Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

wyjeżdża na weekend i może całe szczęście bo byśmy się zagryźli ;/ nie mogę się kurcze przez to skupić na robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam zalozycielkę topiku :) kurde mylicie mi sie :p musze sie jakos tu ogarnąć :) Que milego wyjazdu! moniucha odpoczniecie od siebie i bedzie fajnie, czasami trzeba ;) oj oj z tymi pączkami, ale rozumiem jak ktoś lubi ze ciezko sie powstrzymac. Ja dzis ostro samo bialko, udko z kurczaka, nie za dobre bo takie sztuczne ze sklepu, woalalabym jakąś wiejską kurę ale nie mam możliwości póki co. A na kolecja 100gr bialego sera kilka plastrów szynki. Na fitnesie ostro dalam 1 h bpu i 1 h stepa. Musze zrobic ten skalpel bo wczoraj nie chcialo mi sie i porownam do tego co my robimy.dam znac jutro chyba nie wstane z powodu zakwasów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było o co się kłócić czy zwykła głupota ?? p.s zamiast się zamartwiać uśmiechnij się - on będzie zdziwiony czemu chodzisz szczęśliwa a tobie poprawi się humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniucha i jeszcze jedna rada - wyszalej swoją złość - poćwicz :D - jeżeli oczywiście masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! dziękuje za wsparcie ;) dziś na wadze wielka niespodzianka, równe 59kg. Wiem, że to nie możliwe z 61,4 w tydzień, pewnie jak się ważyłam to byłam po kilku dniach kompulsywnego żarcia i pełna wody, więc zeszła woda, no ale może też coś tam trochę zrzuciłam. W każdym razie jestem zadowolona ;) śniadanko dziś wypasione, że tak powiem hehe: sadzone jajko i 80g podsmażanej wędliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wzrost..........waga początkowa..........waga aktualna moniucha...........156...................61,4.. ....................59............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście śpiochy?;) kopiujcie tabelkę i dopisujcie się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dopiero odpisuje bo musiałam najpierw się ogarnąć ;p moja waga na dzień dzisiejszy 60,07 i niestety nie mam co się cieszyć bo jest to waga którą mam przeważnie tzn od 62 do 60 waha mi się zawsze. A co do śniadanka jajeczko -> nie mogłam się powstrzymać wiec i majonez się pojawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kluseczko, ale to tylko woda, bo tak jak pisałam nierealne jest tyle schudnąć w tak krótkim czasie, zresztą nie widać tego po mnie ;) dalej jestem małą toczącą się kulą hehe Wesoła Mamo ważysz się dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wzrost..........waga początkowa..........waga aktualna moniucha...........156...................61,4.. ....................59............ K-l....................161...................56,3.......................54,6.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW kluseczko! 2kg? super! gratuluję;) mamy mobilizację żeby iść dalej... a teraz to muszę iść ale do pracy, tak więc do usłyszenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ;p wzrost 168 waga początkowa ??? waga aktualna 60,07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jestem na salatce z pol puszki tunczyka i jajku, pol udka z kurczaka i 100 gr sera bialego, mala maślanka i to wszystko, nie jestem glodna ale boli mnie glowa, tak delikatnie juz któryś dzien :( chce dzis zrobic wkoncu ten skalpel. A jutro wyskoczyla mi robota i tez musze sie naszykowac wpisujecie sie kolejne! tylko kopiujcie dopisujcie i wklejajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dziś pusto, czyżby dziewczyny rozpoczęły weekend? ja dziś strasznie głodna wracałam z pracy i w sklepie walczyłam sama ze sobą, najpierw na dziale z żelkami, a potem przechodząc koło ptysi ale jestem, wróciłam do domu sama, bez tych rarytasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniuchą, ja Ci chętnie potowarzyszę, ale że łzami w oczach, bo od wczoraj dręcza mnie kompulsy :( :( Nie mogę sobie z nimi poradzić, aż mnie mdli. Może powinnam iść do psychologa??? Tak wolno spada mi waga, że się załamuje! Przez miesiąc 2kg, co mieści się w granicy błędu wagi, a w cm żadnego spadku!!! Porażka na całej linii :( Dziś nawet nie cwiczylam :( Dzieciaki nie dały- cała trójka wstała że mną o 6, a w takiej asyście nie da się ćwiczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly doskonale Cię rozumiem, też obżerałam się kompulsywnie, przed dietami, po i zawsze wtedy kiedy mi nie wychodziło. Ciężko mi cokolwiek doradzić, bo wiem jaki człowiek jest wtedy słaby psychicznie, a brak wynkiów demotywuje dodatkowo i co wieczór kończy się na wielkim żarciu skoro waga nie idzie w dół może skorzystaj z porad dietetyka?masz jakiegoś w miejscu gdzie mieszkasz? szkoda żeby Twoja praca szła na marne jesteśmy z Tobą! nie pozwolimy odejść z topicu i porzucić diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Que wyśpij się i opowiesz jak było ;) mam nadzieję, że po drodze na nic się nie skusiłaś. Ja na nogach od 6 więc śniadanie mam już za sobą (bułka fitness z serkiem almette i polędwicą) życzę Wam wszystkich wytrwałości przy weekendzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam się pochwalić, że mam 2 cm mniej w talii - dziś mierzyłam ;) to kropla w morzy w porównaniu do tego co mam do zgubienia, ale i tak cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj mialam romantico wieczor z mezem i wino poszlo w ruch ale poza tym zadnych odstępstw Dzis od rana na nogach, wypilam poki co kawke i czekam na chlopakow z buleczkami ktorych ja nie tknę :) Milego weekendu wszystkim najgorsze ze juz nie bede mogla sie obzerac na kolacyjkach z mezem bo mielismy czesto co weekend takie wypady do knajp... aha od dzis juz nie samo bialko bo sie przekręce, dzis wrzucam warzywa :) ciesze sil. Dziewczyny trzymajmy sie razem, te piersze kilosy jakos leca a potem jest trudniej, zycze wam wszytskim wytrwalosci, pamietajcie ze niedlugo wiosna fajnie byloby zalozyc ulubioną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, Que opowiadaj jak byłko, moniko gratuluję,kluseczko wino pomaga w trawieniu:) a ja na wadze mam więcej,ale w pasie mniej o 2cm w boczkach prawie -1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wiosna coraz bliżej a moja waga stoi jak zaczarowana, nie mogę zejść poniżej 67, ale w spodniach przynajmniej w pasie zrobiło się luźniej:) Moja córcia wszystkim naokoło rozgadała ze się odchudzam, więc muszę i przede wszystkim chcę:) Pozdrawiam dietowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×