Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dziewczyny ja tylko na chwilkę,bo lecę się szykować:) Dam Wam linka do ciasta,które godzinkę temu zrobiłam i jest przepyszne!Oczywiście to ciasto bez pieczenia...:P Zajęło mi 20 minut i 40 minut poleżało w lodówce:)Mogę polecić z czystym sumieniem-wyjdzie nawet najgorszej "kucharce",bo ja właśnie taką jestem:P http://pychaciasta.bloog.pl/id,334271340,title,Banoffee-pie,index.html?_ticrsn=3&ticaid=610841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu nadrobic czytania, ale musze Wam szybko napisac - UWAGA - w Rossmanie Pampersy 2 (3-6kg) w dwupaku lacznie 180szt po 30gr/szt w przeliczeniu !!! Normalnie sa po 50-55gr. My juz mamy zapas na pierwszy miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajna promocja:)Ale my nie robimy żadnych zapasów,bo znajome mi mówiły że dzieci często mają jakieś uczulenie na różne pampersy i lepiej kupić po kilka sztuk różnych firm i wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda smakowicie, ja jednak kupilam wiaderko sera na sernik i bede jutro lub pojutrze piekła :-) Ogladalam prognoze pogody i oczywiscie jak ludzie wroca do pracy w poniedzialek to bedzie slonce i 20 stopni... Ale ta pogoda złośliwa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie robie zapasow. Mam wrazenie ze jeszcze nie jedna taka promocja bedzie, a pampersy ponoc czesto lubią uczulac.. Nie wiem czy ostatecznie nie zdecyduje sie na inna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupie tylko jedna paczke pampersow na poczatek bo juz przekonalam sie ze uczulaja. corka miala uczulenie na pampersy i chusteczki pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alanja z powrotem.Ja mam już spory zapas pampers bo mama mi kupuje i nie wybrzydzam.U mnie moje dzieci tylko i wyłącznie tolerowały pampersy na inne były uczulone.Więc myślę że nie będzie źle.A moje bliźniaki to dwujajowe i mogą się różnić ale mam nadzieję że nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dorwałam arbuza - mój pierwszy w tym sezonie. W sklepie niesamowicie słodko pachniał i również tak smakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alanja, witaj w domu :) jak znioslac podroz samolotem? Dzidzius nie dramatyzowal przy zmianach cisnienia i przeciazeniach? Tez sie nie nastawialam na Pampki, raczej celuje w Lidla albo Biedronke bo podobno niezle, a zdecydowanie tansze. No ale promocja to promocja :D czemu by nie wyprobowac skoro normalnie raczej bym ich nie kupila ze wzgledu na cene (zawsze przeliczam cene paczki na cene za szt, wiec to nie jest tak ze rzucam sie na sam napis "promocja").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! Majonez do babki? Nie znałam tego przepisu, będę musiała kiedys wyprobowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o pampersy, to ja używałam wszystkich jakie były, a synek nigdy nie mial na żadne uczulenia, w ogóle na nic nie był uczulony, może to dlatego że nie traktowałam go jak jajka..tzn.nie wybierałam nigdy najlepszych( czyt.najdrozszych) firm itp. Nigdy nie skupiałam się też np. na prasowaniu ubranek, które wiadomo zabija bakterie itp.Nie bronilam kontaktu ze zwierzętami, nie zawsze bawił się sterylnymi przedmiotami, no wiele by tu wymieniać. Pielęgnowałam go tak po normalnemu bez żadnego przesadyzmu jak to jest teraz w modzie.Nie chuchałam i nie dmuchałam. Nie biegałam z byle katarkiem do lekarza, nigdy też nie dawałam dziecku antybiotyku. Mam nadzieję że i tym razem nie dam się zwariować :D dodam tylko że synek nigdy nie miał alergii i nie chorował.Kazde dziecko jest inne więc nie słuchajcie tego co poleca koleżanka, musicie same wszystkiego spróbować :) no to tylt moich mądrości ;) :D Katti, koniecznie zrób tę babkę, naprawdę pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alanja super, że wróciłaś...napisz jak podróż:) i wyślij