Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

aguniaaaa witaj🌼 Współczuje zaistniałej sytuacji.Bądz dobrej mysli i mniej nadzieję,ze jeszcze ci sie uda a uda sie na pewno:) shiness a moze to objaw ,ze ci sie udało:)Czekamy wraz z toba do soboty no i na dobre wieści:) Ewka a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniaaaa witaj🌼 Współczuje zaistniałej sytuacji.Bądz dobrej mysli i mniej nadzieję,ze jeszcze ci sie uda a uda sie na pewno:) shiness a moze to objaw ,ze ci sie udało:)Czekamy wraz z toba do soboty no i na dobre wieści:) Ewka a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniaaaa witaj🌼 Współczuje zaistniałej sytuacji.Bądz dobrej mysli i mniej nadzieję,ze jeszcze ci sie uda a uda sie na pewno:) shiness a moze to objaw ,ze ci sie udało:)Czekamy wraz z toba do soboty no i na dobre wieści:) Ewka a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83-gratulacje-powiedz jaki masz przepis na tak szybką ciążę:) No ja też czekam,bo jeszcze nie mam @ a i brzuch mnie przestał boleć a wczorajszy test wyszedł negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83-gratulacje-powiedz jaki masz przepis na tak szybką ciążę:) No ja też czekam,bo jeszcze nie mam @ a i brzuch mnie przestał boleć a wczorajszy test wyszedł negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Shines może to jednak objawy ciąży oby :) ja nie mam żadnych objawów jedynie ból piersi i brak @ :) czuje się spoko a to była moja 8 cykl i powoli wariowalam ale jednak się udało :) Agus bardzo ci współczuje to wszystko musiało być dla ciebie bardzo trudne. Kochane wysyłam wam pozytywne fluidy ciążowe !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś drugi test i jest mocniejsza druga kreska-tylko że to test innej firmy niż wczoraj-myślicie że to ma jakiś wpływ na to?Co myślicie?czy ja wariuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,nie wiem co myslec o tych testach owu,dzis i wczoraj sa dwie kreski ale jednak testowa mocniejsza troszke ile moze to trwac?,bo rozumiem ze mam czekac zeby obie byly tej samej barwy lub testowa slabsza lub na odwrot ale mysle ze dobrze zrozumialam intrukcje na testach,tylko powiedzcie mi czy jak juz bedzie odpowiednia barwa testu to mam odczekac jeszcze 24h?a jak bedzie wygladal test owu po tych 24h.Jejku mam nadzieje ze mnie ktos zrozumial; bo strasznie chaotycznie to wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalejka no ja wlasnie chcialam z ta minka ale sie nie da w nicku niestety wiec jest wszystko ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - wydaje mi się że wszystko ok. Po prostu hormon rośnie i ta kreska wyraźniejsza :) Tak po cichu - GRATULACJE :) POczekaj jednak do terminu @. Wtedy będziesz mieć pewność. U mnie dalej nic..... @ miała być 26.1.. dzisiaj już 30 i nadal nic. wczoraj test ujemny.... Zołza - jeśli chodzi o testy owulacyjne to ta druga kreska musi być ciemniejsza od tej pierwszej testowej albo tego samego koloru. Z własnego doświadczenia wiem że raczej jest dużo ciemniejsza. U mnie z reguły jest tak 1-2 dni i owu powinna wystąpić 24-36 godzin po.... Dziwne to, bo miałam tak chyba z 5 razy a ciąży brak do dziś..... Owu mam też potwierdzoną monitoringiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka - ja trzymam mooocno kciuki, aby to było TO :) Shiness - za Ciebie też i za sobotę :) Aguniaaa - dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi. Musisz wierzyć że następnym razem uda się i będzie OK. Zobaczysz, niedługo będziesz mieć zdrową śliczną Dzidzię :).Kiedyś przeczytałam w stopce u którejś, że dzieci nie odchodzą, tylko zmieniają datę swego przyjścia na świat... Coś w tym pewnie jest i wiem że na nas też czekają nasze dzieci i kiedyś będziemy je tulić... /Ja też jestem po przejściach... więc wiem jak to jest.