Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

no co do aktywnosci to sie zgodze ale nie chodzi mi o pory w jakich maluszek jest aktywny tylko to ze w ogole duzo kopie i wierci sie. jak juz w brzuchu daje popalic to pozniej tez jest wiecznie w ruchu. tak mialam z corka i teraz nie moze usiasc na miejscu. ludzilam sie ze moze maly bedzie spokojniejszy ale nietety jest taki sam jak corka wiec moge nastawic sie na nastepnego lobuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie mnie do Waszego grona ;) U mnie ciąża na razie przebiega prawidlowo, poza jednym pobytem w szpitalu w 16 tygodniu przez plamienia. To moja pierwsza ciaza wiec wszystko dla mnie jest nowe. Dopisuje sie do tabelki, skróce tylko w tabelce moj nick bo jest za dlugi i psuje efekt :) nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...có rka..Jagoda Aniela linka_153.......25..........22.10........29.07.2013...có rka----Zuzia abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś< br /> ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon namirka..........26..........29.10.........5.08.2013..có rka..Weronika lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.ni e chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka lady_green.....29...........3.11..........10.08.2013....s ynek asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... córka...córka Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013..córka justyna1908.....24...........12.11..........19.08.2013... .synek Olivier Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 sierpniowamama 25...........15.11..........20.08.2013....synek Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie nie straszcie z tym rytmem , bo moje panienki kopią ciągle a nawet w nocy potrafią mnie obudzić bo tak kopią.Ja dziś miałam okropną noc, bardzo silny ból brzucha.Mój M chciał dzwonić na pogotowie ,jak to usłyszałam to jeszcze bardziej mnie bolało.Najgorsze że mój gin jest obecnie w Paryżu i czuję się przez to sama, opuszczona.Teraz jest ok ,dziś nawet się nie ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka odpoczywaj Kochana,ale jak będziesz się gorzej czuła to uciekaj jak najszybciej do szpitala.Buziaczki dla Was:* X No za przesyłkę wychodzi dużo więcej niż za same ciuszki:)Ale widać,że są w bardzo dobrym stanie.Nawet w lumpeksie nie kupiłabym 20 paru sztuk za 1,25:)Czyli mogę już pajaców nie kupować:)Jeszcze kilka body i półśpiochów. Pieniążki przeznaczone na pajace i śpiochy wykorzystam inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz zapas wszelkich śpiochów, body, pajacyków w rozmiarze 56 i 62. Teraz poluję na zestawy w rozmiarze 68 tylko nie wiem ile takich ciuszków kupić, by nie przesadzić znowu z ilością :) Wiem, że mogę kupić większe po porodzie ale nie będę miała do pomocy nikogo oprócz męża w domu przez 2 tygodnie po porodzie więc takie wyjścia na zakupy odpadają i wolałabym zrobić zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika super zestawy ciuszków:) i za symboliczną złotówkę :) tym lepiej dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika- szalejesz dziewczyno!:-) super zakupy :-) Az mi sie chce tez jakies jeszcze ciuszki zalicytowac ale mam juz sporo.. Pogoda wstrętna.. X U mnie dzisiaj pracowity dzien. Wysprzątałam cały dom, zrobilam pranie a w piekarniku siedzi sernik. Mąż stwierdzil ze zrobi porządek w zagraconej piwnicy w ktorej są stare rupiecie od 30 lat nie sprzątane i juz od 2 godzin wynosi wszystko na smietnik- stare buty, wiklinowe stare lóżeczko, metalowe wielkie miednice, mase desek, starych stołkow, półek, butów... Jedna wielka masakra. Podziwiam go. No a miejscowi biedniejsi zbierają to teraz i wynoszą do spalenia w piecu. Moj sąsiad zabral moj prawie nowy stojak na płyty CD.. Szkoda mi mojego męża bo pewnie zaraz padnie na twarz ze zmęczenia.. A jutro jedziemy na obiad do Teściunia kochanego :-) Pewnie znowu na powitanie poglaszcze moj brzuszek i powie "cześć Kubuś" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mamo witaj. Jesli dziecko urodzi sie nie za duze tzn ok 55 cm to spokojnie moze nosic ubranka 56. Rozmiar 62 jest przewidziany na ok 3 miesieczne dziecko a z takim spokojnie mozna wyjsc na krotkie zakupy czy chociazby zamowic wieksze ciuszki w necie. Moim zdaniem nie ma co za bardzo magazynowac wszystkiego. Tez nie bede miala nikogo do pomocy oprocz męża ktory bedzie pracowal ale nie widzę problemu w kupieniu ubranek jak młody zacznie wyrastać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no się wkurzyłam!Napisała mi ta PANI,że ona mi ubrań za tą kwotę nie wyśle!A żadnej ceny minimalnej ustalonej nie było...i jeszcze napisała,że jak wystawię jej negatywa to ona mi też wystawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika to są uroki allegro:):) Dziewczyny wrzuciłam kilka zdjęć na meila, pewnie nie uwierzycie ale upadł mi aparat i obiektyw się zaciął:( szlak mnie trafi!!! reszte zdjęć dodam jak przyjedzie wozek i reszta czyli za jakiś tydzień max :) Uciekam, bo obiadek wcześniej dzisiaj a póżniej grill u teściów... u mnie słonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika nie daj się!!! pisz do allegro i babka nie ma wyjścia musi Ci