Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natka3636
w sumie jutro idę do lekarza, to dopytam. ale zawsze jest tak, że o czymś mi się przypomina po wizycie i nigdy nie jest tak, że wszystko wiem. taka moja ciążowa pierdołowatość. ;) a gin mnie nigdy nie wygania, żebym mogła ponarzekać, że za krótko trwa wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
no czytałam o tych szwach i o pessarze, ale to wszystko dotyczyło otwierania szyjki od strony macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ktoś pytał o szkołę rodzenia.. mój Mąż już dawno nas zapisał. i cieszę się, że idziemy. w sumie w warszawie szkołę rodzenia można mieć za darmo. co tym bardziej przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
my tez sie zdecydowalismy jednak na szkole :) musze tam tylko zadzwonic bo na stronie przeczytalam, ze to dopiero od 24 tygodnia :) naleze do tych osob ktore jak cos wczesniej widza to pozniej im latwiej-w tym przypadku oddzial, porodowke i polozne :) moj maz z poczatku nie chcial ze mna rodzic ale teraz juz tak neutralnie o tym mowi ze chyba sam stwierdzil, ze moze mi to pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z kalendarza wychodzi dziewczynka a jak będzie zobaczymy:) ale mnie dzisiaj wzięło od rana kapusta kiszona a teraz sledziki po Giżycku mogłabym je jeść i jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak napisalam do lekarza smsa bo akurat przyjmuje w gabinecie wiec nie chcialam dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
i slusznie :) trzymaj sie i daj znac co powiedzial lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
lalka_tereska ma racje odnośnie kalendarza. to trzeba umieć sprawdzić. generalnie wg kalendarza chińskiego jesteśmy o rok albo 2 lata starsze. musicie sprawdzić w tabelce czy urodziłyście się przed chińskim nowym rokiem czy po (dotyczy osób urodzonych styczeń/luty) (np. tu http://halloween.friko.net/chinski-nowy-rok.html). jeśli przed, do swojego wieku dodajecie 2 lata, po tylko rok. no i w tabelkę płci trzeba też odjąć jeden miesiąc przy poczęciu, bo nowy rok zaczął sie w 2012 roku 23 stycznia, więc listopad to chyba będzie 10 miesiąc, a nie 11. komuś się sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
No właśnie mi na takim automatycznym wychodzi co innego niż jak sama sprawdzam w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lekarz odpisal ze moze powinnam jechac do szpitala na obserwcaje. na razie negocjuje z nim ze moze przyjade na kontrole do niego dzisiaj. zobacze co odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka z twojego tez mi wychodzi dziewczynka :) ALe z tamtego chlopiec jak dolicze rok...wiec jest jaks niescislosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zbieram sie na wizyte i zobacze co lekarz zadecyduje bo do szpitala to mi sie nie usmiecha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
na jakim by nie sprawdzac-chlopiec :) kochana powodzenia i glowa do gory-w szpitalu bedziemy Cie wspierac, ja lezalam-dla bamboszka dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wcinam drugi peczek rzodkiewek :D byly takie ladne w sklepie i mnie naszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
a miska popcornu tez zalicza sie do zdrowej zywnosci?? przeciez to kukurydza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa, ale abcd ma mala coreczke, wiec nie sadze zeby chciala lezec w szpitalu z dala od malej. Wiec lepiej trzymajmu kciuki zeby ja to ominelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
Mi według tego kalendarza wychodzi ze bedzie chlopiec, jednego juz mam, wiec do pary przydalaby sie dziewczynka, moj mąż też marzy o córeczce. Ale co tam...najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) W sumie to gin juz w 12 tyg powiedziala mi na usg ze cos tam sterczy miedzy nogami,ale ze to jeszcze nic nie oznacza, nie wzielam tego wtedy do siebie, bo sama stwierdzilam ze to za wczesnie na ocene płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w domu. wynegocjowalam ze mam lezec w domu i brac nospe 3 razy dziennie i magnez. jutro mam napisac od lekarza czy jest lepiej. do tego okazalo sie jeszcze ze mam stan zapalny czyli jakiegos grzybka. jak jutro nie bedzie lepiej to szpital mnie nie minie. z malym wszystko jest dobrze bo oczywiscie potwierdza dalej ze to chlopak. wazy teraz 250 g. lekarz nawet zdziwil sie ze juz tyle wazy. termin porodu wedlug usg teraz na 26.07.13 czyli o 4 dni wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd dobrze ze jednak w domciu bedziesz lezec....odpoczywaj i oby bylo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - w 12t sterczy miedzy nogami u obu plci ;) tylko ze chlopcom do gory a dziewczynkom w dol. Chociaz sporadycznie z tych w dol tez robia sie chlopcy.. Prosze - dla porownania http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html :) co prawda tam pisza, ze to tylko teoria i nie nalezy sie tym sugerowac na 100%. Ale np moja gin tez to zna i potwierdzila mi, ze tak sie wlasnie sprawdza. No i przejrzalam 150str jakiegos brytyjskiego forum ze zdjeciami usg z 12-13t i w 90% przypadkow to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - taki dzien totalnego lezenia naprawde pomaga. Przedwczoraj i wczoraj bolalo mnie tak ze nie moglam podniesc nogi, zeby wsadzic w nogawke bo od razu lapal mnie jakis przykurcz w podbrzuszu. Jak raz zakaszlalam to zwinelam sie z bolu, jakbym sobie cos tam na dole naderwala...a wczoraj przelezalam dzien w lozku i juz dzisiaj jest dobrze. Moze masz mozliwosc zeby oddac mala na 1-2dni np do babci? Mialas ostatnio troche wysilku, wiec teraz nalezy Ci sie porzadny odpoczynek :) trzymam kciuki zeby jutro juz bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia30
lalka>> dziekuje za podanie strony, bardzo to ciekawe, nie wiedzialam takich rzeczy. Czyli to co powiedziala moja gin ze to cos sterczace nic nie oznacza. Ja nie wypytywalam a ona mi nie wytlumaczyla ze u obu płci cos sterczy na poczatku. Dzieki za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nie wyklucza tego ze to sa wlasnie wiezadla macicy ktore sie rozciagaja ale tez moze byc skutek tego ze 2 dni mialam goraczke wywolana wirusami ale i tez ten stan zapalny moze to powodowac. szyjak jest dluga i zamknieta wiec jeszcze nie jest tragicznie. jedno dobre z tej sytuacji ze maly ladnie sie daje pomierzyc. teraz maly nie jest juz mierzony caly tylko wszystko oddzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - Twoj to juz kawal chlopa :D cwierc kilo to juz taka latwa do zwizualizowania waga, tyle co szklanka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to usg tez bylo szybkie jak twoje tereska bo glownie lekarz chcial sprawdzic czy z malym wszysto jest ok. tyle ze on jak robi usg to zawsze mierzy wszystko dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, 3 dni nie zaglądałam a tu prawie 10 stron czytania do nadrobienia :) Zmęczyłam się, idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×