Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
ola no pewnie jutro zrobie jesli dzis okresu nie dostane. choc nie powiem, kusi zeby zrobic dzis. niby test 4,50 zl zawsze moge skoczyc i kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Nezumi ja yez trzymam za was kciuki .....mysl pozytywnie ....napewno wszystko się ulozy .... Ada a czemu mialabys sobie nie poradzic ;) ? Ja juz mam dwie córki ....uwierz mi wszystko przychodzi samo to jest chyba instynkt macierzyński ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ada gratulacje :) aż miło mi się zrobiło że komuś się udało :D może i ja wezmę z ciebie teraz przykład :) jadę do domu na majówkę może odpocznę i się wyluzuję , szkoda że sama ale przynajmniej się przebadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Kwietniowa Trzymam kciuki :) :) :) uda sie napewno !!!!! :) czuje to :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa ja jeden zrobilam amil a drugi pre:):) aten pre test dosc drogi (13zl) ale chcialam innej firmy i nie mieli innych. a amil 6 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja ostatnio robilam pink test za 4,50 zł :D mysle ze chociazbym zrobila nawet zloty test ciazowy za 100 zł to i tak mi wyjdzie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze! Adaa bardzo podbudowałaś atmosferę, więc teraz tylko czekać na kolejne zafasolkowane :) A ja nie wiem dlaczego mam dzisiaj jakiś spadek formy psychicznej, jest piękna pogoda, nic złego się nie stało, a ja zaczynam w jakiś dziwny sposób tracić nadzieję :( Nie wiem może jakoś hormony się we mnie rozszalały, albo nie wiem co jest, ale tak jakoś mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy a nie czulas obaw w 1 ciazy?? ze czegos nie bedziesz umiec, ze czegos nie bedziesz rozumiec co np lekarz mowi, ze wykapac takiego malca jest trudno, boje sie takich zwyklych a zarazem niezwyklych bo pierwszych w zyciu dla mnie spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze do konca roku wszystkie bedziemy w ciazy:):) ale teraz juz bez zartow, dawajcie te nogi do gory, co Wam szkodzi, potrzymac 15 minut to nie wysilek a moze troche pomoze:) nic sie nie traci przez to kwietniowa siku mi sie nadal nie chce ale pamietam zeby przetestowac ten stary test:) tez jestem ciekawa:) jak dobrze ze go nie wyrzucilam, pamietam ze siegac mi sie po niego wtedy nie chcialo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Nie mam czasu ale czułam że jak wejde na forum to mnie spotka niespodzianka :) Ada powodzenia i spokojnej ciąży :) Nezumi będe myślami z Wami :* Kurcze co za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ada ;) nie balam sie choc wychodząc ze szpitala bylam sama mężem a ze on miał nocki to wszystko było na mojej głowie ;) pierwszy tydzien tylko albo az .....po później moja mama przyjechała ;) ale mialam satysfakcję ze sobie poradzilam sama ;) uwierz mi wszystko przyjdzie samo ;) jak masz trzymać kapac karmić ;) zobaczysz ;) tylko pozytywnie się nastawic o już ;) masz męża nie jestes sama ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to cale zycie jestem pozytywnie nastwiona do swiata, do ludzi itd wiec w tym przypadku oczywiscie tez ale to jest wielkie wydarzenie wiec troche sie boje ale wiem ze bedzie wszystko ok i damy sobie rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
będzie dobrze Ada :) strasznie bym chciala byc w Twojej sytuacji :) bylybysmy na tym samym etapie ciazy :D ale u mnie to juz raczej nie mozliwe. czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
dasz rade :) fajnie by było żeby do końca roku każda z nas zostanie mamusią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa gratuluję najmocniej! super! dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dobrze wiedzieć że jest ktoś kto myśli o mnie ciepło. będę do was czasem zagladac i podziwiać przybywające fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
nogi do góry hehe ja trzymam ale może za krótko , słuchajcie a wy pomagacie sobie jakimiś ziółkami czy czymś podobnym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja niczym sobie nie pomagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
probowalam odkopac ktora to staraczka pisala ze cos z sikaniem miala ze cos bolalo czy czesto sikala czy cos ze ja pisalam ze to moze zapalenie pecherza, a ktoras odpisala ze miala juz kiedys i ze to napewno nie to, Ada to nie Ty mialas jakies takie dolegliwosci ? przy okazji poczytalam Twoje wpisy Ada jak pisaas ze jestes pewna ze w ciazy nie jestes :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa a ty kiedy zrobisz ponownie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zrobic dzis? jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie odkryłam powód mojego kiepskiego nastroju dzisiaj :( Chyba znowu prl mi skoczyła, bo piersi czuje lekko nabrzmiałe, a jak nacisnęłam na sutek to znowu siara się polała...wystarczył jeden dzień przytulaneki prosze co się dzieje :( Będę musiała porozmawiać z moją gin niech mi coś na to da, albo pomyśleć o konsultacji u innego lekarza, bo jakoś nie wydaje mi się, że cos takiego należy bagatelizować, nawet jeśli nie zakłóca to cyklu. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
chyba bede miala migrene.. bardzo boli mnie glowa, tak migrenowo i zaczyna byc lekko niedobrze. zaczelo sie od tego ze powachalam zapach butli gazowej. bardzo nie lubie tego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzilam ten stary test i nie pokazala sie kreseczka, czyli stare robione testy sa do wyrzucenia:) Kwietniowa nie to nie ja pisalam ze mam takie dolegliwosci ale juz nie pamietam kto to pisal. Ja bylam pewna ze sie nie udalo, bo w tym miesiacu najmniej sie staralismy a tu niespodzianka:) ale jestem zadowolona. Dzieki dziewczyny jeszcze raz:):) ale do tabelki sie przepisze po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a dzieki :) to juz eksperyment przeprowadzony. ide sie polozyc, zrobic sobie kompres na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×