Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Lutina
Na początku myślałam, że sobie wmawiam objawy bo tyle starania i nic, a tu nagle okazuje się, że jednak udało się. Na samym początku zauważyłam, że piersi mam pełniejsze bolą bardziej niż przed miesiączką, sutki się powiekszyly nastepnie brak miesiaczki, bóle podbrzusza i macicy. Szybko się męczyłam zauważyłam to tydzien temu. Naczytalam się sama różnych objawów i wszystko sprawdzałam, a wczoraj to już bylamm pewna ponieważ zauważyłm, że srom mi strasznie zsiniał. Na szczęście jak narazie nie mam mdłości teraz tylko zadzwonić do przychodni na kiedy bym miala wizyte u ginekologa jeśli mam długo czzekać to wybiore się prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutina ale super...ale fajnie:))) mega gratuluje...a jak sie czułaś tez cie bolal brzuch jak na @? ja mam dzis chyba 33 d c ale boli mnie brzuch wiec pewnie zaraz przyjdzie za niedługo.... u mnie troche lepiej jesli chodzi o nastrój...wczoraj mój facet zrezygnowal z pojscia na pępkówke pomimo ze był zaproszony ..tylko on..mieli byc sami faceci..ja nie znam jezszce tego jego kolegi..i wiecie co odmówil mu:)) powiedzial ze spotkamy sie we czwórke :))) pierwszy raz chyba mi ustąpił;) im happy...dzis z tej okazji nawet piwo mu kupe:) i zrobie pizze:) ogolnie za 30 min koncze prace i jade do domciu i zycze wam super weekendu:) chociaz mnie sie pewnie jak przyjdzie@, mega zepsuje nastrój://// a Lutina jest dla mnie prze agentka!b wytzrymala 2 tygodnie i na luzie dopiero poszłąs robic test...jestes prze:) ja bym osiwiała:)) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska a kto wie może u ciebie @też nie przyjdzie i będziesz następna w kolejce, trzymam kciuki. A ty kiedy robisz test bo już chyba też jesteś po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutina Gratulacje:) same dobe nowinki:) ale jak sie fajnie ruszyło:) co chwile jakies II kreseczki sa:) az miło i człowiek wierzy że może sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie 25 dzien cyklu temperatura sie waha przedwczoraj 37,2 wczoraj 37,4 a @ idzie wielkimi krokami ,piersi mam pełniejsze ale nie bola:)za to jem wrecz żre ilościami niesamowitymi a to jest u mnie objaw @dzisiaj ugotowałam garnek zupy dla meza bo mam weekend pracujacy to żeby głodny nie chodził oczywiście już zupy nie ma:P zjadłam ją sama:P syska trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Malinowaaa.........4 cykl..........@ 16.01.2013.....test...???.........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 sylwialodz3..........3cykl...........@05,02,2013......tes t 05.03.......26 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 oczekuje............5 cykl............@ 22.02.2013........test.????????.21 Martuska1..........kilka cykli.......@17.02.2013...test 15.03 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Wandzia
sylwia - ja też byłam głodna jak wilk,biegałam co 5 min i cos z lodowki wyciagałam. I też byłam pewna ze to na okres,bo czesto tak mialam. po tym obżarstwie,brzuch mi rósł przez 9 m-cy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Dziekuje dziewczyny. syska28 bolał mnie dokładnie tak samo jak na @ tylko pożniej wydało mi się to dziwne bo zazwyczaj boli jeden dzień przed a tu bolało przez jakies 2 tyg kilka razy dziennie okres sie zaczął duzo spóźniać aż wkoncu nabrałam sily zeby zrobić test i wyszły dwie kreseczki. Mąż po nocce był i nie mógł zasnąć jak mu powiedziałam, oszalał ze szczęścia siedział pożniej przez jakies 2 godziny i uśmiechał się sam do siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna Wandzia hihih dziekuje za slowa nadziei ale mysle ze w tym cyklu nc nie wyszloza duzo stresu mam przez prace ostatnio wiec nie sadze dlatgo mysle ze to raczej na@:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... od wczoraj popołudnia nie rozstaję się z podłogą w łazience i z kiblem... koszmar :( całą noc mnie męczyło.. potem było trochę lepiej, ok 5 rano udało mi sie dowlec do łozka i usnąć, ale od ok 11 znów. Miałam tak potezne zawroty głowy, ze przez moment myślałam, ze mi błędnik nawalił :O Dzwoniłam do lekarza, powiedział, ze jak nie bedzie przechodziło, to mam wziąć aviomarin, a jak nie pomoze to dzwonic do niego nawet w nocy i jechac do szpitala ... na razie nic nie biore, bo jest nieco lepiej, tzn jest mi strasznie niedobrze, ale wymioty troche przeszły... no to czekam co dalej!! za taki objaw to ja dziękuję najmocniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB