Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
Dla oszczednosci jest laczona witk i wit d i to tansze jest.pszczolka nieprzejmuj sie a ty fasolka jak sie czujesz:-) :-) :-) my ostatnio bylismy spisac protokol u ksiedza no i niewytrzymalam tego. Zapytal o adres rodzicow a ja nie dalam rady powiedziec nic i sie rozbeczalam chcialam ego uniknac ale niedalo sie wytlumaczylam wszystko bo ksiadz niewiedzial co sie stalo i wkoncu wyszlo na to ze mamy z Dawidem taki sam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Teściowa miała na rękach małego,moze nie długo ale trzymała bo maż jej zabierał jak mały płakał,dałam im wczoraj zaproszenie na chrzciny bo 10 sierpnia chrzcimy to usłyszałam że,,oni tu po zaproszenie nie przyjechali tylko zobaczyć wnuka" słowa teściowej ja też nie przepadam za takimi imprezkami ale ona je uwielbia za to jak robi u siebie :-( rece mi opadają! po chrzcinach dostanie od nas popalić! ja mam jej dużo do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
To zaniedlugo chrzciny :-) no to u mnie tez z tesciowa bedzie wesolo ehhh no najgozej jak ktos taki upierdliwy no u mnie znowu boje sie rozpieszczenia bo maz na robic dach u tesciow a jakies tak wynagrodzenie to gadala ze kase dziecku na ksiazeczke a nie mezowi fajnie jakies zabezpieczenie puzniej ale takie malutkie dziecko wystarczy w miare mozliwosci w mies 50zl to przez lata nazbiera sie . Moj maz pisze z kolezanka swoja ehh kiedys jej zalerzalo na nim i poklucilismy sie o to obiecywal ze zerwie kontakt a tu nic dalej maja wydaje mi sie ze nawed spodkali sie ona szczupla ja teraz masakra wygladam i zastanawiam sie nad tym porodem wspolnym nie chce do siebie zniechecic az plakac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolko,jak maz jest za toba to sie nieobawiaj,chyba ze ona to jakas intrygantka jest, a taka to moze duzo namieszac! nie dziwie ci sie! muj maz niema z zadna była kontaktu heheh i dobrze! a pozatym oszaleje z milosci do adeczki jak sie urodzi,muj to z pracy leci biegiem do domu do nas,zobaczysz bedzie dobrze,głowa do góry ja juz tez sie uspokoiłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja też już się uspokoiłam :) już oszalał na punkcie małej nnawed czasem wydaje mi się że bardziej odemnie heh a jak tam Miłoszek noce masz przespane? dużo gości macie na chrzcinach to gotowanko cię czeka :) a ta końcówka ciąży to masakra taka ociążała się czuje już wolałam bym urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Chrzciny robimy w restauracji na 17 osób,teściowa zaproponowała zeby u niej w domu ale ja się niezgodziłam,gości teraz mało przychodzi heheh,mały budzi się co 2,3 godzinki w nocy na jedzenie i spi po karmieniu a potem od 6,7 rano nie śpi i tak cały dzionek po poł godz albo 15 min,przesypia heheh zaczął się uśmiechać dużo i ciekawski ;-) jutro wrzuce fotke Miłoszka :-) fasolka ciesze się że wszystko oki :-) j mnie też końcówka ciąży meczyła ale powiem ci że brakuje tych kopniaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny kupilam sobie sukienke slubna wysle wam zdj na email bo odkupowalam od takiej dziewczyny i mi wysylala zdj na poczte to przesle i powiedzcie czy wam sie podoba:-) faceci szaleja na puncie dzieci dawid za domisiem szaleje i domi za nim tez:-) :-) :-) ale ciesze sie ze maz za mna tez szaleje ostatnio sie zdziwilam ze tak bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
suknia cudna :) bardzo ładna a kiedy ślub? fajnie przed wami jeszcze taki cudny dzień:) No mój już szleje za małą nawed czasami myśle że bardziej ode mnie . No napewno pierwsze uśmiechy malca są niezapomniane :) no w restauracji najlepiej bo potem sprzatanie itp a tak gotowe bedzie :) A mi tak piersi urosły ehh bym chciała mniejsze normalnie żaden stanik nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jak tam u was? Ja juz za tydzien mam termin boje sie nie malo heh a jeszcze takie upaly u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
U nas gorąco strasznie,muj mały się męczy przy tych upałach,teraz od 3 godzin jest burza,mały jest dzisiaj płaczliwy i marudny,tak mi go szkoda,serce mi pęka gdy płacze :-( nie mógł usnać ale już spi bidulek muj kochany :-) fasolko jak się czujecie i jak znosisz te gorączki? Dominka śliczna sukieneczka,bedziesz wyglądać jak księżniczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale noc ehh miałam takie bóle jak na okres aż się przestraszyłam mślicie że już coś się zaczyna? wczoraj byliśmy u tesciów bo tesciowa urodziny i rodzinaka i wiadomo każdy gadał jaki to poród jest straszny że aż w nocy myślałam że coś się zaczeło . No upały dają w znaki takiemu maluszkowi pewnie też ciężko no mi zresztą także a myślałam że z imprezy się wykręce heh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
