Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

karola2812 tak po cichutko mocno mocno trzymam kciuki:)I tak jak radzą dziewczyny zacznij brać duphaston.Na wizycie lekarz zadecyduje czy masz go odstawić czy brać. Zołza ja bym już zaczeła staranka.Test wskazuje owulację więc do dzieła,ale tak bez naciskania,na luzie:D Będę MAMĄ2013 może to jednak ciąża tyle ,że później zaszłas niż przypuszczasz.A moze test z krwi zrób?Ile juz dni spóźnia ci się @? U mnie dziś o 16-tej ponownie pojawiło sie jednorazowe plamienie:(Oj mam przeczucia ,ze w tym cyklu nici.Szkoda ,bo przełamałam strach i raz poszliśmy na całość i to centralnie w dni płodne.ale co ma być to będzie.Wam zyczę pozytywnych testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tashimoto
witajcie dolaczam do Was dzis jest moj 49 dc... @ brak i objawow ciazowych tez... a ostatnia miesiaczke mialam 13 grudnia. bylam u lekarza w poniedzialek (tj 28.01.2013) powiedzial mi ze nie jest pewien czy to ciaza. jest jakis "punkt" ale nic wiecej nie moze stwierdzic co to takiego.... testy robilam juz chyba ze trzy kazdy na poczatku ujemny dopiero po 15 min sie zmienia na pozytywny, ale to taki lekoo pozytywny na krwi tez bylam 16 stycznia bo @ sie spoznial 2 dni ale wyszlo 0,10mlu. lekarz kazal mi zrobic test w okolicach 7 lutego ze wtedy juz powinno wyjsc pozytywnie... nie wiem co myslec pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
witam nowa kolezanke:) nie chce cie martwic, ale skoro robilas test z krwi, to raczej on wykluczyl ciaze. masz spore opoznienie w terminie miesiaczki, wiec beta juz dawno dalaby jednoznaczna odpowiedz, czy jestes w ciazy. moim zdaniem nie jestes. a testu nie odczytuje sie po 15 min, bo wyraznie w ulotce napisane jest, ze do 5 min masz wynik albo do 3 min. zalezy od testu. po tym czasie wynik testu ciazowego jest sfalszowany. twoj lekarz powninien doskonale wiedziec, ze beta po tym czasie daje prawdziwy wynik. moim zdaniem masz jakies problemy hormonalne i tym powinnas sie teraz zajac. dziwi mnie, ze nie dostalas luteiny albo duphastonu na wywolanie miesiaczki. lekarz od razu powinien to ci zapisac, bo ci nie zaszkodzi to, a polepszy sytuacje i od nowego cyklu bedziesz mogla starac sie o dziecko:) pomysl, czy czesto masz tak dlugie cykle, bo jak tak, to powinnas zaczac sie leczyc hormonalnie:) przemysl to co ci napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wzielam wczoraj wieczorem i dzis rano Duphaston!a jeśli mi wywola okres?to co wtedy?może sobie tym zaszkodzilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
duphaston pomaga a nie szkodzi:) jesli nawet jestes w ciazy to wplynie pozytywnie na ciaze. duphaston wywoluje okres wtedy jak ktos nie jest w ciazy, a miesiaczka mu sie spoznia. przeczytaj ulotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
karola mi sie wydaje ze powinnas isc do ginekologa, zeby wyjasnil ci na czym polegaja te tabletki i przy okazji przeczytaj ta ulotke:) duphaston dziala w obie strony! wywoluje misiaczke BADz utrzymuje ciaze:) zaszkodzic sobie mozesz nie biorac tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Moge sie dolaczyc? Tez zaczynamy starania wlasnie od teraz:) Juz zapisalam sie na badania hormonow. Mam isc w 21-szym dniu cyklu. Dzis wlasnie dostalam okres wiec rano zapisalam sie na badania krwi zeby zobaczyc czy owuluje normalnie i czy wszystko OK:) No i od dzis biore Femifertil. mam 3 opakowania na 3 miesiace...podobno zwieksza plodnosc...wiec zobaczymy:) Przygarniecie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
shiness mi sie wydaje, ze karola po prostu po tym poronieniu ma milion tysiecy obaw i dlatego boi sie cokolwiek brac. przeciez nawet jak faktycznie nie jest w ciazy, a okres spoznia sie i bedzie tak sie spoznia nie wiadomo ile, to w koncu dojdzie do zaburzen hormonalnych i z ciazy przez najblizszy czas nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
witam kolezake:) z tego, co widze to tylko ja ide na zywiol i nie biore zadnych lekow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaja009 - ja juz ciut stara jestem:) I 10 lat lecialam na Cilest...bez przerwy w zwiazku z czym zmiany hormonalne sa pewnie mega...w grudniu nawet nie ouwulowalam ( robilam testy to wiem). Zbadam sie teraz czy wszystko OK - i walczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
Prohibicja ja na twoim miejscu od razu po odstawieniu staralabym sie. ja odstawilam z przymusu anty, bo mialam skutki uboczne i od razu zaczelismy sie starac po moim okresie, ktory dostalam z odstawienia:) sama mam problemy hormonalne, bo mam pco. raz, ze mam mega dlugie cykle, brak owulacji, to jak okres mialam to jakis skapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