koniecznie zdjęcia swoich zakupów. :) Ja się lenię u rodziców :) jutro imprezka z okazji rocznicy ich ślubu...a mi w czerwcu stuknie pierwszy roczek po ślubie :D nie wiem kiedy to zleciało :) CO do pieluch...ponoć fajne są te biedronkowe, nawet dostałam pół paczki w spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiele testowalam pampersow i najdluzej stosowalam tych z biedronki. nie mialam nigdy tych z lidla ale moja kolezanka mowila ze sa one twarde i lepsze sa te z biedronki. jak porownywalam pampersy te z biedronki i z rossmanato moim zdaniem z biedronki sa o wiele lepsze bo po tych z rossmana skora byla wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko zrobię zapas pampersów na pierwszy miesiąc, liczę na to, że maleństwo podobnie jak rodzenstwo nie będzie miało uczulenia na pampersy:) Jeżeli chodzi o podawanie hasła do naszego;) konta na poczcie to też jestem za tym aby miały do niego dostęp zaczernione dziewczyny, które tu piszą z nami:) A podróż przebiegła super, czułam się bardzo dobrze i maleństwo też...nawet spacerowanie po sklepach zniosłam lepiej niż spacery w domku:) no ale to pewnie te zakupy ha ha... wyprawka na pierwsze dwa miesiące zrobiona:) co do wyboru kolorów to z racji nieznajomości płci maleństwa zdecydowaliśmy się na niebieski, biały, żólty, beżowy. Cześć ciuszków ze wskazaniem dla chłopca ale tylko dlatego, że dziewczynkę też w to można wystroić:) żal mi tylko tych pięknych sukieneczek, bucików, opaseczek itp. Kupiłam 3 kocyki, zestaw kosmetyków z johnson&johnson, sudocrem bo taniutki w porównaniu z polska ceną, gryzaczki i zabaweczkę grającą do wózka, przytulankę i takie tam. Elektryczna niania przyjedzie z wózkiem za tydzień. Siostra z bratową powiedziały, że czekają do porodu i wtedy wyślą mega pakę dla maleństwa - dostało nam się za to,że nie wiemy kto siedzi w brzuchu:) Jedno jest pewne, zabrakło mi walizki funtow:) No i najadłam się tam truskawek na maksa:) Zdjęcia obiecuje dodać jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odebrałam wyniki glukozy i wszystko okej. Któraś z Was pisała że robi w diagnostyce. Ja też tam robiłam i glukoze mieli a zapłaciłam 14Pln za badanie. Myślę że prywatnie to mają tą glukoze i nie trzeba kupować. A co pieluch to dziś właśnie byłam u koleżanki która ma roczne dziecko i mówiła że na początku przezornie kupowała pampersy a teraz to wynalazła jakieś za 18 Pln i też jest zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa w promocji pampersy w realu.ale bylam wczoraj to juz nie bylo.pamietacie jak rozmawialysmy o tych urlopach macierzynskim i rodzicielskim?ja tak to przemyślalam i chyba wezme 100% i 60%. bo te 100% ma teraz wyzsza wartosc niz za pol roku bo ceny ida w gore.najwyzej 20% bede sobie sama odkladac.a nie wiem co bedzie za pol roku.moze do pracy wroce i wtedy bede stratna jak wezme 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mama 2013
Witam ;) Mogę się przyłączyc? Mam termin na 20 sierpnia, będę miała synka. Wiekszosc wyprawki juz gotowa, nie moglam sie powstrzymac od kupowania ale teraz stwierdzam, ze mam za duzo ubranek w rozmiarze 56 i pewnie wiekszosci i tak nie zaloze albo w ogole nie zaloze jak synek urodzi sie dłuższy. Najmniejsze ubranka mam wiec zapytam doswiadczone mamusie ile kupić rzeczy w rozmiarze 68? Jeszcze pytanie z innej beczki, czy odczuwacie czasami kłucia w pochwie? czy to normalne? Ja od dwoch dni odczuwam takie kłucia i trochę mnie to niepokoi a wizyte mam u lekarza za tydzien. Pozdrawiam sierpniowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Witam nową sierpniową mamusię:)Napisz coś więcej o sobie,zaczernij sobie nick i zapisz się do tabelki:) X Coś dzisiaj pustki na forum:)Pewnie sobie odpoczywacie:)Ja wstałam zjadłam śniadanko.Zaraz zrobię sobie kawkę i zjem ostatni kawałek pysznego ciasta:) Tak się zastanawiamy z moim gdzie by tu