Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość czarnulka0000
Mnie wlasnie cos zaczal brzuch bolec :/ nie mocno ,ale jest to odczuwalne... mam nadzieje ,ze to nic niepokojacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name to troszke duzo kasuje . Moj jak czesto sie do niego chodzi to nic nie bieze .a jak jest sie w ciazy to sie smieje zeby na pieluchy zbierac. Czarnulka a masz moze no spe w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Mam nospe ;) ale w zasadzie ten bol jest do wytrzymania i czuje ze chyba przechodzi..uff Odkad wiem ze jestem w ciazy wzielam tylko raz apap zwykly na bol glowy ,zadnych innych tabletek na szczescie nie musialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apap ja w ciazy nie planuje lykac bo wiem ze mi i tak nie pomoze . Ja na bol glowy w poprzedniej ciazy stosowalam amol. Nacieralam skronie . A jesli chodzi o no spe to w ciazy jest bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name 123 to u mnie z dziecmi sytuacja podobna corcia we wrzesniu skonczy trzy latka ale ja licze na to ze juz mi troche pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Ja o moja corke staralam sie 5 lat mialam tez laparoskopie i juz w sumie mielismy sobie dac spokoj i zapisac sie kliniki nieplodnosci bo moj lekarz stwierdzil ze zrobil wszytsko.I jak odpuscilam do zaszlam u mnie to psychicznie bylam zablokowana za bardzo chialam i nie wychodzilo.A teraz myslelismy nad drugim ale tak konkretnie nie staralismy sie powiem szczerze i udalo sie nawet nie wiem jak hehehehe ale ciesze sie strasznie bo jakbym zaczela sie starac i znowu mialabym przechodzic to co przy pierwszej to porazka.Ja chodze prywatnie do warszawki jezdze do tego co prowadzil mi pierwsza ciaze.W moim miescie nie ufam zadnemu lekarzowi same zle opinie maja i szpital tez nie najlepsza wiec jezdze do wawki on bierze tak 100-+150 za usg w pozniejszych trymestrach nawet 250 ale wiem ze jest konkretny i pracuje na najlepszym sprzecie i rodzic tez mam zamiar warszawie. A jesli chodzi o sex to do wizyty piatkowej zero moj maz sie boi i sam mi sie przyznal ze wstrzymajmy sie do usg jak bedzie pewien ze jest wszytsko ok to wtedy bedzie mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
malawronka 250 za usg 4 d tak jak patrzylam w cenniku tej przychodni co on przyjmuje duzo nawet bardzo bym powiedziala ale co zrobic.Moja kolezanka tez jest w ciazy i chodzila u nas w miescie i poszla na usg i cos jej zle powychodzilo kazal jej robic badania jakies pomiary co laczniej ja 500 zeta kosztowalo i poszla do innego na usg i okazalo sie ze wszytsko wporzadku jest a tamten mial stare usg i zle wyniki pokazywalo a ile stresu i nerw miala przez to to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
Moja corka w kwietniu 5 latek konczy wiec mam nadzieje ze bedzie mi pomagala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja wczesniej jak staralam sie o dziecko to za wizyte placilam 150 zl a chodzilam do niej czasami 6 razy w miesiacy na obserwacje cyklu . A teraz jestem zadowolona ze moje wizyty nie sa drogie tym bardziej ze dobrym lekarzem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia...
malawronka jasne nie jest powiedziane ze jak sie mniej zaplaci to ma byc zly lekarz ciesze sie na takiego dobrego trafilas i ma takie podejscie.Ja z mojego tez jestem bardzo zadowolona jest taki konkretny i w tym bardzo sympatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze teraz do tego dopadła mnie chyba rwa kulszowa-masakra,a kolejna wizyta w piątek:(mam nadzieję że wytrzymam do tego czasu!a i w piątek zobaczę bijące serduszko:)bo w walentynki widać było tylko pecherzyk z czymś w srodeczku:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak zlapala rwa kulszowa w 13tc tak dalej trzyma, 2 miesiace po porodzie. Ja u poprzedniej lekarz placila 200 zł co 2-3tygodnie a teraz place 120 i na kazdej wizycie mam USG. Mnie teraz to najbardziej bola plecy, bark prawy i kark ale to od noszenia córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 8:40.ale pewnie będzie poślizg bo mój gin ma dużo pacjentek i co. niektóre dlugo są w gabinecie!ale się boję żeby tylko byli wszystko ok.bo jestem 2 miesiące po poronieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka fajnie ze masz rano wizyte . Spokojnie bedzie wszystko ok. Ja jestem 3 miesiace po stracie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ miałam 6.01 ale owulke pozno bo to była pierwsza @ i ostatnia po poronieniu.a dostalam dokladnie 3 tyg.od straty,więc u mnie to jakoś inaczej.mi gin obliczył według usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam sobie bety bo troszke nie chcem tracic na to kasy i nie chcem nakrecac sie , niestety co ma byc to bedzie . Biore leki staram sie dbac o siebie i czekam . A ty kiedy mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po stracie dostalam na jeden miesiac tabletki anty a pozniej clo i w drugim miesiacu jak zaczelam brac tabletki clostar..... to udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhkjkuid
malawronka---> nie chcem tylko "CHCĘ' ile klas podstawówki skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
apap - mi często pomagał w ciąży na ból głowy karola2812 - wspolczuje, mi powoli bol plecow odpuszcza .... oby nie wrocil ..... i by Wam tez przeszlo i trzymam kciuki za wizyte - bedzie dobrze, zobaczysz jhhkjkuid - e czepiasz się Einstein też był dyslektykiem, poza tym jak to mówią głupi pomyśli, że tak ma być a mądry nic nie będzie mówił .... więc do jakiej grupy zaliczasz się hyyy???? no to mdłości zaczynają się u mnie na całego - podobnie miałam z córą ..... tylko poczułam lekki głód zaraz mnie mdliło, a jak coś zjadłam to było mi niedobrze :-/ witam w klubie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
będąc dziś w sklepie jak zobaczyłam pora to taka naszła mnie ochota na sałatkę z pora i ananasa, że nie mogłam się oprzeć i już się chłodzi w lodówce, podaję przepis: 5 jaj Dwie pory (sparzyć) Puszka kukurydzy Puszka czerwonej fasoli Mały słoiczek pieczarek marynowanych Puszka ananasa Majonez Wymieszać i gotowe mniam Zjadłam trochę i teraz mi niedobrze :-P ale pokusa była silniejsza :-D najlepsza na zimno, wię z 3,4 h musi poleżeć w lodówce he he ale ja nie mogłam się oprzeć i posmakowałam od razu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcik84
witam dziewczyny, widzę, że coraz więcej tu dziewczyn. u mnie chyba zaczął się 6 tc ale do lekarza dopiero za tydz się wbieram i mam nadzieję że dolączę do grona szczęśliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, robi się nas coraz wiecej Moja mama piekla kurczaka - znow mi zaczal zapach jego przeszkadzac - tak samo bylo na poczatku ciazy z córcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×