Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

🖐️ Pewien młodzieniec ;)powiedział mi dzisiaj,że mojemu laptopowi (który zdechł niespodziewanie :( )być może pomogłoby coś co się nazywa "przywrócenie systemu"(chyba tak to brzmiało)ale on nie zna takiego magika.który by to potrafił to zrobić.... Tak mi to jakoś nie wiadomo dlaczego ,przyszło teraz do głowy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak zrobiłeś,że wiszą Ci rogi?" Mnie nic nie wisi jeszcze... :-P "Wydaje mi się ,że w wersji poprawnej ich nie ma..." Bo ja niepoprawny jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mojemu laptopowi (który zdechł niespodziewanie smutas.gif )być może pomogłoby coś co się nazywa "przywrócenie systemu"" Jeśli nie krzyczy przy uruchamianiu o nic , to znaczy , że tylko operacja na otwartych obwodach mu pomoże , więc zostawiam Ci filmik instruktażowy : http://www.youtube.com/watch?v=OpwYO7tphAU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci woził kiedyś facet,który zabił swoją (świeżo upieczoną byłą) żonę a następnie jej zwłoki zakopał w lesie....To już chyba żaden autobus nam nie straszny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shedied
Nie potrafię sie oprzeć wrażeniu, ze ten koleś swoja żonę upiekl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mąż mi laptopa naprawił ;)Po kobiecemu:)Zaczął przyciskać wszystkie klawisze po kolei we wszystkie możliwe strony i td .... I ...tadadam:Zadziałało :PU nas na wsi;) to różne rzeczy sie dziejo... :Dtroche dziwne a troche straszne :Pa i przyjemne :Dteż so ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , od czasu , kiedy z filmu (filmu , nie gry) Resident Evil dowiedziałem się , że żeby się włamać do komputera należy uderzyć ręką w monitor , to już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć... ;-):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ "Jeśli teraz napiszę , że jestem 30 sekundowym bohaterem , to bardzo głupio to zabrzmi ? " Dla mnie wystarczy nawet 30 sekund!!!;):D A co mam powiedzieć ja,która nie grywam w żadne gry??????????😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sterowanie - strzałki , z - udawanie." &&&&& Udało mi się poruszyć jeden kwadracik!!!!!Choć nie mam pojęcia o co tu chodziło:P(jak zresztą prawie zawsze w tej okolicy:D ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Choć nie mam pojęcia o co tu chodziło" xxx Wyjdź z labiryntu , to zrozumiesz...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem nadzieja
🖐️ Oglądałam sobie spokojnie, historię o niewypitym mleku :Paż tu niespodziewanie wszedł mój mąż ;):D...dobrze ,że laptop stoi tyłem do wejścia:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak się boisz reakcji męża na niewypite mleko , to lepiej nie będę wrzucał filmiku o niezjedzonym bananie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×