dzisiaj jechać na wycieczkę i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy...:/Myślę,że coś wymyślimy:) X Alanja rób fotki i wrzucaj na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj brzydka pogoda. dwa dni bylam na dzialce u rodzicow to dzisiaj jestm tak wykonczona ze juz nic mic mi sie nie chce i dzisiaj zamierzam tylko leniuchowac. w nocy spalam jak zabita bo tak bylam zmeczona :) dzisiaj maz idzie do pracy na druga zmiane wiec nawet spontaniczny wyjazd nie wchodzi w gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) u mnie dzisiaj znowu beznadziejna pogoda :/ a dzień wolny wiec przydaloby się gdzies wyjść i pochodzić... Moja mala wczoraj tak się wygiela w jednej polowce brzucha, ze wygladalam jakbym miała wielkiego guza :D az mój M się smial, co ona tam wyczynia ;) Widze już ze ma pory ruchow, bo codziennie rano ok 9 tak zaczyna buszować po brzuchu, może jak się urodzi to tak samo będzie się budzic :D :D :D marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi moja corka budzila sie w brzuchu po 8 i tak po urodzeniu tez sie budzila. ale zwroc uwage o ktorej przestaje kopac bo moja corka o 23 przestawala sie wiercic i tak miala po urodzeniu ze zasypiala po 23 :) teraz moj maly budzi sie ok 7 a wierci sie do 22 wiec nie bardzo mi sie to juz podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jeśli istnieje zależność pomiędzy godzinami ruchów dziecka, a jego aktywnością po urodzeniu to ja mam przechlapane... Moja budzi się ok. 7rano a buszuje czasem do 0:30 :/ w ciągu dnia raczej spokojna, więc może wtedy da mamie się wyspać :) U nas też pochmurnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja córa też lubi szaleć w brzuszku:)A z godzinami to różnie-zazwyczaj pierwsze ruchy czuję o 6-7 rano a ostatnie nawet potrafią mnie obudzić o 2 w nocy:/Coś czuję,że będzie z niej niezły gagatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie martwcie sie tak bardzo bo czytalam ze takie fazy snu regulują sie ok 8 miesiaca ciazy wiec wszystko moze sie pozmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd no ja czasem mala czuj już o 7 ale to raczej jak ja gdzies przygniote i mi wpycha nogi :) później spokoj a po 9 to już na maksa jeździ ppo całym - ma tam mala sale ginmastyczna :D A wieczorem hmmm, my siedzimy to do 23 przeważnie i mala tak po 22 już jest spokojniejsza, tzn czasem gdzies się przesunie ale nie kopie az tak :) No zobaczymy jak to będzie :) xxx ja dzisiaj mowi do M ze za 2 tyg już będę w 7 miesiącu :D i wpominalismy jak 4 lata w sierpniu cos robiliśmy, i kto by wtedy pomyslal ze za 4 lata będziemy mieć malutka już ze sobą :o xxx A czy wy tez macie taka zaleznosc, bo jak ja jestem gdzies w gościach np. u tesciow i jest dużo roznych glosow to mala siedzi nieruchoma :D u was tez tak maluchy się zachowują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOminika sliczne ciuszki :) ja już mam jak na razie zakaz kupowiania, bo tych malytkich już mam sporo :o A jak cos mi się podoba strasznie to ew kupuje 68 albo 74 :D bo kiedyś do tego dorosnie :D XXX A powiem wam ze ludze się ze moja malutka będzie jednak nie za duza, bo mam malutki brzuszek i ludze się ze raczej będzie malutki do końca :) Przeraza mnie porod 4-kilogramowego wielkoluda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza super niania na swoim forum niestety udowadnia, że istnieje zależność w ruchach dziecka do jego póżniejszej aktywności - też mam przechlapane ha ha... pobudka codziennie o 6 rano, a potem buszowanie wieczorne od 21 - 23 ;) ale chyba nie mogę wymagać cudu... Kończę ciasto z truskawkami i zaraz się biorę za aparat, postaram się wrzucić fotki na meila, co z tego wyjdzie nie wiem ;) Witamy sierpniową mamusię:) i prosimy o zaczernienie nicka:) Miłego dnia dziewczynki!!!! Dominika ciuszki super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×