Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie mi,czy któraś z was używa parafiny do smażenia,bo jutro chce zrobić na obiad wątróbkę z cebulką smażoną,i nie wiem czy na parafinie będzie ok:)))Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻANADA NIE WOLNO SMAZYC NA PARAFINE TO WYWOŁUJE RAKA POCZYTAJ SOBIE PARAFINA JEST JAKO DODATEK ALE NIE WOLNO SMAZYC NA NIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie nie wolno parafiny ogrzewać. witam w sobotni poranek. u mnie warzywa wiec na sniadanie twaróg z serkiem homo z rzodkiewka i ze szczypiorkiem, za chwile owsianka no i kawusia. a na obiad zrobie paleczki kurczaka w pomidorach zapiekane w piekarniku pod folią. zobaczymy co z tego wyjdzie. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanana ja robiłam w czwartem wątróbke z cebulką.Najpierw udusiłam cebulę na wodzie z przyprawami a później dodałam wątrróbkę i mieszałam aż wątróbka zmieniła kolor.Była naprawdę pyszna.Warto zrobić polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,udusze ją na wodzie:))) U mnie dzień czwarty i jeszcze sie nie zważyłam,po 1 fazie dopiero:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie znowu spadek:)) prawie 1,5 kg na tydzien:)) juz coraz blizej:)) do 7::)) milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex i Pysia234... Gratuluję Wam spadku wagi :) U mnie dziś 6 dzień. Zważę się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, chociaż już jestem strasznie ciekawa, czy coś ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dzień 7! :) Właśnie piję kawkę i zajadam się twarogiem z jogurtem naturalnym. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) :-) czy mozna dolaczyc do grona ? ja rowniez na Dukanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię Polu, zapraszamy. ja pije kawe jem naleśniki z białym serek rzodkiewka szczypiorem i zapycham pomidorem. u mnie słoneczko za oknem a dzieciak ma gorączke wiec znow w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kupiłam dzisiaj serek słodzony aseculfamem i aspartamem,można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo aspartamem można ale nie wiem czy tym drugim też, Dzisiaj dzień piąty:)przyznam że jadłam kabanosy drobiowe,słyszałam,że mozna ale nie wiem. Pozdrawiam:))) I witam nowe dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja się przez weekend nie odzywałam, bo w te dni nie dotykam komputera. W końcu waga spadła po 5-dniowym zastoju : sobota 55,5 kg niedziela 55,8 kg dzisiaj 55,9 kg ale wczoraj zgrzeszyłam bo zjadłam malutkiego ptysia ale sama robiłam z kremem na jogurcie.No i przez te 2 dni miałam warzywka Wczorajsze menu : galaretka z indyka makrela kotleciki drobiowe mielone pieczone , kiszona kapusta, ogórek kiszony twaróg A dzisiaj : owsianka z twarogiem kotlecik jak wczoraj + jajko jog. naturalny kotlecik galaretka indycza dalej mam zaparcia chodzę do wc co 3 dni, może dlatego waga nie spada ??? poradźcie coś...Wczoraj nawet woda po ogórkach nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rano sprobuj napic sie wody przegotowanej przed sniadankiem:-) takie rzeczy na dukanie sie zdazaja... o to moi drodzy codziennie wskakujecie na wage? ja nie, zeby sie nie denerwowac bo sa wahania wagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rano sprobuj napic sie wody przegotowanej przed sniadankiem:-) takie rzeczy na dukanie sie zdazaja... o to moi drodzy codziennie wskakujecie na wage? ja nie, zeby sie nie denerwowac bo sa wahania wagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprobuj wode przegotowana przed sniadankiem szklanka. niestety na dukanie to normalne.. ;/ oo moi drodzy to codziennie stajecie na wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, dzięki za radę, ale ja codziennie na czczo piję wodę z cytryną i NIC. Tak , ja się ważę codziennie - taki nawyk już ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nareszcie minęła faza uderzeniowa.Od dziś zaczynam naprzemienną. Śniadanko-0,5 pomidora,4 plasterki ogórka,plaster pieczeni drobiowej i 2 łyżki twarożku Obiad- bigos dukana i udko z kurczaka Kolacja- owsianka i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja to mogę się ważyć niestety co ok. 3 tygodnie ( tylko wtedy mam dostęp do wagi). Dziś zjadłam 2 jogurty i kotlety mielone dukana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nikt mi nie odpowiedzaiał na moje pytanie,trudno:( U mnie dzisiaj warzywa,zjadłam kapuśniak,serek a później zjem jajecznice i ogórka z pomidorem i cebulą i serkiem naturalnym. Ciesze się,że tu jestem bo jakoś daję radę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam pyszne kopytka ;) Żanada z tego co wyczytalam tu i tam mozesz zjesc ten serek ;) dozwolony jest :) wiec zmacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Badania są anonimowe. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@ wp.pl W tytule wpisz Kafeteria Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można takie serki. Ja też mam zaparcia możesz spróbować herbatkę z liścia semesu ale uważaj bo możesz dostać rozwolnienia i może boleć brzuch. No ale po takich 3 dniach wyjęci wszystko co tam zapchalo. U mnie wszystko ok waga stoi na 94 no ale warzywa więc po tygodniu liczę na te 93. Ja dzis skromnie bo tylko owsianka i sałatka śmiechowa z kurczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zgrzeszylam,chyba zajadalam stres kolezanka lezy w szpitalu z dzieckiem z podejrzeniem sepsy,nie moge sie dzis odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tracę cierpliwość do tego wszystkiego, waga cały czas stoi w miejscu, dzisiaj dalej 55,9 kg.Czyli od 10 dni nic się nie zmienia - czy myślicie że mogłabym przejść na 3 fazę i to by coś zmieniło ??? Zwiększyłam nawet czas ćwiczeń. Co prawda cellulit jest mniejszy!!! Ale waga nic.... Zaczyna mnie to dołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×