Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

O to chodzi , że można sobie tło z dowolnego obrazka wyciąć - przesuwasz obrazek w tą ramkę na górze i następnie - kolor zielony - to co ma zostać , kolor czerwony - to co ma zniknąć , kolorki zmieniasz spacją : ᠋ ᠋http://zapodaj.net/828f4eedae910.bmp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
666 komentarz! Ave Satan! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Donald ma Jarka w garści?" ᠋ Albo nim straszy , bo taki dosyć skrzywiony jest. A może to jego maska ? W końcu jeden wart drugiego...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś wyjątkowo, zadam "mądre" pytanie:classic_cool: Dlaczego na laptopie nie mogę obejrzeć pewnego materiału=na ekraniku wyświetla się :"materiał niedostępny";a na kompie stacjonarnym, obejrzałam bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją następujące rozwiązania : ᠋ -brak flasha/silverlight/quicktime na laptopie. -serwer na którym znajdował się film jest blokowany przez providera. -serwer na którym znajdował się film przepuszcza tylko określone IP. -serwer na którym znajdował się film był czasowo niedostępny i miałaś pecha trafiając akurat na ten moment. ᠋ Spróbuj ponownie , może to ta ostatnia opcja i tym razem się uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) Jecie kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Ja ostatnio zjadłem kupę pyrów. Naprawdę spora kupa to była. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To pierwsze coś,to właśnie zainstalowałam" ᠋ Żeby problemów nie było to podam linki do wszystkich trzech pluginów : ᠋ Flash : ᠋ https://get.adobe.com/pl/flashplayer/ ᠋ W miejscu gdzie pisze "Oferta opcjonalna" należy przed pobraniem ODZNACZYĆ tą opcję , inaczej wraz z flashem się syf zainstaluje. Po pobraniu instalatora należy najpierw zamknąć przeglądarkę , a następnie go uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quicktime - mało stron to obsługuje , ale czasami się przydaje : ᠋ http://x2t.com/qt ᠋ ODZNACZYĆ opcję "Chcę otrzymywać informacje na temat Apple, uaktualnień oprogramowania i najnowszych wiadomości o produktach i usługach." ᠋ I drobna uwaga - Internet Explorer posiada inny plugin flash niż reszta przeglądarek. Na stronie flasha jest możliwość zmiany typu pluginu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu - ciekawostka : ᠋ 1. Kliknij w mój komputer 2. Kliknij w dysk C 3. Kliknij w media 4. Kliknij w onestop 5. Słuchaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] O,rety! Ale mam "roboty":D ale to już nie dzisiaj;a ten filmik, to się nie chce odtwarzać u innych też:O Muti....ja mam straszną :O:O:Oprośbę...Pani mojego syna mnie wykańcza:(...próbowałam zrobić to sama,ale znów nie dałam rady:OPoszukuję darmowego e-booka "Dzieci z Bullerbyn".Ledwo udało mu się przez ferie przeczytać jedną(inną) zadaną książkę,a gdzie marzyć o tej drugiej.Ostatecznie, sama bym mu mogła przeczytać,ale nawet nie mam w domu tej pozycji. Proszę:)jeśli możesz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama bym mu mogła przeczytać" ᠋ Jaaaasne...:-P Ale prośbę spełnię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×