Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość nnatalie04
Hej dziewczyny:) Dołączam sie do was bo ja też testowałam w styczniu i....2 wymarzone kreseczki:) i tak oto 5tc leci;) Jestem po pierwszym poronieniu i jestem pełna obaw czy wszystko będzie wporządku. Do lekarza jeszcze troche mam bo ide 18go i jestem strasznie zniecierpliwiona...Piersi raz bola raz nie, oprócz braku miesiączki nabrzmiałych piersi i dziąsła które tydz temu zaczeły być napuchnięte nie mam innych objawów..jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o jedzenie czy picie to stosuję tzw zdrowy rozsądek. Tzn wiadomo, surowe mięsa/surowe jajka- nie, alkohol nie. Pozostałe rzeczy jak najbardziej, ale z głową. I nie czytam w necie co wolno a co nie - omijam tego typu rzeczy ... do niczego mi się to nie przyda, wychodząc z zalożenia, ze wszystko szkodzi, to należałoby przestać oddychać, bo to co krązy w naszym powietrzu, tez bezpieczne nie jest.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalie04
Pannacota Co do jedzenia to fakt faktem niektórych produktów lepiej unikać tj surowych czy niedogotowanych,ale jeśli chodzi o inne rzeczy to moim zdaniem Ty sama powinnam zadecydować co jesz i wsluchac sie w organizm który podpowie Ci czego potrzebuje... Co do kota...ja mam 4 i robiłam test na toksoplazmoze dwa razy i jestem zdrowa...jeśli Twój kot nie wychodzi z domu i nie ma kontaktu z odchodami dzikich zwierząt na dworze to nie masz sie co obawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatalie04 oczywiście moja kotka to domowy kot, nie wychodzi na dwór :) na tokso będziemy się jeszcze badać- i ja i ona. Rodzicom bardziej chodzi o to, że kot coś dziecku zrobi co jest absurdalne. Ona jest bardzo spokojna. Oczywiście, nie wiem jak się zachowa, ale ona jest częścią naszej rodziny i dam jej duży kredyt zaufania, będę pilnować, damy radę :) w necie dużo czytałam na ten temat i ludzie takie fajne historie i zdjęcia zamieszczali, że szok :) a te w średniowieczne opowieści o kotach rzucających się na grdyki (?), zabierające oddech, itp. niech rodzice sobie wierzą, mam nadzieję, że znajdę jakąś literaturę i ich przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalie04
A no moi dziadkowie tez tak zawsze wygaduja jak słyszą ze śpię z kotem w lozku;) ale nasza kicia była wychowywana przeze mnie i partnera od momentu gdy skończyła tydzień i trzeba było ja zabrac matce wiec czujemy z nią wyjątkowa wież i ufamy jej :) A jak tam sie czujesz? Ja caly czas w niepewności...byle do 18go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie w porządku :) ja mam bóle brzucha, trochę bolą mnie piersi, i nie wiem czy to możliwe ale od dnia w którym robiłam test mam mdłości :) w sumie to mdłości mnie obudziły, ale nie wiem czy to powód ciąży czy coś zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja się przeniosłam na inne forum do październikowych mam :) może się przeniesiecie? musiałabym mieć Wasze maile to podam Wam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalie04
Lussia25 moj meil --> natalia.czarnecka04@gmail.com pannacota a u lekarza już byłaś? moja ost ciąża skończyła się w 10tc i dlatego jestem pełna obaw, zwłaszcza że ani mdłości, ani pożądnego bólu piersi (chociaz moją koleżankę w ogóle nie bolały)...brzuszek bolał teraz troszke mniej dokucza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnatalie04
Lussia25 w moim meilu nie ma żadnej spacji, bo widze ze jak dodałam to jakaś spacja dziwna wyszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj ile się da, bierz witaminki i będzie dobrze :) mnie martwi ból brzucha, ale skoro większość to ma to staram się nie stresować :) mail- pannacota@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odpoczywam odpoczywam,ale do pracy narazie muszę chodzić wiec spacerkiem sobie chodzę:) tak brzuszek to norma bo macica sie powiększa na skutek rozwijania sie malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak planuje:) ale ja pracuje w domowym przedszkolu jako nauczyciel Ang wiec przychodze do pracy dostaje obiad i wiecej siedze sobie wiec odpoczywam;) nie dźwigam nic ani sie nie namecze wiec ogonie jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ 3 dni wczesniej niż powinna... ostatnio miałam spóźnioną o 2 dni. Moje cykle kompletnie się rozsypały... :-( i jak tu trafić... Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@?????????????........te st????????...... 26 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was dziewczynki ? Jak tu cicho sie zrobilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, ja dziś powinnam dostać @, ale póki co cisza... Ale ostatnio też tak miałam więc luzuję, raczej nastawiona na porażkę. Jedyne co to dalej niebolące obrzmiałe piersi, ciągnącę podbrzusze od czasu do czasu i - nietypowe - "obrzmienie" brzucha (podbrzusza)-zawsze mam widoczniejszy, "napęczniały"na @, ale pierwszy raz aż tak :/ jem tyle samo, więc nie sądzę że tak przytyłam..hm :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nabrzmiały brzuch też miałam teraz!!! :) jutro teścik??:) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wolę chyba wstrzymać sie te 6 dni ...bo to różnie z @ bywa... Ale ja raczej nie liczę na ciążę..jakoś tak nie wygląda mnie to poza tymi kilkoma rzeczami, ale one też pasują na @ (oprócz dziwnego brzucha..a i mam wrażenie większej-delikatnie -pupy,ale tutaj mam mieszane uczucia :P ) Poza tym suchość, praktycznie zero jakiegokolwiek śluzu...może czasem trochę przy "wysiłku"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam :) Dziewczyny starające się trzymam kciuki :) jeszcze troszkę i Wy zobaczycie swoje upragnione II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dziś 19 dzięn cyklu a owulacji nie zauważyłam, może nie było, taki bezpwulacyjny chyba poprostu, tak też bywa, teraz czekam do @ i kto wie może od następnego cyklu znowu do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maruska tak trzymać!!! Nie poddawać się. Mi się @ spóźnia 2 dni narazie. Dziś rano było tylko troszkę pomarańczowego plamienia i narazie cisza. Gdybym wtedy nie zrobiła bety to dziś bym pewnie cichutko się już uśmiechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik-skacze czyli wciąż nie masz @, robiłaś bete i nie wykazało ciąży tak? To następny cykl będzie udany, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete robiłam 10 dni po owulacji i była negatywna. Żałuje, że tak wcześnie ją zrobiłam gdybym teraz miała taki wynik to byłabym pewna że nic z tego nie będzie w tym cyklu a tak mam lekką niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 10 dni po owu to troche za wcześnie, a teraz testy jakie ci wychodzą, te sikane? Ja myślałam żę owu mam wtedy kiedy ból jajnika a tu okazało się jednak najprawdopodobniej dopiero 2 dni po bólu jest owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam testy owulacyjne kiedy dwie kreski mi wyszły to na drugi dzień miałam typowy ból jajnika. Nie robiłam więcej testów tylko ten beta. Dziewczyny piszą, że już tygodniową ciąże wykrywa a u mnie to już 10 dni było. Teraz boję się zrobić test nie chce widzieć tej jednej kreski dlatego wole poczekać na @ bo pewnie poprostu się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie przed chwilą czytałam opinie iinych dziewczyn żę im po 10 dniach wychodziła beta , ale wynik wiarygodny uzyskuje się po 14 dniach, wcześniej robiony to może być różnie. Kólik skacze jak ten cykl nieudany to będą następne próby do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny nowe stare,te ktorym sie udalo-przy okazji gratuluje:) chcialam Wam sie tylko pochwalic ze autorce tego watku czyli mnie takze spelnilo sie marzenie i zobaczylam na tescie 2 kreski pare dni temu;) nie pisalam nic od zeszlego nieudanego cyklu bo nie chcialam sie nakrecac , zajelam sie innymi rzeczami a tu okres nie przychodzil:) mam nadzieje ze wszystko tetaz bedzie dobrze,za pare dni wybiore sie do gina. Trzymam za wszystkie staraczki kciuki mocno mocno;)buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×