Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewczyny...Dawajcie znac w miare mozliwosci. Wiemy ze to emocje I nie mysli sie o wypisywaniu na forum w takich momentach. No ale same wiecie ze to jakos podtrzymuje na duchu I daje jakas nadzieje ze moze w kazdej chwili I nas zlapac :) ja postaram sie dac znac przed wyjazdem na porodowke. 10 dni do terminu ! Zadnych najmniejszych symptomow. Wrecz przeciwnie. Czuje sie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguły gin też może się mylić, ja byłąm na wizycie we wtorek 37tc. i lekarz mówi to za dwa tygodnie się widzimy bo jeszcze nic się nie dzieje zero rozwarcia itd, a w środe za tydzień już tuliłąm syneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swego czasu też należałam do forum i umówiłyśmy się z dziewczynami że chociaż jednej damy znać na telefon sms a ona przekaże na forum a pózniej eski leciały lawinowo do mnie w drodze do szpitala pełno pozytywnych fluidów ze tyle kciukasów było za nas trzymanych niezłego kopa daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Tullippanna - ja to samo - czuje sie coraz lepiej i mam więcej energii :) Hehehe jaki przekorny ten nasz organizm :) Podobno syndrom wicia gniazda, towarzyszące temu przypływ energii i podekscytowanie to tez objaw zbliżającego sie porodu :) Chyba jeden z najprzyjemniejszych :)))) Wiec miejmy nadzieje ze to to :) U mnie na porodowce jest wifi wiec jak zacznę rodzic to bede relacjonowac na bieżąco :))) Strasznie tez czekam na kolejne wieści od dziewczyn u których zaczęło sie cos dziać :))) Oby znalazły chwilkę żeby cos nam napisać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aam
Gigi82 czytam czytam na bierzaco, a z kotami no coz...ciezko idzie:( zawiesilam ten baldachim i nawet przez kilka dni dzialalo ale niestety moje kocury nie dawaly za wygrana i wskakuja poprostu na ten baldachim i wlaza jak znajda otwor.Dzieje sie to jak nas nie ma w domu albo w nocy, nie wiem sama co mam juz wymyslec?? pocieszam sie jeszcze ze moze odglos placzacego dziecka ja odstraszy i bede lozeczko omijac;) narazie walcze z nimi i krzycze jak cos tam kombinuja, wiedza ze im nie wolno ale to chyba silniejsze- wiadomo zakazany owoc heheheh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja dzisiaj mialam chwile grozy ;)) odwczoran w nocy pobolewal mnie brzuch a wlasciwie czulam dyskomfrt zrobil sie nagle ciezki. A rano zaczelo mnie bolec jak na okres. Do wytrzymania funkcjonowalam ale.czulam ten.bol. ondzwonilam wszystkich swietych z pytaniem czy to juz i czy dzis urodze. Panikowalam bo chciałam meza odpowiednio wczesnie poinformowac. Ja jestem taka zielona z tym porodem pomimo ze rodze drugi raz to jest inaczej. Nie mialam w tamtym zadnych skorczy poczatkowych tylko.wody odeszly i po godzinie skurcz i porod j koniec. A teraz doswiadcze ksiazkowo cos czuje. Wiec trwal ten bol ze 3h może i ustapil. To skurcze przepowiadajace byly. Jutro mam planowo gina to mi mam nadzieje powie ze cos sie skrocilo i rozwarlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moja tez nic nie dziala. Jak jestem w domu, to nie włazi, ale jak nikogo nie ma to wolna amerykanka. Do tej pory lozeczko nie jest pościelone, bo nie chce mi sie jej pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka zycze Ci tego, zebys byla w stanie relacjonować na bieżąco z porodówki, ale nie nastawiaj sie na to. Jak łapie skurczybyk to nie jestes w stanie nic zrobic. A jak powoli puszcza, to cieszysz sie, ze przez chwilę mniej boli. No ale dobre chęci zawsze w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moje aukcje,sprzedaje m.in ubranka które przydadzą się przy wyjściu z dzieciątkiem ze szpitala i na pierwsze spacery oraz rożek,śpiworek!!! POLECAM SERDECZNIE Link do aukcji w stopce. Trzeba go skopiować i zlikwidować spacje przed znakiem _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Planować to ja sobie mogę :) A w praktyce będzie jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aam na jakimś forum znalazlam, ze jakas dziewczyna wyłożyła lozeczko balonami i jak kotek wskoczył, to delikatnie mowiac sie zdziwił. Ciekawe co moja na to by powiedziala. Nie mam balonów, bo juz bym dmuchała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wtrącę ale ja wpadłam tylko po zgubę ;) MALIKA od prawie miesiąca głowimy się jak do Ciebie dotrzeć. Nareszcie ktoś wpadł na to, że być może wróciłaś tutaj. Mail, który miałyśmy do Ciebie był nieprawidłowy i jak pisałam to zwracało mi wiadomości. Jeśli chcesz do nas wrócić to podaj prawidłowego maila, a wyślę Ci namiary na forum :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emka.Czy dziewczyny z poczatku forum juz ktores porodzily ? czy tez wszystkie trzymaja sie terminow ;)? czesto sie zastanawiam nad tym co u Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emka! A juz myslalam ze forum padlo bo nie udawalo mi sie wejsc. Moj adre s. iremal27@wp.plI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku!!!! Zaczal się październik a ja chora!Jakie są najlepsze i najszybsze sposoby walki z chorobą?Boli mnie gardło,zaczyna katar, poce się i pewnie za chwile przyjdzie i gorączka.A do tego niech jeszcze zacznie mi się poród to będzie już komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja praktycznie w.kazdej ciazy lapalam wirusy takie ala.grypowe. moze.co napisac jakie leki mi zapisywal rodzinny. Wiec... oproc.hektolitrow. goracych herbat lub wody z cytryna ale obwiazkowo z miodem i startym na swiezo imbirem to... syropek Bioaron C, syropek stodal. Syropek Prenalen ( jego to na stale w.tym okrkesie jesienno zimowym zlecaja pic) potem do ssani isla i tantum verde w dropsach. I przeciwbolowo apapC+ z vit musujacy. Takimi homeopatycznymi i dosyc slabymi dla "normalnego" czlowieka trwalo.to 1, 5 leczenie ale udalo sie zabic gada. Ostatnio u gina widzialam plalat Prenatal Care chyba to napotny lekko przeciwgrypowh dla.cieizarnych i karmiacych w saszetkach. Naturalne.wyciagi z.porzeczek malin hibiskusa itd..zamienjij grypovity donpicia w sumie bo tez mozesz ja pic tylko kwestia ceny. A do nosla.to inhalacje z soli fizj najlepiej i kropelki euphorbium Zdrowla zyczee. Wiem co przezywasz biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyan_10
spróbowałam sn, dn i cc. ale to nie zmienia faktu że nasza najslodsza Dominika przyszła na świat! 3400 i 52 cm:) 24 h skurczy ale.nie zeszła główką do kanału różnego. na pocieszenie czop z krwią odszedł i brzuch opadł dopiero w szpitalu więc się nie martwcie laski brakiem objawów. no i jest już pażdziernikowa. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
cyan - gratuuulacje!!!!!!!!!!!!! :) Czekamy na zdjęcia i więcej szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Październik, ! Aaaaaa zostało 19 dni ;) teraz to dziewczyny siedzimy już na tykajacej bombie;) Ja dzisiaj w nocy w ogóle nie spałam. Nie dobrze mi było raz zimno raz gorąco ehhh:( aż jak za każdym razem wstawałam na siku to sprawdzałam czy łóżko suche bo może już wody odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Cyan Gratuluję poprosimy o więcej szczegółów i dopisanie się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milakulus.................30.09.................Jakub Danusia01986.........02.10.................Kacperek.........24.09 malbikk....................02.10.................Tomasz Delicja21a...............02.10.................Blanka Knw1986 ................03.10.................Wiktoria Michellinka..............07.10.................Aleksander cyan_10..................07.10.................Dominika...........01.10 Larrwa.................... 08.10.................xxxxxxxx Przyszła mama.......08.10..................Kaja 2plus1.....................08.10..................Piotruś undo........................10.10..................Franciszek Aam....................... 10.10... ..............Krzyś madziulkao7............10.10..................Maja Tullippanna............10.10..................Lili radmon.................. 10.10..................Alan dalyah....................10.10..................Nataniel pazdziernikowa......10.10..................Weronika Gigi82…….......….. 13.10….…....…..Kacperek karola2812 ............13.10.... ............ Klaudia Ana_86.................. 16.10..................Kaja Milka1988...............17.10.................Janek myoosis91..............17.10.................Ksawery malinka321............ 17.10.................Krzysiu mamaMatyldy.........18.10.................Matylda lalolii ......................19.10.................Ewa Mimi1987................20.10................Alan nika8307................ 21.10................Jakub Wodna2..................22.10................Błażej JuLKoWa .............. 22.10 ...........Julian Martusia1985..........23.10................Amelia emileczka007.........23.10.................Klaudia pattip......................24.10.................Mikołaj sylwunia1011.........24.10.................Ines Kroliczatko.............25.10........ ........Julian Tamarark .............. 25.10.... ........... Lenka Malika27 ...............25.10 .................Anna Maria Ewelina1988......…26.10..................Alan Ctr + Alt + ...... 