wysłać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika wyślij zapytanie do obsługi allegro i prześlij im tego maila zobaczymy co oni na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko napisz jej tylko malia że zgłaszasz sprawę do allegro,bo łamie regulamin a to jej grozi zablokowaniem konta.Może baba o tym niewie.Jeszcze 2 lata temu miałam sklep z zabawkami i głównie sprzedawałam na allegro.A gdy likwidowałam to za takie śmieszne pieniądze musiałam sprzedawac (gdy dawałam na licytację)no ale niestety regulamin musi obowiązywać wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wejdzie na poczte cos wam wyslalam :) I wyrazcie swoje zdanie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wróciliśmy z wycieczki. Zajrzałam na Kafe a tu ok 10 stron do nadrobienia. Mam takie zakwasy na łydkach, że ledwo stoję prosto ,a co dopiero z chodzeniem. Pogoda w okolicach Krakowa była paskudna...całe szczęście że bywały chwile bez deszczu to udało nam się obejrzeć kilka zamków, muzeów i jeszcze przejść się po Kazimierzu :) To już ostatni taki wyjazd bez Małego. Kolejny będzie już z Dzieckiem w wózeczku :) Przejechaliśmy w sumie z 1000 kilometrów, dziś rano, pomimo wyspania mało nie zemdlalam pod prysznicem- taka jestem słaba. Całe szczęście ,że do poniedziałku jeszcze kilka dni to zdążę 'wypocząć' po wycieczce :) ....oglądałam Wasze wyprawki. Ja też już mam całkiem sporo. Ciuszki ( aż za dużo ale głównie używane z Allegro) pieluszki tetrowe i flanelowe, kosmetyki, butelki itp. Brakuje nam wózka ( Mama się zadeklarowała że kupi, musimy tylko wybrać ), łóżeczka, czegoś do kąpieli ( waham się między komodą a wanienką) planuję jeszcze laktator, nianię el. i termometr bezdotykowy i to będzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja zakupki super :) Przyznam ze ciężko robic zakupy jak się nie zna płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi ja już:-) super pomysł:-) Alanja ja mam przeczucie że u Ciebie to jednak Zuzia będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama - witaj na forum :) ja na Twoim miejscu (a w sumie przeciez jestem tez w takiej samej sytuacji :D ) nie kupowalabym rozm 68. Wszystko biore na 56 (mniej) i 62 (wiecej). Nie wiemy jakie nam sie dzieci urodza, jakie beda mialy tempo rozwoju i wzrostu ani jaka bedzie pogoda. Czasem 56 starcza na tydzien, czasem na miesiac...mi by starczylo na 3 miesiace, bo sprawdzalysmy z mama moja noworodkowa ksiazeczke zdrowia, mimo ze urodzilam sie w terminie i mialam 52cm. Moja coreczka jak narazie wypadla drobniutko na badaniu polowkowym, wiec nie szaleje z wiekszymi rozmiarami. Przeciez teraz nawet bez wychodzenia z domu mozna robic zakupy i nie powinno nam niczego zabraknac :) Nie straszcie mnie dziewczyny z tymi ruchami :o bo ulubiona pora Lolinki to 3 w nocy! Wtedy jest najwiekszy, najszerszy zakres ruchow i najmocniejsze kopniaki...czyli chyba sie bawi na calego. W ciagu dnia to raz na jakis czas sie przeciagnie albo wyprostuje sobie nogi i koniec. I tez ma tak, ze jak slyszy obce glosy to dziecko znika :) nawet na mnie czasami tak reaguje. Dominika - a Tobie jeszcze bylo glupio, ze tak tanio kupilas :D to Ci pani pokazala, jak sie ludzi traktuje. Tak naprawde to za wiele jej nie zrobisz...od Allegro najwyzej dostanie ostrzezenie (jedno bo jedna aukcja), ale musza byc conajmniej 3, zeby jej zablokowano konto. Do sadu tez raczej sie nie wybierasz? :) A swoja droga wiecie co robie? Zbieram katalogowe zdjecia kupionych przeze mnie ubranek - np to co zamowilam z Nexta, to od razu pokopiowalam obrazki i trzymam to wszystko w osobnym folderze. Jak zaczne sprzedawac rzeczy z ktorych mi dzidzia powyrasta, to stwierdzilam, ze dobrze bedzie wystawiac aukcje z takimi profesjonalnymi fotkami. Moze bedzie wtedy wieksze zainteresowanie i unikne sytuacji, ze bede musiala cos komus wysylac za 1zl :) A Alanja powinna miec chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika napisz tej kobiecie ze zglosisz sprawe do centrum sporow allegro. Zawarlyscie umowe kupna sprzedazy i ona musi Ci za taka cene sprzedac. Jesli nie- zablokuja jej konto i juz nie bedzie mogla nigdy nic sprzedac. No i jeszcze spokojnie moglabys taka sprawe wygrac w sądzie ale mysle ze o taką kwote nikt po sadach sie nie bedzie wloczyl. Zglos do centrum sporow allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja fajne zakupy :-) Faktycznie z tymi ciuszkami to lepiej by Ci sie kupowalo jakbys znała płeć :-) Fajnie sie ogląda Wasze zakupy :-) Przypominam o wysłaniu zaległych brzuszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko prosbe, moze nie wklejajmy wszystkiego w jednym miejscu - np w dziale o wyprawce, niech kazda zalozy wlasny temat i tam wkleja po kolei co ma i co kupila, bo tak to sie pogubimy :) albo tak jak w mailu - zrobmy podzial na wspolne zakupy ale posortowane tematycznie np wozek - kacik dla dziecka - higiena - ubranka - zabawki - rzeczy do szpitala - rzeczy dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka jak najbardziej można tak zrobić...tak jak w dziel z brzuszkami kazda będzie mieć swój - ja już swój zrobiłam :) Podzielimy to jak będziecie chciały :) na razie odyzwajcie się tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×