Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Znalazłam sobie zajęcia joga+pilates i chyba się skuszę, na razie raz w tygodniu, bo czasowo będzie ciężko inaczej, a jak mi się spodoba, to może częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie pociągała joga, o pilates trochę czytałam ale jakoś nie miałam dotąd odwagi? sposobności?. Ale fajnie Inka. najwazniejsze, żeby się wogóle ruszać. zaraz się człowiek inaczej czuje. ja narazie pilnie trenuję z jillian i nie powiem cos tam pomalutku pomalutku zaczyna się zarysowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates już wcześniej chciałam, jogę tak samo, więc dla mnie teoretycznie super połączenie, no i też mi ich grafik pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię biegać, ale w zimie nie mam odwagi, a teraz jak jest mały to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś biegałam po ślubie, a jesteśmy małżeństwem ( 17 lipca ) będzie 3 lata. UU ale ten czas leci. No i biegałam, ale pociągnełam do środka jesieni później już nie miałam ochoty w stawać jak jest zimno, ciemno itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy czujecie jeszcze jakieś osłabienie mięśni w dole brzucha, właściwie nie wiem, co to jest po porodzie? Głównie to czuję, jak wstaję z łóżka, jak się schylam, czuję że tam jeszcze nie wszystko, jak przed ciążą, mam nadzieje, że to kwestia czasu i przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie uczucie, ale po kilku tyg. przeszło. Na dzień dzisiejszy to ja jestem jak ta Majka z przed porodu. Właściwie to ja już bym mogła wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietę znam bardzo dobrze. Z jednej strony żal, z drugiej strony robię to co kocham i to daje mi sadysfakcje. Będę pracować od 8 do 14-15. Żal to mi jej będzie jak będę 6 dni bez niej na wyjeździe z pracownikami. Od początku lipca do końca sierpnia czyli całe wakacje niania wyjeżdża z synem i córką i mężem za granicę, więc nie będzie jej i ja zostaję w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aerobiku nie lubie, wszyscy w prawo a ja w lewo :P:P pilates kiedys cwiczylam, fajne to, ale nie powiem dla mnie to bylo meczace one tylko z pozoru wydaja sie latwe, w niedziele ide na streching to moje ulubione zajecia a tak w ogole z aktywnosci fizycznych to najbardziej kocham rower :) zime lubie ale w gorach, a wiosna..... achhhh az chce sie zyc :), wiec zgadzam sie z toba Kapijonka :) uwielbiam usmiechy malego, taki usmiech wynagradza wszystko w trudniejszych chwilach :) ja dzis zrobilam sie na bostwo byla kolezanka i dokleila mi rzesy one by one, mam firany ze hohohoho mala rzecz a jak poprawia samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Inka :-) ano fakt, wiosny brak, ale na spacerek trzeba polecieć. ja właśnie odpoczywam po ćwiczeniach... mała śpi, młody się bawi. Patrzę też w Weltbildzie jakie sa promocje na książki. ja jestem straszny mol książkowy i własnie staram się zaopatrzyć w ciekawe pozycje z myślą o wiośnie i lecie, bo w ogrodzie najlepiej się czyta ;-)pewnie z dwójką będzie mi ciężko ale postaram się wykorzystywać czasy drzemek u młodej. jak byłam w ciązy, a młody w przedszkolu to prawie nic innego nie robiłam tylko czytałam na tarasie od 9 do 14 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie myślę, że niedługo Dzień Babci i Dziadka. jak macie jeszcze swoich dziadków to napiszcie co im prezentujecie no i co dla dziadków od dzieciaczków... Bo ja nie mam pojecia. myślałam, zeby może jakieś wspólne zdjęcie dzieciaczków, w ramkę oprawić i dać. Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×