to faktycznie ostro cię wzięło, ale czasami tak bywa, ja w ciąży z córką miałam nudności w momęcie kiedy byłam głodna, szczególnie rano, trzymaj się to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Lutina Gratuluje :) Syska i po co paplasz ze @ przylezie ? po co ? Nie przylezie i koniec :) Martuska :) Czekamy zz niecierpliwością :) Beata wspolczuje Ci serio ... to musi byc strasznie męczące ... Ja slyszalam ze na mdłości dobra jest zielona herbata , spróbuj moze akurat ! U mnie dzisiaj 6dc przewidywany termin owulacji 16 wiec jeszcze kupa czasu :) Narazie piję ziółka codziennie przed snem , zobaczymy czy przyniosa jakies skutki :) a tak pozatym to nic ciekawego nie slychac , a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie odzywałam się długo bo komputer w domu mi się zepsuł a zamieszanie w pracy miałam konkretne :( Juz wszystko nadrobiłam, witam nowe dziewczyny, gratuluje tym którym się udało i trzymam kciuki za te które nadal walczą :) Ja się mogę wstępnie podzielić wiadomością ze się Nam w końcu udało, u lekarza byłam, dostałam luteinę i no-spe i 19 marca jadę znów na wizytę wiec pewnie dowiem się czegoś więcej Boję się jeszcze cieszyć ale powoli uśmiecham się troszeczkę :) Miłego dnia dziewczyny, ja do 20 siedzę w pracy dzisiaj niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda jasnowłosa gratulacje, ciesz się pełną piersią, wszystko będzie w porządku, masz skurcze że dostałaś nospę? Eyes pierwszy cykl z ziółkami bardzo jestem ciekawa jak będzie. Syska ty już chyba po terminie robiłaś test? U mnie 3 dzień po owu, za oknem mamy już wiosnę zaraz idziemy z rodzinką na popołudniowy spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już 3 dni po terminie@ ale brzuch mnie boli...dosyc mocno..wiec sie nie napalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła dziś o 2 w nocy...jestem podłamana..spóźniła się 3 dni...już miałam nadzieje..pomimo ze się naprawdę nie nakręcałam to jestem zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia to zaczynamy od nowa?? ja jeszcze dzien i też powinien zacząć się nowy cykl zobaczymy:P jedno wiem moj pęcherz poległ:( ciagle latam siusiu i mam wrażenie jakby ktoś mi ciągle na niego naciskał chyba sbie przeziębiłam .Ostatnio śniło mi się że boli mnie pęcherz że nie mogłam z bólu wytrzymać obudziłam sie i co... bolał mnie niesamowicie ledwo się wysiusiałam :P:P:P w pracy sytuacja opanowana kryzys zażegnany :P:P:P:P:P:Ppora na relaks od poniedziałku ,w sumie to już od piątku bo schodze z nocki mam urlop :):):)D wiec bede miała okazję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety moje plecy też siadają .Od jakiegoś czasu cierpie na rwe kulszowa i jak sie przeforsuje w pracy to póżniej zdycham z bólu Wczoraj moj mąż nawet sam z siebie wziął oliwke i zrobił mi masaż za co jestem mu bardzo wdzięczna :D a co u was kochane tak sie cicho zrobiło cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia oczywiście że pije :) Nie są wcale takie złe , powiem nawet , że mi smakują ( mozna je porównać do lekko zaparzonej zielonej herbaty :) ) A ty pijesz? ? :) Nie pisze bo w sumie nic sie nie dzieje , co nie znaczy ze was nie podczytuje :) Izolda GRATULUJE :) musisz byc szczesliwa :) Ciesze się jak czytam tak miłe wiadomości. Maruska teraz czekanie :) jestem całym serduchem z Toba :) i trzymam kciuki za to że "załapałaś" :) Syska nie martw się , w końcu się uda :) Kiedyś musi :) A narazie spróbuj cieszyć się chwilami spędzonymi z Twoją drugą połówkach przy próbach :) Widze , że następna w kolejce do testowania jest Ewcia ... Teraz za Ciebie trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dla której marzec okaże się szczęśliwy :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, tak ja niedługo mam termin spodziewanej @.. Chciałabym, żeby ten miesiąc okazał sie udany :) taki mały prezent na jutrzejsze urodziny ;] hehe, marzenie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes 5 marca terminowo powinnam dostac@ jak dostane to zaraz zaczynam pic:P dziekuje ze uspokilas moje obawy co do smaku a ja uwielbiam zielona herbatke:P niedlugo nasze swieto kochane ciekawe co nasi mezowie przyszykuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia1982 to wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń głównie tego jednego najważniejszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz - dziekuje ;) baardzo chcialabym, zeby sie spelnilo :) trzymam kciuki rowniez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×