Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

hej hej :) dzisiaj moje śniadanko było malutkie i delikatne bo jogurt z płatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doll87
Ja wczoraj nie liczylam kcal i zjadlam barszcz ukraiński a potem rizotto- małe porcje, potem kromke białego chleba z masłem i wedlina i 5 uszek- niby nie było to bardzo dużo, ale do teraz czuje się jakbym pożarla całego prosiaka! Ale to chyba wyrzuty sumienia leżą mi na żołądku, a nie to jedzenie! Dziś na śniadanie 3 kromeczki biłego i kiełbaski kawałek :( Obowiązkowo paczek :( Do wieczora wyrzuty sumienia przygniota mnie do ziemi :) pocieszam się tym, że co rano dzielnie ćwicze z Jilliań, a czasem dodatkowo wieczorkiem zrobię parę brzuszkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dzisiaj trzeba zjeśc pączka aby mieć szczęcie przez cały rok. Ja właśnie skończyłam skalpel, teraz prysznic i kawusia z pączkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh mam szczescie nie lubię pączków i na 100% nie tknę. Dziś na śniadanko jogurt z otrębami ;) zrobilam sobie foty..ojj jest o co walczyć mimo ze wszytscy mowia ze szczupla jestem dzis fitnessik 2h juz sie ciesze, mam tez l-karnityne mnie pomaga to co jutro podajemy wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka-laseczka niom jutro dzień "prawdy" :D powodzenia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robić faworkowe róże-ale stwierdziłam,że jak zrobię to pożre sama prawie wszystkie. Skalpel zaliczony,szukam innych podobnych i nie ciężkich a efektywnych ćwiczeń, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to na śniadanie było musli z mlekiem i kawa,na 2śniadanie 3 mandarynki, na obiad ziemniaki z wątróbką i pomidorem, i teraz jabłko i mandarynka-obiad oczywiście spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić te co robiłam: - domowy aerobik tv morąg - Jillian level 1 w tym aerobiku nie ma podskoków ale łapki bolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na sniadanie jajko ja twardo z musztarda francuska bo mnie cos na ostre bierze :) dlatego ja paczka tez nie tkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zjeść tylko 1 pączka, jak na razie zjadłam 2,5 a dzień się jeszcze nie skończył. Dzisiaj bardzo bolą mnie uda po skalpelu, nie wiem może wreszcie prawidłowo wykonałam ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona to też zależy od dnia i czy się je na siłę wykonywało-ja dziś właśnie ze znudzeniem i też mnie bolą uda. a powiedzcie mi coś o filtrach dzbankowych do kranówy jeżeli macie coś takiego,czy tą wodę można pić bez gotowania? chcę taki kupić bo zaoszczędzimy na mineralnej która idzie litrami u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam therm line ale wzielam z 4 dni zero efektu ( jak sie jeszcze nie odchudzalam) i stwierdzialam ze bede je brala pozniej jak juz schudne do 51-52 i dalej nie bedzie szlo (wiem ze tak bedzie) que zapomnialam napisac ze ladny wynik! ja dzis póki co jogurt z otrebanik i danio light czekam na rosolek to zjem udko gotowane ten skalpel to my na fitnessie robimy bardzo podobne cwiczenia, ale ja mam wieksza mobilizację jednak w grupie no i trener cie poprawi jak cos zle robisz, ja mam zawsze zakwasy ale nie odpuszczam sobie nigdy , my robimy sporo powtórzen i sie przykladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś używałam takiego dzbankowego filtru ale zawsze gotowałam wodę; latem mieliśmy remont i wymianę instalacji wodnej i mamy pozakładane filtry, jeden główny w piwnicy i jeszcze dodatkowy w kuchni przy kranie ale ja niemiałabym odwagi napić się bezpośrenio wody z kranu. xxxxxx Oglądałam program z Bosadzką o jej odchudzaniu i ona mówiła właśnie że wsypuje do zwykłej wody jakieś mikroelementy i minerały, bo pijąc wodę wypłukujemy je z organizmu. Jakby któraś wiedziała co dosypuje się do tej wody to napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu que właśnie gratuluję!!zapomniałam kochana przepraszam!!jak samolub wyszłam!! a ten aerobik świetny jest dzięki,ta babka bardzo fajna:) może będę robić go z rana codziennie-jeszcze pomyślę. ja nie lubię tej Bosadzkiej,nie wiem dlaczego. a ciekawe ile takie cudo kosztuje to co wsypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie założycielko tematu:) Jak tam u Ciebie? Ja zjadłam 1,5 pączka, bo mąż przyniósł po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ani jednego poczka ! i jestem z siebie dumna :) zaraz zrobie kolacyjkę - myślałam nad serem białym z cebulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam Was przez cały dzień, ale dopiero teraz mogę się odezwać. Przyznaję się bez bicia, że ja zjadłam dziś 2 pączki. Tak patrze, że to chyba najwięcej z Was ale poza tym starałam się nie przesadzić i nie rzucę z tego powodu diety! ;) dziś tak: śniadanie:jogurt + musli, pączek II śniadanie: pączek obiadu nie jadłam bo nie czułam głodu a na kolację pół pomarańczy i pół jabłka i kawa Na jednej się może nie skończyć bo mam dużo papierkowej roboty może mało jedzenia, ale zdecydowanie za dużo cukrów! jutro ważnie kochane, pamiętajcie! ;) gratulacje dla wszystkich tych które nie zjadły dziś pączuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesola mama biore II ale juz zamowilam forte :) 2 kapsulki przed sniadaniem i dwie przed obiadem. wiesz no takie srednie te kapsulki, nie powiem ze male, nienawidze ich lykac no ale coz :) ja zjadłam na sniadanie jajko na twardo a na obiad samego jednego sznycla smazonego na oliwie zero paczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh okropny wieczór kochane, pożarłam się ze swoim... Ci faceci potrafią tyle nerwów człowiekowi zjeść, że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Que powodzenia:) m=Moniko niestety tak już z nimi jest. Ale pewnie do jutra się pogodzicie, albo już to zrobiliście:) Do jutra! Dobranoc. ps-zjadłam jeszcze 1,5 pączka-czyli 3 najwięcej.Teraz to już mam wyrzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha popieram faceci stroją fochy a póżniej mówią ze to kobieta robi.. ale... zycie bez nich byłoby nudne :) wiec nie martw się jutro zapomnisz zupełnie ze dzisiaj się kłóciliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×