ja tabletki anty bralam z przerwami:) ostanie tab to byly yasminelle, ktore bralam od kwietnia wlasnie do stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja0009 masz rację-strasznie się boję!takie przeżycia dają ślad na psychice!ale mam nadzieję że będzie ok.popoludniu zrobię jeszcze jeden test i zobaczę co wyjdzie,jeśli będzie pozytywny to jutro pojadę na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
karola wiem, ze jestes niecierpliwa, ale ja ta kase na test wolalabym przeznaczyc na ten tst z bety:) powaznie:) wiem, ze poronienie bardzo zle wplywa na psychike, ale pomysl, ze moze to opoznienie miesiaczki bierze sie tez stad, ze tak przezywasz? czasami lepiej byc cierpliwym i wiedziec, ze maluszek pojawi sie caly i zdrowy niz miec jakies problemy itp. jak nie dostaniesz okresu albo nie wiesz, jak to jest z @ po poronieniu to idz do lekarza i popros go o jakies leki np luteina czy duphaston. jak bierzesz je w odpowiednie dni, to wtedy dobrze wplywaja na zaciazenie albo po prostu wywoluja regularnie okres, jesli nie dochodzi do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshimoto
kaja ale ja biore dupka od 8 dni po 1 tabl. dziennie. zostaly mi po ostatniej IUI. lekarz chcial mi przepisac luteine ale powiedzial ze wstrzymac sie lepiej do ok tygodnia. nigdy nie mialam rozregulowanej miesiaczki. zawsze co 31 dni. mysle ze moze mi sie owu cos poprzestawiala i zaszlam troszke pozniej a bete zrobilam za wczesnie. skoro lekarz powiedzial ze widzi jakas kropke... dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja009- no cos Ty. Mialam tak rozregulawana gospodarke hormonalna,z e 6 mies chodzilam z twarza jak pizza - takiego tradziku dostalam. Teraz juz sie chyba oczyscilamw iec walcze;) Kurcze, oby nam sie wszystkim w tym roku udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toshimoto
a jesli chodzi o testy ciazowe to ja im nie ufam... bo przy pierwszej poronionej ciazy robilam az 6 testow i nic nie wychodzilo dopiero 7 test pokazal bladziutka kreseczke podczas gdy lekarz juz potwierdzil ze widzi zarodek ciazowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tashimoto
czy ktos tu w ogole zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tashimoto - skoro jestesmy same to moze sie blizej poznamy? Ile masz lat etc? Napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
ja zagladam tutaj, ale obecnie ucze sie na egzaminy, bo mam sesje:) wydaje mi sie, ze bardziej dostpena bede troche pozniej:p niestety egzaminy nie zajac i nie uciekna, a uczyc sie trzeba :( napisze o sobie:) mam 22 lata i w styczniu odstawilam tabletki:) co wyjdzie, to zobaczymy...mam nadzieje, ze po odstawieniu szybciej zajdzie sie w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 33 lata tabletki odstawilam jakis zcas temu ale jak mowilam moje cialo ciezko przezylo szok hormonalny. Teraz chyba sie "oczyscilam" wiec z mezem zaczynamy walke - oby nie bylo zbyt ciezko.... Acha i mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
inzynierie srodowiska:) lepiej teraz niz pozniej:) ja to ogolnie tez mialam przygody z tabletkami...niestety...jak nie biore niz, to pierwsze miesiace jako tako mam regularnie okres, ale pozniej jest tragedia. cykle trwaja nawet po 2 miesiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tabletkach mialam regularne co do sekundy wiedzialam co i jak...teraz trudno wyczuc:) 25, 27 a moze 28 czasem 35:) Mam nadzieje, ze Femifertil pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, kaja wypraszam sobie:P,ja tabletek zadnych nie biore,boje sie ze jak mi lekarz cos przepisze to tez nie bede brala,poprostu jestem przeciwna zatruwaniu organizmu:).ja oczywiscie poszlam za rada i od wczoraj zaczelismy staranka:). Niestety nie mam mozliwosci zagladac tu czesciej poniewaz pracuje i wychowuje syna 10 letniego wiec tego czasu wiecznie malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziś zrobiłam test tej samej firmy co przedwczoraj i jest już ładna gruba kreseczka:) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziś zrobiłam test tej samej firmy co przedwczoraj i jest już ładna gruba kreseczka:) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, kaja wypraszam sobie:P,ja tabletek zadnych nie biore,boje sie ze jak mi lekarz cos przepisze to tez nie bede brala,poprostu jestem przeciwna zatruwaniu organizmu:).ja oczywiscie poszlam za rada i od wczoraj zaczelismy staranka:). Niestety nie mam mozliwosci zagladac tu czesciej poniewaz pracuje i wychowuje syna 10 letniego wiec tego czasu wiecznie malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×