Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

judys002 wiem wiem ze 2300, chodzilo mi o donoszenie do kwietnia i jak bedzie mial dzidzius 5kg! :P bedzie grubasek :P Ja sie smaruje tylko oliwka :) a dzis na obiadek zrobilam sobie zupke z zielonej fasolki mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Hinskiturysta! Że zostałaś ciocią :D suuuuper! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile przyjecie :) niestety u nas w miescie nie ma takiej praktyki ze jak juz bylo cc to tez bedzie i druga jesli nie ma przeciwskazan do porodu sn to sie rodzi naturalnie. wiem ze w niektorych szpitalach taka praktyka wlasnie cc po cc. piszecie o rozstepach ja wam powiem ze w tamtej ciazy nie mialam w ogole do 37tygodnia a w ostatnich 3 takie mi sie zrobily na brzuchu ze masakra! i to mimo smarowania :( teraz smaruje czasem sie oliwka ale chyba jesli ma ktos tendencje to zadne specyfiki nie pomoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - jakie maleeeenstwo! :) ah cudownie :) NoToFrugo - tak tak dokladnie, jak maja wyjsc to i tak wyjda i nawet kremy za 200zł nie pomogą.. taka już przypadłość kobiet w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to biedne jesteśmy :( z tymi rozstępami ale miejmy nadzieje że będzie aż tak źle ;p oglądałam dzisiaj program porodówka jakie maluszki hmmm jak ja już chcę zobaczyć mojego urwiska ;p jutro Walentynki a mój nic a nic nie mówi ciekawe czy nie zapomniał ;p hehe Ja tez mam w telefonie alarm że dostałam wiadomość a ty na dole gdzie się piszę zaznaczyłam że jak ktoś odp to ma przyjść powiadomienie na maila i zawsze wiek jak ktoś coś napiszę i mój chłopak zawsze mówi jak piknie mi ooooo już na Forum lecisz ;p ale widzi że bardzo się zżyłam z wami hehe i się cieszy jak sobie piszę ;) zawsze się pyta co u dziewczyn ciekawego słychać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolcia a ty ile ważyłaś przed i teraz??? IIIII ja też gratuluje zostania ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no Judys to forum to super sprawa :) mozna sie wygadac, wyzalic, mozna komus doradzic, pomoc, pogadac po prostu. Ja najbardziej lubie, jak akurat jest pare z nas tutaj dostepnych w jednych chwili i długa rozmowa sie toczy minuta po minucie:) I ja ogladalam dzis "Porodowke" prawie sie poplakalam jak ta 22latka urodzila blizniaki, zeby pozniej oddac je do adopcji.. Rozumiem, ze niektorzy czasem tak musza/chca, cokolwiek, ale nie wyobrazam sobie czegos takiego.. Nosic pod sercem dzieciaczki, zeby pozniej po prostu je oddac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booooze ja tez to wlasnie oglądałam i tez sie poplakalam nie mogla bym o nieeee jaki miala sliczne bobaski :-) Albo ta czarna to tez sie biedna nacierpiala ale jak ona wielka byla hmm ale synka pieknego urodzila... ja tez lubie wlasnie jak jest wiele aktywnych bo tak nie raz napiszesz i czeka sie do wieczora az ktos odp hehe ja to co jakis czas zagladam :-) po za domem tez tylko jak mam zasięg :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys002 dziekuje :) Ja kiedys ogladalam "porodowke" teraz jakos nie moge na to patrzec:P Jak to ogladam to az mi sie slabo robi :P tym bardziej ze wiadomo ze u nas takie warunki ciezko spotkać niestety. Wiecie co dwa dni mnie tak zab bolal ze myslalam ze umre ;/ dzis na szczescie cisza, boje sie isc do dentysty teraz bo chyba bym tam urodzila odrazu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kochana nic Ci chyba nie zrobia u dentysty bo juz za wysoka ciaza :-) hehe tak slyszalam. A wiecie ze ja porodu w ogole sie nie boje nie wiem czemu zero stresu spowodowanego porodem...hehe Wszyscy mi sie dziwia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
