Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Gość artaeeea
mozna dodac troche jogurtu gestego typu greckiegi i troszke majonezu light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się tych 5 nie trzymam tylko często łączę oba śniadania i jem podwieczorek z kolacją tzn jem raczej 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ;) tak sprobuje ;) moze bedzie dobra ;) a bardzo lubie salatke jarzynowa ;) wazne zeby wszystko jest w rozsadnych ilosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu widzę że ktoś napisał,ale nie widać co...to chyba się robi wtedy jak coraz więcej osób na kafe wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu oglądałam program o dietach i mowa była właśnie o sałatce jarzynowej. W sałatce jarzynowej trzeba uważać na kukurydzę, jest kaloryczna więc lepiej z niej zrezygnować a majonez zastąpić jogurtem naturalnym i dodać łyżeczkę musztardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ;) w koncu po godzinie widze posty ;D WesołaMama, dzieki wielkie ;) 5 kg wydaje mi sie duzo a nie katuje sie i nie glodze ;) mam nadzieje ze polecial juz tez jakis tluszcz a nie tylko woda ;) jeszcze sie nie mierzylam ;) ale w sumie zrobie to dopiero po @ czyli gdzies za ponad tydzien ;) najwazniejsze to nie wrocic do obzarstwa bo zgubie 5 a wroci 15 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczylam przez ten czas raz Skalpel i ze trzy razy z Jillian a teraz poprostu brak mi czasu. Do 16 jestem w pracy a pozniej szkola, obowiazki, Tż ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju zjadłam kromkę chleba z miodem...ostatkami miodu...i już nie mam nic słodkiego :) a wcześniej obiad taki sam jak wczoraj....i pewnie znowu poległam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po obiedzie: kapusniak z kiszonej kapusty. Nie dałam rady dziś ćwiczyć bo za bardzo bolą mnie łydki, uda i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Oswiecim ;) praca w cukierni mnie wykonczy ;) tu skubne troche masy, tu jakies okruszki, troszke maku, orzeszka, czekoladki ;p i tak niby slodkiego nie jem ;p dobrze ze juz ide do domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to dobry sposób ale jak mam ochotę coś zjeść to sięgam po ogórka konserwowego( dobrze że mam duże zapasy)Wczoraj łącznie z tymi na kanapce zjadłam 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ogórek konserwowy 100 g ma 23 kcal czyli 6*23=138 czyli tyle co jeden cukierek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×