28.10.................Julian mamamagdal….... 30.10.................Ewa i Ola JulkaZ....................30.10.................Gabrysia kura samograj........30.10.................Laura ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** Danusia01986..........Kacperek.......24.09.......(SN).......2.800/53cm Cyan_10...................Dominika.......01.10.......(CC).......3.400/52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milakulus.................30.09.................Jakub Danusia01986.........02.10.................Kacperek......... 24.09 malbikk....................02.10.................Tomasz Delicja21a...............02.10.................Blanka Knw1986 ................03.10.................Wiktoria Michellinka..............07.10.................Aleksander cyan_10..................07.10.................Dominika..... ......01.10 Larrwa.................... 08.10.................xxxxxxxx Przyszła mama.......08.10..................Kaja 2plus1.....................08.10..................Piotruś undo........................10.10..................Franciszek Aam....................... 10.10... ..............Krzyś madziulkao7............10.10..................Maja Tullippanna............10.10..................Lili radmon.................. 10.10..................Alan dalyah....................10.10..................Nataniel pazdziernikowa......10.10..................Weronika Gigi82…….......….. 13.10….…....…..Kacperek karola2812 ............13.10.... ............ Klaudia Ana_86.................. 16.10..................Kaja Milka1988...............17.10.................Janek myoosis91..............17.10.................Ksawery malinka321............ 17.10.................Krzysiu mamaMatyldy.........18.10.................Matylda lalolii ......................19.10.................Ewa Mimi1987................20.10................Alan nika8307................ 21.10................Jakub Wodna2..................22.10................Błażej JuLKoWa .............. 22.10 ...........Julian Martusia1985..........23.10................Amelia emileczka007.........23.10.................Klaudia pattip......................24.10.................Mikołaj sylwunia1011.........24.10.................Ines Kroliczatko.............25.10........ ........Julian Tamarark .............. 25.10.... ........... Lenka Malika27 ...............25.10 .................Anna Maria Ewelina1988......…26.10..................Alan Ctr + Alt + ...... 28.10.................Julian mamamagdal….... 30.10.................Ewa i Ola JulkaZ....................30.10.................Gabrysia kura samograj........30.10.................Laura ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** Danusia01986..........Kacperek.......24.09.......(SN).... ...2.800/53cm Cyan_10...................Dominika.......01.10.......(CC) .......3.400/52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiłam tabelkę bo wcześniejsze wydawały mi się mało czytelne. CYAN GRATULACJE!!!! milakulus.................30.09.................Jakub Danusia01986.........02.10.................Kacperek......... 24.09 malbikk....................02.10.................Tomasz Delicja21a...............02.10.................Blanka Knw1986 ................03.10.................Wiktoria Michellinka..............07.10.................Aleksander cyan_10..................07.10.................Dominika..... ......01.10 Larrwa.................... 08.10.................xxxxxxxx Przyszła mama.......08.10..................Kaja 2plus1.....................08.10..................Piotruś undo........................10.10..................Franci szek Aam....................... 10.10... ..............Krzyś madziulkao7............10.10..................Maja Tullippanna............10.10..................Lili radmon.................. 10.10..................Alan dalyah....................10.10..................Nataniel pazdziernikowa......10.10..................Weronika Gigi82…….......….. 13.10….…....…..Kacperek karola2812 ............13.10.... ............ Klaudia Ana_86.................. 16.10..................Kaja Milka1988...............17.10.................Janek myoosis91..............17.10.................Ksawery malinka321............ 17.10.................Krzysiu mamaMatyldy.........18.10.................Matylda lalolii ......................19.10.................Ewa Mimi1987................20.10................Alan nika8307................ 21.10................Jakub Wodna2..................22.10................Błażej JuLKoWa .............. 