11 pazdziernika dokladnie w pierwsze urodziny Dominika:-) wiecie dalam za nia 100 zl plus welon i polerko to jak za darmo fasolka niemartw sie bd dobrze:* no moj domis tez placze ciagle juz 5 zabek jest:-) szybko wychodza te zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ti juz niedlugo slub. A mnie tak podbrzusze boli jak na okres mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hehe nie boj sie ja miesiac wczesniej conajmniej raz w tyg bylam w szpitalu zeby sprawdzily co jest wiec musisz albo na skurcze czeac albo na wody:-) one moga sie saczyc nie musza naraz odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jakbys umiala badac szyjke to moglabys sprawdzic teraz to wiem ze tak mOzna:-) w necie poczytaj j:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Narazie przeszly bole no poczytam sobie planowy termin mam teraz na niedziele w piatek ide do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jakbys umiala badac szyjke to moglabys sprawdzic teraz to wiem ze tak mOzna:-) w necie poczytaj j:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,to już nie długo :-) też miałam przed porodem takie bóle jak na okres i jak przyszło co do czego to urodziłam 4 dni po terminie i to jeszcze wywoływany poród heheh,czekałam a tu jak na złość jak się zaczynało tak szybko sie kończyło,moje maleństwo dzisiaj było szczepione na krztusiec,błoniak,tężec był 3 razy kłuty płacze cały czas w domu,gorączki niema ale czopki mam,kupiłam masć altacet dla dzieci i posmarowałam mu te obolałe miejsca bo ma obrzęki a nich był kłutu w nóżke,rączke,pupke :-( ciężka noc nas czeka ... Dominka to faktyznie się opłacało i suknia śliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hehe mialam C***isac altacet:-) :-) :-) to jest dobre biedny Miloszek niestety to nie pierwszy raz wlacz mu suszarke powinien zasnac jak domis byl chory mial zapalenie pecherza zapalenie migdalkow to to pomagalo kazde dziecko inne ale mozesz sprobowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
w krzyżu też mnie boli no ciekawe czy lekarz w ta niedziele już każe mi iść do szpitala mam nadzieje że szybko wruce też z niego troszke się obawiam czy dam rade sobie z takim maleństwem . Biedny Miłoszek a to już ma ponad miesiąc ale to zleciało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasplka,jak się czujecie? dalej masz bóle?myśle o was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka coraz blizej ale mam nadzieje ze bedzie dobrze:-) i trzymam kciuki zeby poszlo szybko:-) :-) a co tam u Cieve pszczolka jak Miloszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
wczoraj mi przeszło a teraz od rana czuje ból w podbrzuszu ale taki znośny tzn zawsze też miesiączki miałam bolesne także narazie da się przezyc . No jutro mam lekarza ostatnia wizyta ciekawe co powie trzymajce kciuki za mnie bo ja tak mam stracha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
I czesto mi niedobrze tak jak na poczadku ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A wszyscy jeszcze mnie wkuzaja samsiedzi wscipscy cochwile kiedy termin jaka plec az mnie skreca a moz oczywiscie wszystko gadac musi! Takie gadki mnie wku niech interesuja sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,sasiedzi mają chyba nudne życie jak interysuja się waszym ;-),trzymam kciuki za twoją wizyte u lekarza! już coraz bliżej :-) Dominka, u nas ciężka noc była, a dzień jeszcze gorszy :-( kolki,bolące wypróżnianie i gazy mamy kropelki sab simplex te niemieckie no i zobaczymy,kupiłam specjalną herbatke na trawienie z kminkiem i koprem włoskim,witamine c w syropie i tran norweski a cena za to wszystko mnie powaliła ale zdrowie dziecka najważniejsze :-) masujemy brzuszek,ciepłe okłady,nwet suszarka poszłą w ruch i mały zasnął po niej heheh, no i po tym szczepieniu jest jeszcze gorzej,poczytałam w necie o tych szczepionkach i się za głowe złapałam! jakie są powkłania,krzyk mózgowy,dziei tak cierpią po tych szczepionkach szok!!! w końcu wstrzykują im trucizne,te z nfz są gorsze bo zawierają rtęć! a te kupne są bardziej oczyszczone ale znowu końska dawka np 6w1 i organizm dziecka tak dostaje po dupie :-( ale chyba się zdecyduje na tą skojarzoną bo szkoda tak kłuć dziecko 3 razy takie maleństwo! w innych krajach nieszczepią tak maleńkich dzieci jak u nas po 6 tyg....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja juz po wizycie ehh mam czekac****ic herbatke z lisci malin a jak do srody nic to mam jakis koktajl wypic co w aptece sa no masakra z tym czekaniem . A to z nfz nie biezesz szczepionek bo te platne ponoc drogie ale wyzyskuja przy takich maluszkach juz lepiej sie synek czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
My mamy z nfz ale domi niezdazy sie rozplakac a w dom rzadko po szczepieniu placze raczej senny:-) :-) :-) fasoka ja mylam na kolanach podlogi i duzo chodzilam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jutro biore sie za sprzantanko wiec moze cos ruszy ale juz mnie draznia jak dzwonia i wypytuja sie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×