witajcie kochane.Ciesze sie ze u Was wszystko wporzadku ;-) u mnie nadal stresy niestety :-( jak tylko sie z nimi uporam wrocę do Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzymaj sie ja myslalam o Tobie mam nadzieje ze jakos sobie kochana radzisz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoj stres oceniam na 11/10 :P hehe :D To w sumie dobrze ze mi przeszlo o dopiero bym sie meczyla z tym zębem. angelak a co sie dzieje ? Trzymaj sie i nie denerwuj, bo malenstwo nie lubi stresow. buski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze tak wczoraj uciekłam ale małe problemy z dziadkiem i musielismy jechac ale jest wszystko OK xX co do rozstępów to moja mama urodziła 4 dzieci i nie ma ani jednego rozstepu. xX Też sie z Wami bardzo zżyłąm mój narzeczony mowi ze go zdradzam z dziewczynami HeHE :D:D xX Judys- przed ciążą ważyłam 65kg teraz dochodzi do 89 ;/ Masakra mama mi wmawia ze to taka budowa ciała i nic na to nie poradze a ja mysle tak ze to tez przez takie nagłe rzucenie palenia...;) xX HinskiTurysta Powiem Ci ze ja byłam u dentysty jakiś tydzień temu i powiedziała mi ze lepiej wyleczyć zęba niż żebym się ja i dziecko stresowało bólem noi dała mi słabsze znieczulenie i zrobiła pięknie ;) xX Angelak bedzie dobrze trzymam kciuki xX Rozpisałam sie ;) czekam na Was bo Wy pewnie jeszcze lulacie smacznie...;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :-) Dzien Doberek :-) jestem w szoku moj chlopak obudzil mnie z taka ladna dluga czerwona różą! !! Poprostu oczy mi wyskoczyly hehe bo pierwszy raz od czasu kiedy jesteśmy razem dostałam kwiatka :-) Dzisiaj ma przyjsc do mnie polozna troszke mam stresa bo to moj pierwszy raz dzisiaj hehe a maly wypina mi się ze ho ho ho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ;) ale Ci dobrze mój to ma to chyba gdzies bo leży i oglada tv Xx mam mały problem bo od wczoraj mam straszna biegunke i nie wiem czy czekac czy przejdzie czy jechac do gin bo to zwiastuje podobno poród boje sie strasznie ;/ co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! mnie od rana meczy zgaga, w ogole sie nie wyspalam dzsiaj i jakos mamiepski humor. Co do biegunki to PaOlcia poczekaj jeszcze troszke jak nie przejdzie to skonsultuj sie z lekarzem lepiej dmuchac na zimne! judys - niezly gest :) moj wyszedl i nawet buzi mi nie dal yhhhhhhhh chyba zapomnial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie poczekam jeszcze dzien moze 2 jak nie przejdzie to bede dzwonic do ginki ale sie boje teraz to mam stracha bo mi grozi przedwczesny poród a tyle sie naczytałam o tym ze biegunka zwiastuje poród;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia- zadzwoń do Gin i powiedz lepiej zobaczymy co Ci powie bedziesz spokojna :) Ja bym zadzwoniła. Co do tej zasranej zgagi nic nie mówcie nawet od rana jak mnie złapało to przecież mnie wykończy myje głowę i wymiotuje coś strasznego mam dosyć :( do dupy ona jest!!!!!! Już nie wiem jak na nią uważać mam... A co do rozstępów to ktoś napisał szczerą prawdę ponieważ to jest genetyczne moja mam przytyła tylko w ciąży 6 kg i jest cala popękana... ja mam kreski na boczkach i udach:( no ale mam nadzieje że się nie rozszerzy... ja mam dzisiaj jakiś pech boże jak mnie mały kopie boleśnie ja już chce URODZIĆ !!!!!!!!!!!!!!!(żeby ten czas szybciej leciał) dziewczynki pomocy :( dajcie mi złoty środek na zgagę :(:(:(:((:(:(:( Tylko to i bedzie wszystko oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno bardzo dobra jest woda z cytryna, nie leż płasko zawsze na półsiedząco i sie nie opychac tylko male porcyjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dlugiego posta i mi sie skasowal bo jakis blad wyskoczyl :( judys002 mam ten sam problem ze zgaga - czasami juz nie wytrzymuje, a nie ma na nia skutecznego lekarstwa. Jesli przejdzie to jedynie na chwilke... Ty masz swoja polozna ktora przychodzi do Ciebie do domu? Fajnie, ja mam numer od mojego gina do poloznej ale musze sie z nia umowic i pojechac do niej do szpitala, pogadamy. pokaze mi szpital. Na razie jednak moj syn ma ferie wiec odlozylam do na marzec bo nie chce jechac do szpitala z dzieckiem. Moj maz w pracy wiec my walentynki bedziemy swietowac dopiero po 15 :) PaOlcia.94 a moze faktycznie zadzwon do swojego lekarza i zapytaj co masz robiec? Czy przyjechac czy czekac? Mnie tez porzadnie przeczyscilo rano przed pierwszym porodem ale nie zawsze tak jest, lepiej jednak dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze to dopiero 33-34tc wiec nie moge urdzic tym bardziej ze jestem na lekach nie wiem czy poczekac czy zadzwonic. Ginka w czwartki ma wolne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia to bez znaczenia, że ma wolne, jesteś pacjentką, w dodatku teraz zaniepokojoną swoim stanem. ja bym nie czekałam, tylko w razie czego dzwoniła! Uwierz, będziesz spokojniejsza. Wszystko bedzie dobrze, biegunka nie oznacza tylko i wylacznie porodu. Zadzwon do lekarza :) angelak - spokojnie poczekamy na Ciebie tutaj Kochana! dbaj o siebie i maleństwo:)! Co do dentysty to tez musze isc ale sie boje :( ze bedzie chcial mi robic bez znieczulenia i wogóle.. ;/ Ja dostałam buziaka o 5.30 hehe :) jak mój facet wychodził do pracy. A powiem Wam, że z racji iz za 2 dni mam urodziny to nie robimy sobie prezentow, biedny P. głowiłby się co ma kupic nie dosc ze na urodziny to na WalentynkI! :P a też nie mamy nie wiadomo ile kasy, zeby robic sobie prezenty. Zjemy dzis cos dobrego, obejrzymy film, poprzytulamy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie przejdzie do jutro to bede dzwonic do niej jutro zobaczymy narazie nie ma tak zle ...) moze to faktycznie jakas niestrawnosc tylko xx Dziekuje dziewczyny ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdzwoń na pogotowie się zapytaj gdziekolwiek ponieważ nie ma z Tym żartów w razie wu Ci potrzymają wiem że dają takie zatyczki czy korki do pochwy ;p a tak może być już za późno!! Co do zgagi to mi nic już naprawdę nic nie pomaga wszystko próbowałam uwierzcie mi... :( ja to nie długo będę spała na stojąco i dupa i tak zgaga będzie... a co do położnej dostalam nr od koleżanki zadzwoniłam i powiedziała że poda mój nr koleżance która ma mój rejon i zadzwoniła do mnie i się umówiłyśmy na dzisiaj między 12 a 14 ... hehe zapytam tez o tą biegunkę... macie jakieś pytania to piszcie to zadam jej a co w końcu od tego jest by na pomagać :) hehe Masz rację Mini kochana ja mojego już ucałowałam po 24 ;p hehe ja też mam nadzieje że mój zabierze mnie na pizzę ;p hehe do naszego kolegi on ma pizzerię i wiecie jaką pyszną Pizze robi !! Mniam :) A więc pojedziemy może sobie zjemy coś oglądniemy hmm :) Dziewczynki ja mam jakiegoś doła :( Jutro moja mamusia znowu wyjeżdża do Niemiec i teraz przyjedzie dopiero na koniec marca :( jakoś tak tęsknie za nią bardzo, i jak sobie pomyślę że tyle jej nie będzie to aż płakać mi się chcę :( Jakoś taka czuła się zrobiłam hehe Jak mama była przez te 10 dni bardzo szybko zleciało fajnie było :) Chyba będę wam się dzisiaj cały dzień żalić... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i żal się Judys, od tego tu jestesmy by wysłuchać :* A nie uwierzysz, ale DOSKONALE Cie rozumiem, moja mamusia wyjechala za granice z moim tatą już miesiąc temu i wrócą dopiero na narodziny wnuczki. I też za nimi okroooopnie tęsknie :( Tyle czasu bez nich, a mam w nich takie wsparcie. Widzisz, jestesmy w podobnej sytuacji. :* Ja tez chce pizze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys było by super gdybys zapytała położnej. Tylko jakbys mi napisała Eska(wysle Ci na maia nr tel ) bo mnie od 14 juz nie bedzie bo do tesciowej jade na prawie tydzien a chciałabym sie bardzo dowiedziec, narazie nie moge sie dodzwonic do mojej ginki ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini moja mamusia jeździ już kilka dobrych lat do Niemiec i tez wróci dopiero na narodziny wnuka i mało tego mój Tata jeździ Tirami więc też go wiecznie nie ma, mało tego moja Przyjaciółka mieszka w Irlandii mój pracuje i tak cały czas sama w domku :(:( Też lubisz PIZZĘ ?? Ja kocham mniam i wiecie co jeszcze lubię hod-doga z Orlenu z sosem duńskim i Amerykańskim bo lubię ostre sosy :D I tak jakoś chce mi się jeść ;p mmmm głodna się zrobiłam :):) hehe Ale jestem wam wdzięczna wszystkim bardzo :*:*:*:*:*:* Jesteście takie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judys002@gmail.com napisz mi na mojego maila nr i na pewno napisze co mi powiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×