Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

Gość gość
Oooo ten przygłup jeszcze żyje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W artykule zabrakło informacji , że Kinect doskonale orientuje się w przestrzeni , dzięki analizie "widzianego" obrazu w 3d , doskonale widzi w ciemności i wymaga stałego połączenia z internetem... Co Pan na to , panie Orwell ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co Ty mi tam napisałeś, o tym e z kreseczką???😭😭😭ja nic nie wiem,o jakichś tam ustawieniach i innych Andriodach-masakrach:Oa najbardziej to nie wiem co miałam dzięki temu osiągnąć:PAle wiesz,to śledztwo Ajvena to trochę kiepskie bym powiedziała:Obo to "e" mnie bardzo zafascynowało i sprawdziłam mojego 4-letniego SAMSUNGA:classic_cool:i on też ma takie e z kreseczką...więc to nie musiał być jakiś tam smartfon tylko zwykły tel.( chyba ,że mój staruszek jest smartfonem)...no bo przecież internet, to od wieków można mieć w każdym telefonie. ale se zajęcie znalazłam:Otropienie e z kreseczką:P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem co miałam dzięki temu osiągnąć" ᠋ Sławę i bogactwo... Tak mnie się wydaje...;-):-D:-D:-D ᠋ "sprawdziłam mojego 4-letniego SAMSUNGA i on też ma takie e z kreseczką..." ᠋ Moja pierwsza Nokia również ją miała. Nokia z roku 1999... :-) A to dlatego , że telefony są przystosowane do transmisji UNICODE , co można wykorzystać chociażby do napisania SMS-a z polskimi literkami (i w takiej samej formie dojdzie do odbiorcy) :-) ᠋ "więc to nie musiał być jakiś tam smartfon tylko zwykły tel." ᠋ Smartfona od telefonu wyróżnia właściwie to , że pozwala na zrobienie większej ilości rzeczy , niż samo dzwonienie. (czyli innymi słowy już pierwsze ogólnodostępne telefony komórkowe były smartfonami...;-) ) ᠋ "internet, to od wieków można mieć w każdym telefonie." ᠋ To zależy co masz na myśli pod pojęciem "internet". :-) Pierwsze telefony go nie miały w ogóle , kolejne modele oferowały jedynie przegląd stron WAP. W zasadzie w zamierzchłych czasach to jedynie ta Nokia oferowała strony WWW : ᠋ ᠋http://pl.wikipedia.org/wiki/Nokia_9000_Communicator ᠋ A cała reszta smartfonów zaczęła oferować tą możliwość coś koło roku 2007/2008 (i na początku to były raczej modele z wyższej półki). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ten menel nadal ru/cha ta pijaczke z wygladem 50 letniej baby?" ᠋ Nie wiem , nie interesuje mnie życie innych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu informatycznego - dzisiaj prawdziwa perełka : ᠋http://tiny.pl/qfz9x :-) ᠋ System mieści się na jednej (!!!) dyskietce , zawiera GUI , przeglądarkę , kilka gier , arkusz kalkulacyjny , notatnik , program graficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miłości" ᠋ Zaufaniu... Ale co tam , tekst jest i tak genialny.... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×