22.10 ...........Julian Martusia1985..........23.10................Amelia emileczka007.........23.10.................Klaudia pattip......................24.10.................Mikołaj sylwunia1011.........24.10.................Ines Kroliczatko.............25.10........ ........Julian Tamarark .............. 25.10.... ........... Lenka Malika27 ...............25.10 .................Anna Maria Ewelina1988......…26.10..................Alan Ctr + Alt + ...... 28.10.................Julian mamamagdal….... 30.10.................Ewa i Ola JulkaZ....................30.10.................Gabrysia kura samograj........30.10.................Laura ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** Danusia01986..........Kacperek.......24.09.......(SN).... ...2.800/53cm Cyan_10...................Dominika.......01.10.......(CC) .......3.400/52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naspamowałam - SORRRY! milakulus.................30.09.................Jakub Danusia01986.........02.10.................Kacperek......... 24.09 malbikk....................02.10.................Tomasz Delicja21a...............02.10.................Blanka Knw1986 ................03.10.................Wiktoria Michellinka..............07.10.................Aleksander cyan_10..................07.10.................Dominika..... ......01.10 Larrwa.................... 08.10.................xxxxxxxx Przyszła mama.......08.10..................Kaja 2plus1.....................08.10..................Piotruś undo........................10.10..................Franci szek Aam....................... 10.10... ..............Krzyś madziulkao7............10.10..................Maja Tullippanna............10.10..................Lili radmon.................. 10.10..................Alan dalyah....................10.10..................Nataniel pazdziernikowa......10.10..................Weronika Gigi82…….......….. 13.10….…....…..Kacperek karola2812 ............13.10.... ............ Klaudia Ana_86.................. 16.10..................Kaja Milka1988...............17.10.................Janek myoosis91..............17.10.................Ksawery malinka321............ 17.10.................Krzysiu mamaMatyldy.........18.10.................Matylda lalolii ......................19.10.................Ewa Mimi1987................20.10................Alan nika8307................ 21.10................Jakub Wodna2..................22.10................Błażej JuLKoWa .............. 22.10 ...........Julian Martusia1985..........23.10................Amelia emileczka007.........23.10.................Klaudia pattip......................24.10.................Mikołaj sylwunia1011.........24.10.................Ines Kroliczatko.............25.10........ ........Julian Tamarark .............. 25.10.... ........... Lenka Malika27 ...............25.10 .................Anna Maria Ewelina1988......…26.10..................Alan Ctr + Alt + ...... 28.10.................Julian mamamagdal….... 30.10.................Ewa i Ola JulkaZ....................30.10.................Gabrysia kura samograj........30.10.................Laura ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** Danusia01986..........Kacperek.......24.09.......(SN).... ...2.800/53cm Cyan_10...................Dominika.......01.10.......(CC) .......3.400/52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dziewczynki - póki co 100% rozpakowań przed terminem :) Dobra statystyka :) Tulippanna - zdjęcia bardzo ładne - będzie super pamiątka :) - baaardzo dobrze wyglądasz! :) Jeeejku ale fajny pokoik - już wszystko stoi naszykowane - leżaczek, mata! :) WOW - u mnie na razie na pierwszy rzut oka nie widać że dziecko w drodze - zacznie się szykowanie jak urodzę ale oczywiście już się nie mogę doczekać! :) Będę miała niespodziankę - wrócę ze szpitala a tu tyle nowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyan no gratuluje szczerze. Odczuwsz juz ulge odrzucenia brzucha chociazm ja tez juz marze o porodzie bo mi kregoslup wysiada i rwa dokucza od uciskow. Ani za pierwszym raze ani za drugim nie zamierzam tesknic za brzuchem;))) Dlugo w tych bolach bylas. Sma tak przyciągalas.zeby jednak.sn bylo? Oninzdecydowali o cesarce po tylu h cierpien? Malejj spadalo tetno.czy w karcie jest ze porod niepostepuje? Jak przezylas ze 8h lezenia w bezruchu? Podawali ci mapa.do karmienia? Pokarmu nie stracilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyan gratulacje! Ja usnelam dzisiaj o 4, bo tak mnie mdlilo, że co sie polozylam, to chcialo mi sie wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×