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mamą-tylko że tak naprawdę nie wiem kiedy powinnam dostac @ bo po grudniowym poronieniu pierwszy @ dostalam już 06.01. więc dokladnie 3 tyg.po poronieniu!Jeśli licząc @ sprzed ciąży to powinnam dostac dziś lub jutro, ale moglo mi się wszystko poprzestawiac i rozregulować.Także sama nie wiem,nie mam żadnych objawów oprócz póki co braku @,nawet piersi mnie nie bolą!Tak się teraz boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może za dlugo czekałam. żeby wynik odczytać?i wyszedł fałszywie dodatni?czy jeśli nie byłabym w ciąży pokazalaby się wogole druga kreska nawet po upływie czasu wskazanego w instrukcji?zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - już wcześniej pisałam - przy synku piersi zaczęły mnie boleć, a właściwie zaczęłam je czuć gdzieś ok.6 tygodnia /ok. 8 tyg. zaczęłam wymiotować :) / i wszystko z ciążą skończyło się szczęśliwie :) Przy córeczce bolały mnie od początku nudziło mnie zanim zrobiłam test i po kilkunastu tygodniach marzenia się skończyły.... Tak więc to co u Ciebie to dooobrze rokuje!!! :) Karolka - pamiętaj po poronieniu zanim wszystko dojdzie do siebie minie trochę czasu. Może u Ciebie starczyły te 3 tygodnie....i dlatego dostałaś @ 6 stycznia? tego nie wiem. Wiedz że jeśli zajdziesz w ciążę nie za długo po poronieniu - jest bardzo duże prawdopodobieństwo szczęśliwego końca :) Tak mówił mi gin i to nie jeden. Tak więc nie martw się na zapas!!! tylko się ciesz. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu!!!! Powtórz ten test dla pewności za dwa dni albo idź na betę - da Ci prawie 100% / bo trzeba jeszcze sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. A zresztą co ma być to i tak będzie - więc - moim zdaniem - cierpliwie poczekaj na to co las Ci da :) :) :) Będzie dobrze. zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alarm odwołany, już znalazłam przyczynę takiech anomalii - orzechy włoskie, he,he. W zeszłym miesiącu też to się zdarzyło po orzechach. Trochę ich zjadłam a w nich jest dużo żelaza, a ja źle reaguję na żelazo. Teraz jest już super, nawet mam teraz przypływ energii, tylko pojawiły się fale gorąca i (*)(*) nadal bolą, coraz bardziej. To czekam nadal. A wszystkim innym gratuluję, blada krecha to już coś, ja nigdy nie zobaczyłam nawet cienia cienia.... Z tego, co słyszałam, to po dłuższym czasie od zrobienia testu, wiele kobiet zobaczyło drugą krechę i faktycznie były w ciąży :) Karola jest dobrze, z tego co piszesz, takze życzę fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robiłam po 14 -nie rano z porannego moczu.wydaje mi się że minęło 5 min,może i nawet nie.wczoraj nie Pamietam jakiej firmy a dziś APTEO CARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robiłam po 14 -nie rano z porannego moczu.wydaje mi się że minęło 5 min,może i nawet nie.wczoraj nie Pamietam jakiej firmy a dziś APTEO CARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś robiłam po 14, nie z rannego moczu.wczorajszy test nie Pamietam jakiej firmy dziś APTEO CARE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś robiłam po 14, nie z rannego moczu.wczorajszy test nie Pamietam jakiej firmy dziś APTEO CARE.to przede wszystkim chodzi o to że gin kazal mi brac Duphaston od razu jak zobaczę 2 kreski-więc teraz nie wiem czy mam zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś robiłam po 14, nie z rannego moczu.wczorajszy test nie Pamietam jakiej firmy dziś APTEO CARE.to przede wszystkim chodzi o to że gin kazal mi brac Duphaston od razu jak zobaczę 2 kreski-więc teraz nie wiem czy mam zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj i dziś robiłam po 14, nie z rannego moczu.wczorajszy test nie Pamietam jakiej firmy dziś APTEO CARE.to przede wszystkim chodzi o to że gin kazal mi brac Duphaston od razu jak zobaczę 2 kreski-więc teraz nie wiem czy mam zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
ja bym brala duphaston bo on pomaga a nie szkodzi. przeciez to jest progesteron a on m.in. utrzymuje z tego co wiem ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze coraz wiecej tu ciezarnych,supppeeeeer.Strasznie mnie to cieszy. Ja mam krecka na punkcie dzieci i dzis kademu dziecku z mojej rodziny lupilam jakis prezent.Odbija mi calkiem:P.Powtorzylam test owu i kreski sa identyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zna sie ktos na tych sprawach bo wlasnie dyskutuje z mezem na ten temat i nie wiemy co myslec. Za 3 miesiace konczy mi sie umowa wiec jakbym zaszla teraz w ciaze to chcialbym pracowac az przedluza mu umowe,czy wtedy mi sie normalnie bedzie wszystko nalezalo?czy moga mnie skarzyc ze to zatailam.Jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Karola bierz duphaston. Kaja ma rację. On na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Zołza - ja Ci nie odpowiem, niestety nie znam się na tym.... :( zmykam Dziewczynki na zakupy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×