ;) fotelik 4kg + dziecko + nierownomierne rozlozenie ciezaru i juz sie robi obciazenie dla kregoslupa. Ale oczywiscie kazda z nas wie najlepiej czego potrzebuje, wiec dobieranie wozka jest bardzo indywidualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - jak bedziesz brala ten wozek co ma abcd, to kupuj uzywane. Juz omowilysmy tu wczesniej wlasnie z abcd, ze ona jeszcze sie zalapala na dobre, a tym nowszym strasznie obnizyla sie jakos. Jeszcze nie wyjechaly ze sklepu a juz wszystko roztelepane. rolada - ja tez sie stosuje do tej rady, a nawet krok dalej :D nie kupuje gondoli wcale. Ostatnio rozmawialam z sasiadka, ktora rodzila w sierpniu i tez mi potwierdzila, ze gondola jest sie nie przydala. Zima nasze dzieci moga juz byc na tyle duze, ze w zimowych ubraniach po prostu sie nie beda miescic w gondolach. Lepiej miec porzadna spacerowke rozkladana na plasko i do kompletu zimowy wklad-spiworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio smialam sie do meza ze jak corka jest chudziutka ( ma 3lata i 5 miesiecy i wazy 12,5 kg) to teraz maly nadrobi waga i pewnie bedzie klusek. tez sie zastanawiam czy zmiesci sie w gondoli do konca zimy. corka urodzila sie 2 miesiace pozniej bo w pazdzierniku i miescila sie ale jak miala 5 miesiacy to musialam juz przesadzic ja do spacerowki bo w gondoli byl straszny placz i nie bylo mowy o spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
lalka>> dzieki za dobre rady, mam jeszcze czas zeby przemyslec decyzje o wozku. I tak kupie wszystko dopiero po narodzinach dziecka lub tuz przed - taki mam zwyczaj ;) teraz moge sobie tylko poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×