Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
Wlasny dom to narazie plany...moj maz jak jezdzi na slowacje to 4 tys na miesiac sa ale tyle wydatkow a wy wynajmujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Na a wynajecie mieszkania to tez duzo biora my naszczescie mamy mieszkanko ale kiedys mysle o domku maz by chcial wyjechac do pracy do niemiec ale ja jakos sie obawiam bo jezyk no nieznam takze trudny jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka martwie sie o was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jakoś wydaje mi się że już urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No mi tez mam nadzieje ze wszystko jest wporzadku:-) jak miala rozwarcie to gora piatek to jak wszystko ok to dzis powinna isc do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No moze juz sie wybiera do domku napewno jest wszystko wpizadku:-) a ja jutro do sanepidu na posiew ide moczu kurcze oby nic nie wykazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Albo jest zajeta maluszkiem:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no napewno :) a ja sobie miejsca znaleść nie potrawie wszystko tak boli a żebra najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
To sa uroki ciazy ja mialam rwe kulszowa i ruszyc sie nienoglam wiec to co ty masz to nic jeszcze:-) :-) :-) pod koniec jest juz tak ze maluch rozpycha sie i wtedy bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jak tam samopoczucie pszczolka pewnie juz urodzila:-) a co lepsze do porodu ubranie tzn koszula nocna czy jakis t shert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Koszula bo latwo bedzie im badac :-) i porod tez latwiejszy:-) bo nic nie sciska a po porodzie trzeba nakarmic glodomorka:-) :-) :-) pszczolka o nas zapomniala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no jedną mam zwykłą koszule a druga do karmienia :) aż się boje heh napewno zajęta maluszkiem odezwie się napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja mialam 2 do karmienia i jedna w ktorej rodzilam bo wiesz w jednej bedziesz rodzic wiec po porodzie zalozysz ta do karmienia a jeszcze wiesz zalezy od krwawienia zawsze moze cos wycieknac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesc moje kochane! przepraszam że do was dopiero pisze ale musiałam dojść do siebie,i dopiero wczoraj wyszliśmy ze szpitala Więc tak 18 czerwca pojechałam z bólami do szpitala skurcze z krzyza co 4 minuty no i po badaniu przez lekarza sadyste akcja porodowa się cofneła :-( i leżałam w szpitalu na obserwacji bo stan łozyska trzeci, 23 czerwca podjeta decyzja- indukcja- poród wywołyany oxscytocyną od 10 rano, bóle miałam straszne najgorszemu wrogowi nieżycze! rodziłam 14 godzin i o 00:45 prze cesarskie cięcie urodził się Miłoszek :-) dochodze do siebie ,mały jest cudowny,kocham go i męza nad życie :-) waga 3670 i 56 dł wrzuce zdjęcie.pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No witam cie pszczilka serdecznie:-) gratulacje mamuska:-) no to tak bardzo sie meczylas z porodem a tak puzno podjeli decyzje o cesarce bidulka ja strasznie sie cesarki boje wogile porodu a karmisz piersia? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,mleko odciągam laktatorem i dziennie jest około 60 ml tylko :-( dokarmiamy bebiko mlekiem niezły głodomorek z niego heheh co do cesarki,ja przeszłam dobrze nawet lepiej jak poród siłami natury więc zależy jak kto, poród siłami zniosłam oodważnie bo nawet niekrzyczałam wszystko dusiłam w sobie chwalił mnie ordynator nawet heheh ale na szczęscie już po wszystkim :-) fasolka , a jak ty się czujesz? Dominka co u ciebie? stęskniłam się za wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja też się stęskniłam :) ale śliczny Twój synuś :) taki duży się wydaje :) to teraz wesoło masz w domciu głodomorek a to musisz w te mleka się bawic ehh mam nadzieje że bede mogła karmic tzn ja wogóle jak se o krojeniu brzuszka pomyśle to aż mnie ciarki przechodzą pewnie obolała jesteś bardzo długo byłaś w szpitalu ale masz już naszczęście za sobą to ja to usiedziec nie umiem bo wysoko mam brzuszek i troszke przeszkadza mi przy zwykłych czynnościach . Niech się Miłoszek zdrowo chowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Rany!!! Wiesz co ja przechodzilam martwilam sie o Was bardzo:* przesylamy z Domisiem buziaki:*** kup sobie