Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

A dzisiaj dla odmiany będzie coś bardzo hardkorowego. ᠋ Na początek ostrzeżenie , że teledysk jest wybitnie 18+ i jest ostrą satyrą na promowanie Niemiec jako branży filmów dla dorosłych , samochodów i autostrad. ᠋ Tłumacz : ᠋ "Za duży, za mały, Rozmiar w końcu ma znaczenie Za duży, za mały, Mógłby być choć trochę większy. ᠋ Mercedes-Benz i autostrada, Jadą sami za granicę, Podróż, radość z jazdy Chcę tylko zabawy, nie się zakochać. ᠋ Tylko trochę... Tylko mała dziwka! ᠋ Ty masz cipkę, Ja mam kutasa, Więc w czym problem? Zróbmy to szybko! Więc weź mnie teraz nim będzie za późno, Życie jest za krótkie, wiec nie mogę czekać. Weź mnie teraz, nie widzisz? Nie mogę zaliczyć w Niemczech. ᠋ Zbyt krótki, zbyt długi, Bez znaczenia, jeden rozmiar pasuje wszystkim Za duży, za mały, Szlaban powinien być podniesiony. ᠋ Piękna Panno, masz chęć na więcej? Wojna błyskawiczna mięsnym karabinem! Gorzała w głowie, nadobna wybranko, Wkładaj kiełbasę w twoją kapustę kiszoną! ᠋ Tylko trochę... Bądź moją małą dziwką! ᠋ Ty masz cipkę, Ja mam kutasa, Więc w czym problem? Zróbmy to szybko! Więc weź mnie teraz nim będzie za późno, Życie jest za krótkie, wiec nie mogę czekać. Weź mnie teraz, och, czyż nie widzisz? Nie mogę zaliczyć w Niemczech. ᠋ Niemcy! ᠋ Niemcy! ᠋ Ty masz cipkę, Ja mam kutasa, Więc w czym problem? Zróbmy to szybko!!! ᠋ Ty masz cipkę, Ja mam kutasa, Więc w czym problem? Zróbmy to szybko!!! ᠋ Ty masz cipkę, Ja mam kutasa, Więc w czym problem? Zróbmy to szybko!!! Więc weź mnie teraz nim będzie za późno, Życie jest za krótkie, wiec nie mogę czekać. Weź mnie teraz, nie widzisz? Nie mogę zaliczyć w Niemczech." ᠋ I music : ᠋ http://x2t.com/nie-dla-dzieci ᠋ A dlaczego w Dzień Edukacji Narodowej takie coś ? A żeby sobie co niektórzy uświadomili , że fikcja jest fikcją...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tą fikcją to zakładam,że nie do mnie było bo oczywiście nie ogarniam" ᠋ Z tą fikcją to chodzi o to , że niektórym się wydaje , że to co widzą w filmach jest pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości. I tyle...;-) ᠋ "dziękuję Ci serdecznie za pomysł na obiad" ᠋ Wiesz , moja kumpela ogląda p***o , żeby zobaczyć jak są mieszkania urządzone... Więc Twoje doszukiwanie się pomysłu na obiad w sarkastycznych piosenkach mnie nie dziwi. Widziałem na tym świecie już chyba wszystko...:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako , że nie mam coś dzisiaj na nic ciekawego pomysłu , to zajmiemy się tłumaczeniem hitów z języka angielskiego na polski : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=Bd4LVD3Hrgw ᠋ Nie , to nie jest śmieszne. Oryginalna piosenka naprawdę ma taki głupi tekst...:-O:-O:-O I była hitem swego czasu...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co był" ᠋ A co było naprawdę... :-P A właściwie co powinni pokazać , żeby się wszystko zgadzało...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu chytry poznaniak z Pyrlandii - dają to biorę... Karton... : ᠋ http://x2t.com/PGA ᠋ Swoją drogą jakby tego filma puścić od tyłu , to by wyszło , że ludzie podają sobie kartony z grami , ładują na samochód i uciekają... :-D:-D:-D ᠋ Swoją drogą na PGA widziałem Larę Croft. :classic_cool: Teraz mogę umierać spokojnie. :-) ᠋ Ps. Na filmie mnie nie ma , więc bez teorii żadnych. Ja z córami i byłą żoną dotarliśmy nieco później , kiedy już dzicz się zmniejszyła trochę , a wszystko się uporządkowało. I skapnęły mi się 2 RTS-y. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z cyklu chytry poznaniak z Pyrlandii" ᠋ Chytry gracz z Pyrlandii... :-P Masło maślane mi wyszło... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu Hallowen - Noc o złym zakończeniu : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=GaJJfrVz_tU ᠋ "Główną rolę w tej zwariowanej nocy odgrywasz Ty , cała ustrojona z kieliszkiem wina w ręku. Gdy już trochę się upijesz , będzie o wiele zabawniej , wiesz ? Śpiewajmy , tańczmy hałasujmy ! Zapomnij o wszystkim , czy to gorzkie , czy słodkie... Baw się tak dobrze , aż oszalejesz ! Wesoła noc..." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbliżej leżała książka telefoniczna:Dposzukiwany tekst,to: Zielona Góra,przed numerem wybierz 068:P O!nie...soooorrry,jakaś książeczka o ubezpieczeniach jest nieco wyżej;)pierwsze zdanie na odpowiedniej stronie brzmi: "Zalało nam łazienkę".....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Święto Zmarłych dziś , to i tu coś może z tego stylu : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=r0q_VGacfNk ᠋ Taka ciemna strona różowych filmów...:-P Większość gwiazd umiera z powodu samobójstw , niektórzy z powodu AIDS i niewielu z nich dociąga do wieku 45 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko tłumacz piosenki co w tle leci : ᠋ "Nie chcę umrzeć tu w tej dolinie czekając aż moje szczęście się odmieni I chce żeby mój ojciec wiedział że wreszcie to zrobiłem.. ᠋ Każdy jest naładowany Każdy jest wykończony Każdy zostaje posiniaczony Każdy zostaje sprzedany ᠋ Nie chcę umrzeć tu w tej dolinie Nie musisz kłamać wiem że tak skończę. Nie chcę by moja mama wiedziała że nigdy nie kochałem swojego życia i że sprzedałem moja duszę ᠋ Każdy jest naładowany Każdy jest wykończony Każdy zostaje posiniaczony Każdy zostaje sprzedany Każdy staje się zły Każdy rozwija się Każdy jest naładowany Każdy jest wykończony ᠋ Oczy wszystkich są smutne Usta wszystkich są suche i nikt nie chce umrzeć w Van Nuys Van Nuys ᠋ Każdy jest naładowany Każdy jest wykończony Każdy zostaje posiniaczony Każdy zostaje sprzedany Każdy staje się zły Każdy rozwija się Każdy jest naładowany Każdy jest wykończony ᠋ Nie wiesz jak wrócić do swoich kanałów pod brudem,rdzą i odpadkami ale słońce wschodzi szybciej przez te dni ᠋ Oczy wszystkich są smutne Usta wszystkich są suche i nikt nie chce umrzeć w Van Nuys Van Nuys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałem kolejną ofertę od moich ulubionych spamowiczów , z której się dowiedziałem , że mogę uszczęśliwić bardzo wielu ludzi z mojego miasta , kradnąc ich pieniądze : ᠋ "Witam, Nasz placówka medyczna proponuje Ci zarobek w wolnym czasie. ᠋ Ta praca zabezpieczy Ci nie tylko dodatkowy dochód, ale szacunek i wdzięczność wielu ludzi mieszkających w Twoim mieście. Praca jest dobrze płatna i wymaga odpowiedzialności oraz punktualności. ᠋ Jednocześnie praca ta nie jest skomplikowana � nie bardziej skomplikowana niż zapłacenie za paliwo na stacji benzynowej. Możesz pracować dwie godziny tygodniowo i zarabiać minimum150 euro. Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł stopniowo brać na siebie więcej pracy. ᠋ Praca ta jest oficjalna, przewidziane jest zawarcie umowy i płacenie przez nas wszystkich niezbędnych podatków. Chętnie porozmawiamy ze wszystkimi poważnymi kandydatami na dane stanowisko. W celu otrzymania prezentacji dotyczącej tego stanowiska, należy złożyć wniosek. ᠋ We wniosku należy wpisać: imię i miasto, w którym obecnie mieszkasz. Wniosek prześlij na nasz e-mail: Augustine@job-warszawa.com. ᠋ Nasz fachowiec skontaktuje się z tobą i bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Wszystkiego dobrego, Augustine Nix" ᠋ Wiadomo , pieniądze szczęścia nie dają tym , co je posiadają...;-):-D:-D:-D Spam oczywiście z fałszywymi nagłówkami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×