herbatke hipp i nie odciagaj tylko przystawiaj:-) :-) to powinno byc oki czeste prrzystawianie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mam problem z karmieniem, własciwie to nie karmie małego piersią wogóle :-( w szpitalu pomagały mi nawet położne ale jak mały dostał butelke tak koniec,odciągam laktatorem pokarm tyle ile mam mu podaje , zanosił się płaczem mi jak go przystawiałam i niemiałam serca dziecka torturować,dominka jak było u ciebie?a ta herbatka to dla mnie do picia czy małego? Fasolka ile ci zostało do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dla Ciebie ja mialam kryzys taki ze domi sie zanosil bo tak nie chcial a dlaczego masz problem za male sutki czy co bo sa te nakladki na piersi i wtedy maly pomysli ze to butelka:-) ja tak dominika nauczylam:-) Musisz ulozyc dziecko sprobuj tak. Maly bedzie spal daj go na swoje lozko zaluz oslonke na piers i delikatnie miziaj usta albo sproboj bez oslonek musisz byc zrelaksowana i najlepiej jak bedzie spal to sproboj moze chwyci. Mysle ze moze troszke pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moj synek stawia pierwsze kroki przy meblach ma 11 lipca 9 miesiace skonczone:-) Jeju niesamowity widok wyslalam wam na poczte zdjecia mojego synusia:-) pszczolka a jak sobie radzisz w codziennych czynnosciach???buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
o herbatce też słyszałam chce właśnie sobie do szpitala zakupić ponoć ułatwia laktacie no pszczółka narazie nie poddawaj się i może spróbuj jak mama dominika radzi :) i właśnie jak noce masz przespane czy mały płacze często? z terminem ostatniej miesiączki to mam na 10 sierpnia czas tak szybko leci wczoraj z mężem i tesciami na odwiedzinach u ciotki byliśmy masakra wysiedziec nie mogłam nie dla mnie narazie takie długie spodkania a wszystko wciskali bym jadła ehh:/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Włsnie ide parzyć herbatke,była u nas dzisiaj położna niemiała żadnych zastrzeżeń co do maleństwa,ja prawdopodobnie mam mało pokarmu przez cesarke,odciągam około 40ml laktatorem,radzimy sobie świetnie,karmienie,przewijanie,masowanie,kosmetyka także jest ok,teraz smacznie śpi w łóżeczku przebrany nakarmiony i uśmiecha się przez sen a ja napatrzeć się niemoge na moje najukochansze słoneczko :-) dzisiaj o północy bedzie tydzień z nami a ja go tak kocham że niewyobrażam sobie życia bez niego i męża normalnie zwariowałam na ich punkcie! jedyny minus taki że jestem zazdrosna jak teściową jak go weznie na ręce szlak mnie trafia! mam nadzieje że to minie ;-) fasolka o tu już niedługo zleci tak szybko! życie zmienia się o 180st,wszystko skupia się na dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jakbym mogla oddalabym Ci swoje mleko ja mam go duzo:-) :-) wlasnie zamierzam przestac karmic i przejde na mm rano i wieczor bo maly juz je inne rzeczy sa 2 zabki:-) wlasnie szukam odpowiedniej butelki jak wprowadze mm to bede uczyc domisia zasypiania samemu i w lozeczku:-) podobno pierwszy tydz najgorszy. A Miloszek jak zasypia sam??? Widzialyscie fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Oj napewno kocha sie malenstwo takie wyczekiwane:-) a tesciowa juz byla u was? No moja to bez noszenia sie nie obedzie heh a polozna ile razy przychodzi tzn sprawdza warunki mieszkalne i czy daje sobie rade z dzieckiem? No ja mam stracha ze mi cos nie pujdzie. Dzisiaj zamowilam lozeczko na allegro:-) :-) zobacze fotki jak bede na laptopie :-) no juz tydzien z wami pewnie nie wiesz kiedy to zlecialo-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka patrzy tylko czy nie ma dla dziecka zagr tzn patologia czy niema alk i papierosow przy dziecku u mnie byls niepytala nic tylko rozgladnela sie poprosila zebym pokazala jej krocze i naciskala na brzuch.a dziecko sspoko wszystko wytlumacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
byłam zobaczyć na poczcie i zadnych nowych zdjec nie widziałam. A to tylko raz ta położna przychodzi? Mi tak się ulwa już ale tylko z jednej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a jak się tylko str główna odtwoży to to kliknij na rossnę i tam o karmieniu piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A ja patrzylam i sa zdj:-) 29 czerwca :-) wejdz normalnie w odebrane i zobacz na wszystkie wiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×